Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1941. hozzászólás - 2009.05.23. 15:26:18 (Válasz Lordmeffisto #1939 hozzászólására.)
Igen tényleg nagyszerű! Taps...

Sztem attól függetlenül (az a 30 portyaMESTERtől) a kicsik, nagyok ugyanúgy vadásznak, 15% alatt, ez már nem nagy szám (én is tudom van egy vadászós karim v3on és ott még nincs epikus, a térkaput is 1edül építem )
Ha fellehet húzni a kereskedelmet, meg hasonló szakértelmeket 100 vagy afölé, akkor ezt a szakértelmet is fellehet,de ismétlem sztem HASZTALAN, aki akarja megtudja oldani hogy gyűjtsön tárgyra vagy akármire.

Már tényleg vicc...ezentúl nem a portyázások lesznek, hanem 4 szinttől kezdve mondenki a LÉ szerzős szaki maxolásra megy rá...Tényleg ezt akarjátok...Én nem!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.33
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1942. hozzászólás - 2009.05.23. 15:26:21
úgylenne léé a játékban ha a 15%kos cuccot megkurdítanák...ehez nem kell nagy matek...ehez csak egy radikális határozott lépés kell...persze tudom ha a 15% beszüntetik az sok karakternek lesz a veszte...

nahde jáccunk el a gondolattal...a projekciót fleturbozzák...cserébe elveszik a 15%ot...az olyan adunk is veszünk is kapsz is meg nem is megoldás nem? és ha nagyon korrektek akrunk lenni beveztnek egy oylat hogy támadások után a megtámadott karakter 1 órára védve van...

a probléma nemaz hogy nincs lééé hanem az hogy nagyon sokat kell vele vacakolni hogy kibogarászhasd...tehát van kb kétfajta játékos...az egyik fossa magából a léét akármikor mész felé...a másik egy kumma léét nem ad...és magasabb szinten a mérleg elbillen a smucigok felééé mer a jól adókat kizsigerelik...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.14
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1943. hozzászólás - 2009.05.23. 15:46:39 (Válasz LanMaffia #1934 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2009.05.23. 11:42:46
azért mert eddig "béke" volt odafenn és könnyű volt osztani a kicsiket hogy húzzanak egészséget meg figyeljenek oda. Most már persze a világ változtatásért kiállt.


100%-ban igazad van
Meg hát a "TOP" is pityereg egyfolytában, hogy semmi LE nincs a játékban, amin persze nem is csodálkozom, mert mindannyian 0 LE-vel támadnak

Egyébként most írkáljanak az "okosak", hogy "EGÉSZSÉG!" Csak ugye az nagyon érzékeny pontjuk, ha nekik is költeni kell rá...




Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1944. hozzászólás - 2009.05.23. 15:47:42
Csak, hogy értelmetlenül is hozzászóljak a topichoz, ellentétben tegnapi szösszenetemmel.

Ha van egy szabályrendszer, amelyben megy minden a maga útján. Vannak ügyesebbek, kevésbé ügyesek. Az ügyesebbek előrébb kerülnek, a kevésbé ügyesek... kitalálható.
A játéknak (sportnak, stb) van egy izgalmi foka.
Ezt az izgalmi fokot meg kell tartani a lehető legtöbb játékos számára. A top karaktereknek ugyanúgy, mint a középső sávnak és persze a legkisebbeknek is. Amennyiben ez az izgalom drasztikusan csökken valamelyik rétegnek vagy akár az összesnek is valami olyan okból kifolyólag, amit egyébként a szabályrendszer megenged, akkor módosítani kell a szabályokon.

A Forma 1 szabályai sokáig szinte változatlanok voltak. Aztán jött Schumi és jött 2-3 olyan év, hogy abszolúte izgalommentesen teltek a futamok, az egész világbajnokság, mert a 10. futamnál már biztos volt a világbajnok. Mit tettek? Belenyúltak a szabályokba, módosították azokat. Igaz, Schumi utána is nyert, de kicsit izgalmasabb futamok jöttek. A tavalyi és tavaly előtti év már kifejezetten érdekesre sikeredett, az utolsó pillanatig volt miért küzdeniük a pilótáknak és volt miért nézni.

Ott a foci példája. Régebben volt hazaadás, ami azt jelentette, hogy a kapusnak lábbal haza lehetett gurítani a labdát, aki azt egyhelyben állva tartogathatta magánál, arra kellett vigyázni, hogy 3 lépés után egyszer legalább lepattintsa. Így a nyerésre álló csapat az utolsó pár percet lazán kibekkelhette. Megölte ezt az időszakot a meccsen.
Eltörölték, a kapusnak szabadulni kell a labdától és nem lehet hazaadni.

Több ilyen példa is van. Igen, ezzel az a pár játékos hátrányba kerül (Schumi pl), de alkalmazkodik hozzá és mivel jó versenyző, nyer még 1-2 VB címet, tehát kiderül, hogy nem ezen múlik. Ha valaki jó, a szigorításokkal együtt is jó lesz.

LanMaffia rájött egy olyan dologra és kihasználta, amivel nagyon sokat kaszált. Ez most speciál a saját és előtte lévő szintek karaktereinek tette tönkre a játékát. Most függetlenítsünk attól, hogy nem figyeltek oda jól, LanMaffia viszont figyelt folyamatosan és lecsapott. Ettől még sikerült ezzel elérni, hogy valakiknek már ez volt az utolsó csepp a pohárban. A játék egyébként is izgalommentes már. Főleg elől. Nincs újdonság. Mindenki nagyon várja a kristályhordát és bizony, ha az sem hoz egetverő változást, akkor még többen fogják abbahagyni. Ha megkavarja az állóvizet, akkor maradnak és adnak +2 hónapot, hogy majdan jöjjön egy újabb újdonság.
Amikor az ember tényleg gyűjt fél nap alatt 100-130 ezer LE-t azzal, hogy fél napig figyel! Mert oda kell figyelni, lévén a fél nap alatt legalább 3-szor bukkan ki 15 % alól. Tehát azt sem lehet mondani, hogy ne figyelne, csak egyszer jön valami közbe és kiderül, hogy elbaszott rá 6-8 órát az életéből a nagy semmire. Mindenki elgondolkozik azonnal, hogy van értelme az idejét pazarolni ilyenre? Nincs.
Mert ezek kiegyensúlyozatlanságok. Eddig nem derült ki ilyen mértékben, de most kibukott. Ha most bukott ki, akkor most kell ellene tenni.

Nem tudom másoknak mi az, ami a játékélményt adja. Számomra nagy eredmény volt, hogy a régebbi 9 szintes lemaradásomat Sharpától sikerült 6-ra redukálnom. Apró siker és más hasonlóakat tűzök ki magam elé. Abban is biztos vagyok, hogy egyszer nagyot fogok LE-ben bukni és akkor remegni fog a kezem a törlés gomb fölött. Apró siker, hogy akik eddig 10-ből 10-szer legyepálnak, immár csak 10-ből 7-szer teszik meg. Vagy már bátrabban neki merek menni olyanoknak, akiknek nem mertem. Igen, én is a 4-5-6 szinttel alattam levőket gyepáltam, engem is magasról gyepáltak általában. Ma eljutottam oda, hogy tudok keresgélni a saját szintemen is és néha győzök. Ez nekem sokat jelent. Evvel együtt kevésbé kell ütnöm a lentebbieket.

Mindamellet nagyon sajnálom LanMaffiát, hogy a kidolgozott stratégiája már nem olyan hatékony, nem lehet hatékony. Engem az vágott fejbe, hogy a kereskedelem lett korlátozva. szerettem volna, ha az eném a legnagyobb és rá akartam gyúrni. 300k LE-vel a tarsolyomban szerettem volna tolni rajta, mikor pontjelezték, hogy ácsi. Ez persze más jellegű, mint Lan gondja, de gondolom mindenkinek lehet hasonló negatív élménye. Mindegy, elfogadtam, hoyg evvel sem tudom felvenni a versenyt másokkal ezért most egy újabb tervem van. Ha teljesítem, örülni fogok neki, emrt elértem a kitűzött célt.

Sóval ne csak azt nézzétek 1-1 szabálymódosításnál, hogy hányan szívnak vele, hanem hogy hánya maradnak ennek örömére a játékban? Hányan mondják azt magukban, hogy "Na végre, akkor azt hiszem mégsem törlöm a karaktert". Biztos vagyok benne, hogy sokkal többen, mint ahányuknak kellemetlen a dolog.
Pontszám: 8.14
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1945. hozzászólás - 2009.05.23. 15:58:48 (Válasz Craslorg #1944 hozzászólására.)
hát, ilyen is van. mármint olyan, amikor valaki nagy igazságokat ír:) szerintem csak azért, hogy felpontozzanak

a jó JÁTÉKost (sajnos ki kell emelnem, hogy van, aki ezt nem játéknak tekinti...) az különbözteti meg a nem jótól, hogy nem sír és mindig alkalmazkodik, mindig az adott keretek között próbál kiemelkedni, s ha valami változás keresztbe tesz neki, akkor összeszorított fogakkal csakazértis megmutatja. (ja, és nem írom olyat, hogy "törlöm a karaktert". hanem töröl. szó nélkül.)

(és itt gondolkodom el azon, hogy jók vagy sem a szakértelem maximumok. én azt veszem észre magamon, hogy aminek van maximuma, azt kimaxolom. és elégedett vagyok, hogy abban a szakiban első vagyok:) aminek nincs..., nos, az ráér addig, ha nem lesz mit maxolnom.

nem lehetne valami szint alapján növelni az efféle maxolást. mondjuk egy 10. szintűnek hadd legyen 180-as kereskedelme (gondolom itt a korlát a fentieknek szólt, hogy nehogy kifussanak a játékból.) vagy egy 50. szintűnek hadd lehessen 120-as spektrálisa.
Pontszám: 4.43
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1946. hozzászólás - 2009.05.23. 16:09:34 (Válasz Craslorg #1944 hozzászólására.)
Van igazság abban amit mondasz, mindebben az a legfájóbb, hogy csak a pókok, meg aki portyából akar LE-t szerezni azok teszik csak tönkre mások játékát, arról amit a "TOP" csinál, hogy folyamatosan beveri a nálánál 6-7-8 szinttel alacsonyabb szinű játékosokat, beléjük verve 3000 sebzést folyamatosan, amint üthetővé vának, kérdem én, hogy ez nem ugyanúgy a játék ellehetetlenítése részetekről?
Mert szerintem igenis az és őszintén szólva felfordul a gyomrom azoktól, akik nem képesek egy kicsit magukba is nézni ezügyben, hogy ki kinek a játékát lehetetleníti el, ha van valami akkor csak a portyakarakterek vannak elővéve, mint bűnbakok, hogy milyen szemetek vagyunk mindenért

Ezúton szeretném kérni azokat akik csak bennünk látnak minden hibát (Jeriko, Azúr Légió tagjai), hogy azért kicsit nézzenek már magukba is egy kicsit, hogy ők ugyan nem-e teszik tönkre mások játékát azzal, hogy mondjuk csak pofátlanul lefelé ütve csak vadászni adnak lehetőséget másoknak, mert ÉP hiányában a portya, térkapu az ugye esélytelen
A hozzászólást Gyulas84 módosította 2009.05.23. 21:02:38-kor




Pontszám: 5.71
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1947. hozzászólás - 2009.05.23. 16:19:43 (Válasz winnie #1945 hozzászólására.)
Winnie, ebből már elég volt.
Ezt már megetettétek velünk nagyon sokszor, többet nem kérünk belőle.

Itt egyszerűen nem lehet csakazértis megmutatni semmit, mert mihelyt megmutatod, és ez keresztbe tesz az atombunkerben üldögélő "feletteseknek" abban a pillanatban jön a felhördülés, hogy na ezt se csinálhatod, azt se csinálhatod, ez sem ér, meg az sem ér.
És mindig elérik, amit akarnak, be is lesz tiltva, lebutítva, elcsökevényesítve, rommátéve.

Lan nem egy újítást használt ki a játékban, hanem egy elejétől jelenlévő szakértelmet, amit nagyjaink a fene nagy optimalizálásban nem éreztek eléggé érdemreméltónak, avagy tekintve, hogy nekik sosem volt akkora üthető közönségük, nekik tényleg nem érte meg.

Viszont nicsak, lejjebb már megérte. Lett ismét egy pont, ahol megfoghatóvá vált volna a nagyobb karik előnye, jó játékkal, kemény fegyelemmel, odafigyeléssel.

Mihelyt ez konkrétan a legnagyobbakat (neeeem, nem karakter) kezdte fenyegetni, azonnal jött vírustól kezdve 40-es szinten 400 LÉ-s max rabolható, és hasonló sziporkák...honan? Naná, hogy fentről.
Attól, hogy ők nem éltek vele, éltek mással, optimalizáltak LÉszerzést, épületeket, meg amit épp kedvük diktált.

Felzárkózásról lehet papolni, de mihelyt egy kisebb kari ütvefúróval ezt megkezdi, az sikítozós, és azonnaltörölök reakciókat vált ki, és nem azt, hogy ez már igen pajti, üdv a nagyok között, akkor miről beszélünk?

Feledkezzetenek már meg magukról a nagyok, és vegyék észre, hogy nem csak róluk szól ez a játék. Ha pedig sikerül nekik mindig elérni, hogy akinek mögöttük kibukkan a feje, az le is legyen bunkózva, akkor lehet majd nézegetni a drágalátos TOPhelyezéseket, ha magukban fognak ottan malmozni.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.54
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1948. hozzászólás - 2009.05.23. 16:24:29 (Válasz Gyulas84 #1946 hozzászólására.)
Belém Galmuszk, Lord Sanyi és hasonlók vernek belém 1500-2000-2500 vagy esetenként 3000 ÉP-t mégis minden nap meg tudom oldani, ha portyázni akarok, akkor portyázhassak. Igen, költöttem a szakira, hogy 2-szer tudjak manából ÉP-t növelni egy nap. (Ugye ez az, amit hiányolni szoktak sokan) Költöttem rá, hogy ha szükséges, akkor esetleg benyelek egy gyógyitalt, de erre sincs minden nap szükség, leginkább epikus ütésénél. Ezek kombinálva a pihenésekkel elegendőek a napi 15 PP elköltésére. Úgy gondolom, ezt bárki meg tudja tenni.

Hogy miért 15? Azért amit már több TOP karakter (nálam sokkal TOPabb is) jelzett, hogy 8-9 környékén kiürül a portyalista. Te sem mész neki a 4-5 szinttel magasabban lévő erős karaktereknek, így én se megyek neki Galmuszkéknak, mert nem vagyok hülye.

Mint olvashattad, írtam, hogy immár nem kell 4-5 szintről lentebbről állandó portyacélpontot keresnem. Igen, korábban a portyáim 70-80 %-a onnan került ki, ezt sikerült leredukálnom 30-40-re és reményeim szerint még tovább fogom.

Felmerül Lan dolgával kapcsolatban, hogy miért nem növelünk egészséget? Kérdem én. Miért nem növel a lentebbi karakter egészséget? Akkor ki is tesz meg mindent? Úgy gondolom, hogy én nem a nyafogós fajta vagyok. Sose írtam, hogy ezért vagy azért törlöm a karakteremet, hanem - ahogy winnie is írja - alkalmazkodom a változásokhoz.

Tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok jó játékos, de ennek megfelelően igyekszem védekezni a fölöttem lévőktől.
Ha szerencsém van, reggel 5 és 6 között akár 4-5 fő is agyonvág. Ezzel van 3 óra nyugtom 7-ig (az időpontok tetszőlegesen módosíthatóak, de általában reggel van véres nagyüzem). Fél óránként maxban vagyok (van akinek a kronója 50, ő ugye 10 percenként), a fenti alapján ellövök gyógyítást és 2 óra alatt akár 12 portyát is le lehet tudni és akkor még a reggeliig sem jutottam el.

Természetes, hogy a mások "tönkretétele" csak portyázással lehetséges. Nem tudok más vadászatába beleszólni, milyen lenne már, ha ezt írná ki neki a vadászat:

Egy kisebb tóra bukkansz. A száraz felszínnek mindig megváltást jelentenek a szórványos esők, és patakot, vagy esetleg tavat találni igazi csodaszámba megy, nem is hosszú életűek. Vízkészleteidet itt majd feltöltöd - de először lesben állsz, hogy lecsapj az állatokra, amik inni járnak ide. Nem kell sokáig várakoznod, egy hordóagyú mameluk közelít az apró tavacskához. Megvárod, amíg inni kezd, és akkor támadsz rá, ekkor azonban előugrik az egyik fa mögül egy másik végzetúr és legyőzi, te meg csak bambán bámulsz. (+1456 lélekenergiával lett gazdagabb). Nem volt egy fair küzdelem, de a túlélésért folytatott harcban nem is lenne sok értelme az ilyennek.


Érzed ugye, hogy máshogy nem lehet tönkretenni mások játékát, csak portyázással. Ebben pedig a pók karik az elsődlegesek, ez ellen ebben a PvP játékban nem lehet védekezni, máshol ez NEM bukhat ki.
Pontszám: 6.50
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1949. hozzászólás - 2009.05.23. 16:29:01
LanMaffia szerintem ügyes, a kivégzésre pedig van ellenszer, nem kell mesterségesen újat kreálni.

Ráadásul - ami a KA mókáról nem mondható el - kell hozzá az is, hogy találjon olyat, akitől ilyen irdatlan mennyiségeket tud elhozni. Ha ilyen nem lesz, akkor Lan dobhatja ki a kukába a taktikáját. Ha lesznek, akkor élvezheti ötlete, munkája megérdemelt gyümölcsét.

A KA móka pedig szuper egyszerűen szűrhető a vesztett LE alapján (hogy ha most már mégis tilos hála az égnek - kicsit nehéz kiigazodni az elmúlt napok káoszában), vak, aki ezt nem látja. Vagy esetleg nem akarja látni.

De a két dolgot ne mossuk össze.
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 6.33
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1950. hozzászólás - 2009.05.23. 16:39:26
Lehet, hogy bent van valahol, de ugye ez a k.a. limit gyémántoknak nagyobb, mit ahogy eredetileg volt? Mert a Hirekben közölt képletbe nincs benn a gyémántra vonatkozó rész.

Köszi.
Pontszám: 5
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1951. hozzászólás - 2009.05.23. 16:48:31 (Válasz Craslorg #1948 hozzászólására.)
1. Mint írtam is, nem miattad fakadtam ki, te korrektül kifejtetted a véleményed, aminek egy részével egyet is értek, csak az ilyen "HALÁL A PÓKOKRA!"(Jeriko, AL) felkiáltások akasztanak ki
2. A pókok ellen is lehet védekezni, a leghatékonyabban úgy, ha nem szaladgálnak az emberek 20-30K LE-vel, hanem mondjuk elköltik, vagy projekció. Hidd el, akitől 2-3 alkalommal 0 LE-vel jövök el többet nem lát sem engem, sem más pókokat
3. Azt továbbra is tartom, hogy a pókok és a sok szintel lefelé támadók közt az "egyik kutya másik eb" összefüggés érzékelhető játékélmény rombolás szempontjából




Pontszám: 5.75
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1952. hozzászólás - 2009.05.23. 16:51:59 (Válasz Gyulas84 #1951 hozzászólására.)
Elnézést, félreértettem, ezekben a pontokban teljesen egyetértünk és remélem, hogy a sok szinttel lefelé támadást is mge lehet oldani, akár a kristály hordával, aminek hatására akár az ollót is összébb lehet hüzni.
Pontszám: 8.33
közellenségGyapjasFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1953. hozzászólás - 2009.05.23. 18:18:51 (Válasz Jeriko #1931 hozzászólására.)
A kivégzés nagyon fontos szakértelem! jó a végtelenbe vinni! Engemet már rengetegszer mentett meg!
Pontszám: 3
közellenségGyapjasFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1954. hozzászólás - 2009.05.23. 18:24:57 (Válasz LanMaffia #1828 hozzászólására.)
Miklós érdemes a spektrálist fölvinni 100-sra?
És a csapdakészítést 30-ra?
És a sajtolást 60-ra?
És így mennyit lehet keresni naponta?
Pontszám: 3
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1955. hozzászólás - 2009.05.23. 18:29:24 (Válasz Gyapjas #1954 hozzászólására.)
EZt inkább a Kérdezz és Mi válaszolunk topicba!

Egyiket sem muszáj felvenni maxra, elég ha turbózod (turbó 60) sajtolás 30, SPM 70, max a csapdát érdemes de az sem nagyon muszáj

MOd Mért Lanmaffiátol lett megkérdezve?
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.05.23. 18:30:36-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1956. hozzászólás - 2009.05.23. 18:32:48 (Válasz Gyulas84 #1951 hozzászólására.)
A hat szinttel leütésről annyi a véleményem, hogy engem 56-on ugyanúgy a földbe döngölnek 60-62-ről, mint én egy 50. szintűt, vagy az 50. szintű a 45-öst. Nincs kivétel ez alól. Lehet ellene védekezni magas egészséggel, és a pihenés használatának hanyagolásával. Emlékeim szerint Sharpa több hónapja nem tudott megütni, egyszer sem.

Ezzel szemben a pókok már 15% életponton elkapják a delikvenst, aki teljesen tehetetlen ellene. Nincs ehhez hasonló védekezési mód.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1957. hozzászólás - 2009.05.23. 18:41:55 (Válasz Mortimer #1956 hozzászólására.)
Már megírtam, hogy a pókok ellen az a legmegfelelőbb védekezési mód, ha nem tart magánál az illető 10-15K LE-t. Hidd el akitől 2-3 alkalommal 0 vagy kevés LE-vel távozom (de szerintem így van az összes portyakarinál) az már megvédte magát tőlem/tőlünk




Pontszám: 6.67
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1958. hozzászólás - 2009.05.23. 18:42:16 (Válasz Mortimer #1956 hozzászólására.)
Mortimer, ez piszokrossz mentség.
Míg a 37-eseket azzal vígasztalgatták a 43-asok, hogy nyomjad fő az egészséged, tessék alkalmazkodni, az tökjó lesz teneked, akkor tessék már alkalmazkodni a nagyoknak is a kisebb szintű, de kivégzőshöz.
Nem csak azt kell elvárni, hogy a kicsi a kisebb keretéből fejlesszen hozzá a 2000-as csapásokhoz, akkor a nagy figyeljen oda a 15 %-ára. Vegyen egészséges cuccot, számítsa ki mennyit tud vadászni 15 % alatt, és költse el addigra, mire fölé ér.

Meszy engem is megtalált párszor, vitte fél LÉ-m. Hát valahogy egyáltalán nem sajnáltam tőle annyira, mint azt, amikor nulla LÉ-ért bombáztak hullára engem, félhullára meg az állatomat.
Erősebb?
Erősebb.
És nem nagyobb.
Most lett volna alkalom, tessék alkalmazkodni.
Nem lenn, fenn.
Ehelyett messze nem ez történt.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.71
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1959. hozzászólás - 2009.05.23. 18:47:06 (Válasz Darah #1958 hozzászólására.)
Én sosem írtam, hogy bármit módosítani kellene azért, mert egy ember magas szintre tolta a kivégzést. Használja, élvezze.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagnasdfilFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1960. hozzászólás - 2009.05.23. 21:04:48
Nem értem ezt az új szabályt a kreatív változtatására, itt volt a vita, így ide írom a véleményem.
2 dolog mosódik itt össze, az egyik LanMaffia magas LÉ szerzése, a másik az adok kapok alapon történő LÉ szerzés.
1) Erre most a kreatívra lett egy limit.
Ennek egyetlen eredménye, hogy Miklós legalizálta az oda-vissza csapkodásból LÉ szerzést. Egy nap szerezek mondjuk 100000 LÉt v1-en. Ha a kreatívos kiskapuval mostantól LEGÁLIS mondjuk 60000 LÉt szereznem naponta, akkor ez kötelezőm, jiszen több, mint a fele napi bevételem, és kötelező is lebeszélnem... emellett még egy 20000-es kínzókamra bevétel is eltörpül. Akik meg eddig okosan, sok időt belefektetve pók taktikát játszottak, most végleg elintézik. Van valaki akinek ez a szabály jó? Megoldotta, hogy nem lehet kihasználni a kiskaput - nem, csak lassította. Megoldotta, hogy ne vigyék el valakinek az összes LÉjét - nem, mondjuk ezt szerintem nem is kell reformálni később kifejtem. Miért kellett egy ilyen szabály, amikor a fórumon szóltak, hogy ilyen eredménye lesz? (Arról nem is beszélve, hogy régen szóltak sokan már, hogy itt egy kiskapu és tenni kelene vele valamit.) Annyi jó ötlet elhangzott, nekem például a legszimpatikusabb az volt, hogy a kreatívok különbsége számítson a plusz LÉnél, és ne lehessen turbózni. Ennél a megoldásnál aki eddig nem növelte a kreatívot az továbbra sem teszi, hiszen neki nincs előnye belőle, akkor inkább projekcióra költi, a pókok továbbra is úgy játszhatnak, ahogy élvezik. De ez csak a személyes kedvenc, nagyon jó ötletek hangzottak el, mégsem érzem még azt sem, hogy ezekkel érdemben foglalkoztak volna, vagy reagáltak volna rá... Komolyan köteles vagyok kifejleszteni a kivégzés-kreatív maxot, különben napi 40-50k LÉvel kevesebbet szerzek, mint azok akiket ütni tudok? Komolyan szükség van ennyi lebeszélt csatára, és ennyi plusz LÉre a játékba? Ezeket eddig is leírták a többiek, én csak összeszedtem. Innentől tényleg nem tudom minek lett például a TGY elítélve a térkapuba való rengeteg belépésért. Az épületek szövegei sok helyen rosszak, rengeteg LÉt szerezhettek ingyen (ott építeni kellett, itt kreatívot húzni, utána ingyenes a használat), mint most itt. Senki nem használta ki - legalábbis látványosan a dolgot, és a játékosok nagy része - szerintem jogosan - morálisan elítélte ezt a magatartást. 2 ember a játékban szándékosan kiskaout keresve behozhatatlan előnyre tett szert, és voltak szövetségek, játékosok - egy nagyon kis létszám - akik ezt nézték, és szintén nem szóltak. Vagy most megint az lesz, hogy fizetős játékosokat akkor sem bünteti a rendszer, ha akár ide a fórumba beírják, hogy a leírt, és többször meg beszélt szabályokat is megszegték. Miklós ezekre a problémákra mondj valamit, légyszíves!
(Komolyan én benne vagyok a top 15-ben most szint szerint, és igen komoly hátrányban vagyok szerintem a top 100-al szemben, leginkább azért mert amit csak minimálisan megkérdőjeleztem morálisan a játékban és akár enyhe csalásnak gondoltam nem tettem - küldetést beszéltem le ezt bevallom, de arra inkább azt mondom, hogy legyen sok küldetés, ami interakcióhoz vezet játékosok között, én ezek közben lettem sok emberrel jóban, és olyan emberekkel is tisztejük egymást segítjük egymást pl a döntetlenes óta akikkel folyamatosan ütöttük előtte, és ütjük azóta is egymást, csak anélkül egy levelet sem váltottunk volna soha... Tényleg arra van szükség, hogy beírjam a fórumba, hogy programozó vagyok, tanultam jópár év mesterséges intelligenciát, így írok egy botot, ami még a levelekre is válaszol, és szinte lehetetlen lebuktatni, de garantáltan előnyben van az emberi játékosokkal - nem alszik hiszen az amerikában élő ikertesómmal visszük ketten a karit...)
2) A másik problémakör LanMaffia taktikája. Csinálta egy alapvetően könnyen verhető karaktert, véres verítékes munkával, aki, amikor készen lett vele azonban a harc ereményétől függetlenül kivégzi az ellenfelét. Nem igazán értem elsőre, hogy miért nagyobb probléma az hogy LanMaffia valakibe beleüt 500-at és kb 1000 ÉPről kivégzi, mint ha Sharpa belémsebez minimum 3000-et és kivégez azzal is, ha figyel, hogy alacsony az ÉPm - én nem szoktam 100k LÉvel kijönni 15% alól - itt magas szinten sajna 5 másodpercen belül betámad valaki - hanem elköltöm, vagy átöltözöm + térkapu/epikus azalatt csak scripttel lehet megütni. 2.5 órám van 15% alatt elindítom a vadászatot, 1 óra a maradék időben csak rá tudok nézni, és akkor az egészség cuccról nem is beszéltem. Persze kivégzéssel, magas egészséggel simán verhető LanMaffia vagy aki hasonlóan harcol, de azt nem fejleszti senki. Pedig itt magas szinten ha 500-600 LÉvel jövök ki van amikor egy csatában lélekszívással elviszik, igazán fel lehet ilyenekre készülni. (Akik célpontok egy 150-es kivégzésű embernek azok már nem kezdő játékosok.) Igen sajna az idő az egyik legfontosabb szempont már a játékban, ezen ez a módosítás megint nem változtat. Igazából itt a Pók karakterek leírták sorban, hogy lehet ellenük védekezni - de ahogy ismerem néhányukat/merem állítani, hogy a legtöbbjükre igaz a legegyszerűbb taktika ellenük, hogy írnak nekik egy nem anyázó levelet, és megkérik őket, hogy ne támadják az adott karit egy hétig, illetve segítsenek, hogy hogy legyen jobb, és tényleg nem támadnak segítenek. Ugyanúgy LanMaffia, és most Miklós is leírta a taktikát, és az ellenszert - privátban is megírta sok embernek az ellenszert is, erre itt jönnek a csalózások és hasonlók, a törléseket meg ennek fényében nem érzem, hogy jogos lenne ráfogni. Jó látni, hogy elég sokan megvédik.
Nasdfil Sortenil V1
Dirmond V2
Pontszám: 9.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője