Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ötletek a VU találkozóról
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
161. hozzászólás - 2009.06.24. 18:22:19 (Válasz Miklós #159 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.06.24. 18:10:18
Átfutottam a doksit, ami pluszban szerepel a teendők közt:
az ismételhető küldetéseknél ha valaki mindig ugyanazt csinálja, egyre kevesebb legyen a jutalom (legalább 3 küldit kelljen variálni)

Legyen inkább 5 az a 3.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
162. hozzászólás - 2009.06.24. 18:28:36 (Válasz Miklós #159 hozzászólására.)
"a visszafogott fejlődés a térkapu tp-re is hasson"

Ezt minek? Ezt ki kérte? Minek ezt az amúgy is brutál erős szakértelmet még tovább erősíteni?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4.20
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
163. hozzászólás - 2009.06.24. 18:29:29 (Válasz Miklós #159 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.06.24. 18:10:18

A térkapu max. szintje 24-re nőjön (de az idő ne csökkenjen, csak a max. térkapu pontok száma nőjön)


24. szinten mondjuk adhatna vmi extra tapot, marha sok LE felhuzni odaig
nem nagy dologra gondoltam, mondjuk lehetne a regrol beigert gyuru/nyaklancba rakhato fokuszkristaly.

Legalabb lenne motivalo ero, h elkoltsunk 50M LEt
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
164. hozzászólás - 2009.06.24. 18:32:37 (Válasz Mortimer #162 hozzászólására.)
Micsoda Morti? Brutál erős? Pont Te voltál az egyik, aki azt mondta, hogy haszontalan. Vagy akkor mégsem? (egyébként szerintem is tévút a VF) Komolyan kérdem, nem kötözködés!
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 6.50
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
165. hozzászólás - 2009.06.24. 18:34:26 (Válasz Miklós #159 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.06.24. 18:10:18

az ismételhető küldetéseknél ha valaki mindig ugyanazt csinálja, egyre kevesebb legyen a jutalom (legalább 3 küldit kelljen variálni)


ezt megértem igazából, vessetek meg érte akár

Idézet: Miklós - 2009.06.24. 18:10:18
a kvízolimpiák problémája (a kérdés adatbázist rotáljuk, hogy ne lehessen előre összerakott adatbázisból dolgozni)


még egy jó ötlet bukik... bár még nem tudni mennyire

Idézet: Miklós - 2009.06.24. 18:10:18

a visszafogott fejlődés a térkapu tp-re is hasson


abszolút mellette vagyok

Idézet: Miklós - 2009.06.24. 18:10:18
térkapu max. szintje 24-re nőjön (de az idő ne csökkenjen, csak a max. térkapu pontok száma nőjön)


ezt is támogatom
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
166. hozzászólás - 2009.06.24. 18:35:31
Már bocs, de mi ez a baromság, hogy a Büntetőt 50%-osra csökkentenétek?!
áhh*fejetrázva, lemondóan legyint*
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
167. hozzászólás - 2009.06.24. 18:38:10 (Válasz Butchman #164 hozzászólására.)
Abszolút mértékben a karakter egyértelműen gyengül tőle. Annyit nyer, hogy idővel nem a saját szintjén, hanem nála később indultakkal, alacsonyabb szintűekkel fog harcolni, akiket valószínűleg el fog verni.

Azzal, hogy a térkapura is hat a kevesebb TP csak erősödik a szakértelem, gyorsabban lemarad tőle a karakter, amire nem értem, hogy mi szükség van, miért kell ezt még jobban megtámogatni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
168. hozzászólás - 2009.06.24. 18:39:49
szerintem meg az is tetüség hogy az ismételhető küldikkel már megint buherálnak...először túl sok kincspontot adott...páran megszedték magukat belőle az utána jövők már nemtudják mer lekorlátozták(ezt még el is fogadtam)...aztán msot megmár az is redukálva lesz hogy melyiket hogyan csinálhatod meg....akik meg eddig hülyére kaszirozták magukat belőle azok kiélvezték...kajak mondom hogy olyan ez mitn amikor mittomén ingyen fagyit osztanak pár dromedár állat beáll eléd felzabálja a készletet nekd megmár csak egy szaros tölcsér jut a végére mikor odaérnél...pfff...mind1...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 9.05
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
169. hozzászólás - 2009.06.24. 18:41:26 (Válasz Dr_Faktor #168 hozzászólására.)
Nagyon találó
De ha nem tennék meg, hogy a dromedárokat lekorlátozzák akkor neked még "szaros tölcsér" sem jutna.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
170. hozzászólás - 2009.06.24. 18:42:31 (Válasz Dr_Faktor #168 hozzászólására.)
persze, van benne igazsag.

de amikor azok szivtak akik tul gyorsan haladtak (plul felejtes), akkor vhogy nem volt hozonges
Pontszám: 7
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
171. hozzászólás - 2009.06.24. 18:43:07 (Válasz Dr_Faktor #168 hozzászólására.)
Ritkán olvasom el, amit írsz, de ez most ült... Kilenc pont kilenc...
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
172. hozzászólás - 2009.06.24. 18:46:11 (Válasz Dr_Faktor #168 hozzászólására.)
Faktor kolléga, tőlem akár le is vonhatják az ismételhetőért járó összes jutalmat, engem történetesen nem zavarna. Másokat valószínűleg igen
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
173. hozzászólás - 2009.06.24. 18:47:26
Szerintem a bénítós küldetést kellene kivenni az ismételhetőek közül. Valahogy nem emlékszem, hogy a játék elején az lett volna a smaragd hordához írva, hogy ha Te varázsló leszel akkor magas szinten napi 10k LE-vel fogsz kevesebbet kapni, mint a harcosok.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.33
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
174. hozzászólás - 2009.06.24. 18:51:48
De mér 3 hónappal vagymennyivel a bevezetés után akarják korrigálni ezt a dolgot én amikor megláttam az ismételhető küldik között a bénitósat kapásból tudtam hogy az ott a nagyfalat azzal fognak sokan probálkozni...mer legalább elkölthetik a ppjüket és egy csatában többször is vanrá esély hogy összejön...vagy a krit varázsos...azzal is gyorsan leeht aránylag boldogulni...és nemértem Miklósék miylen hiszemben tették ezeket be...hogy sneki nem ezekt fogja cisnálni mer túl könnyű?

szal nematrtom fernek hogy miután hónapokig hagyták hízni az addig bejutókat ezeken a küldiken...most a homlokukra csapnak és gyorsan óvintézkednek...

szal én nem azt sajnálom hogy egyesek eddig kihasználták és nem a döntetlenes küldit ismételgették hanem azt hogy mások már nemtudják majd így csinálni mer ők korlátozva lesznek...néha asszem hogy Miklós is a Top 50ben tolja és kínosan ügyel rá hogy alulról senki be ne hozza...

nahmeg hogy ne csak jajgassak...

olyat nemlehtne hogy a Bajnoki Viadal kategoriáit egy kicsit még darabolnánk? amikor belett vezetve hogy 30-40es szintől már 4-5 szinteket ölelnek át a kategoriák akkor ott volt a játékosállomány csúcsa az volt a Top szint mára azonban ezmár jócskán nem így van...tehát itt indokolt lenne esetlegesen a korrigáció =)
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.06.24. 18:59:29-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 8.60
kedvencDrevanFérfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
175. hozzászólás - 2009.06.24. 19:01:47
Mire összehozok 100 teljesített küldit már valszeg lehetőségem sem lesz ismételhető küldetésekre, mert: túl táp (kivettük), kiegyensúlyozatlan (kivettük), valamit felborít (kivettük), épp reform alatt áll (nem elérhető), stb.... mind1....

Szerintem ha a VF kihat a térkapura, akkor abból az lesz, hogy azok a pókok is pakolnak rá, akik eddig észre sem vették a vadászat gombot, így a szakit is lesz*rták. A térkapuból nyereségesebb lesz a LE kihordása a kapott TPt tekintve, mégjobban elhúznak azok a szintvisszatartott portyások, akiknek van akadémiájuk a VFhez... Ez konkrétan nem zavar, mert nem érint, továbbá a szövimben is örülnének neki lehet páran, csak megjegyeztem, mint lehetőséget...

Amit még hozzá akartam fűzni a témához, azt Dr_Fucktor már leírta...
Attól, hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos, hogy a víz a hülye...
Pontszám: 8
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
176. hozzászólás - 2009.06.24. 19:02:21 (Válasz Dr_Faktor #174 hozzászólására.)
Ha Miklós topjátékos lenne, egész másképp cselekedne és vélekedne dolgokban.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
177. hozzászólás - 2009.06.24. 19:18:58
azt a sort kiakrtam szedni csak mire leírtam rímelt azt úgyvoltam vele hogy ha má ekkora költő vagyok akkor belefér egy kis tulzás is xD de te is tudod Morroch hogy a dolog lényege nem az hogy Miklós jáccik avagy nem jáccik hanem az hogy...vagy azonnal kell reagálni egy problémára vagy akkor ha már az nemtörtént meg és túlnagy káoszt nem okozott akkor hagyni had maradjon...

mertugyebár...

ezzel igazából hogy eddig sokan uyganazt a 2 küldetést nyomatták a választható 7ből nem ártottak senkinek...megdolgoztak érte eljutottak az ismételhető küldetésekig és érthető hoyg azokat csinálják ami gyors haszonnal kecsegtetnek és nemazokat amibe beleőszülnek...

de ha már íygvan akkor adjuk meg az eljövendő nemzedéknek is a lehetőséget ahoz hogy ők is könnyű küldiket csináljanak...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 8.60
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
178. hozzászólás - 2009.06.24. 19:22:13 (Válasz CaveMaN #160 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.06.24. 18:19:02
Idézet: Miklós - 2009.06.24. 18:10:18

A térkapu max. szintje 24-re nőjön (de az idő ne csökkenjen, csak a max. térkapu pontok száma nőjön)


Miklós, ezzel együtt az ismételhető küldetéseknél a győzz le 25 térkapus lényt nevezetűt vagy növelni kell 35-40-re, vagy kivenni a küldetések közül...


Te mindig elrontod az ember jatekat?
Egyebkent az emeles sztem eleg, ha mersekeltebb, tekintve, hogy most senki nem csinalja azt a kuldit. 30 elegendo sztem.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
179. hozzászólás - 2009.06.24. 19:26:07 (Válasz Kocos #178 hozzászólására.)
El. Azért nem csinálja senki, mert 3 napig tart. Abban a pillanatban, hogy gyorsitással maximum 5 perc alatt lehet megcsinálni, feltöltődés után mindenki nyomni fogja.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.33
kedvencDrevanFérfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
180. hozzászólás - 2009.06.24. 19:28:38 (Válasz Dr_Faktor #177 hozzászólására.)
Egyáltalán nem meglepő, hogy először beüt az előre megjósolható(!) gigszer, intézkedni utána kell, előtte meg a "hátha nem" felfogás uralkodik. Nem támadó célzattal írtam, csak megfigyelés...
Attól, hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos, hogy a víz a hülye...
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!