Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2201. hozzászólás - 2009.05.30. 19:55:56 (Válasz Hastin #2200 hozzászólására.)
Ezen már csak röhögni tudok...Mi is így fogunk játszani, ezzel szemben meg az illetékesek tegyenek valamit... Döntsd el, hogy követed a dolgot, vagy ellenzed?

Írj ide direktbe, a panaszaid talán majd meghallgatásra találnak...
info@vegzetur.hu
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5.40
népszerűBüdös ZokniFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2202. hozzászólás - 2009.05.30. 19:59:40 (Válasz Hastin #2200 hozzászólására.)
Valóban jó épület a kennel, de eleddig nem volt alkalmam használni
Egyébként köszi az elismerést, mert a karakterem felemlegetése egyenlő ezzel
Pontszám: 5.55
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2203. hozzászólás - 2009.05.30. 20:06:13 (Válasz Hastin #2200 hozzászólására.)
Tiszta vicc vagy...van egy olyan topic hogy stratégiák...ott Miklós ezt a taktikát is leirta mint választható játék, ebben semmi "illegális" nincs...nos, mi a baj? Ja, irigy vagy mert neked ez nem megy?
Amúgy meg ellentmondasz magadnak..." mi is így játszunk majd" (hajrá, próbáld...)
"valamit tegyenek az illetékesek"...hát akkor nem tudtok majd így játszani, nem?
Hiéna-ZP

Pontszám: 6.60
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2204. hozzászólás - 2009.05.30. 20:07:42 (Válasz Ösvényjáró #2199 hozzászólására.)
Engem az zavar, hogy két játékos beleunva a játékba 5-6 barátjának kedvez (klántársainak) 100-200-nak meg árt azzal, hogy megbontja a játékegyensúlyt alacsony szinten.

Tisztában vagyok vele, hogyan kell a pók karakterrel játszani, azt is tudom, hogy 0 épületbónusszal is nyernétek a portyáitok 99.9%-át. Ez az előny amit Trinéktől kaptok ott fog látszódni, mikor 9-10-11. szinten sorra nyered majd a bajnoki tornákat a többi pók ellen, hiszen neked több épületbónuszod lesz.

És akkor egy másik pók - aki lehet hogy jobban játszott, mint te - jogosan fog reklamálni, hiszen egy olyan tényező miatt nőnek az esélyeid amit nem te harcoltál ki, nem a te érdemed.

Szerintem ezért etikátlan a dolog.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.67
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2205. hozzászólás - 2009.05.30. 20:14:22 (Válasz Ricardo #2204 hozzászólására.)
Ezért írtam anno hogy diplomácia 5-ös.
Mert itt baromira nem azon múlik a dolog hogy melyik szakértelemmel érdemes elindulni, vagy mit érdemes fejleszteni, hanem hogy milyen a kapcsolatod a játékostársaiddal.
Mások nagy szövetségbe mennek, itt a nagyok mennek kis szövetségbe.
Crimson se lett csaló attól hogy átment az ELITbe és kapott egy rakat épületbónuszt.
Pontszám: 9.17
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2206. hozzászólás - 2009.05.30. 20:19:41 (Válasz Ricardo #2204 hozzászólására.)
Teljesen mindegy jelenleg már. A pókokat kinyírták Miklósék. Innentől kezdve nagyjából nem oszt/szoroz van-e épületbónuszuk vagy sem.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.44
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2207. hozzászólás - 2009.05.30. 20:36:07
Kicsi agyammal azt nem tudom felfogni, hogy nem unalmas még ez a téma? Komolyan... mindig meg van gyanúsítva valaki, hogy csaló meg multizik, meg neki több az épületbónusza és ezért nyer... véletlenül sem azért, mert jobban játszik, meg odafigyel.... komolyan mondom, már ettől sokszor elmegy a játékkedvem!

Én korábban nem ismertem senkit innen, itt ismertem meg nagyon kedves és rendes embereket, akiket ma már bátran barátoknak is nevezek! És valahogy fura, hogy nem gondolkozik el a sok gyanúsítgató, hogy őket vajon miért nem hívják meg egy olyan szövetségbe, mint a zöld pókoké? És igen, egész biztosan felemelő érzés törölni az 50. szint fölötti karaktert, hogy aztán egy első szintűvel nekiinduljon ismét a játéknak! Hogyne... én is alig várom már, hogy annyira kiakadjak a rendszeren.... hogy kidobjam a több, mint 6 havi karakterfejlesztésemet a kukába!!
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 9.50
kedvelt tagKhronosFérfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2208. hozzászólás - 2009.05.30. 20:37:05
Azért én köszönöm szépen megvagyok. Az hogy egykicsit lassabbra kellett fognom a tempót... hát végülis visszamaradásra játszunk vagy mia szösz.

((jelzem, ezzel nem azt akarom mondani hogy egyetértek a korlátozásokkal. Ami most van az felemás megoldás, egy elsietett döntés eredménye. De nem kéne úgy tenni mintha hirtelen a pókok nem dominálnának mindenki mást a szintjük körül. Mondjuk pl. örülnék ha a képleteket megkapnánk hogy kielemezhessük akkor most mi a franc is van a kivégzéssel...))
Pontszám: 5
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2209. hozzászólás - 2009.05.30. 21:06:01 (Válasz Kocos #2195 hozzászólására.)
visszaesett a teljesítményem igen sajnos

okok:

1. le lett korlátozva a kreatív affinitás, "normál" napi bevételemből 60-80.000LÉ tűnt el.
2. le lett butítva a kivégzés, eddigi 50% helyett 25%ot viszek, ami felezi a "normál" napi bevételemet, így 60-80.000LÉ mínusz
3. megjelent a kristályhorda, okosodnak az emberek, ennek még örülök is

No de a lényeg, hogy figyelni kell a LÉ/TPt. Nekem mint maxos vadásznak (már ki nem az ugye...) 99.8 ez az adat.
2 órás folyamatos gép előtt ülés és frissítés mellett (mert magas szinten csak ilyenkor lehet lopni), 20 portyából volt ez az arány 480. Ha most nézzük hogy ez az arány először csökken egy radikálisat, kb. 300ra, majd feleződik, 150re, egyből látszik hogy egyáltalán nem éri meg nekem gép előtt ülni és figyelni az "újakat".
Az új szabályok utáni portyáimban pedig végképp kiderült hogy SEMMI értelme portyázni, ugyanis az arány a 20at sem érte el, köszönhetően ez a fenti 3 oknak.

Tehát ne csináljon senki semmit csak vadásszon, mert az a jó. Hogy miért? Kérdezzétek Miklóst.

Hogy ne romoljon tovább az arányom lehet hogy buzogányban fogok táborozni állatok nélkül, amúgy sem jönnek hozzám sok LÉvel.

MÁS: erről amit a Zöldek csinálnak már vagy 2 hónapja is hallottam, és ha már én hallottam akkor gondolom sokan mások is. Az egész nem tart semeddig, alapítasz már most egy új szövetséget, raksz bele 4 darab 1es szintű karaktert meg egy 50est, aztán még több 50est, felhúzzák a kutat 150.000re, és otthagyják a kicsiknek. Csókolom. A kecske is jóllakott a káposzta is megmaradt. Mert ám a nagyoknak is származhat előnye ebből. A szerencse nő, elvihetik az epikus tárgyakat, válthatják dukátra, ha komoly háborúban van a fő szövetség, már az ok is megvan a távozásra... ez nem is kiskapu én azt mondom, hanem sokkal több annál, egy lehetőség, amit ki KELL használni. De majd le lesz ez is korlátozva valahogy. Úgy mint én. Addig is használjátok ki
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.60
kedvelt tagKhronosFérfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2210. hozzászólás - 2009.05.30. 21:21:22
De ha kevesebbet lopsz kivégzés csökkenés miatt akkor nem nehezebb elérned a kreatív korlátot? Nekem úgy tűnt hogy ez a két korlátozás átfedi egymást nem összeadódik, de javíts ki ha tévedek...
Pontszám: 5.33
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2211. hozzászólás - 2009.05.30. 21:27:24 (Válasz Khronos #2210 hozzászólására.)
az nem pozitívum hogy nehezebb elérnem a korlátot, de igazad van.

1 hete, volt hogy 30 portyából 555.000LÉ
pár napja ugyanennyiből 180.000
most olyan 40-50.000.

Ezzel nem érem el a korlátot, és ahogy már írtam nem is éri meg. A vadászathoz csak 5 percet kell gép előtt ülnöm, hogy válaszoljak 20at, majd utána 1 percet hogy elköltsem.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2212. hozzászólás - 2009.05.30. 21:31:11 (Válasz LanMaffia #2211 hozzászólására.)
azaz portya kilőve
nekem lassan csökkenget az összes szerzett le / összes nyert portya arányom a növekedés helyett

szerk: tudom, ne sírjak.... de sírok, mert nem tamagocsi játékról volt szó
A hozzászólást Anababa módosította 2009.05.30. 21:34:03-kor
Pontszám: 7.20
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2213. hozzászólás - 2009.05.30. 22:03:03
Mire kimaxoltam a kreatív affinitást, lassan felejthetem is...
V1
Pontszám: 7.50
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2214. hozzászólás - 2009.05.30. 22:16:11 (Válasz Anababa #2212 hozzászólására.)
Ne aggódj, Crimson mesterünk mondta, hogy milyen jó érzés már az "örök vadászmezőkön" tengődni, csupa móka és kacagás




Pontszám: 5
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2215. hozzászólás - 2009.05.30. 22:19:52 (Válasz Gyulas84 #2214 hozzászólására.)
Crimson 4-5 nap alatt fél milliót szedett össze és beérte Nephilát, őt nem csapta arcon annyira ez a dolog úgy látom
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5
fórumozóHastinFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2216. hozzászólás - 2009.05.30. 22:27:10 (Válasz Szabinho #2203 hozzászólására.)
Kedves Szabinho és a többiek! Látom nem érzékeltétek az íróniát az írásomban!
De ha mások elcseszik a többiek játékát, miért nem cseszik el még többen?? Így biztos senkinek nem lenne kedve játszani!


Kedves Khetty! "...hogy kidobjam a több, mint 6 havi karakterfejlesztésemet a kukába!!..."
PFFFFFF.
Én már 2 és fél éve játszok egy játékkal, ami már több mint 8 éve indult, és még egyszer sem jutott eszembe "kidobni" a karakterem, mert ott pl kezelve vannak az ilyen dolgok (és nem dicsekvésképp, de a SZINTEMHEZ KÉPEST az egyik legjobb vagyok, szóval nem csak véletlenszerűen nyomogatom a gombokat a játékban)... Tehát ha csak 6 hónapja van karaktered az még semmi... (ezzel eszemben sincs megbántani téged, és mást sem, csak akkor panaszkodj majd, ha már annyi időt töltöttél valamivel, mint én)

És legvégül: Amit LanMaffia és Khronos írt, abból gyakorlatilag nem sokat fogtam fel (csupán sejtem, hogy mit jelenthet amit írtak ); és hogy "nem unalmas ez a téma?", de biztos az, csak én full kezdő vagyok itt (május közepén regisztráltam). Épp ezért senkit nem akarok kritizálni, meggyanusítani semmivel, és pláne nem kioktatni, és ha visszanézitek az első hozzászólásomat, akkor láthatjátok, hogy KÉRDÉSKÉNT indítottam mindezt, nem tudván mit indítok el ezzel (azt hittem senki meg se nézni...). Szóval tényleg legális amit a srácok/lányok csinálnak RESPECT nekik, és még egyszer BOCSÁNAT (őszintén)!!!!!!

További jó játékot mindenkinek!
Pontszám: 7
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2217. hozzászólás - 2009.05.30. 22:28:41
Üdv mindenkinek!

A portyázós dologhoz nem akarok hozzászólni, mert nem értek hozzá, nem tudom hogyan kell pókot nevelni, ez van. (Maximum annyit, hogy mint eleddig is, most sem értem, hogy miért kell a játékból minden kreativítást kiölni... Na mindegy)
A Zöld Pókokhoz viszont igen...
Magasabb szintű tag nyújtotta építési előny... Aha... És most azonnal le kell ezt is korlátozni. Értem...
Egyszerű kérdésem volna: Igazságosan hogyan?
Mert akkor mondok egy egyszerű példát: amikor én átjöttem a jelenlegi szövetségembe olyan 15. szint környékén jártam, a klánalapító ha jól emlékszem 2. szintű volt (komolyan, még ott kezdtem velük: tessék venni varázslatot, jó az!). Nem egészen meglepő módon sokkal több az építésem mint nekik. 1M felett járok, akikkel akkor kezdtem 150-380k körül járnak.
Nem értem mivel voltunk mi olyan hatalmas előnyben...
Ugyanis a háborúink jó részét tényleg megnyertük, amit inkább az ügyes taktikának tudok be, mint a picit magasabb kiszolgáló épületeknek.
Tanácsokkal láttam el őket, amikhez bárki hozzáfér, ha elolvassa a stratégiák topicot, vagy veszi a fáradtságot és ír egy-két tapasztalt játékosnak. Akár nekem is.
Emellett jövő héten szeretnénk hadat üzenni egy top klánnak (mert ez a "hatalmas előny" a toplista 3. oldalára volt elég), az előnyük +12 támadás/+21 védekezés/+10 IQ. Volt pár tesztcsatánk. Nézegettük a dolgot. Ez semmi.
Nem hiszem, hogy ezek a bónuszok döntenének. Semmilyen szinten. Ha pedig ilyen ütemben építenek, akkor előbb-utóbb vonzó célpont lesznek a nagyobbaknak is és a két magas, de csak építésre koncentráló tag már hátrány lesz... Egyszerűbben: a rabszolga régen sem volt igazán kifizetődő, most sem az...
Egy teljesen normális, kreatív taktikát használnak. Miért kell nekik menni emiatt? Nem értem...
Ja, ezt meg még muszáj:
Idézet: Hastin - 2009.05.30. 22:27:10

Kedves Khetty! "...hogy kidobjam a több, mint 6 havi karakterfejlesztésemet a kukába!!..."
PFFFFFF.
Én már 2 és fél éve játszok egy játékkal, ami már több mint 8 éve indult, és még egyszer sem jutott eszembe "kidobni" a karakterem, mert ott pl kezelve vannak az ilyen dolgok (és nem dicsekvésképp, de a SZINTEMHEZ KÉPEST az egyik legjobb vagyok, szóval nem csak véletlenszerűen nyomogatom a gombokat a játékban)... Tehát ha csak 6 hónapja van karaktered az még semmi... (ezzel eszemben sincs megbántani téged, és mást sem, csak akkor panaszkodj majd, ha már annyi időt töltöttél valamivel, mint én)


Jelezném neked: Khetty ezzel a játékkal a kezdetek óta játszik, egyike a legtapasztaltabb játékosoknak (kicsik őt is kereshetik!!! bocsi Khetty ) Úgyhogy nagyjából, mivel a játékban lévő elérhető ismereteket már kimerítettük és egyrészt a wiki, másrészt barátok révén ismerjük, engedtessék meg neki, hogy nyugodtan véleményt formáljon, nem csak majd két év múlva, mert addigra egyrészt sokan nem fogunk/fognak játszani ha ilyen ütemben törlődnek a topok, másrészt mert anélkül nincs értelme a fórumnak.
A hozzászólást Byzon módosította 2009.05.30. 22:52:35-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.40
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2218. hozzászólás - 2009.05.30. 22:48:38
Annyit azért hozzátennék, hogy magasabb szintűnek egyszerűbb egy kicsi, vagy viszonylag kicsi szövetségbe integrálódnia, mint alacsony szintű karakternek egy magasabb szövetségebe. Mert első esetben nem kell kutat tölteni, míg a másodikban, azért ez akár el is húzódhat, egy 10-15. szintű karakternek, pláne ha még nem volt építése nem egyszerű feltölteni egy 3-400 K-s kutat, és addig ugye nincs előny. De ez nem feltétlenül ide tartozik.
V1
Pontszám: 5
fórumozóHastinFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2219. hozzászólás - 2009.05.31. 00:22:01 (Válasz Byzon #2217 hozzászólására.)
Tisztelt Byzon!

Én azt se tudom, hogy mi az a pók (majd valaki mondja már meg, mert nagyon kíváncs vagyok).

Méghogy nem számítanak az épületek... Ugyanazon a szinten:
~nekem +7K a szerzett/vesztett LE (ezzel azt hittem milyen jó vagyok); neki +120k (majdnem 20-szorosa...). Ebből adódóan több szakértelem, nagyobb tulajdonságok...
~nekem 6. szintű állat (végre mákom is volt, hogy hamar találtam egyet); neki 19. szintű...
~neki epikus tágya is van; én azt se tudom, hogy honnan lehet olyat szerezni...
~ő használ olyan épületeket (nem is akármilyen szinten), amiknek én az 1. szintjét legjobb esetben is csak pár hét múlva fogom tudni (a nagy részét pdig csak pár hónap múlva)...
~én gondosan válogatok az ellenfelek közt, hogy kinél van több esélyem a győzelemre, és kitől hozhatok több LE-t mondjuk 30-nál; ő rábök valakire a toplistában és simán leveri (+min 100 LE)...

És még fokozhatnám egy darabig!
Persze ha mindez a különbség mondjuk 20. szinten lenne meg, akkor azt mondanám: "Oké, úgy játszok, mint egy béna, ő pedig, mint egy rutinos, okos, jól taktikázó játékos!"
De könyörgöm... Ez 7. szinten van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2220. hozzászólás - 2009.05.31. 00:33:27 (Válasz Hastin #2219 hozzászólására.)
Sajnálom, hogy kb. két hete regisztráltál csak. Kétségtelen, hogy az általad leírt dolgok bosszantó újdonságok lehetnek mindenkinek, aki újként belecsöppen a V1 világába...
Erre csupán két dolgot tudok neked javasolni:
- indíts karaktert a V3-on: ott nem fogsz ilyen helyzetbe botlani és még sikerélményed is sokkal több lesz.
- kérd meg szépen őket, hogy vegyenek fel maguk közé... és akkor te is élvezheted az épületbónuszokat.

PÓK-karakter: szerintem két jelentése van, az egyik, hogy POrtya Karakter... a másik, hogy mint a pók visszamarad a szintjén és várja az áldozatait, akiket aztán felfalhat...

Amúgy nem azzal van a gondunk, amit mondasz... hanem azzal, ahogy szóvá teszed a felháborodásod...
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 8.40
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője