Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
utáltATILA2Férfi
Végzetúr
82 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
101. hozzászólás - 2008.10.31. 11:47:44 (Válasz Craslorg #95 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2008.10.29. 15:55:38
Idézet: ATILA2 - 2008.10.29. 15:54:46
Kérném a "elit" csapatot kizárni vagy egy pestis támadással hetekre legyengíteni, nincs értelme a játéknak, nem arról volt szó, hogy 24/24 menjen a gép!!!

Nem fognak az emberek fizetni, ha ilyenek játszanak!

Azt is kifejted, hogy mit is csinálnak, amivel megsértik a felhasználói feltételeket?



EZ így nem JÁTÉK!!!

Maximum a pénzlehúzás, de ahogyan hallom, nem fog így sokáig menni, mert sokan mondják, hogy nem fizetnek a mások dicstelenségeiért!
A hozzászólást ATILA2 módosította 2008.10.31. 11:49:18-kor
Pontszám: 1.40
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
102. hozzászólás - 2008.10.31. 13:38:06 (Válasz ATILA2 #101 hozzászólására.)
Idézet: ATILA2 - 2008.10.31. 11:47:44
Idézet: Craslorg - 2008.10.29. 15:55:38
Idézet: ATILA2 - 2008.10.29. 15:54:46
Kérném a "elit" csapatot kizárni vagy egy pestis támadással hetekre legyengíteni, nincs értelme a játéknak, nem arról volt szó, hogy 24/24 menjen a gép!!!

Nem fognak az emberek fizetni, ha ilyenek játszanak!

Azt is kifejted, hogy mit is csinálnak, amivel megsértik a felhasználói feltételeket?

EZ így nem JÁTÉK!!!

Maximum a pénzlehúzás, de ahogyan hallom, nem fog így sokáig menni, mert sokan mondják, hogy nem fizetnek a mások dicstelenségeiért!

Akkor még egyszer. Ennek a topicnak a címe "Felhasználási feltételek megsértése". Amiről te beszélsz az arról szól, hogy nem tetszik neked az ELIT HORDA eddig elért eredménye, illetve, hogy kihasználják szabályosan a játék adta lehetőségeket. Ez viszont NEM egyenlő a "Felhasználási feltételek megsértése".
Pontszám: 7.67
kedvelt tagPlagueFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
103. hozzászólás - 2008.10.31. 22:18:39 (Válasz ATILA2 #101 hozzászólására.)
Idézet: ATILA2 - 2008.10.31. 11:47:44
EZ így nem JÁTÉK!!!

Maximum a pénzlehúzás, de ahogyan hallom, nem fog így sokáig menni, mert sokan mondják, hogy nem fizetnek a mások dicstelenségeiért!


Mér', szerinted mi lenne a JÁTÉK? Kizárni mindenkit, aki prémiumos, sokat ül a gép előtt, és a nagy többséget csuklóból leveri? A JÁTÉK attól még JÁTÉK marad, hogy vannak benne olyanok, akik táposabbak, mint a többiek. Ha te ezen megsértődsz, az magánjellegű szocprobléma.

... dicstelenségeiért... heh...
- We're all mad here. I'm mad. You're mad.

- How do you know I'm mad?

- You must be, otherwise you wouldn't come here.
Pontszám: 7.50
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
104. hozzászólás - 2008.10.31. 22:24:09 (Válasz ATILA2 #101 hozzászólására.)
Idézet: ATILA2 - 2008.10.31. 11:47:44

EZ így nem JÁTÉK!!!

Maximum a pénzlehúzás, de ahogyan hallom, nem fog így sokáig menni, mert sokan mondják, hogy nem fizetnek a mások dicstelenségeiért!


Dicstelenségeiért? Nem értem... Ha valakit elvernek mint szódás a lovát, és ez azért van mert éppen nem volt szerencséje, akkor az összekapja magát és készül a visszavágóra. Ha meg azért kapott ki, mert a másik többet foglalkozik a karakterével, többet költ rá, stb., akkor fejet hajt és elballag...
Valahogy nem tudom elképzelni, hogy mondjuk a Colosseumban kifütyültek egy gladiátort azért, mert jobban felkészült mint az ellenfele...
Most én vagyok a hülye?
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.78
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
105. hozzászólás - 2008.10.31. 22:43:12 (Válasz ATILA2 #94 hozzászólására.)
Idézet: ATILA2 - 2008.10.29. 15:54:46
Kérném a "elit" csapatot kizárni vagy egy pestis támadással hetekre legyengíteni, nincs értelme a játéknak, nem arról volt szó, hogy 24/24 menjen a gép!!!

Nem fognak az emberek fizetni, ha ilyenek játszanak!


Bocs, de szerintem ők elég erőteljesen hozzájárulnak ahhoz, hogy "élő" legyen a játék. Ők sem halhatatlanok és legyőzhetetlenek (pláne kkora random mellett). Az én szövetségem bizonyos értelemben rivalizál az övékével. Mindkettőnk módszere "hátrányos a köz tekintetében", de a játékát senkinek sem teszi tönkre. És meglepődsz, a gép sem megy 24/24.
Ugyanakkor ne várja már el senki azt, hogy a sültgalamb a szájába repül. A sikerért bizony tenni kell, és akkor akár "jobbak" is lehettek...
De a legfontosabb: ez egy JÁTÉK.
Pontszám: 8
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
106. hozzászólás - 2008.10.31. 22:44:25 (Válasz ATILA2 #101 hozzászólására.)
Szerinted a horda mikor 6-8 szinttel előtted lesznek mennyiben fogja befolyásolni a játékodat...
Pontszám: 7
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
107. hozzászólás - 2008.10.31. 22:49:04 (Válasz ATILA2 #99 hozzászólására.)
Most vettem észre, hogy Te sem a tapasztalatlanabbak közé tartozol, bajod a hordával, mint szövetséggel van. Számolj utána és rájössz, hogy olyan nagy kárt nem okoznak. És bizony jó taktikával ellenük is lehet hatásosan védekezni. Ha pedig nem "éri meg" nekik....
Pontszám: 5
utáltBuvarbenoFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
108. hozzászólás - 2008.11.01. 02:54:35 (Válasz Trayannus #82 hozzászólására.)
jajj szegényke ha tudtam volna hogy igy a lelkedre veszed, inkább hálásan megköszöntem volna hogy 11-ik szintüként jól levertél engem 8-ik szintüt.

de nem akarlak külön minösiteni az egész szövetségetek egy szégyen.
a játék kideritetten legnagyobb csalojával szivjátok a levegöt.
GRATULÁLOK
Pontszám: 1.80
utáltBuvarbenoFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
109. hozzászólás - 2008.11.01. 02:57:01
Az EUTBEN legalább annyi tisztesség vlot hogy engem azonnal kiraktak a multizás miatt. (pedig a karaktereimnek nem sok köze volt egymáshoz)
Pontszám: 3
utáltBuvarbenoFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
110. hozzászólás - 2008.11.01. 03:25:06 (Válasz Batu #80 hozzászólására.)
Idézet: Batu - 2008.10.24. 18:06:54
Idézet: Fatali - 2008.10.07. 13:25:54
Heló!
Inditottam 5 karaktert amiböl 3-at a mai napon zároltak, teljesen jogosan.

sajnos tul sok idöm volt mostanában, ezért csináltam ezt a csunya dolgot, mentségemre szolgáljon hogy külön külön vittem a karikat, LE-áttolás nem volt képben, igaz néha a kicsiket levertem hogy tudjanak békében vadászni.

az 5 karakterem neve.
Szpritni Birsz (Smaragd Forrás)
Csodálatos Kiszel Tünde (Elit Horda)
Féreg
Bélyeggyüjtő Béla
Fotelrokker

az utolsó 2 karakter nem lett zárolva, az igazság érdekében kérem azokat is szankcionálni

Most akkor világositson már fel valaki légyszi, hogy van az, hogy Szpritni Birsz még mindig ott virit a Smaragd Forrás-ban 50k feletti épitéssel és egy szál buzogánnyal, Csodálatos Kiszel Tünde pedig a Káosz és Vér oszlopos tagjaként harcol. Bár a többi karakter sincs se törölve, se zárolva, ezekre nem vesztegetnék szót. Akkor most a multizás megengedett? Vagy csak Fatalitól valaki kegyesen átvette az épitő rabszolgát, ne vesszen kárba a munkája? Piramist épitenek, vagy mi?


Szpritnit átadtam, de a többivel a játszottam tovább amig meg nem untam végleg a játékot és töröltem a karikat.
csak arra kell figyelni hogy 1 percen belül ne lépj be két karakterhez, és simán lehet multizni szankcio nélkül.
Pontszám: 1.89
fórumozóLupusXIIIFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
111. hozzászólás - 2008.11.01. 09:59:51
jó lenne tényleg az építő rabszolgákat zárolni

például: - Nyu'szi ( Garabonciás)
- Fatersan (Káosz És Vér)
-Zúzda (Élretörők)

Remélem Miklósék néha ide néznek
Pontszám: 2.33
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
112. hozzászólás - 2008.11.01. 11:49:13 (Válasz Buvarbeno #108 hozzászólására.)
Idézet: Buvarbeno - 2008.11.01. 02:54:35

a játék kideritetten legnagyobb csalojával szivjátok a levegöt.
GRATULÁLOK


Öö... Veled?
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 6.60
fórumozóclownFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
113. hozzászólás - 2008.11.02. 10:08:24
Üdv! Sajnos rosszhelyre írtam előzőleg ugyanezen postot mert épp a szövetségi háborúk alatt fedeztem föl eme kellemetlenséget hogy egy szövetség, s annak alt szövetsége támad minket. Ám akkor a panaszom a következő:

Az Elit Hordának az Elit Smaragd Horda azt hiszem egyértelműen az alt klánja. És azt hiszem a szabályzatban meg van határozva hogy nem lehet multizni. Ennek ellenére itt egy egész klán csinálja ezt feltételezésem szerint. S természetesen egymást támogatja a két szövetség. Azt hiszem ez a multizás legocsmányabb formája. Az Elit Horda tagjai így is arcos egy társaság, s ha még a szabálytalanság ilyen fokú megnyílvánulásának is teret adnak a játék fentartói ( csak mert a hordások béta teszterek voltak , vagy egy részük ) akkor azt hiszem az a játékos közösség nyílt lenézése és szembeköpése! Kérném panaszom kivizsgálását és mérlegelését!

- MechanicalClown
Pontszám: 3
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
114. hozzászólás - 2008.11.02. 10:33:16
Hmm... Ha tényleg multiznak, akkor jogos. De persze az ESH létrejöhetett úgy is, hogy valaki klánnevet keresve szétnézett a klántoplista tetején inspirációért. Mondjuk az, hogy egyszerre háborúznak, az elég gyanús...
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5.50
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
115. hozzászólás - 2008.11.03. 10:07:28 (Válasz clown #113 hozzászólására.)
Van valami konkrét ok, ami miatt azt gondolod, hogy az egyik elit horda a másik alt szövetsége? Mert, ha csak annyi az alapja, mint annak, hogy valakivel kivételezünk, mert tesztelő volt, akkor biztosan tévedsz. A név semmit sem jelent. Az, hogy esetleg szövetségesi viszonyban vannak az sem jelent semmit. Ha valóban multiznak páran a két szövetségből, akkor azt rövid úton észrevesszük, és kitiltjuk az illető karaktereket.
A hozzászólást Zoli módosította 2008.11.03. 10:08:00-kor
Pontszám: 7.50
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
116. hozzászólás - 2008.11.03. 12:01:43
Az a vicc, hogy az ilyen karakterek még nincsenek törölve. Valaki folyamatosan vadászik vele és tápolja a másik karakterét. Nem hiszem, hogy annyira nehéz lenne kideríteni, ki az.

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=2605

Nem, nincs bizonyítékom... csak rá kell nézni:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
117. hozzászólás - 2008.11.03. 12:56:07 (Válasz Crimson #116 hozzászólására.)
haha

Ezt a teljes oldalt érdemes lenne végigvizsgálni:

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=toplistak&sub=&order=dle_diff

11. szinten 140-es tulajdonságösszeg az ugye több, mint vicces?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.75
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
118. hozzászólás - 2008.11.03. 17:36:54
Ha ezt a topic-ot olvasgatjuk, nyilvánvalóvá válik, hogy a multizás szűrése enyhén szólva hiányosságokkal küzd. Még az első ránézésre látható, illetve bejelentett multi-karakterek (lásd Buvarbeno/Fatali esete) sem zárolódnak tartósan, kis odafigyeléssel pedig már nem lehet lebukni.
clown:
Amúgy ha az ELIT HORDA multizna, akkor egy olyan szövetséget csinálna amit tud is támadni/farmolni. Jelenleg nehéz elképzelni, hogy az Elit Smaragdok bármiképpen tudnák segiteni az ELIT-et, főleg, hogy ha a karaktered MechanicalClown, akkor nem is háborúznak veletek.
Pontszám: 7.50
utáltSzabesz monsterFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
119. hozzászólás - 2008.11.03. 20:39:28
MIért tiltottátok le a barátomat XXXliloXXX ?
Pontszám: 3.67
fórumozóXrmhoolFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
120. hozzászólás - 2008.11.03. 22:23:10
Alapvetően csalnak,akik egy gépről több karaktert indítanak/tisztelet a kivételnek/. Persze apu is játszik,meg anyu is,meg a szomszéd Pistikét is a géphez engedem mert neki nincs internete stb Az az érdekes,hogy ezekben az esetekben általában van egy "bika" karakter + 1 vagy több szintben jól fejlődő ,de építés+tulajdonság+cuccok terén satnya kari.A karik közül csak a "bika" prémium játékos.. Persze nem lépnek ugyanabba a klánba,nem is ütik egymást,mert ezeket a karikat a haverok ütik,a "bika" meg a haverok "rabszolgáit" üti. Egy idő után,már nem kellenek a rabszolgák,mert elhúztak rendesen. Ezt elég megcsinálni az elején,mert aki tisztességesen játszik úgy lemarad,hogy már csalás nélkül is üthető. Az az időszak elegendő,míg az adminok észreveszik ezt,és mondjuk 3 napra zárolják a karit,addig bőven több le-t bezsákmányolt mint más 10 nap alatt. Ezután megtér és játszik tovább... És ennyivel megúszta,mivel prémium játékos és a fejlesztőknek a megélhetésükre is gondolniuk kell,nem vágják ki az első eset után ,mint macskát sz.... .
Pontszám: 8.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője