Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ötletek a VU találkozóról
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
321. hozzászólás - 2009.07.07. 07:10:58 (Válasz Mortimer #320 hozzászólására.)
Nem. Az volt, hogy átlagot ad. Mindig.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
322. hozzászólás - 2009.07.07. 09:12:47
Az irányított vadászat várhatóan +5% LE-t ad, ha a szakértelem szintje legalább levadászott lény szintje/2.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
323. hozzászólás - 2009.07.07. 09:41:59 (Válasz Baraty #322 hozzászólására.)
dinamikusan növelni hivatott szakértelem. korrekt.
Pontszám: 5.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
324. hozzászólás - 2009.07.07. 09:43:33 (Válasz Kocos #319 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.07.06. 23:52:57
Winnie csond, jol irtam, kotelezo, ne is probalj belekotni.


ööö, az nem én vagyok. szakértelem párti lennék, hirdetem a kötelező szakértelmek fejlesztését.
Pontszám: 6.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
325. hozzászólás - 2009.07.07. 10:20:59 (Válasz Baraty #322 hozzászólására.)
Jajj de jó, nem kell számolgatnom. Ez esetben úgy gondolom megéri kifejleszteni, hajrá mindenki.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
326. hozzászólás - 2009.07.07. 10:21:12
Nekem megjelent egy ikon a vadászat alatt amihez nincs írva semmi. Van irányított vadászatom, és úgy vettem észre hogy ha bekapcsolom akkor ismét van valmennyi szórása a vadászatoknak (egyből meg is talált pár apró kúszó állat). Ez csak nálam van valamiért, itt marad hogy szivathassam magam, nálatok is megjelent? (Már akinek van irányított vadászata.)
Pontszám: 2.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
327. hozzászólás - 2009.07.07. 10:24:29 (Válasz Sun13 #326 hozzászólására.)
Ém nem találok semmilyen ikont.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
328. hozzászólás - 2009.07.07. 10:28:48
Van irányított vadászatod? Szerintem csak annak van, vagy csak nekem?
Pontszám: 2.33
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
329. hozzászólás - 2009.07.07. 10:30:12 (Válasz Sun13 #326 hozzászólására.)
Idézet: Sun13 - 2009.07.07. 10:21:12
Nekem megjelent egy ikon a vadászat alatt amihez nincs írva semmi. Van irányított vadászatom, és úgy vettem észre hogy ha bekapcsolom akkor ismét van valmennyi szórása a vadászatoknak (egyből meg is talált pár apró kúszó állat). Ez csak nálam van valamiért, itt marad hogy szivathassam magam, nálatok is megjelent? (Már akinek van irányított vadászata.)

Azzal lehet bekapcsolni, hogy álljon le a vadászat, ha maximális számú állatot fogtál be (max. vezetőkészségnél jön elő), csak lemaradt mellőle a szöveg.
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
330. hozzászólás - 2009.07.07. 10:30:29 (Válasz Sun13 #326 hozzászólására.)
Nálam is van kis ikon és nincs irányított vadászatom...szerintem az a maxolt vezetőkészség és a szabad állat slotokkal van összefüggésben...talán

*Edit: Baraty mester gyorsabb...
A hozzászólást Piciklon módosította 2009.07.07. 10:30:57-kor

Pontszám: 7.50
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
331. hozzászólás - 2009.07.07. 12:41:34 (Válasz Kocos #319 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.07.06. 23:52:57

Nem is az volt vele a baj, hogy nem volt tap, vagy hogy ertelmetlen volt, anem hogy kifejezetten hatranyos. Mostmar ad tapot is (igaz meg kerdeses, hogy mennyit), igy ha tenyleg megeri akkor kotelezo lesz fejleszteni.


Ahogy emlékszem a régi hozzászólásokra egyeseknek igenis az volt a baja, hogy nem ad tápot, csak szinesítő szakértelem. Ami már a bekerülésének az elején minden fórumolvasónak egyértemű volt. Tehát aki elkezde fejleszteni az tudta, hogy nem fog tápot kapni... aztán ezek után elkezdtek menni a sírások, hogy miért nem növeli a szerezhető LE-t... majd mikor megnövelték kicsit, ment tovább, hogy még mindig kevés... ergo kisírták a tápot.

Szeretném megkérni azokat, akik ilyen jók a sírásban, hogy legyenek szívesek segíteni nekem, és sírjuk ki, hogy legyen plusz őrtorony szint, mert kezd a VU-s életem unalmas lenni, így hogy nem tudok toborozni. Meg a Tyrant még nem elég tápos...
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.75
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
332. hozzászólás - 2009.07.07. 13:25:53
Az irányítot vadászat szerintem így elég jó. Igazán ez a sok változás zavart be amiket a játék vezetők bevezettek. Azt ugyan észrevettem hogy 5% a várható érték, de azt nem hogy mostmár nem fixálja a vadászott LE-t hanem csak csökenti a szórását. A vadászat stop pedig jóféle apróság ami nem jön rosszul.
Pontszám: 2.33
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
333. hozzászólás - 2009.07.07. 20:43:18
Nagyon örülök hogy ennyi apróság javult a játékban. Itt mindenki általában csak panaszkodik, én külön köszönöm a többi játékos nevében is hogy elindult valami. El is ballagtam a bankba és vettem egy rakat őskövet.

Igazán ha még ezt a vadászat gyorsítást átgondolnátok, hogy ne kerüljön egy hét komplett fejlesztésem be az hogy 2 percre csökkentsem a vadászatok időtartamát (felnövelni a fúziót LE-ből +200 csp az egyszerűen túl nagy ár sajnos ), mert ezzel gyakorlatilag tökön szúrom a karakteremet, akkor még jobb lenne, de ne akarjunk mindent egyszerre.
Pontszám: 4.25
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
334. hozzászólás - 2009.07.08. 21:54:32 (Válasz pityu #331 hozzászólására.)
Idézet: pityu - 2009.07.07. 12:41:34

Ahogy emlékszem a régi hozzászólásokra egyeseknek igenis az volt a baja, hogy nem ad tápot, csak szinesítő szakértelem. Ami már a bekerülésének az elején minden fórumolvasónak egyértemű volt. Tehát aki elkezde fejleszteni az tudta, hogy nem fog tápot kapni... aztán ezek után elkezdtek menni a sírások, hogy miért nem növeli a szerezhető LE-t... majd mikor megnövelték kicsit, ment tovább, hogy még mindig kevés... ergo kisírták a tápot.

Szeretném megkérni azokat, akik ilyen jók a sírásban, hogy legyenek szívesek segíteni nekem, és sírjuk ki, hogy legyen plusz őrtorony szint, mert kezd a VU-s életem unalmas lenni, így hogy nem tudok toborozni. Meg a Tyrant még nem elég tápos...


Én is tettem rá megjegyzést. De hogy őszinte legyek, nem az a bajom egy fejlesztéssel, hogy nem ad tápot (tessék megnézni azt az eseményt, amit írtam, semmi táp nincs benne), hanem az, hogy értelmetlen (még színesítőnek sem nevezhető). Sokkal jobban örülnék, ha a játék fejlesztői olyan dolgokba ölnék az időt és energiájukat, amiket a játékosok örömmel fogadnak. Meg kellene érteniük, hogy ez nem a táp-ot jelenti.
Pontszám: 9.29
népszerűWocsokFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
335. hozzászólás - 2009.07.08. 21:57:39 (Válasz Jeriko #334 hozzászólására.)
Meg néhány sírós játékosnak is fel kéne fogni, hogy nem csak a táp jó fejlesztés!
V1 - Black Panther - Moroflex
V2 - Wöcsök - Moroflex
V3 -
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
336. hozzászólás - 2009.07.09. 19:21:40 (Válasz Sun13 #333 hozzászólására.)
Irigyellek az optimizmusodert. Engem vegtelenul nyomaszt, hogy nemcsakhogy csapnivalo modon sikerult bevezetni egy kenyelmi funkciot, de a bevezetes egyenesen kizarja, hogy normalis mindenki szamara elerheto megoldas szulessen. A kotekedoknek egy nagytudasu jatekos szavait ideznem fel, amikor meglatta a gyorsitast:
No akkor meg is van 600 CSP helye. Megy min IQ-ba.

Es tudom, hogy van akinek ez teljesen jo igy, sot nem tartom elkepzelhetetlennek, hogy nekem is jo lett volna, ha mashogy csoppenek bele a jatekba, de sajnos nem ez tortent, es allitom, hogy az a megoldas, ami nem mindenki szamara megfelelo megoldas, az nem is igazi megoldas.
Amit kulon szeretnek hangsulyozni, az az, hogy itt nem taprol van szo, hanem egy kenyelmi funkciorol, aminek a mindenki szamara torteno elerhetove tetele elemei erdeke a jatekvezetesnek, hiszen ezzel lehet jatekosokat megtartani. De mint korabban irtam, ez valoszinuleg nem szempont. Ha kiesik egy topkari, helyebe ugrik 10 ujonc, akik 10 SMS formajaban kuldik el ugyanazt a penzt. Bevetel megmarad, a gond sokkal kevesebb.
Pontszám: 7.20
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
337. hozzászólás - 2009.07.09. 19:25:08 (Válasz pityu #331 hozzászólására.)
Idézet: pityu - 2009.07.07. 12:41:34
Idézet: Kocos - 2009.07.06. 23:52:57

Nem is az volt vele a baj, hogy nem volt tap, vagy hogy ertelmetlen volt, anem hogy kifejezetten hatranyos. Mostmar ad tapot is (igaz meg kerdeses, hogy mennyit), igy ha tenyleg megeri akkor kotelezo lesz fejleszteni.


Ahogy emlékszem a régi hozzászólásokra egyeseknek igenis az volt a baja, hogy nem ad tápot, csak szinesítő szakértelem. Ami már a bekerülésének az elején minden fórumolvasónak egyértemű volt. Tehát aki elkezde fejleszteni az tudta, hogy nem fog tápot kapni... aztán ezek után elkezdtek menni a sírások, hogy miért nem növeli a szerezhető LE-t... majd mikor megnövelték kicsit, ment tovább, hogy még mindig kevés... ergo kisírták a tápot.

Szeretném megkérni azokat, akik ilyen jók a sírásban, hogy legyenek szívesek segíteni nekem, és sírjuk ki, hogy legyen plusz őrtorony szint, mert kezd a VU-s életem unalmas lenni, így hogy nem tudok toborozni. Meg a Tyrant még nem elég tápos...


En nem vagyok jo.
Tegnap kifejtettem Sanyinak, hogy ez miert nem jo, de azota meggondoltam magam, ez masert nem jo.
Merthogy tegnap azt mondtam, hogy a Tyrant konnyeden tudna uj tagokat toborozni, es ezzel tulsagosan megerosodne. De aztan rajottem, hogy mi meg egyesulnenk a Hordaval, talen nekunk meg jobb is lenne, de...

A gond ott van, hogy az epitesio potencial tovabb none, es mar most ott tartunk, hogy a jatekvezetes nem nagyon tud lepest tartani az epitesi potenciallal.
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
338. hozzászólás - 2009.07.09. 19:28:40 (Válasz Mortimer #320 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.07.07. 00:18:35
"Nincs tobb LE rekord"

Nem az volt, hogy a kicsit megnöveli, de a nagyot nem bántja?


Szep lenne. 33 spektralissal megegyezo hatasu.
Ez egy kicsit tulsagosan optimiast otlet volt.
Pontszám: 2.33
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
339. hozzászólás - 2009.07.09. 19:40:05 (Válasz Kocos #337 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.07.09. 19:25:08


Merthogy tegnap azt mondtam, hogy a Tyrant konnyeden tudna uj tagokat toborozni, es ezzel tulsagosan megerosodne.


Kibújt a szög a zsákból.

Idézet: Kocos - 2009.07.09. 19:25:08

De aztan rajottem, hogy mi meg egyesulnenk a Hordaval, talen nekunk meg jobb is lenne, de...


Csak 5-6 hely kéne, annyi még nem segítene ki Titeket az egyesülés kapcsán, mondjuk, ha csak a keménymagot akarjátok egyesíteni... Annyit kérek, hogy a rubint válasszátok....
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5.33
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
340. hozzászólás - 2009.07.10. 04:15:57
A kényelmi funkciókkal kapcsolatosan tökéletesen egyet értek Kóccal. Egy rakat szar, használhatatlan a gyorsitás. Véleményem szerint leprogramozni sem volt érdemes, mert annyira drága hogy úgysem fejleszti ki senki, aki netán mégis, az meg is érdemli. Túl sok figyelmet igényel a játékban a vadászat, nem lehet ott hagyni mert kirabolnak és igy a játékidő túlnyomó többsége unalmas, ettől az egész játék unalmassá válik. Szerintem ez első számú abbahagyási ok. Nem hiszem hogy sok olyan jó játékos lenne aki Koc helyére ugrana, nem véletlenül van ott a TOPból senki ahol van. Szerintem a 200 cspnek lehetne alternatv költsége pl 50 őskő, ezzel mindenki jól járna, és a gyorsitás is gyorsitson azonnal ha kicsengetem az árát. Legalább az egyik lehetne, akkor kicsit elgondolkodnék.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője