Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2561. hozzászólás - 2009.08.16. 15:03:58 (Válasz Monsters #2560 hozzászólására.)
-
A hozzászólást winnie módosította 2009.08.16. 15:08:26-kor
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2562. hozzászólás - 2009.08.16. 15:08:14 (Válasz Andaxin #2559 hozzászólására.)
Idézet: Andaxin - 2009.08.16. 06:50:52
Miért lenne érdekes? És mit keres ez a téma ebben a topicban?


miért ne lenne? szerintem üdítő a sok 50-60. szintű díjazott között látni egy 3. szintűt.

a téma azért van itt (miért tőlem kérdezed?), mert a kollega szerint a felhasználási feltételek megsértésével lehet csak kapcsolatos az, hogy valaki 4 perc alatt megoldja a kvízt és egyet hibázik.

erre én megírtam neki, hogy én 3,5 perc alatt megoldottam - de persze, mivel nem vagyok zseni, így 6 kérdést nem tudtam fejből. (azért ilyen gyorsan, mert a kvíz a játék legidegesítőbb része, szeret az ember gyorsan túllenni rajta.)

de rémisztő belegondolni, hogy ha 50 kérdés 220 mp, akkor egy vadászat elindítása is majd másfél perc ha gyors az ember és akar válaszolni...
Pontszám: 4.25
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2563. hozzászólás - 2009.08.17. 12:21:18
Ilyen üzivel örvendeztetett meg engem a mai nap folyamán egy kedves felebarátom...

FeladóÜzenet:
Tseby\'dr akula
Végzetúr tanonc

45 hozzászólás

Válasz erreIdézetTörlés(nincs cím)

Ma, 11:45:39
Kinyalhatod a seggemet kisköcsög


hát ez mijez? meg kijez? noh mind1...igazából nem akarok én balhét de úgyvok vele hogy engem is hasonló dolgokért bannoltak ki a forumról és talán ennek a tagnak is jót tenne...ha nem történik semmi akkor majd jól lepisálom az arcát de gondoltam hátha...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 8.67
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2564. hozzászólás - 2009.08.17. 21:07:48 (Válasz Dr_Faktor #2563 hozzászólására.)
Az emlegetett-leendő lábtörlőd, Faktor
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2565. hozzászólás - 2009.08.17. 21:32:17
az a baj hogy már énse vok a régi...brühühhü...teljesen szocializált ez a forum...pedig sejj...amig ifjú voltam és bohó...hacsak egy falevél megmozdult máris tüzeltem...akárki került is elém...márameg én vagyok Dr Faktor a szende...

nahde semmi vész semmi vész tudom hogy ittlapul valahol bennem a homálytestvér csak majd kikell buherálni agyam egy eldugott tekervényéből xD

hanem viszont Mási elvtárs(hamár így összefutottunk) had kérdezzemmármeg hogy nembánta meg hogy azt a szép nagy karakterét törölte s most ott lent a porban és piszokban bontogatja újra szárnyait?...én nembírnám törölni Shaktort meg újrakezdeni ezt az egészet...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 8.44
utáltBlood HunterFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2566. hozzászólás - 2009.08.17. 21:41:00 (Válasz Bobebaba #2532 hozzászólására.)
Idézet: Bobebaba - 2009.08.12. 21:01:41
Sziasztok.Szeretném kérni hogy nézetek már utána a Cullinan Diamonds Worrior szövetségnek mert a mi szövetségünk ugy érzi náluk nagyon sántit valami pl:Az egyik szövetségi társunk 15%alati ÉP-vel volt és még is megtudta támadni na ez mi modon lehetséges?Söt továb megyek mindenképen és mindenben jobak vagyunk mint ök és még is tudnak minket ütni mi pedig akik job cucal és több Tulajdonság pontal rendelkezünk nem tudunk velük szenben csatát nyerni ,persze ha jobak lennének nem szolnék egy szot sem de igy szerintem valami nem stimel itt és az egész szövi gondolkozik hogy nem öli továb a pénzt egy ilyen játékba .Nem szégyen a jobtol ki kapni de már harmadszora vagyunk velük háboruban mert mindig támadnak és képtelenek vagyunk vissza ütni nekik?Jo lenne ha valaki rá nézne erre a szövire mert itt a hármas világon nagyon sok szövinek nyomja a tyuk szemét rajtunk kivül szt-emnem játszanak tiszteségesen vagy nem tudom de ez nem fer senkivel szenben ami itt folyik ha igy marad én biztos nem fogom a pénzem ide ölni hogy utána egy gyenge kari is csak alázon holott megnézhetitek hogy jo vagyok de ezek nem tudom mit csinálnak.Várom válaszod üdv:Bobebaba



Válaszolva erre:

Tisztességes játék, arról nem mi tehetünk, hogy taktikátlanul..stb játszatok.

Mellékesen, most ti vezettek lehelletnyivel.

Egyébként ezt csak, hogy a szövetségetek ( Cesariel. --> (V3) tessék megnézni és röhögni) 11 tagjból 2 láthatatlan 6 katakombákban 3 láthatatlan és katakombákban. Tehát egy játékos sincs aki tisztán felállna.

Mellékesen: kivívtátok ezzel a láthatatlanság+katakomba dologgal, hogy amint tudunk visszatérünk, természetesen állandó jelleggel.

Black
Pontszám: 7.50
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2567. hozzászólás - 2009.08.17. 21:43:06 (Válasz Dr_Faktor #2565 hozzászólására.)
Azért néha még meghúzod a kultúrakulacsot Faktor
Por-piszok? hol? Királyi dolgom van itt lent, valósággal körbeugrálnak a beszélő majmok (bármit megtesznek a zöld szójáért).
Mási egy pillanatig sem, dögunalom volt minden nap ugyanazt a 10 embert elverni akiket el tudtam.
Most viszont megy újra a mazsolázgatás
Meg különben is a fórumot szeretem a legjobban az egész VU-ból
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2568. hozzászólás - 2009.08.17. 21:46:39 (Válasz Blood Hunter #2566 hozzászólására.)
Idézet: Blood Hunter - 2009.08.17. 21:41:00
Idézet: Bobebaba - 2009.08.12. 21:01:41
Sziasztok.Szeretném kérni hogy nézetek már utána a Cullinan Diamonds Worrior szövetségnek mert a mi szövetségünk ugy érzi náluk nagyon sántit valami pl:Az egyik szövetségi társunk 15%alati ÉP-vel volt és még is megtudta támadni na ez mi modon lehetséges?Söt továb megyek mindenképen és mindenben jobak vagyunk mint ök és még is tudnak minket ütni mi pedig akik job cucal és több Tulajdonság pontal rendelkezünk nem tudunk velük szenben csatát nyerni ,persze ha jobak lennének nem szolnék egy szot sem de igy szerintem valami nem stimel itt és az egész szövi gondolkozik hogy nem öli továb a pénzt egy ilyen játékba .Nem szégyen a jobtol ki kapni de már harmadszora vagyunk velük háboruban mert mindig támadnak és képtelenek vagyunk vissza ütni nekik?Jo lenne ha valaki rá nézne erre a szövire mert itt a hármas világon nagyon sok szövinek nyomja a tyuk szemét rajtunk kivül szt-emnem játszanak tiszteségesen vagy nem tudom de ez nem fer senkivel szenben ami itt folyik ha igy marad én biztos nem fogom a pénzem ide ölni hogy utána egy gyenge kari is csak alázon holott megnézhetitek hogy jo vagyok de ezek nem tudom mit csinálnak.Várom válaszod üdv:Bobebaba



Válaszolva erre:

Tisztességes játék, arról nem mi tehetünk, hogy taktikátlanul..stb játszatok.

Mellékesen, most ti vezettek lehelletnyivel.

Egyébként ezt csak, hogy a szövetségetek ( Cesariel. --> (V3) tessék megnézni és röhögni) 11 tagjból 2 láthatatlan 6 katakombákban 3 láthatatlan és katakombákban. Tehát egy játékos sincs aki tisztán felállna.

Mellékesen: kivívtátok ezzel a láthatatlanság+katakomba dologgal, hogy amint tudunk visszatérünk, természetesen állandó jelleggel.

Black


Szerintem a taktika pont a láthatatlanságban és a katakombákban rejlik, de mind1
Pontszám: 2.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2569. hozzászólás - 2009.08.17. 21:59:39 (Válasz Almási Viktor #2567 hozzászólására.)
"Meg különben is a fórumot szeretem a legjobban az egész VU-ból"

Át kellett volna jönnöd hozzánk, a belső jobban pörög néha, mint ez.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2570. hozzászólás - 2009.08.17. 23:11:12 (Válasz Blood Hunter #2566 hozzászólására.)
Ami azt illeti, jöttök rendszeresen ti anélkül is, hogy elbújna az ember. Vagy nálunk meg a PC nem tetszik?
Sebaj, jön még kutyára úthenger, nem leszünk mi már olyan sokáig olyan kellemes farmok.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 3
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2571. hozzászólás - 2009.08.17. 23:17:23 (Válasz Blood Hunter #2566 hozzászólására.)
Blood! Ez amit tesz a Cesariel A taktikázás. Ti háborúzni akartok. Értjük. Ne aggódj. Meg fogjátok kapni igen hamar, épp elég helyen húzogatjátok a szunyizó nagy cica bajuszkája végét.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 4
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2572. hozzászólás - 2009.08.17. 23:24:57 (Válasz Lanmandragoran #2570 hozzászólására.)
naa, ne ijeszd el őket, végre én is elérek valakit már..
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2573. hozzászólás - 2009.08.18. 00:00:21
Én egyedül elverem az egész bandát A legnagyobb tagjuk is hiába 5 szinttel nagyobb és 6 szinttel jobb felszerelésben van. Esélye sincs.

Elég jóba vagyok a Cesariellel, szóval lehet tartok a Cullinannál egy körverést
Pontszám: 3
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2574. hozzászólás - 2009.08.18. 01:24:39
Bárcsak V2 lenne s én is beszállhatnék.. ejh.. no mind1. Sok sikert.

Másrészről ész az erő fölött.. igazuk van h kombáznak.. kihúzzák 3 hétig, döntetlen.. az nektek gondolom megéri.. de még jobb ha a 3 hét előtt kapitulálnak is..
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 7.50
utáltBlood HunterFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2575. hozzászólás - 2009.08.18. 02:51:02
Egybe válaszlok mindenre:

Vár mindenkit a Cullinan.

Mi huzogatjuk a dolgokat? Ugyan ne viccelj, főleg úgy, hogy mindenki elbújt tőletek..
Szép Taktika,hogy hetekig nem fejlődtök. Ha így vertek el minket, hogy több mintegy hétre elbújtok,azon csak röhögni fogunk, lehet aztán mesélni arról, hogy ez taktika.. ez így kompletten nem taktika, ez kérlek szó szerint meghunyázkodás. Ottvan a kapituláció gomb, nemtetszik a háború nyomjátok meg.

Mi kapjuk meg? Hát legyen, gyertek, párszor már elpáholtunk titeket. Játák.
Amit nem várunk az, hogy nagy legyen valakinek a szája, de ezt többen is megteszik, amikor meg kéne valamit tenni, akkor hoppá mégse.
Írhatod, hogy majd jöttök, és kibújuk a zsákból a cica, de nemérdekel, majd ha ittlesztek akkor mutassátok és ne elöre a levegőbe.. még a végén rosszul jössz ki.


Ködkapu: várjuk a hadüzenetet, ha annyira háborút akartok, jöhet PC is, bevonhatjuk a szövetségeseket is, mehet naponta a citadella, de ha nektek az a jó, hogy szépen csak a csapást pusztitjátok állandó jellggel.. A PC-től nem félünk, van nekünk, használjuk, nem a legjobb dolog egy csapás, de játék, és megvannak az eszközök.

"Én egyedül elverem az egész bandát"-ra

1. Azt megnézem
2. Várom
3. Fenyegetésekbe sz**nk bele magasról
4. Ne a szád járjon
5. Kit érdekelsz?
Pontszám: 3.44
kedvelt tagMescalynFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2576. hozzászólás - 2009.08.18. 08:31:53
Én egyedül elverem az egész bandát A legnagyobb tagjuk is hiába 5 szinttel nagyobb és 6 szinttel jobb felszerelésben van. Esélye sincs.

Elég jóba vagyok a Cesariellel, szóval lehet tartok a Cullinannál egy körverést


Eddig nem vettem eszre azt a korverest.
Szeretettel varlak,kerlek majd ird meg ha tamadsz,hogy en vagyok az a szajkarates a kulso forumrol
Pontszám: 5.33
irritálóProbapetjaFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2577. hozzászólás - 2009.08.18. 09:15:25 (Válasz Blood Hunter #2566 hozzászólására.)
Kedves Cesariel szövetség:) Hehe.... Szerintem pedig törödjetek bele h annyi támadást fogunk inditani h meg sem lehet majd számolni Ez csak taktikárol és összeszokott háborúzó karakterekröl szól. Kifejezetten nem tom a választ h miért verünk titeket de ha jól megnézed nálunk mindenki háborúzik és kicsit jártasabbak vagyunk kisebb szinten mint mások nagyobb szinteken és valószinü h jártasabbak vagyunk a háborúkban is. Nay meg itt ez a fránya random. A lényeg: kár a sirásért mert te irtad h milyen nagyok vagytok meg a minden de figyelj már szerinted csak te költesz a játékra??? Biztos viccböl minden fegyver stb prémiumos. Ti inkább a védelem italára költitek :)Egy szó is száz csak egy gyenge karakter irja magáról h erös de megveri a gyenge. Akkor ki az erös és ki a gyenge

U.i: várom h véger legyen a háborúnak h mehessek rátok minden nap párszor Jó légy Böbemama
V3 AFejedetBeleveremAFalba
Pontszám: 6.50
irritálóProbapetjaFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2578. hozzászólás - 2009.08.18. 09:21:11 (Válasz Blood Hunter #2566 hozzászólására.)
Kedves Cesariel szövetség:) Hehe.... Szerintem pedig törödjetek bele h annyi támadást fogunk inditani h meg sem lehet majd számolni Ez csak taktikárol és összeszokott háborúzó karakterekröl szól. Kifejezetten nem tom a választ h miért verünk titeket de ha jól megnézed nálunk mindenki háborúzik és kicsit jártasabbak vagyunk kisebb szinten mint mások nagyobb szinteken és valószinü h jártasabbak vagyunk a háborúkban is. Nay meg itt ez a fránya random. A lényeg: kár a sirásért mert te irtad h milyen nagyok vagytok meg a minden de figyelj már szerinted csak te költesz a játékra??? Biztos viccböl minden fegyver stb prémiumos. Ti inkább a védelem italára költitek :)Egy szó is száz csak egy gyenge karakter irja magáról h erös de megveri a gyenge. Akkor ki az erös és ki a gyenge

U.i: várom h véger legyen a háborúnak h mehessek rátok minden nap párszor
V3 AFejedetBeleveremAFalba
Pontszám: 3.17
irritálóProbapetjaFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2579. hozzászólás - 2009.08.18. 09:23:50 (Válasz Blood Hunter #2566 hozzászólására.)
Kedves Cesariel szövetség:) Hehe.... Szerintem pedig törödjetek bele h annyi támadást fogunk inditani h meg sem lehet majd számolni Ez csak taktikárol és összeszokott háborúzó karakterekröl szól. Kifejezetten nem tom a választ h miért verünk titeket de ha jól megnézed nálunk mindenki háborúzik és kicsit jártasabbak vagyunk kisebb szinten mint mások nagyobb szinteken és valószinü h jártasabbak vagyunk a háborúkban is. Nay meg itt ez a fránya random. A lényeg: kár a sirásért mert te irtad h milyen nagyok vagytok meg a minden de figyelj már szerinted csak te költesz a játékra??? Biztos viccböl minden fegyver stb prémiumos. Ti inkább a védelem italára költitek :)Egy szó is száz csak egy gyenge karakter irja magáról h erös de megveri a gyenge. Akkor ki az erös és ki a gyenge

U.i: várom h véger legyen a háborúnak h mehessek rátok minden nap párszor Jó légy Böbemama
V3 AFejedetBeleveremAFalba
Pontszám: 4.14
irritálóProbapetjaFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2580. hozzászólás - 2009.08.18. 09:24:24 (Válasz Blood Hunter #2566 hozzászólására.)
Kedves Cesariel szövetség:) Hehe.... Szerintem pedig törödjetek bele h annyi támadást fogunk inditani h meg sem lehet majd számolni Ez csak taktikárol és összeszokott háborúzó karakterekröl szól. Kifejezetten nem tom a választ h miért verünk titeket de ha jól megnézed nálunk mindenki háborúzik és kicsit jártasabbak vagyunk kisebb szinten mint mások nagyobb szinteken és valószinü h jártasabbak vagyunk a háborúkban is. Nay meg itt ez a fránya random. A lényeg: kár a sirásért mert te irtad h milyen nagyok vagytok meg a minden de figyelj már szerinted csak te költesz a játékra??? Biztos viccböl minden fegyver stb prémiumos. Ti inkább a védelem italára költitek :)Egy szó is száz csak egy gyenge karakter irja magáról h erös de megveri a gyenge. Akkor ki az erös és ki a gyenge

U.i: várom h vége legyen a háborúnak h mehessek rátok minden nap párszor
V3 AFejedetBeleveremAFalba
Pontszám: 1.80
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!