Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
881. hozzászólás - 2009.03.18. 14:39:26
Harmadrészt: a multizással, felhasználói feltételekkel kapcsolatos szösszenetben egyértelműen le van írva, hogy amennyiben nincs belőle jogosulatlan előnyszerzés, átmeneti jelleggel nem szabálytalan helyettesíteni egymást, a prémium a valós, külön személyek jelenlétének igazolása érdekében erősen javallott.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
882. hozzászólás - 2009.03.18. 14:46:14
itt most olyan probléma áll elő, hogy kijössz 15%ből és max 5 mp múlva már levertek, vagy szintet lépsz, és szinten ugyanígy jársz. Mindezt háborún kívül és sorozatosan
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
883. hozzászólás - 2009.03.18. 14:56:53 (Válasz LanMaffia #882 hozzászólására.)
Erről a portyázási ablak tehet. Sőt, arról is, ha pihensz, nem csinálsz semmit 2 oráig, majd belépsz, és egyből levernek. Ez ugyanez a szitu, ezt nekem is számtalan szövetségi társam jelezte már.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
884. hozzászólás - 2009.03.18. 14:58:08 (Válasz LanMaffia #882 hozzászólására.)
De akkor írja azt hogy scripteket használnak célpontkeresésre. A kettő nem ugyanaz! Ha ezzel kezdte volna, szóba sem kerül a helyettesítés.
A szintlépéses támadással tisztában vagyok, tegnap gomboltak le rólam 2k-t mert eggyel elszámoltam az indítható vadászatok számát.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
885. hozzászólás - 2009.03.18. 15:00:23 (Válasz Mortimer #883 hozzászólására.)
Ezt a pihensz nem csinálsz semmit, majd belépsz levernek témát nem teljesen értem.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
886. hozzászólás - 2009.03.18. 15:04:22 (Válasz CaveMaN #885 hozzászólására.)
Pihensz. 15% fölé kerülsz, vagy akár 30-40 % fölé. Mégsem történik semmi. Ezután ha felkelsz, visszatérsz a játékba, és bejelentkezel, akkor amint belépsz, abbahagyod a pihenést, rámész a portyaablakra és máris jött egy támadás.

Szövetségi társaim szerint ha nem vagy aktív, akkor kisebb eséllyel sorol a portyaablakba a rendszer, mintha vadul kattintgatsz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
887. hozzászólás - 2009.03.18. 15:19:52 (Válasz Mortimer #886 hozzászólására.)
Nem szép. Én azt szeretem, ha pihenés közben vernek agyon, mikor nem vagyok a gépnél. Aztán mire visszaérek felgyógyulok és tudok másokat abuzálni.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
888. hozzászólás - 2009.03.18. 17:44:21
A 15%-nál leverésben szerintem azért nincs semmi különös, mert kell egy kémgömb, meg némi matematikai tudás és elég jól belőhető, hogy a célpont mikor kerül 15% fölé. És vagy bejön vagy nem (szomorú az, amikor valaki pont előttem leüti...).
Pontszám: 5
irritálóCsumpikaFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
889. hozzászólás - 2009.03.20. 10:27:27 (Válasz Lanmandragoran #884 hozzászólására.)
Teljesen egyértelműen leírtam mire gondolok. Szerinted egy bot mi, ha nem script? Teljesen illegális és igenis előnyt szerez belőle, aki használja. A multizást pedig semmilyen módon nem engedném, mert teljesen követhetetlen miféle előnyöket szerez belőle valaki, pontosabban 100-ból 99 esetben biztos vagyok benne, hogy szereznek belőle előnyt. Nyilván azért véded annyira ezt a dolgot, mert te magad is kihasználod ezt a kiskaput.

A "nem csinálok semmit" admin politika szerintem meg pénzügyileg nem érné meg, mert bizony nem a pár top játékos a többség még abból a szempontból sem, hogy ők fizetnének többet. A hozzám hasonlók kilépését sokkal jobban megérezné a rendszer. Egyébként pedig eddig nem az ilyen hozzáállást tapasztaltam a fejesek részéről, szóval nem hinném, hogy ezután is ez lenne.
Csumpika - Végzeturak mesterei (V1)
.. - .. (V2)
Lajderk - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 5.33
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
890. hozzászólás - 2009.03.20. 11:20:09 (Válasz Csumpika #889 hozzászólására.)
Milyen kiskaput? Hogy ha úgy adódik, belépek a társam helyett epikust ütni, és vadászni kettőt, hogy meglépje a bekészített szintet? Ez nem kiskapu, csak nincs úgy központilag megoldva mint egy másik játékban. Amikor világosan le van írva, hogy ha nem portyázom a másik helyett, alkalomszerűen, szövetségen belüli ügyeket intézni be lehet lépni ha megbízunk egymásban, akkor az nem egy kiskapu kihasználása, hanem szabályos keretek közti játék.

Szerény programozási ismereteim szerint a botok az adott játék "mesterséges intelligenciával" megáldott, valós játékosként fukcionáló, összetett cselekvésre képes karakter, a script pedig egy adott folyamat végrehajtására, automatizálására írt rövid program. Hisz ha összetett, sok dolgot csinál, pár óra, pár nap alatt kiszűrhető. Ez alapján bot számomra sokkal inkább jelenti a robotpilótaként időszakosan belépő szövetségi társat, ami mint rajtam kívül többen leírták teljesen szabályos.

Ha pedig azt mondod, hogy nem elég, hogy scriptelnek, de büszkén ki is írják az adatlapjukra, hogy szigorúan tiltott eszközökkel dolgoznak, akkor igen hülyének nézed az adott emberkéket, ami miatt nem csoda, hogy esetenként szívesen követik figyelemmel az ÉP-det. Még csak script sem kell hozzá, egy kémgömb és egy excel tábla segítségével percre pontosan meg lehet mondani, ki mikor válik üthetővé.

(Nem ide tartozik de amúgy vicces egy olyan szövetség tagjától erkölcsi kirohanást hallani, aki a háború közepén együttműködést ajánl, majd a prémiumból adódó erőkülönbségeket kihasználva lepaktál a másik szövetségesünkkel ellenünk, bontja a békét és hadat üzen. Ez persze nem szabálytalan. De semmivel nem erkölcsösebb.)
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2009.03.20. 11:20:41-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5.33
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
891. hozzászólás - 2009.03.20. 11:21:14 (Válasz Csumpika #889 hozzászólására.)
Nincs mese, ird meg az adminnak kikre gondolsz. Gondolom alapos ellenorzest kovetoen orvosolva lesz a problema, amennyiben valos.
Abban biztos vagyok, hogy van aki scriptet hasznal, mint ahogy abban is, hogy sokan vannak olyanok is, akikrol joparan feltetelezik a hasznalatat, am ennek ellenere megsem el vele.
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
892. hozzászólás - 2009.03.20. 11:27:07 (Válasz Lanmandragoran #890 hozzászólására.)
"Még csak script sem kell hozzá, egy kémgömb és egy excel tábla segítségével percre pontosan meg lehet mondani, ki mikor válik üthetővé."

Ezt azert nagyon konnyen ki lehet jatszani. Eleg egyszer egy targyat, ami egeszeseget ad, felvenni. Ezt sok targyfajtaval el lehet jatszani sokszor, hogy ossze-vissza (persze nem esz nelkul) cserelgeted. Azt pedig lehetetlen kemgombbel nyomon kovetni masodperc pontossaggal. Persze meg igy is feltuno ha valakinek a portyaablakaban az addigi egy utheto helyett ketto jelenik meg.
Pontszám: 5
irritálóCsumpikaFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
893. hozzászólás - 2009.03.20. 11:51:10 (Válasz Lanmandragoran #890 hozzászólására.)
Idézet: Lanmandragoran - 2009.03.20. 11:20:09
Milyen kiskaput? Hogy ha úgy adódik, belépek a társam helyett epikust ütni, és vadászni kettőt, hogy meglépje a bekészített szintet? Ez nem kiskapu, csak nincs úgy központilag megoldva mint egy másik játékban. Amikor világosan le van írva, hogy ha nem portyázom a másik helyett, alkalomszerűen, szövetségen belüli ügyeket intézni be lehet lépni ha megbízunk egymásban, akkor az nem egy kiskapu kihasználása, hanem szabályos keretek közti játék.

Amit leírtál szintén nem tartom etikusnak. Ne lépkedjen be senki más karakterével szinteket lépni meg epikust ütni! Nem származik előnyöd belőle? Dehogynem! A szövetség tagjaként nem ad előnyt, hogy leütöttétek az epikust és kaptatok LE-t, tárgyat belőle, amit talán te szerzel aztán meg? Nem előny ez a többi szövetséggel szemben, akik saját maguk játszanak a saját karaktereikkel és LE-t, őskövet (pénzt..) költenek arra, hogy legyen ÉP-jük leütni a dögöt, mert nem tud egyszerre mindenki online lenni? Igenis előny és igenis csalás!

Szerény programozási ismereteim szerint a botok az adott játék "mesterséges intelligenciával" megáldott, valós játékosként fukcionáló, összetett cselekvésre képes karakter, a script pedig egy adott folyamat végrehajtására, automatizálására írt rövid program. Hisz ha összetett, sok dolgot csinál, pár óra, pár nap alatt kiszűrhető. Ez alapján bot számomra sokkal inkább jelenti a robotpilótaként időszakosan belépő szövetségi társat, ami mint rajtam kívül többen leírták teljesen szabályos.

A botokat a Jóisten teremti? Tekerheted akárhogy, teljesen egyértelműen leírtam mire gondoltam -> meg nem engedett eszközöket, megírt programot, scriptet, nevezd akárminek használnak játékosok. Ha nem akarod érteni, nem fogod érteni.

Ha pedig azt mondod, hogy nem elég, hogy scriptelnek, de büszkén ki is írják az adatlapjukra, hogy szigorúan tiltott eszközökkel dolgoznak, akkor igen hülyének nézed az adott emberkéket, ami miatt nem csoda, hogy esetenként szívesen követik figyelemmel az ÉP-det. Még csak script sem kell hozzá, egy kémgömb és egy excel tábla segítségével percre pontosan meg lehet mondani, ki mikor válik üthetővé.

Meglehet, hogy abban a részben tévedtem, hogy az említett valaki azért írta-e ki, amit kiírt, mert ő is ezt teszi, de azt, hogy mások használnak ilyen eszközöket nem onnan vettem. Természetesen bárkit hülyének nézhetek, ha úgy gondolom és mivel emberből vagyok én is tévedhetek (lehetek én is hülye). Persze, van 1000 lehetőség kiszámolgatni ki és mikor lesz nagy valószínűséggel üthető, de kétlem, hogy sokan ezt számolgatnák és nem is erről van itt szó.

(Nem ide tartozik de amúgy vicces egy olyan szövetség tagjától erkölcsi kirohanást hallani, aki a háború közepén együttműködést ajánl, majd a prémiumból adódó erőkülönbségeket kihasználva lepaktál a másik szövetségesünkkel ellenünk, bontja a békét és hadat üzen. Ez persze nem szabálytalan. De semmivel nem erkölcsösebb.)

(Ha ide írtad, akkor ide tartozik. Nem fogom senkinek engedni, hogy
1. hazugságokkal járassa le a szövetségemet:
a) Ha jól emlékszem, márpedig jól emlékszem, akkor a háború közepén döntetlent ajánlottunk fel, majd mikor TI együttműködést szerettetek volna azt már nem tartottuk előnyösnek magunkra nézve így lehet, hogy felmerült, de semmilyen megállapodás nem született együttműködésről!
b) Csak hogy tudd, már az sem volt kevés, hogy annak ellenére, hogy már nagyon hátráltatott minket a döntetlen kialakítása mégis tartottuk magunkat a megállapodáshoz, holott már nagyon meggyengültetek és könnyedén nyertünk volna. Mégsem tettük, annak ellenére nem, hogy feladtuk a lehetőségét a portyázásoknak irányotokban.
c) Nem paktáltunk le senkivel, hogy megtámadjunk titeket, nem is volt rá szükség, mert igen, akár a prémium adta előnyök miatt, akár a tapasztaltabb játékosaink miatt erősebbek voltunk/vagyunk. Ugye nem gondolod komolyan, hogy érezzünk bűntudatot azért, mert prémes cuccokat veszünk..

2. engem erkölcstelennek (nem erkölcsösnek) nevezzen:
a) Fogalmad sincs róla ki vagyok, ezért visszautasítom a személyeskedésedet, sokan példát vehetnének rólam, de több szövetségi társamról is a tiszta játékkal kapcsolatban.
b) Ha tett/tenne is bármi nem etikusat a szövetségem én nem ŐK vagyok, hanem saját magam és ha nekem problémám adódik az etikátlan (erkölcstelen?) játékstílusokkal kapcsolatban, akkor ha tetszik, ha nem el fogom mondani, legyen az akármilyen "vicces" is neked vagy más itt felvonulónak.)


A hozzászólást Csumpika módosította 2009.03.20. 11:58:12-kor
Csumpika - Végzeturak mesterei (V1)
.. - .. (V2)
Lajderk - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 6.25
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
894. hozzászólás - 2009.03.20. 11:51:48 (Válasz Balor #892 hozzászólására.)
Igen, ezzel tisztában vagyok, magam is szoktam élni vele, nem megvetendő taktika. Viszont:
- A ruhacsere addig jó taktika, míg néhányszori megfigyelést összevetve ki nem figyelik, hogy milyen tárgyakat szokott az illető cserélgetni, azok mennyi egészséget adnak, vagyis őket lecserélve mennyivel csökken a max ÉP, azt a határt mikor éri el a karakter.
- AranyAlmának egyszer már levezették, hogy hiperaktív topkarikról lévén szó, amikor már számítani lehet a ruhacserére, csak egy kis odafigyelés kell.
- ha nem áll háborúban az ember, és nem kell pofonokra számítania, ezekről hajlamos megfeledkezni.
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2009.03.20. 14:35:44-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
895. hozzászólás - 2009.03.20. 14:04:23 (Válasz Lanmandragoran #894 hozzászólására.)
Igen, ez igy van, ahogy leirtad. Ezert szoktam x-tol x+y percenkentig random cserelgetni az egeszseget (nem) ado targyaimat.
Pontszám: 5
népszerűKispajkFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
896. hozzászólás - 2009.03.21. 14:42:00
Tisztelt Fórum!

Kérem megvizsgálni, hogy P123, O123, I123, R123, E123, W123, Q123... (lehet, hogy hagytam még ki mást is) fantáziadús névvel rendelkező karakterek esetében (VILÁG2) nem e olyan "rabszolgadömpingről" van szó, amely a játék versenyszellemét túlzott mértékben rontaná!

Ui: Az előbb rossz helyre írtam
Bendő Atya
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
897. hozzászólás - 2009.03.21. 19:24:12
Érdekesség:

Ma, 18:45 Gratulálok, a 37. szintre léptél!

Ma, 18:48 Seligen Zaccmester

Erre kérnék magyarázatot!
Portyaablakban nem lehettem látható 5 szinttel feljebbről, legalább 5 percig. Ez 2,5 perc volt.
Toplistán pedig 30 percig ugyebár.

Véleményem szerint ez több, mint különös.
Mikor jön el végre az az idő, amikor Miklós és csapata valóban pártatlan és saját zsebét NEM néző módon ügyel a játékra? Azaz kiírtja a scriptet és rabszolgákat használókat, semmi tekintettel sógorra, komára, haverra, teszterre?

Azt hittem kiforr, de csak parlament szinten marad a történet...
Pontszám: 3.30
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
898. hozzászólás - 2009.03.21. 19:27:39 (Válasz Zaccmester #897 hozzászólására.)
3 perc? Az rengeteg szintlépés után.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
899. hozzászólás - 2009.03.21. 19:31:21 (Válasz Zaccmester #897 hozzászólására.)
És az nem lehet, hogy várta a szintlépésedet?
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
900. hozzászólás - 2009.03.21. 19:31:57 (Válasz Zaccmester #897 hozzászólására.)
Mivel szintlépéskor maxba töltődsz, lazán megjelenhetsz a portyaablakban fél percen belül. Csak a statisztikák frissülnek ritkábban (10 perc?).
Pontszám: 7.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője