Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
181. hozzászólás - 2008.11.08. 17:36:41 (Válasz Breach00 #180 hozzászólására.)
Biztos nem szerencses. A Microsoft sem azert az egyik legjobb ceg a vilagon, mert szerencseje van.

Es biztos nem is csal... gondolom odafigyel ra a JV. Gyanusitgatni viszont alapok nelkul ne gyanusitgass. Tobb karakter van a toplista elen kiemelkedo LE zsakmannyal. Mindegyik csal? Szerintem nem. Esetleg olvasd el Miklos velemenyet: http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,45.0#hsz45
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5.33
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
182. hozzászólás - 2008.11.08. 17:42:51 (Válasz Breach00 #180 hozzászólására.)
Nem lehet 1000 portyán keresztül 200as Le átlagot tartani; ezt képtelenségnek tartom. Ha 10-20 portya átlaga ennyi arra azt mondom hogy eszméletlenül jó szériát fogott ki, de ezer portyából...ugyan már.

Ez azt jelentené hogy átlagosan 1600 LE-ben kapja el MINDEN áldozatát. Semmilyen nyilvános adat változásának követésével nem lehet biztosan diagnosztizálni ekkora LE mennyiséget a karaktereknél.
A hozzászólást tramenes módosította 2008.11.08. 17:46:38-kor
Pontszám: 7.43
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
183. hozzászólás - 2008.11.08. 18:12:26 (Válasz tramenes #182 hozzászólására.)
Dehogy 1600-on, jó az 600-nak is. Annak a negyedét viszi, +33%ot hozzáad a gyémánt bónusz, és máris megvan a 200-as rablás. Én amikor 9. szintű voltam, a szövetségi fórumunkat telespammoltam a rablásaimmal. Mai eszemmel hülye voltam, mert figyeltem, hogy ne csorduljon túl a CSP, de rájöhettem volna, hogy eredményesebb taktika lett volna azon a szinten maradni és veszni hagyni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
184. hozzászólás - 2008.11.08. 19:42:35
Ott kezdődik, hogy valószínűleg idővel lett neki annyi, másrészt gyémánt, harmadrészt mostanában nagyokat szakít. Én is ütöttem jópár 1000-est az elmúlt napokban, ahhoz jöhet még 4 darab 0-s, hogy "levigye" az átlagot 200-ra. Magasabb szinten több a nyeremény, ha elég sokat portyázik, akkor akad is. Meg lehet nézni a top LE listát az első 10 hányad része gyémánt, napi szinten "osztoznak" a szerzett LE-n. Kis számolgatás után kijön, hogy napi 30-40k LE-t lehet minimum összekalapál a top10-20 karakter, a többieket nem is számoltam. Azért ehhez elég nagy mennyiségű rabszolga kellene...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
185. hozzászólás - 2008.11.08. 19:54:44
No és ha van még mellé 10-es kreatív affinitása is? Az még +20%... Úgy már a 400 LE-s célpontoktól is viszi a 200-at... Ne csináljátok már
Pontszám: 5
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
186. hozzászólás - 2008.11.08. 20:16:42
Mondjuk a nulla 150%-a is nulla. Az utóbbi 20 portyám során a fele legalább 0 volt, a többinél talán 2x volt 100-150, a maradék 20 körül . Bár lehet, hogy csak én vagyok ilyen peches.
Pontszám: 5
irritálóoliwersFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
187. hozzászólás - 2008.11.09. 00:27:37
Kedves "Játékvezetők" !!

Meddig megy még ez a bohóckodás az 1 személyes háborúkkal??
(Gyógyír)

Nem lehet 1 ember hogy 20 ellen menjen és győzzön a háborúban....bajnoki viadalon ez műxik....LOLmekkora hibák a játékban és a szervezők ezt engedik....ilyen nincs....csak ebben a játékban!!

Mordarneth (Győgyír 1 személyes tagju szöv) egy exhibicionista és jót röhög rajtatok hogy ezt meg lehet csinálni..... ez mutatja meg a játékotok hibáját..és meddig engeditek meg az ilyen nem életszerű dolgokat.....ez nevetséges...ha így folytatódik itthagyom ezt ajátékot....és sokan mások is....szervezzzetek viadalt ott műxik ez!!

No comment...nagyot csalódtam.....
Skandar Graun - Harcos Pap (K&V)
Pontszám: 2.15
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
188. hozzászólás - 2008.11.09. 01:32:44 (Válasz oliwers #187 hozzászólására.)
Ám tedd. Senki nem tart vissza. Pá.
Pontszám: 9.44
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
189. hozzászólás - 2008.11.09. 01:42:33 (Válasz oliwers #187 hozzászólására.)
Ne haragudj, de csatlakozom Necronishoz! Ez egy játék, mindig lesznek benne "életszerűtlen" dolgok. Részemről minden tiszteletem Mordarneth-é, azért ahogy ezt végig taktikázta, na meg, hogy bevállalta, hogy a karaktere fejlődése szempontjából rosszabb utat választva is megmutatja mindenkinek, igenis kiáll valami mellett. Függetlenül attól, hogy ez jó vagy rossz, de nincs kétségem afelöl, hogy ő hisz benne. (Amúgy miért lenne életszerűtlen? Tudod mekkora zavart tud okozni egyetlen partizán is? )
Csalódtál? Hát előfordul az ilyen... Jobb ha hozzászoksz! Lesz még erre precedens! Sajnálom.
Abba hagyod a játékot? Nos értem. Ez mindenkinek egyéni döntése. De ezt elég lett volna a szövetségi társaidnak elmondani, hogy ne keressenek. Mert, és lehet, hogy most gonosz leszek, de mindenképpen őszinte, attól tartok, hogy amennyit itt fórumon hozzátettél a dolgokhoz, nem nagyon tűnt volna fel a hiányod... (Tudom, rám is igaz, de én nem is szándékszom majd nagy nyilvánosságtól elbúcsúzni... )
Esetleg, ne adj Isten, fenyegetőzni akartál ezzel? Hát barátom, én meg akkor csalódnék a játékvezetőkben ha a változásokat az észérvek helyett a sértettség, vagy éppen a durcás zsarolás hozná...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 9.38
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
190. hozzászólás - 2008.11.09. 02:12:49 (Válasz Zoli #122 hozzászólására.)
Idézet: Zoli - 2008.11.04. 09:52:08
Folyamatosan nézzük, és tiltjuk le a multizó karaktereket. Ha valakit "feljelentenek", annak is utánanézünk. Az első multizás büntetése a főkarater 3 napos, a többi karakter végleges elzárása. Ha újabb probléma merül fel egy már korábban zárolt karakterrel, akkor véglegesen zároljuk.


Ezt csak most olvastam, némiképp elhűlve..ok, a korábbi "ismert" esetnél is 3 nap ment ki, de azt hittem az csak a kezdeti tévelygés volt, ezek szerint sajnos nem. Ha valaki bukik, kap 3 nap bant és ennyi? Ne haragudj, de ezt most nagyon kiábrándító volt olvasni. Pókeresen fogalmazva potcommited vagyok ha csalók. Lefordítva: a büntetés mértéke eltörpül a csalással szerezhető előny mellett, és persze közel sem biztos, hogy lebukom, szóval betolom a zsetonokat és nézzük..

Minden hasonszőrű játékban a legfőbb szabálykihágást jelenti a multizás. Ebben egyetértünk gondolom. S bizony e szerint is szokták szankcionálni, végleges bannok szoktak repkedni, EZ a visszatartó erő, nem a 3 nap meg a töltelék karakterek elvesztése.. Nincs első meg második multizás, multizás van, szerintem. Nem hiszem, hogy annyira nincs játékos, hogy játékban kellene tartani a csalókat, egy újrajátszhat érmével:)

S ha ez a -szerintem- legsúlyosabb kihágás ér 3 napot, akkor mennyit érnek az egyebek? Pl. ha valaki eszement módjára trágárkodik, fröcsög minden ok nélkül a többi játékosra privát üzenetben. 1 napot? Kicsit kevés lenne. 2? A háromhoz képest kicsit sok, nem?

Ez a 3 napos szabály nagyon lágyszívű tőletek, azt hiszem a közösség egyáltalán nem háborodna fel, ha sokkal súlyosabban szankcionálnátok a bizonyítottan csalókat. Kérlek gondolkozzatok el rajta:)
A hozzászólást Blackjack módosította 2008.11.09. 02:14:47-kor
Zoidberg - v1
Pontszám: 9.33
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
191. hozzászólás - 2008.11.09. 06:49:09
Szervusztok!

Az idézet szerint egy hiba mindenkinek belefér. De pont az látszik Zoli hozzászólásából, hogy utána bérletet vált a megfigyelésre, és folyamatosan fogják monitorozni. A következő kis stiklije után meg megy neki a végleges bann. Bőven elegendő szigorúságnak tartom ezt. A háromnapos bann után ugyanis még meg lehet beszélni, hogy a felismerő rendszer elszúrta, mert teljes biztonság nincs... de a véglegesnél egy esetleges elbandzsítás után is bukhatod a karakteredet teljes mértékben. Ezt akarod?
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
192. hozzászólás - 2008.11.09. 10:42:54
Idézet: oliwers - 2008.11.09. 00:27:37
Kedves "Játékvezetők" !!

Meddig megy még ez a bohóckodás az 1 személyes háborúkkal??
(Gyógyír)

Nem lehet 1 ember hogy 20 ellen menjen és győzzön a háborúban....bajnoki viadalon ez műxik....LOLmekkora hibák a játékban és a szervezők ezt engedik....ilyen nincs....csak ebben a játékban!!

Mordarneth (Győgyír 1 személyes tagju szöv) egy exhibicionista és jót röhög rajtatok hogy ezt meg lehet csinálni..... ez mutatja meg a játékotok hibáját..és meddig engeditek meg az ilyen nem életszerű dolgokat.....ez nevetséges...ha így folytatódik itthagyom ezt ajátékot....és sokan mások is....szervezzzetek viadalt ott műxik ez!!

No comment...nagyot csalódtam.....


Különben is, mióta életszerűtlen ez?

A végzeturaknak vannak törvényeik. Például hogy 15% alattit nem szabad támadni. Vagy hogy a párbajok mindig két résztvevővel zajlanak. Aki ezeket nem tartja be, azokat szépen kinyírják a hordaparancsnokok (Level ?? Elite, hogy egy jól ismert játék kifejezésével éljek). A kérdésem: Hol életszerűtlen az, hogy valaki ott fordítja a saját hasznára a törvényeket, ahol tudja?
A hozzászólást Hydro Globus módosította 2008.11.09. 10:43:59-kor
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 7
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
193. hozzászólás - 2008.11.09. 15:48:33 (Válasz Awenhai #191 hozzászólására.)
Idézet: Awenhai - 2008.11.09. 06:49:09
Szervusztok!

Az idézet szerint egy hiba mindenkinek belefér. De pont az látszik Zoli hozzászólásából, hogy utána bérletet vált a megfigyelésre, és folyamatosan fogják monitorozni. A következő kis stiklije után meg megy neki a végleges bann. Bőven elegendő szigorúságnak tartom ezt. A háromnapos bann után ugyanis még meg lehet beszélni, hogy a felismerő rendszer elszúrta, mert teljes biztonság nincs... de a véglegesnél egy esetleges elbandzsítás után is bukhatod a karakteredet teljes mértékben. Ezt akarod?


Igen, ezt szeretném. Bocs, de véletlenül elég nehéz multizni.. Nyilván most sem "csak úgy" osztogatják a 3 napos kitiltásokat, ha valami egyértelmű akkor ennyi a történet, menjen csak szépen a banán szigetekre!
Zoidberg - v1
Pontszám: 3
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
194. hozzászólás - 2008.11.10. 06:59:37 (Válasz Blackjack #193 hozzászólására.)
Szervusztok!

Idézet: Blackjack - 2008.11.09. 15:48:33
Idézet: Awenhai - 2008.11.09. 06:49:09
Szervusztok!

Az idézet szerint egy hiba mindenkinek belefér. De pont az látszik Zoli hozzászólásából, hogy utána bérletet vált a megfigyelésre, és folyamatosan fogják monitorozni. A következő kis stiklije után meg megy neki a végleges bann. Bőven elegendő szigorúságnak tartom ezt. A háromnapos bann után ugyanis még meg lehet beszélni, hogy a felismerő rendszer elszúrta, mert teljes biztonság nincs... de a véglegesnél egy esetleges elbandzsítás után is bukhatod a karakteredet teljes mértékben. Ezt akarod?


Igen, ezt szeretném. Bocs, de véletlenül elég nehéz multizni.. Nyilván most sem "csak úgy" osztogatják a 3 napos kitiltásokat, ha valami egyértelmű akkor ennyi a történet, menjen csak szépen a banán szigetekre!


Játszom más játékokban, ahol valóban is előfordul olyan, hogy két gyermek játszik egy családból, egyetlen gépről. Nem szegnek szabályt, minden hivatalos helyen meg van adva, hogy egy gépről játszanak. Ennek ellenére megtörténhet, hogy néhány napig a barátjuknál vendégeskednek, de nem tudják, hogy ő is játszik, tehát nem szólnak. Akkor mindhárman bukják el a karakterüket, mert nem tudnak arról, hogy közös hobbival bírnak?

És még egy dolog: nincs még annyi szerver, hogy biztosan ne kelljen ugyanoda regisztrálniuk...

Még egy kérdés: Neked hogy esne, hogy mondjuk egy barátod miatt veszíted el a karakteredet? A te szigorúságoddal megeshetne...
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 7.50
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
195. hozzászólás - 2008.11.10. 14:13:17 (Válasz Awenhai #194 hozzászólására.)
Idézet: Awenhai - 2008.11.10. 06:59:37
Szervusztok!

Idézet: Blackjack - 2008.11.09. 15:48:33
Idézet: Awenhai - 2008.11.09. 06:49:09
Szervusztok!

Az idézet szerint egy hiba mindenkinek belefér. De pont az látszik Zoli hozzászólásából, hogy utána bérletet vált a megfigyelésre, és folyamatosan fogják monitorozni. A következő kis stiklije után meg megy neki a végleges bann. Bőven elegendő szigorúságnak tartom ezt. A háromnapos bann után ugyanis még meg lehet beszélni, hogy a felismerő rendszer elszúrta, mert teljes biztonság nincs... de a véglegesnél egy esetleges elbandzsítás után is bukhatod a karakteredet teljes mértékben. Ezt akarod?


Igen, ezt szeretném. Bocs, de véletlenül elég nehéz multizni.. Nyilván most sem "csak úgy" osztogatják a 3 napos kitiltásokat, ha valami egyértelmű akkor ennyi a történet, menjen csak szépen a banán szigetekre!


Játszom más játékokban, ahol valóban is előfordul olyan, hogy két gyermek játszik egy családból, egyetlen gépről. Nem szegnek szabályt, minden hivatalos helyen meg van adva, hogy egy gépről játszanak. Ennek ellenére megtörténhet, hogy néhány napig a barátjuknál vendégeskednek, de nem tudják, hogy ő is játszik, tehát nem szólnak. Akkor mindhárman bukják el a karakterüket, mert nem tudnak arról, hogy közös hobbival bírnak?

És még egy dolog: nincs még annyi szerver, hogy biztosan ne kelljen ugyanoda regisztrálniuk...

Még egy kérdés: Neked hogy esne, hogy mondjuk egy barátod miatt veszíted el a karakteredet? A te szigorúságoddal megeshetne...


Félreértesz. Az, hogy egy gépről többen játsszanak még nem multizás. Az a multizás, amikor van 1 fő (rendes) karaktered, és regelsz mellé még pár tölteléket, akiktől folyamatosan és szándékosan pumpálod át az LE-t a fő karakteredhez (ugye a módszer egyszerű: töltelékkel vadászol, majd a fővel betámadod). Ezt nyilván nem lehet véletlenül csinálni több napon át, és a logókból kristály tisztán kivehető tevékenység:) Azokat most sem bántja senki, akik egy gépről tisztán játszanak, nekem sincs ezzel problémám (miért lenne?), csak a csalók tutujgatása nem tetszik:)
Zoidberg - v1
Pontszám: 5
fórumozóConcolorNő
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
196. hozzászólás - 2008.11.10. 22:15:41
Két dologról írnék:
1.
Nevetséges a mákfaktor: Többször előfordult, hogy -aljas módon - nálam két szinttel alacsonyabbat támadtam, akinek nevetségesen alacsony volt a tulajdonságösszege, valamint iszonyúan "gagyi" cuccai voltak.
Nem volt láthatalan, és nem is pihent, mégis győzött. Ez egyszer oké, de sorozatosan az már vicces. Ilyenkor felmerül bennem a kérdés, hogy valóban tiszta-e a játék.
2.
A háborúzásra jó lenne, ha kitalálnátok valami maximalizáló szabályt, pl. hogy 1 szövit egyszerre max. hárman támadhatnak, ill. pl. 1 szövi egyszerre max. 3 szövit támadhat.
Az sem lenne hátrány, hogy ha arra is figyelnétek, hogy ne legyen olyan, hogy egy normál játékos szövinek, aki nem nyomja állandóan a pénzt az őskőbe legyen esélye a pénzesek ellen. Én is veszek néha őskövet, de annyi pénzem nincs amennyit egyesk belefeccölnek.Vicces, hogy van olyan szint, ahol a varázslatot csak óskó segítségével lehet venni.
Miért nem dolgoztok ki olyan rendszert, hogy megvehető legyen minden LE-ért is csak mondjuk 1őskő= X LE?
Mert így az "ingyenesen játszható" játék mindjárt nem is ingyenes. Én azt mondom, hogy oké kell a támogató nektek is, de akinek nincs türelme gyűjtögetni - és van ilyen bőven - az fizesse meg, ugyanakkor legyen lehetősége azoknak is, akiknek nincs lehetősége arra, hogy állandóan fizessen.
Olvastam olyat, hogy valaki "lenyúlta" anyu telefonját, hogy emeltdíjas SMS-t küldjön... Ebből még akár gondok is lehetnek...
Pontszám: 6.25
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
197. hozzászólás - 2008.11.10. 22:39:18
Van maximalizáló szabály a háborúra: Minden szövetség max. 5 háborúban lehet benne egyszerre.
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 2.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
198. hozzászólás - 2008.11.10. 22:47:24 (Válasz Hydro Globus #197 hozzászólására.)
Nemnem. Ötöt _indíthat_, de neki akár 15-en is üzenhetnek hadat.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
199. hozzászólás - 2008.11.10. 23:45:53
Hmm... Lehet. Akkor bocsánat a rossz infóért.
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
200. hozzászólás - 2008.11.11. 16:45:32
Whoa, we have a winner!

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=2184

Szóval, én az eredményesebb portyázók közé tartozom, de ez már a "ne röhögtess" kategória
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője