Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2021. hozzászólás - 2009.05.25. 06:52:22 (Válasz Otoaak #2020 hozzászólására.)
Maximálisan egyetértek.

Kiegészíteném azzal, hogy el kéne dönteni, milyen játékot akarunk. Én amikor elkezdtem a játékot, akkor azt hittem, hogy a karakterfejlesztési stratégia számít, az, hogy mikor mit fejlesztesz, melyik tulajdonságot preferálod, melyiket hanyagolod, hogyan fekteted be a karakteredhez vadászatból/portyából beáramló LE-t.

Ezzel szemben a játék borzasztó mértékben eltolódott arrafelé, ahol a klikkelés sebessége a döntő, és ahol a ráfordított idő drasztikus mértékben emeli a karakter által elért sikert. Éppen ezért akik a ráfordított időt nem tudják növelni azok sorban törölnek, és a maradók tekintélyes hányada sem a játékélmény miatt van még itt, hanem mert sajnálja a befektetett munkát/pénzt, és mert fél év alatt megismert egy olyan társaságot, ahonnan nem olyan egyszerű egyik napról a másikra kilépni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.33
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2022. hozzászólás - 2009.05.25. 06:53:05 (Válasz Noodlee #2019 hozzászólására.)
Nudli!

Ugye a VP, HP regent most nem mondat komolyan...???

Már, hogy a túróba ne kéne gyorsabb ezekből egy portyásnak...az elején még kell...ha már annyira erős leszel, hogy el sem tudnak találni, akkor már valszeg nem,DE előtte ez az egyik legfontosabb dolog, enélkül NEM pók kari!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2023. hozzászólás - 2009.05.25. 07:09:33 (Válasz Meridiath #2002 hozzászólására.)
Idézet: Meridiath - 2009.05.24. 10:19:31

Amúgy éreztek bármi élvezetet abban, amit leírtok? A "meg nem beszélt, de hallgatólagosan megállapodott" egymás-tápolásban?


Ezt ugye, mint lehetőséget írtam le.
Abban pedig száz százalékban biztos vagyok, hogy még az ilyen játékban is nagyságrendekkel több élvezet van, mint amennyi élvezetet a pókok áldozatai találnak.
Pontszám: 8.75
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2024. hozzászólás - 2009.05.25. 07:09:49 (Válasz Otoaak #2020 hozzászólására.)
Azt azért fűzzük hozzá, hogy nem is csak a hardcore vadászatról kellene szólnia... Jelenleg az első 100-200 játékos gyakorlatilag a kínzókamra miatt portyázik a TOP 20 kivételével akinek a TP is kell.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 9
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2025. hozzászólás - 2009.05.25. 07:13:38
Sokan azt írták alkalmazkodni kéne, amiben van némi igazság, alkalmazkodni lehet és kell is. De azért vannak határok szerintem. Ha egy medve minden nap bejön a faluba és megeszik valakit (cc. abbahagyja a játékot) akkor nem sok választás marad, vagy kinyirják a medvét vagy kihal a falu. A kihaláshoz szerintem nem lehet alkalmazkodni, a medve meg előbb utóbb így is úgy is megdöglik. vagy a falubeliek verik agyon vagy éhendöglik ha kihal a falu.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 8.75
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2026. hozzászólás - 2009.05.25. 07:17:12 (Válasz LanMaffia #2011 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2009.05.24. 12:33:10
Idézet: Kundi - 2009.05.24. 10:51:38

Másik:
Az ismételhető küldetések meg kegyetlenül el lettek szabva. Valami korlátozás alapból kellett volna, hogy X db különbözőt meg kell csinálni belőle, hogy azokat megint felvehesd. Valaki csak 1 re specializálódik irreális dukátmennyiséget szerez azokhoz képest akik, szint miatt még nem tudják csinálni az ismételhető küldetéseket. Aztán ki tudja mi lesz a kristálypont, lehet hogy az is irreális előre megint rosszul kalkulált különbségeket fog szülni (Egyébként valószínű eddigi tapasztalatok alapján.) .


Ez viszont teljesen igaz, a magas szintű karaktereknél nagy előny van így, hiszen több küldetést tudnak egymás után letenni, amiért már 30.000+ LÉ jön. Már hallottam nem egy koncepciót, az állatbefogás, idomítás, sajtolásra, és a többit még nem is mondtam, főleg hogy benn volt még a válaszolj X helyes válaszra küldetés is.
Kérdezem én, hogy ez nem jogosulatlan előny? Mivel másabb ez, mint amit én csinálok? A nagyok küldetésekre gyúrtak, ezzel az ismételhető küldetés dologgal élvezik is a gyümölcsét...


Teljesen igazad van, ez pont ugyanaz, amit te csinálsz. És mindkettőt meg kell szüntetni.
Úgy gondolom, minden játékban alapvetően fontos az egyensúly. Attól kezdve, hogy egy taktika lényegesen nagyobb előnyt nyújt, mint egy másik, onnantól kezdve a játék már nem jó játék. Lehet, hogy még nagyon sokan nagyon sokáig fognak vele játszani, de a játék pályája onnantól kezdve inkább leáldozni fog.

A végtelen mennyiségben ismételhető küldetésekkel (bár itt erősen kérdéses, hogy melyikkel, mert azért annyira nem egyértelműen végtelen mennyiségben ismételhető megbeszélés nélkül) ugyanúgy irreálisan több LE-hez jut hozzá egy karakter, mint a pók stílussal. Ez pedig a játék kárára van.
Pontszám: 8.75
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2027. hozzászólás - 2009.05.25. 07:17:27 (Válasz CaveMaN #2024 hozzászólására.)
Ez egyértelmű, nem véletlen indítottam topicot a portya reform érdekében, csak nem lett belőle semmi. A portya ugyan olyan fontos kéne legyen mint a vadászat. Nem csak háború szempontjából hanem LE forrásként is. De nem csak egy szűk réteg számára és nem korlátlanul.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2028. hozzászólás - 2009.05.25. 07:18:54 (Válasz Otoaak #2020 hozzászólására.)
Nagyszerű meglátás, de tényleg!

Akkor már csak azt nem értem hogy lehet az, hogy a szakértelmek több mint 60% arra megy rá, hogy erősebb legyél közelharcba, varázslatokban meg máshogyan( gondolom senkinek sem kell felsorolnom az összes szakértelmet) HA mindenki arra menne rá, hogy 15% alatt tartsa magát és úgy vadásszon az jó lenne. De kérdem Én minek??? Ha már a LÉ szerzős szakik maxon vannak, akkor mit fogsz belőle fejleszteni...hmmm??

Én csak annyit nem bírok felfogni, Sokan mondják, azért töröltek, mert nincs szabadidejük ,meg hasonlók...meg megtámadta valaki elrabolt egy nagyobb összeget és végül törölt... Aham, de azért ez kicsit rosszul hangzik. Nem tudom de gondolom tudjátok hogy ez a Lan-effektus (nevezzük ennek ezt a jelenséget ) Max 1 hete alakult ki, meg persze előtte volt a Csuhi-Egon páros. Kivételesen erre egy extra gyors eljárás kialakult...de ha a kisebbek járatják a szájukat akkor nem történik ekkora hűbelebalázs dolog, érdekes. Amikor sokan mondták, ez nem igaz törlök, mert az 48-as megint 6 szintet letámadott, belév mert 1500-at, ahhh ezért nem éri meg...stb, stb arra nem lett semmi, pedig ez nem egy két hetes dolog, hanem 2-3 hónapos kérelem...

Igen döntsétek el MILYEN játékot akartok játszani, a Végzetúr egy olyan játék, ahol minden a harcra maximalizálódott, Akár hiszitek akár NEM....akár elbírjátok fogadni akár nem. Mert ha nem ezt hiszitek erről akkor rossz helyen jártok. Akkor minek fejlesztitek a tul pontokat, szakértelmeket, minek üttök lefelé, stb a Nagyok azt hiszik csak úgy lehet rosszul játszani, ha elrabolt a NAGYMESTER elenyésző jövedelmét, HÁT nem a tegnapi napom ( mert átmentem egy kisebb szövibe) úgy alakult hogy naponta 15-20 támadást kaptam átlagosan 5 szinttel magasabbaktól. "Az érzés FELBECSÜLHETETLEN..."


A killekéles sebbesége a döntő, talán a háborúkban, igen...

Mind nagyrabecsült magasszintű, alacsonyszintű és középszintű játékos figyelmét szeretném felkellteni azzal, hogy döntse el mit szeretne milyen fajta játék maradjon a VÉGZETÚR (de főleg a nagyok, Ők úgy is jobban beleszólnak az igazgatásokba ) hogy vadászós, LÉ termelős, nem leverős 6 szinttel nayobbtól, a háborúkat a szövetség könyvtárában rendezik majd, ahol jókat marhulnak egymással, a portyázás során 25* kérdezd rá, -"Hogy most biztosan eldöntötted megtámadsz egy 3 SZINNTTEL ALACSONNYABAT, szöveggel, meg hasonlók, meg ha netalántalán rabolnál a 80%-át szétosztod az arra rászorulóknak, a Robin Hood- változás miatt, vagy a normálissal akar majd játszani...

A döntés a TI kezetekben van....

(Nyugodtan PONTOZZATOK LE, de minimum úgy, h közellenség legyek....pffffff )1 fázis
2. fázis (Amikor azt mondja az ember, hogy pontozzatok LE, akkor felpontoztok, mikor az ellentétjét akkor az ellentétjét teszitek...érdekes hmmm...érdekes...)
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.05.25. 07:33:08-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.67
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2029. hozzászólás - 2009.05.25. 07:33:00 (Válasz Noodlee #2019 hozzászólására.)
Hát, én nem hiszem hogy a pók stílusban önmagában bármi büszkeséget kellene találni. Büszke arra lehetsz ha valamit jól csinálsz, ha ügyes vagy és így mutatsz fel eredményeket. Ez a hozzászólás inkább ne kívánkozott volna ki, kivéve persze ha a személyes ellentétek szítása volt a cél. Vagy mondhatnám úgy is, nem vagy jó reklámarca a taktikának.

A következő jutott eszembe: az ellentétek egyszerűen azért merülnek fel, mert amit rá lehet húzni a játékmenetre 40. szint felett, az nem fedi mondjuk az 1-20-ig szinteket, és fordítva. Mi lenne ha egyszerűen, a játék mintázatát felismerve több szabálycsokorra lenne tördelve a mezőny. Mint lvl1, lvl2, lvl3. Hiszen mindenki tudja, egy idő után durvul a játék. Elérsz egy szintre, és mintha másik játékot játszanál.
Nem lehet uniformizálni valamit, ami ennyire széthúzó. Alkalmazkodni kell, legyen hát egy olyan szabályrendszer, ami követi a szinteket. Mindenki ismeri a saját szintje rákfenéjét, és érdemben tud rá több megoldást is javasolni.
Pontszám: 5
kedvelt tagSpiderFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2030. hozzászólás - 2009.05.25. 07:36:53 (Válasz Noodlee #2019 hozzászólására.)
Idézet: Noodlee - 2009.05.25. 02:24:15

Pók vagyok s büszke vagyok rá


A pók taktikára legyen büszke az, aki kitalálta (TrueBlood), vagy hozzátett valami új dolgot.
A többiek maximum őket próbálják másolni, ami nem áll másból, mint a portyagomb nyomogatásából, amihez igazán nem kell sok ész.
Azzal együtt, hogy én is pók vagyok, az a véleményem, hogy abszolút egyensúlyborító ez a taktika.

Nephila
Pontszám: 6.40
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2031. hozzászólás - 2009.05.25. 07:42:54 (Válasz Spider #2030 hozzászólására.)
Nana. Azt az extrém harci masinát, ami Nephila karakter, egy csomó azóta megváltoztatott szabály is segítette, és no igen, az valóban egyensúlyborító. Gyakoraltilag ilyen devianciák újbóli létrejöttére alig van esély. A természetes kiválasztódás alapján az első abbahagyással tényleg abba is kellett volna hagyni, vagy már rég epikust kellett volna csinálni belőle.
Pontszám: 8.33
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2032. hozzászólás - 2009.05.25. 07:43:49 (Válasz Viszok009 #2028 hozzászólására.)
Nem tudom, kivel keversz össze és, hogy ezt miért az én hozzászólásomra adod válaszként. A top ill. a "nagyok" (ez utobbi nem tudom kit takar engem biztos nem) lehetőségei jelentősen beszűkülnek egy idő után amiért jópár alkalommal felemelték a szavuk de ahogyan a földbedöngölésekkel szemben, úgy ezzel kapcsolatban sem történt semmi. Azért mert a "nagyok" arra panaszkodnak, hogy nem lehet rendesen portyázni meg nem éri meg nem jelenti azt, hogy nem is akarnak. Pont azért írnak ide mert a tökük televan a vadászós tamagocsival, senki nem a portya eltörléséért hanem a felvirágoztatásáért lobbizik. A többség vadászatból és portyából fejlődik de a portya nagyságrendekkel kevesebbet hoz, ha jobban megéri portyázni akkor a pokok kerülnek hátrányba de ez mondjuk kb. annyira érdekel, mint amennyire a pókokat vagy 6 szintel lejjebb támadókat, esxploit kihasználókat, az, hogy hányan hagyják abba miattuk a játékot.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2033. hozzászólás - 2009.05.25. 07:54:33 (Válasz Otoaak #2032 hozzászólására.)
Lehet Te nem is mered Lanmaffiát, de akkor mesélek róla egy kicsit:

Ő volt az a karakter, aki tényleg semmibe vette a TÖ-t és nagy ívben le...hanem rá hajtotott a szakikra, és persze UTÁLT portyázni is. Kitalált egy technikát, használhatta 2 hétig (a TGY-t is így győztük le), de mivel neki nyereséges volt másnak nem elkezdték megutálni a többiek, így van ezzel minden Pók is, met ugye abból még nem adódott probléma, hogy levadásztam a másik óriás bolhedorját...

Azt meghogy a """nagyok"""" nem tudnak portyázni, csakis maguknak köszönhetik, csodálkoznak, hogy mindenki úgy játszik mint a másik...akkor ne lepődjenek meg ha 0 LE vel megyek harcba akkor 0 Le-t nyerek-vesztek egyaránt...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.17
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2034. hozzászólás - 2009.05.25. 07:57:22 (Válasz Meridiath #2029 hozzászólására.)
Idézet: Meridiath - 2009.05.25. 07:33:00
az ellentétek egyszerűen azért merülnek fel, mert amit rá lehet húzni a játékmenetre 40. szint felett, az nem fedi mondjuk az 1-20-ig szinteket, és fordítva. Mi lenne ha egyszerűen, a játék mintázatát felismerve több szabálycsokorra lenne tördelve a mezőny. Mint lvl1, lvl2, lvl3. Hiszen mindenki tudja, egy idő után durvul a játék. Elérsz egy szintre, és mintha másik játékot játszanál.
Nem lehet uniformizálni valamit, ami ennyire széthúzó. Alkalmazkodni kell, legyen hát egy olyan szabályrendszer, ami követi a szinteket. Mindenki ismeri a saját szintje rákfenéjét, és érdemben tud rá több megoldást is javasolni.


Az egymás bajszának ráncibálása helyett vetnétek egy pillantást erre? Plíz. Csak hogy tudjam hogy ez a hirtelen jött fény vonat e, vagy spanyolviasz.
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2035. hozzászólás - 2009.05.25. 08:15:04 (Válasz Meridiath #2034 hozzászólására.)
Nem hiszem, hogy ez megvalósítható de legalábbis nagyon durván bele kéne nyulni a programba szinte újra kéne írni szerintem nagyon sokáig tartana.


Viszok: részemről lezártam annak amit írsz semmi köze ahhoz amit én irtam. Lan-t ismerem, ha nem is túl jól de beszéltem vele néhány alkalommal skypen, semmi bajom vele. Komolyan nem értem miért pont őt hozod fel, ugyan azt csinálja amit a pókok, a külöbség csak abban van ahogyan elérte.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7.50
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2036. hozzászólás - 2009.05.25. 08:21:53 (Válasz Otoaak #2035 hozzászólására.)
Semmi köze nincs csak belőle indult ki a szélvihar...és előtte jó lenne látni, honnan is indultunk (ez nem neked szól, csak így alakultult) Részemről OFF end.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2037. hozzászólás - 2009.05.25. 08:23:20 (Válasz CaveMaN #2024 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.05.25. 07:09:49
Azt azért fűzzük hozzá, hogy nem is csak a hardcore vadászatról kellene szólnia... Jelenleg az első 100-200 játékos gyakorlatilag a kínzókamra miatt portyázik a TOP 20 kivételével akinek a TP is kell.


Hááát, nekem például óriási élmény, ha valaki olyat le tudok nyomni, akit előtte soha és mindig rommá vert.
Jó, persze lehet, hogy evvel kilógok a sorból, mostanában kezdtem azokat ütni, akikkel nagyon kétes az eredmény. (már amennyiben látom a portyalistán, lévén 8 után már csak a láthatatlan Dzsóékat látom, meg Galmuszkot és olyanokat, mint például te, Lord of Destiny.
Azért rángatom néha a bajszát, na de még mindig sokkal erősebb a kutya és baromi nagyokat harap.
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2038. hozzászólás - 2009.05.25. 08:36:00
"Pók vagyok s büszke vagyok rá"

De jó neked. Én rohadtul nem vagyok büszke arra, hogy a felülről pépesre pofozást támogató játékrendszer miatt kénytelen voltam az egyetlen olyan taktikát alkalmazni, ami ezt megakadályozza. Az első karakterem három hétig élt, aztán indítottam ezt, mert már ott látszott, hogy erősen hibádzik a rendszer. És a hetedik szintig így is 15 PP-n portyáztam, fogalmam sem volt hová fog ez kifutni, nagyon távol álltam a tudatos karakterépítéstől. Akkor még úgy gondoltam, kifejlesztek 20-as vagy 30-as kereskedelmet, és az összerabolt néhány tízezer lóerőből felfejlesztett tulajdonságokkal mindenkit visszaverek felülről:)
Most sem vagyok kifejezetten a változtatás ellen (egyébként is áttértem vadászatra, nem igazán érint a dolog:) ), bár megmosolyogtatónak tartom a bevezetés módját - néha az az érzésem, mintha Miklósnak halvány lila gőze sem lenne róla, mi folyik saját játékában. Felmerült egy probléma, és kábé 24 órán belül született egy ad hoc megoldás, ami nem old meg semmit.
Mindeközben más, ugyanilyen egyértelmű anomáliák (pl hatalom tornya) bent maradnak, csak mert.... ööö, vajon miért is?
Zavar ez a kapkodás, a toldozás-foltozás, a bizonytalanság, a rengeteg csaló, a hetente változó, semmit-meg-nem-oldó szabályok, az egyre jobban elbillenő rendszer stb. Persze, az ember alkalmazkodik, ezt teszem a játék eleje óta, de basszus, ha mindenről tudni akarok, többet kell olvasnom a fórumot, mint amennyi időt játékkal töltök, pedig az sem kevés:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.83
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2039. hozzászólás - 2009.05.25. 08:40:18 (Válasz Crimson #2038 hozzászólására.)
"néha az az érzésem, mintha Miklósnak halvány lila gőze sem lenne róla, mi folyik saját játékában."

Ebben én már hónapok óta biztos vagyok :p

"ha mindenről tudni akarok, többet kell olvasnom a fórumot, mint amennyi időt játékkal töltök"

Ez főként azért baj, mert nagyon kevesen vagyunk így. A játékosok háromnegyedének szerintem fogalma sincsen arról, hogy mi is történik körülötte.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.50
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2040. hozzászólás - 2009.05.25. 09:16:29 (Válasz Otoaak #2020 hozzászólására.)
Értem én, hogy Lan nem az atomkocka embereket feji le, de akkor kérdem, hogy, hogy lehet az, hogy ezek az emberek eljutottak eddig anélkül, hogy folyamatosan fejték volna őket.. mert lássuk be hogy mindannyian végig kellett menjenek a pókok valamely generációja mellett s akkor ez nem okozott gondot.. Gondolom akkor érdekes módon tudtak vigyázni az LEre.

No de mindegy, kár tépnem a szám, a dolog el lett döntve s idővel beletörődök én is.


Egy gyors kérdés. Valami tuningolva lett emellett a LE húzhatóságán, mert eddig csak döcögött a szekér, ma pedig +6500LEnél tart a bevételem, úgy hogy abból volt egy 300 alatti portyám is. Esetleg ezzel igyekeznek megtelíteni a kreaff bónuszt?
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője