Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2061. hozzászólás - 2009.05.25. 11:39:02 (Válasz Miklós #2059 hozzászólására.)
csak tudnánk a kivégzéshez miért került be utólag a LE szerzés is?
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 8.50
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2062. hozzászólás - 2009.05.25. 11:40:28
A korlátozáson lényegében már túl tettem magam. Kidolgoztam egy viszonylag jó ötletet, hogy ne legyen olyan nagy érvágás ez a számomra, s szerintem ezt hamarosan mindenki meg is szokja.

Az ötletemmel pedig magam ellen dolgozom, nem értem miért kellett csont nélkül lehurrogni, hogy van ez meg ez meg még ez is... de ha jól látom mégsem elég, mert jött a siránkozás, hogy 1 ember végigfosztja a népet..

"Reiren hát te mondtad hogy a kis elképzelésed úgyműködne hogy mittomén mennyi lééért plusz időt nyer a karakter aki áldoz rá...ez számomra már a ráköltést jelenti..."

Szerintem pl az hogy veszít a nála lévő LEből 10%ot a még másfél óra védelemért bőven megéri ahhoz viszonyítva, hogy lehet ahogy kiér 15% alól veszíti felét.


off: oh yeah, látom valaki szorgalmasan osztogatja az 1es értékelést a postjaimra... most akkor közutálat tárgya lettem, vagy csak nehéz elviselni egy nem teljesen rossz ötletet?
A hozzászólást Noodlee módosította 2009.05.25. 11:56:01-kor
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 0
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2063. hozzászólás - 2009.05.25. 12:04:16
jóvan Reiren...akkor várjukmég meg mások reakcióját...látom nekm nagyon nemakarod elhinni hogy ez nemtúl nyerű elképzelés =)

az 1est nem én adtam...a félreértések elkerülése végett...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 0
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2064. hozzászólás - 2009.05.25. 12:09:48 (Válasz Miklós #2059 hozzászólására.)
A kivégzés ellen hogy lehet védekezni?

A póknak sokkal több LÉ-je van mint a sima játékosoknak, mivel nincs maximalizálva a kivégzés szaki, ezért a pók korlátlanul tudja növelni, amivel egy "normálisan" játszó játékos sose tudja felvenni a versenyt!

Ha mondjuk ki lenne jelentve, hogy a kivégzés szaki csak 35. szintig növeli a rabolt lét, és e felett csak a kivégzési HP-t tolja. akkor egy "átlagos" kari 35-re kihúzva a kivégzését tudna védekezni... Lsd azt a pókot jelenleg, aki 600hp-nál még kivégez (Van rá élő példa!), az ellen hogy lehet védekezni??? Felnövelem a kivégzésem 150-re???
Pontszám: 6.44
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2065. hozzászólás - 2009.05.25. 12:10:11
Értem, hogy nem perfekt ötlet.. kb 5 perc szüleménye volt, másrészről meg nem kötelező használni mindenkinek csak annak lehet érdemes aki tudja, hogy nem fog ráérni, vagy csúszna kicsit de mégis szeretné ha itt meg rendben mennének a dolgok.
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2066. hozzászólás - 2009.05.25. 12:12:51 (Válasz Mazlee #2061 hozzászólására.)
Idézet: Mazlee - 2009.05.25. 11:39:02
csak tudnánk a kivégzéshez miért került be utólag a LE szerzés is?


1. mindig is volt. neked nem volt sosem kivégezve több ezer LE a zsákmányod? (a fórumon is volt róla szó)

2. ha meg nem lett volna mindig, akkor meg nem értem a kérdést. a felejtéshez miért került be utólag a visszakapott LE? más szakértelem miért kapott javítást?
Pontszám: 6.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2067. hozzászólás - 2009.05.25. 12:14:54 (Válasz Birka #2064 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.05.25. 12:09:48
aki 600hp-nál még kivégez (Van rá élő példa!), az ellen hogy lehet védekezni??? Felnövelem a kivégzésem 150-re???


600 hp? az nem tűnik soknak. ne üttesd le magad 600-ig. legyen magas a 15%-od.
Pontszám: 3
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2068. hozzászólás - 2009.05.25. 12:17:04 (Válasz winnie #2066 hozzászólására.)
most akkor mi is az amit hozzászóltál? 1. vagy 2.

1. nem nem volt
2. azok kérve lettek... ezt ki kérte?
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2069. hozzászólás - 2009.05.25. 12:19:15
Nocsak, kezd újra érdekessé válni a játék
Mármint a "melyik szakértelmemről derül ki legközelebb, hogy feleslegesen öltem bele lóerőt?" játék:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2070. hozzászólás - 2009.05.25. 12:19:18
ottvoltaz mindig még a szakértelm leírásában is benne van hogy növeli a szerzett léét...az más tészta hogy a hatásfokra és arra hogy mennyivle is növeli arra most kezdünk rájönni ahogy magasabb szinten szépen megszaladnak a léé zsákmányok akivégzéssel...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2071. hozzászólás - 2009.05.25. 12:25:35
Követelem a spektrális manipuláció eltörlését! Marha igazságtalannak tartom, hogy aki kifejlesztette 100ra az dupla lóerőt kap!

Ja és lol, meg epic fail.
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 6.25
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2072. hozzászólás - 2009.05.25. 12:29:23 (Válasz Viszok009 #2053 hozzászólására.)
Idézet: Viszok009 - 2009.05.25. 11:06:25

Ha a Te kaliberű játékosok elköltik 15%ra érve a LE-t akkor tök mind1 mennyivel támadsz a jutalmad 0 lesz, a kapu ott lehet kijátszani, hogy az ember fia benézi, elszámolja magát és a vadászat letelte, után arra ébred, hogy már nem alacsony az ÉP-je.


Picit gondold át megint amit írtál, a pókok, mag LanMaffia stratégiája is arra épül, hogy találjanak ilyen embereket.
Pontszám: 8.33
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2073. hozzászólás - 2009.05.25. 12:31:17 (Válasz Mazlee #2068 hozzászólására.)
Idézet: Mazlee - 2009.05.25. 12:17:04
1. nem nem volt


Miklósék többször is leírták már, hogy kezdetektől fogvca növelte a rabolt LEt, csak a leírásba került bele később, mikor kiderült a játékosok számára is. :idea:
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2074. hozzászólás - 2009.05.25. 12:38:50 (Válasz Birka #2064 hozzászólására.)
900ÉP, élő példa vagyok én is

mit is szóljak az elmúlt 3 oldalhoz nézzük csak...

Tehát az a lényeg ebben a játékban hogy senki ne legyen jobb radikálisan a másiktól. Ergo ez azt jelenti hogy van egy bizonyos intervallum aminél sohasem lehetsz, hiába erőlködsz, mert ha már a határhoz értél korlátot kapsz.
És én igenis "sírok" hogy le lett korlátozva a kreatívom (igaz ma 2. napja hogy nem támadtam meg senkit sem), hiszen nem azért ülök itt a gép előtt órákat (nem 1-2, hanem 10-20), hogy átlagkarakter legyek. Átlagkarakter úgy is tudok ahogy 1 hónapja: visszafogott max. Este elmegyek kocsmázni, hazavergődök hajnal 2kor, bedobok 20 vadászatot - de csak azért mert 399 CSPm van és még mindig jobban járok ha elvisznek egy keveset mintha túlcsordul - , felkelek délben, dobok még 2*20at, közben egyetemen vagyok, filmezek stb. Ez olyan laza hogy már xarrá untam magam a gép előtt, és el is kezdtem játszani V2-V3on.
No de ha ennyi energiabefektetés elég ahhoz hogy normális karaktered legyen, akkor nem ér semmit az egész. Sokan mondták hogy tamagochizás az egész. Nos szerintem is. Mert mit csinálsz az 1 óra alatt amíg vadászol? Nézed hogy milyen kemény a karatker? Meg hogy jajj de király már 180 a támadásom? Meg izgalommal nézed hogy most vajon megdöntöd-e a vadászat rekordodat, és alig várod hogy kiírd szövetségfórumra? Meg hogy ha átlag alatt vadászol már szidod Miklós meg a hülye randomját?.... na ez hülyeség. Olyan izgalmas hogy mindjárt kifekszek tőle.
Mi az egyáltalán élvezhető ebben a játékban? Nem sok minden azon kívül hogy szövetségtársaimmal beszélgetek. Annyi még esetleg ami izgalmas, hogy portyázol, de nem ilyen kisebb a TÖ bumm... úgy mint én...
Full élet, 100.000 LÉ. Igen, mert mindig így állok amikor portyázni megyek. És be lehet támadni, már alig várom, hiszen akkor célom lenne visszaszerezni azt. Meg ott állok és vadászok... végzeturakra. Mert nem érdekel a TÖ. Figyelem, figyelem, figyelem és lecsapok. És így is sokan vannak akik elmenekülnek előlem. De itt van némi izgalom is. Mert amikor raboltam 170 ezret kissé hevesebben vert a szívem, hogy jujj költsük el gyorsan mert agyonvernek.

Na de most... vizsgaidőszak van, nem fogok tudni annyit portyázni, sőt kb semennyit sem. Kíváncsi vagyok nagyon hogy visszatérve az elképesztően unalmas vadászatokhoz mennyire leszek átlagkarakter és mennyire fogom élvezni ezt a xart...
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.92
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2075. hozzászólás - 2009.05.25. 12:46:27 (Válasz Shiako #2073 hozzászólására.)
akkor sorry. én sosem vettem észre a hatását...

és a leírásba tényleg később került be.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2076. hozzászólás - 2009.05.25. 12:52:19 (Válasz LanMaffia #2074 hozzászólására.)
Respect.. ez így van...
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 8.75
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2077. hozzászólás - 2009.05.25. 12:56:12 (Válasz Birka #2064 hozzászólására.)
Van aki már 850-ről is kivégez, ne ragadjunk le a 600-nál... Itt jegyzem meg, hogy már a 600 is túl van a lélektani határon. 850-es 15%hoz 5k fölötti életerő kell, és persze a kivégzés tulaja is sebez azért. Szóval nem árt ha 1400-1500 fölött van a 15%-od, és meg kell tudd verni a támadót, ha ez nem megy és a támadó az erősebb akkor lehet gyúrni a 3-3,5k 15%-ra. (10k életerő 50-es szinten 195-200as egészség, sok sikert hozzá). Aki "olcsó János" és nem akar 200+os egészséget az piával ugorjon 15% fölé, ha szerencséje van és lepattan a támadó akár még nyerhet is rajta. Ha ez sem tetszik akkor lehet nonstop ücsörögni 15% alatt vagy törölni.

Az egyetlen hatékony "védelem" ha 15% fölött nincs nálad LE, lehet ősköért/csp-ért váltani a turbót vagy max.-os kronóval nem zafírként kb. fél órával zafírként akár 1 órával is tovább tart a vadászat (élvezzétek a gyorsabb regen "előnyeit").
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2078. hozzászólás - 2009.05.25. 13:11:22
Lehet igazsagtalan vagyok, de en ugy erzem, h a jatekosok otleteibol nem igazan csemegezik a jatekvezetes. Az lathato, h a jatek bizonyos reszeihez a jatekosok jobban ertenek (!), mint a jatek kiotloi, uzemeltetoi. Ezert erthetetlen szamomra, h miert nincs figyelembe veve 1-2 jobb otlet, amivel a mar kialakitott szabalyok esetleg ugy finomithatoak, h a celkozonseg elegedett lehet...
Nem kell persze minden agyament otletet figyelembe venni, de azert az utobbi napokban szuletett jopar hsz, amibol ugygondolom, h a forum olvasok tobbsege talalt jopar olyat, amit el tudna kepzelni a jatekban, fuggetlenul attol, h eppen pok, nempok, eljatekos, kozepszeru, gyenge jatekos.
Ez amellett, h hozzaertok javaslatait vennek figyelembe meg azzal az elonnyel is jarna, h a jatekosok sokkal jobban magukenak erezhetnek a jatekot, mivel legalabb az illuzio meglenne, h a jatekot alakithattak otleteikkel.
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 7.20
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2079. hozzászólás - 2009.05.25. 13:16:14
Valaki kérem magyarázzon meg nekem egyetlen egy dolgot, aztán többet a közelébe sem jövök ennek a topicnak még olvasás szinten sem.

Azt ugye 60 oldallal korábban lefutottuk, hogy amit Csuhiék csináltak az nem túl szabályos, szemétség, etc. (kinek-kinek értékrendje szerint).
Adva vagyon Lan, aki nem lebeszélt portyákkal, napi több! órás odafigyeléssel bődületes mennyiségű lét szerzett.
Arra való hivatkozással, sírással (megint csak kinek-kinek értékrendje szerint), hogy majd akkor mindenki ezen a taktikán lesz és fuccs a játéknak, le lett korlátozva az egész (úgy-ahogy).

És most a kérdésem: Szerintetek kedves "megmondóemberek" (bocsánat a kifejezésért, egyszerűen nem találtam jobb szót) hány embernek van arra !!!ideje!!! (suli, munka, etc mellett), hogy ugyanezt megcsinálja? 50nek? Max. 100nak? Mennyiből is? 16ezerből?????????????
Ugyanmár... Na ez az igazi lol.
Engem konkrétan nem érdekel, hogy egy virtuális listán 380. vagy 480. vagyok, mert 100an megelőznek. De ez csak az én elferdült szemléletem miatt van így.

És a végére még egy uccsó kérdés, amit valamelyik topicban feltettem pár hete: Egyszer fog valami járni, változni a 380. helyért is??? Félreértés ne essék választ nem várok rá...

Köszöntem.
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5.57
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2080. hozzászólás - 2009.05.25. 13:25:33 (Válasz Stubb #2079 hozzászólására.)
"Mennyiből is? 16ezerből?????????????"

Legyen 14, a többit én futtatom:)

Egyébként meg Lan a változtatással nem lett lekorlátozva (nem irdatlan, csak hatalmas mennyiséget tud zsákmányolni naponta, na bumm:D), és az exploit sem. A pókok valamelyest. Vagyis jött egy új szabály sebtiben, ami ha nem is orvosolt, de mérsékelt egy fél éve fennálló "problémát" - nevezzük így a pókokat –, miközben két újat gyakorlatilag úgy hagyott. Miközben a kiváltó ok a két új volt. A fene se érti ezt:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9.17
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!