Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ötletek a VU találkozóról
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
81. hozzászólás - 2009.06.16. 13:07:47 (Válasz Magum #42 hozzászólására.)
Idézet: Magum - 2009.06.15. 20:19:08
én a vadászatra szavazok
meg lehetne 2 új szaki
1. gyorsított vadászat
30. szint -1p a vadászatból
60. szint -2p a vadászatból
90. szint -3p a vadászatból

2. bővített energia

10. szint +2csp
20. szint +4csp
30. szint +6csp
40. szint +8csp
50. szint +10csp
60. szint +12csp

így a prémium tagok napi 60CSP-t kapnának
és a sima tagok +50CSP-t .....

ez tetszene és még lehetne ilyen épület hogy Vortex csapda ez itt olyasmi lenne mint a térkapu csak a szakid befolyásolná hogy ki tudod-e szívni a LE-t a Vortexből vagy nem és hogy mennyi LE-t
pl szaki : Vortex befogás
szaki 1. szint ára 1000LE
2. szint ára 2000LE
.
.
.
.
100. szint ára 100.000 LE
minden szint növelne +1%-ot az esélyen hogy be tudod-e fogni a Vortex-et

utána a Vortex sajtolás
itt nem lenne megszabva a kikötött ár... úgy mint a többi szakinál is
minden szinten +1%-al többet tudsz sajtolni

és a Vortex csapda nevű épület ára első szinten szinten 1.000.000LE lenne
2. szinten 2.000.000LE
.
.
.
.
100. szinten 100.000.000LE

10percenként 1szer lehetne elmenni Vortexra vadászni és mindig ezeken kívül -200ÉP lenne az ára [hogy legyen értelme az egészségnek is ]
és a hányas az épület annyi esélyed lehetne max Vortexra vadászni

vélemény?


nah vélemény?
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 1.80
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
82. hozzászólás - 2009.06.16. 13:11:19 (Válasz Dr_Faktor #78 hozzászólására.)
Addig nem lesznek értelmes és érdembeli fejlesztések, amíg mindenki azt várja el, hogy minden rétegnek egyformán jó legyen. Ez lehetetlen.
Ugyanez van TF-en is, ment a sírás-rívás, és tizenx év játék után az összes karakter ugyanúgy néz ki, ugyanazokat a varázslatokat tudja, ugyanazokat a fegyvereket forgatja, stb... Ezen a rabszolgázás és a beleölt pénz módosít csak. Ugyanez lesz itt is. Sőt, van...
Pontszám: 5
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
83. hozzászólás - 2009.06.16. 13:33:26 (Válasz Ariel #76 hozzászólására.)
nincs 100-200k LÉ növelés naponta, a korlátozások előtt volt annyi. Most már nem is portyázok.

De Ricardonak van igaza akármit mondotok.

add1: vadászat. Elküldöm 1 óra 10 percre, válaszolok 20 kérdésre, 5 perc és kész. Állatokat is lehet vele elfogni, stb, nyugis.
add2: kivégzéses portyázás: órákig gép előtt ülés, figyelés, 20ból 2-3 találat.

Ha bárki sajnálja tőlem azt a LÉt amit összeszedtem, megkérem rá hogy üljön a gép mellett folyamatosan pár órát, folyamatosan frissítgetve, és aztán a kérdés hogy megérte-e.

Nem. Mivel sokkal kényelmesebb vadászni.

Új petíció: szüntessük meg a portyát, mert lóf@sz értelme sincs, csak a TP kell, semmi más. (ebből következően szeretném a visszafogott fejlődést is nullázni, mivel az is csökkenti a TP adást)

Belenyugodtam már az egészbe, nem erről van szó. Csak a legtöbb ember nem tudja miről is volt itt szó pontosan. És nagyon jól esett hogy találkozón sokan odajöttek kifejezni sajnálatukat hogy elbaszták a játékot. És elnézést mindenkitől akinek nem tudtam mondani 2 értelmes mondatot se, az egész találkozóban a sör volt a legjobb.

Szeretném látni ennek a játéknak a jövőjét. Bejött a kristály horda, hogy legyen kitől TPt szerezni, mert LÉt nem igen fogsz.

De a nagy probléma az, hogy míg 10-20-30 szinten teljesen elfogadott hogy egy pók karakter garázdálkodik, addig magas szinten ez elviselhetetlen kín. Igaz hogy eme magas szintűek 99%a nem akart ilyen újítást, de most szidjuk Miklóst inkább?...

Jelen pillanatban 200as a kivégzésem. Miklós válasza arra, hogy valakinek már ekkora van az hogy ez nem létezik, miért csinálja valaki ilyet. A válaszom az hogy CSAK. Mert mi mást?

Na nagyon elkanyarodtam már, a lényeg hogy PÓKnak lenni sokkal-sokkal több időbefektetés mint 100 vadászat egyszerre.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.73
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
84. hozzászólás - 2009.06.16. 13:41:50 (Válasz LanMaffia #83 hozzászólására.)
"Bejött a kristály horda, hogy legyen kitől TPt szerezni, mert LÉt nem igen fogsz."

A kristály horda LEt is hozott a játékba. Borzasztó SOKAT, nagyon KEVESEKNEK. Szintben alattuk viszont cserébe sok ezret visznek a játékos karakterektől a 15% alatti betámadásokkal.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
85. hozzászólás - 2009.06.16. 13:47:23 (Válasz LanMaffia #83 hozzászólására.)
Az elöbb is írtam, hogy az égvilágon semmi bajom nem volt a kivégzés működésével. Ellustult a mezőny, senki nem volt felkészülve arra, hogy több tízezer LE-t fogsz elrabolni tőlük, nem vigyáztak a LE-re, sokat halmoztak fel az elköltése helyett, és még 15% fölé is kerültek. Ezek együttesen azt eredményezték, hogy le tudtad rabolni őket elég rendesen. Szép lassan megtanult volna ismét mindenki vigyázni a LE-re, emiatt nem kellett volna a kivégzést módosítani. De a kreatív affinitás már más tészta. Ez a szakértelem korlátlanul gyártotta a LE-t, változtatni kellett rajta.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.75
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
86. hozzászólás - 2009.06.16. 14:32:52
Csak annyira gyártja korlátlanul a kreatív affinitás a lélekenergiát, mint a szinguláris ismeretek a tapasztalati pontot. Azért lett korlátozva, mert két játékos visszaélt a működésével - én így tudom. De a végeredmény attól még ugyanaz.
A kivégzést pedig szerintem nem sokan értik miért kellett lefojtani. Magasabb szinten (is) egy érdekes színfolt tűnt el a játékból ezáltal...

A vadászat ideje vs. pók karakterre szánt idő:

Magas szinten lehet több időt kell egy pókra fordítani, ez eddig ok. De hogy alacsony szinten elég napi 10-20 perc is egy póknak, az 100%. Legalább is én ennyit szánok rá, javarészt a fórumot bújom inkább.
Pontszám: 5.33
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
87. hozzászólás - 2009.06.16. 14:35:10
A találkozón esett szó a portya- és háborús rendszerrel kapcsolatban? Bármilyen javaslat, ígéret elhangzott?
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
88. hozzászólás - 2009.06.16. 14:37:30 (Válasz Ywgarrd #86 hozzászólására.)
Ne haragudj, de a szinguláris nem borítja fel a játékegyensúlyt. Az egy igen kiváló taktika része, amit a top talált ki.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.25
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
89. hozzászólás - 2009.06.16. 14:41:16 (Válasz Ricardo #88 hozzászólására.)
Nem túl nagy innováció, lévén erre való a szakértelem

Az felvetődött, hogy legyen háborús reform, de semmi konkrétum nem hangzott el, semelyik oldalról. Csak megállapítás történt, hogy a kicsinek szívatás, a nagynak érdektelen a LE nyereség. Portyareform nem, nem is értem a dolgot, miért lenne rá szükség. Max. LE fixálás kellene, valamilyen szakértelemmel x10 LEt behozni. Ez is érdektelen mennyiség, persze.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
90. hozzászólás - 2009.06.16. 14:42:29 (Válasz Ricardo #88 hozzászólására.)
Ezt most nem értem, miért borítja fel az egyensúlyt a kreatív affinitás? A kiskapukat nem kihasználva az sem több, mint egy taktikai lehetőség több lélekenergia generálására. Semmilyen egyensúlyt nem borít fel jobban a pókok tevékenysége, mint az 5 szintről magasabbról jövő támadások.
Pontszám: 9
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
91. hozzászólás - 2009.06.16. 14:46:47 (Válasz Mortimer #89 hozzászólására.)
Azért gondolom, hogy szükség lenne a portyázás megreformálására, mert az (lenne) az egyik lélekenergia forrás a játékban. De ez a jelenlegi rendszer mellett szinte kizárt. Azért is lenne még szükséges, hogy ha már valakinek van 15 portyapontja, akkor azt el is tudja használni, anélkül, hogy órákat kellene a gép előtt ülnie, vagy szerencsejátékot játszania, hogy most vajon 20% felett ledarált valamelyik tápállat...
De ezeket a problémákat Te is tökéletesen ismered.
Pontszám: 8.33
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
92. hozzászólás - 2009.06.16. 14:47:04
azé az elég felborító lesz amikor felnőnek azok a pókok akik már most egymagukban annyi zsákmányolt léével bírnak mint a top25 jelnleg összesen...

mertugyebár amig a jelnlegi topot egy ügyes játékos ha nagyon ráfeszül megfoghatja addig azonban 5-6 millió léét igen nehéz kompenzálni és ha ezek a pókok eccer bejutnak a csúcsra akkor csúnya mészárlás veszi kezdetét...

én ha lenne 5 milla rabol léém fognám azt maxolnám a szingulárist nahmeg elflejteném a visszafogottat...azt úgymennék előre mint a mérgezett...ha meg felértem majd eldöntöm ki az aki élhet és ki az aki nem...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
93. hozzászólás - 2009.06.16. 14:52:31 (Válasz Dr_Faktor #92 hozzászólására.)
Meg ahogy azt Móricka elképzeli

Kihagytad a kalkulációból a szinguláris miatti előrerohanás közben a vadászatból kieső LE-t, amit a most a topban lévők mind megszereztek, de ez a sokat rabolt karakter nem fog. Mási is bőven millió felett rabolt, aztán megunta hogy folyton leverik.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
94. hozzászólás - 2009.06.16. 14:52:54 (Válasz Dr_Faktor #92 hozzászólására.)
Hát, nekem van 13 milka, de ha ezt tenném, legjobb esetben is legfeljebb partiban lehetnék a top játékosok egy részével:) A vadászatból szerzett lóerőt sehol nem jelzik, pedig a top júzereknél az is van annyi, mint amit én összecsapkodtam portyával:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
95. hozzászólás - 2009.06.16. 14:53:19 (Válasz Dr_Faktor #92 hozzászólására.)
Mr Faktor, az is kérdéses, hogy Crimson a magam közel 13M LE diffjével felérve el tudja-e majd dönteni ki él, meg ki nem. De nagyon úgy néz ki, hogy inkább nem, mint igen.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.33
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
96. hozzászólás - 2009.06.16. 14:54:50 (Válasz Dr_Faktor #92 hozzászólására.)
Még 10millió LE előny sem lenne elég ahhoz, hogy a topot befogja egy pók, annyira sokat veszített a cselekvéspontok túlcsordulásán. Csak és kizárólag akkor, ha a felzárkózás minden szakaszában annyival több lélekenergiát tudna portyázásból zsákmányolni, amivel kompenzálja a felhalmozódott hátrányt és az alacsonyabb szintből fakadó vadászatbeli különbségeket.

Konkrétan egy példát tudok, hogy egy pók sikeresen felzárkózott volna, az pedig TrueBlood volt. Ő a lehető legjobbkor, a lehető legoptimálisabban és legelőrelátóbban csinált mindent, ráadásul jó helyen, jó időben.
Pontszám: 8.75
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
97. hozzászólás - 2009.06.16. 14:55:53
Kipróbáltam, nem jött be..

kb top 25 alsó harmadára lett volna elég a szusz, ráadásul bele is gyengültem volna addigra a szintbe, úgyhogy azt érheted el vele, hogy a nagyok rajtad verik le a levernivalót..
Pontszám: 8.25
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
98. hozzászólás - 2009.06.16. 14:57:47 (Válasz Ricardo #88 hozzászólására.)
:D:D ez jó volt...
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 3
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
99. hozzászólás - 2009.06.16. 14:59:10 (Válasz Maci #97 hozzászólására.)
Na jó, de te kispályás vagy a 2,8 milkáddal, a múltkor is hogy kioktatott a portyázás mikéntjéről az egyik ifjú titán;-P
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
100. hozzászólás - 2009.06.16. 15:00:08
Ráadásul ma már olyan tényezők is bekerültek, amik korábban nem voltak, gondolok itt például a kínzókamrára.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!