Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ötletek a VU találkozóról
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
61. hozzászólás - 2009.06.16. 10:23:40 (Válasz Mazlee #58 hozzászólására.)
Rendben, akkor legyen úgy, ahogy Ti akarjátok. Kifejlesztettétek, nem tetszik, változtassuk gyorsan olyanra, ami Nektek megfelel. Ez a helyes módszer, ugye?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.75
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
62. hozzászólás - 2009.06.16. 10:24:30 (Válasz Mazlee #58 hozzászólására.)
Bizony így van, bárki építhet. A top jelentős része azért van ott, mert az elején kezdte a játékot és építési áldozatot is hozott a célja érdekében. 40. szinten ne várja már el senki, hogy ugyanolyan lehetőségei legyenek, mint egy 60. szintűnek. Nyílik az olló? Szerintem nem. Mire a többség eléri ugyanazt a szintet, mint a top, addigra szintjükhöz viszonyítva sokkal erősebbek lesznek.
És ez tény, alá is tudom támasztani, ha nagyon szükséges, de ez elég egyértelmű nélküle is.

A top ennyi erővel jöhetne azzal, hogy minden küldetés legyen új, mert a később indultak előnybe kerülnek általa, hogy már ismerik. Elég vicces lenne (és szánalmas is), valljuk be.

Ugyanilyen alapon vegyük ki a játékból a spekrális manipulációt, a lélekenergia sajtolást és az elementáris fúziót is, mert a top azt hamarabb kifejlesztette valós időben. Közben pedig a következő generáció szintarányosan jóval korábban maximumra húzta ezeket a szakértelmeket.

Értsétek meg, soha nem fogjátok behozni a topkaraktereket, viszont mire arra szintre értek, ahol ők vannak most, simán erősebbek lehettek. Ha valaki élkarakter akar lenni, arra van megoldás: az új világok.
Pontszám: 8.75
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
63. hozzászólás - 2009.06.16. 10:48:08
De nem éri meg éllkarakternek lenni, mert nem kapsz fejlesztést és egy jó játék élvezeti értéke 0-ra csökken (v2-őn a top 25 fele törlésen gondolkodik és legalább 10-15 pedig már törölt is)
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 6.33
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
64. hozzászólás - 2009.06.16. 10:48:47 (Válasz Mazlee #58 hozzászólására.)
Már így is elég sok "Újítás" bekerült azért, mert Ti nyavalyogtatok...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.57
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
65. hozzászólás - 2009.06.16. 11:02:16 (Válasz Viszok009 #64 hozzászólására.)
Hihetetlen ez az állandó mutogatás az élbolyra. "Már így is túl táposak, mindent kisírnak maguknak, stb." Azt nem veszi észre ez a mutogató banda, hogy minden ilyen változtatás hozzájuk is éppúgy eljut, ahogy a tophoz. Még szép hogy változtatni akarunk az új szakértelmeken, hiszen így az égvilágon semmi értelmük nincs. Ha már fejlesztés kerül a játékba, olyan legyen amit használni is lehet. Ne pedig csak egy újabb nullás szakértelem. Nagyon sok olyan dolog került a játékba amit az élboly "sírt ki", és jobbá tette a játékot, és nem csak a sajátjukat.

Az pedig nem igaz, hogy az élen állókat nem lehet utolérni, Nasdfil egy igen jó példa erre. Aki akar az fel tud zárkózni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.83
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
66. hozzászólás - 2009.06.16. 11:03:34 (Válasz Ricardo #61 hozzászólására.)
akkor visszafelé nézve az a helyes játék hogy megvárom míg más kifejleszti és ha haszontalan akkor mi nem fejlesztjük? de ha jó akkor mi is?

az épcsapatok nélkül nem tudnátok meg előre semmit. nem tudnátok készülni semmire. ha pedig nem tudjátok hogy haszontalan vagy sem akkor Ti is kifejlesztitek és ti is hőbörögtök hogy de szar...
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 8.75
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
67. hozzászólás - 2009.06.16. 11:07:11 (Válasz Viszok009 #64 hozzászólására.)
és ez az újítás hozzátok már készen/kijavítva kerül... ha a top nem "nyavalyog" akkor Ti is ugyanazt a szart kapnátok amit ők kaptak az elején és ti is javításért kiáltanátok.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 8.75
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
68. hozzászólás - 2009.06.16. 11:07:20 (Válasz Viszok009 #64 hozzászólására.)
Ha te szereted a tamagocsi akkor leked rajta, de nemértem mit nem lehet érten azon hogy ha ez egy végtelen játék akkor igenis kellenek bele fejlesztések méghozzá azt a réteget célozva akik alól elfogyott a játék, nem fogod hogy ha mi " nem sírunk" akkor egy*-két hónapon belül te is ott fogsz állni hogy jaj de jó elfogyott minden lehetőség de unalmas már ez így!
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 5.33
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
69. hozzászólás - 2009.06.16. 11:17:35
a játék maga már végtelenítve van...portyáézhatsz vadászhatsz azt kész...ezt az örök időkig csinálhatod...

más lapra tartozik hogy a portya szart se ér magas szinten a vadászat meg eléggé egysikú dolog...

én továbbra is aztmondom hogy föölös izgulni a dolgokon meg ilyen oylan szakértelmeket mondogatva várni azt a bizonyos sültgalambot...

a játék fejlesztése továbbra is egy meghatározott sinen fut és mivel jön hamrosan a külföldi bemutatkozás gondolom Miklósék szeretnékmár befjezni a dolgokat hogy a nemzetközileg is fogyasztható legyen a Végzetúr...és mivel azt azért megállapíthatjuk hogy bár sok az elégedetlenkedés meg az iylen oylan változásokra az igény...igencsak jónagy mézesbödön ez a végzetúr és dől belőle a pénz...

és hogy fög dölni ha kikerül külfödlre...hajaj...a többszörösét fogja behozni...mi meg elvégzetük a tesztelését...sok hiba és egyébb korrigálás volt...de szerintem Belholderék már úgyvannak vele hogy had hőbörögjön 20-30 ember meg fenygetőzzön a törléssel amig másik 4000 eljáccik vele addig nicns ok az aggodalomra...

2-3 hónap múlva jön a kristálypont...most az lesz majd az ami majd talán fog egy kis flesset okozni...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.44
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
70. hozzászólás - 2009.06.16. 12:00:00 (Válasz Sultankalifa #68 hozzászólására.)
Idézet: Sultankalifa - 2009.06.16. 11:07:20
akkor egy*-két hónapon belül te is ott fogsz állni hogy jaj de jó elfogyott minden lehetőség de unalmas már ez így!


hogy fogyna már el. aki topkarakter, aki topszövetségben van, annak el kell fogadnia, tisztában kell lennie (annyira nem lehet naiv), hogy hiába minden több hétbe, hónapba kerülő fejlesztés, ha amint az bekerül a legjobbak 1-2 héten belül kivégzik.

új szakértelmek. új épületek, kristályhorda - utóbbi időt igényelt és pár nap alatt le lett rendezve.

azért ez remélem érthető. mint ahogy az is, hogy pár karaktertől eltekintve (30-60-120, nem tudom) a fejlesztések több hónapra elegendő újdonságot nyújtanak.

ez a nagy gond, hogy csőben a fejed és abból indulsz ki, ha neked pár nap/hét alatt meglett a 10-es akadémiád, akkor mindenkinek pár hét, nem pedig több hónap. itt két út van: vagy TOP vagy és elfogadod, hogy hamar letudod az újdonságokat és ezért nem panaszkodsz. vagy pedig nem vagy TOP és tovább tartanak az újdonságok is.
Pontszám: 7.33
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
71. hozzászólás - 2009.06.16. 12:11:19
Eddig is unalmas volt...nekem , nekünk már nem az a cél, h egy gombnyomással hozzájussak 100K LE-hez...csak úgy szólok, h Ti akartátok eltörölni mind a kivégzést, kreatív jó tulajdonságait, mert- ugye nagyon rossz volt mikor a Csúnya, gonosz LanMaffia elrabolta a nagy TOP LE-jét, mert ezt nem szabad valljuk be ez illegális volt, de mára már szerencsére bevagytok védve.

Nagyon jól, tudom miről beszélek, mert a VÚR tali után afterparty volt Trippó nál, és ezidő alatt elfogyasztott pia mennyiség után belépett Lan a karijához, és elolvastuk a Cyron által küldött levelet.
És az azért jobban ütött, mint a pia...

Tamagocsi játék, sztem épp, hogy most született meg az, eddig lehetett normálisan rabolni, de mostanában már csak a CSP, Térkapu az erőforrás jah meg ugye a 0 LE-ás portyák maxolt szingulárissal, hogy rohanjunk mint a lóversenyen.

Hátha nektek ez kell akkor hajrá!

Ezek után biztos kiskedvenc leszek, úgy hogy mindenképp nézzetek be hozzám is, persze maximális különbséggel 6 szinttről feljebb!! Van nálam 3654 LE, állat nincs, mert gyakorol, csak láthatatlan vagyok, de az nem pálya 6 szintről magasabban!! Come on Everybody! Let's go!
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.06.16. 12:12:17-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.07
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
72. hozzászólás - 2009.06.16. 12:21:02 (Válasz winnie #70 hozzászólására.)
ezt már többször is irtad, de akkor is már marhaság volt.
mi az hogy elfogy a játék és naiv aki azt hiszi nem?

ott volt a tökéletes példa. sprinter előtt elfogy 60méteren a 80as pálya?
A hozzászólást Mazlee módosította 2009.06.16. 12:26:26-kor
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 9
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
73. hozzászólás - 2009.06.16. 12:34:10
már többször is irtad, hogy marhaság, de akkor is már marhaság volt.

nem hiszem, hogy az ilyen iszonyatos negativitást sugárzó faj***ók alá kéne adni a lovat. ( vicces, hogy még mindig én vagyok az ősellenség, és nem az, aki megpróbálja bebeszélni, hogy milyen sz*r az, amit más képes élvezni. lehet intelligensen is kritizálni és lehet kevésbé intelligensen. van, akinek előbbi nem megy, ez van.)

lassan írok, hátha megérted (nézd el a lekezelést, de ha butaságokat írsz, akkor butának fognak tartani.)

a sprinter példa érthetetlen. próbáld átgondolni még egyszer. én is írhatnám, hogy a maratonfutók 10 kilométeres köröket tesznek meg egy versenyen és 4 kör után mehetnek csak új versenyre, de nem írom, mert nem jó analógia, baromság. érted? nem verem a mellem, hogy van egy hülye analógiám, amit saját igazam/hülyeségem alátámasztására alkottam. itt indul az értelmes érvelés. mármint nem nálam, hanem ott, hogy az ökör analógiákat elfelejtjük. az játék. az sport. nyilván nem fogok tökfőzelékes analógiát előszedni.

az elfogy a játék alatt azt értem, hogy akinek van esze, az tudta egyrészt a realitásokat figyelembe véve, másrészt a beholder korábbi játékait, hogy ez lesz a helyzet. a kínálat sosem képes lépést tartani a szélsáséges kereslettel. még a levelezős játékoknál is ez volt a helyzet - akkor komolyan, mit vár az ember egy pörgő netestől. (nem játszottam WOW-val soha, de az első kiegészítő előtt kimaxolták az emberek a karaktert? ez már értelmesebb analógia lenne, majd valaki kifejti, hogy az én javamra vagy a másik oldal javára.)

én kérek elnézést, hogy ezzel a startnál tisztában voltam, de nem hinném, hogy én lennék az egyetlen, aki volt elég "okos" (haha), hogy ilyesmit észrevegyen.

a példákat felsoroltam: a viszonylag sok ideig tervezett kristályhorda (sok idő volt, míg eljutott a tervezés kezdésétől) pár nap alatt ki lett végezve. akkor miről beszélünk?
Pontszám: 4.43
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
74. hozzászólás - 2009.06.16. 12:35:21 (Válasz winnie #70 hozzászólására.)
mi az hogy egy végtelenbe tartó játék elfogy alólam? amiért kifizettem cirka 70-80K huf-ot? nóóórmális vagy? ha lehet fejlődni Tp-t kapni stb akkor csinálom és belefuthatok abba hogy nincsen új legenda? ezmiez? szeribted ez így frankó?
Hajrá nemzetközi szerver! Éjjen a kemény valuta! hátha lesznek akik ejrót is fiztenek az elfogyó pályáért! addigra mire ők eljutnak odáig talán itt kiteszteljük nekik az újításokat mert ott már elég cink lenne egy-két ilyen égés!
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 8.43
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
75. hozzászólás - 2009.06.16. 12:37:52 (Válasz winnie #73 hozzászólására.)
Asszem ezt is irtam mar egyszer, de megkerdem meg1x:

Winnie, nem gondolod, h ha 100 emberbol 99nek azonos/hasonlo a velemenye csak neked mas, akkor talan nem az a 99 a hulye?
Pontszám: 8.78
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
76. hozzászólás - 2009.06.16. 12:38:57 (Válasz Viszok009 #71 hozzászólására.)
A kivégzéssel és a kreatívval most is lehet tápolni, maximum nem egy hét alatt rabolsz össze 2 millió LE-t hanem egy hónap alatt. Változtatni azért kellett mert nem volt egyensúlyban a többi LE szerző lehetőséggel. A kivégzés változtatásával én sem értettem egyet, minden áldozatnak és szemlélőnek megvolt a lehetősége, hogy tanuljon a nagy rablásokból, és védje magát ellene, ezért nem a kivégzést kellett volna módosítani. De a kreatív affinitást gatyába kellett rázni, mert így több millió LE-t lehetett termelni vele naponta, teljesen legálisan. LanMaffia a változtatások után is össze tudja rabolni azt a LE mennyiséget, amit más vadászatból szed össze. Azon hőbörögni, hogy már csak napi 100-200k-t tud valaki összerabolni nem tartom jogosnak.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.40
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
77. hozzászólás - 2009.06.16. 12:39:36
ja, a lényeg.

az a nagy helyzet, hogy van fejlesztés. olyan fejlesztés, ami tökéletesen kiszolgálja a kevés tempós játékosokat (lásd: a többség nem panaszkodik, a játék zöme előtte van és ez nem szintfüggő, mert én az 57.-ről is ebben a helyzetben vagyok) és rövid ideig kiszolgálja a tempósokat.

azonban, ahhoz, hogy a tempósokat hosszabb ideig szolgálja a fejlesztés, ahhoz nehezíteni kell. jött a KH. nehezítés - és az eredmény: "jaj, nekem, erősek! nehéz! jaj!" - majd miután leesetek pár nap alatt jött a "csak a topnak táp, jaj, ejnye".

így hogy fejlesszen az ember?

az a baj, hogy ami nehéz, az a nyulakat szűkölésre kényszeríti - nem az újat, hanem a nehezet látják benne. valahogy túl kéne lépni azon, hogy a fejlesztés az csakis a táppal lehet egyenlő, mert sokan csak ebben gondolkodnak.

nem.

a fejlesztésnek a kihívásokkal kell egyenlőnek lenniük. (való igaz, voltak jó javaslatok ilyen irányba, de több volt a "kapjunk egy külön menüpontot, amire klikkelve kapunk 10.000LE-t típusú.)

(az pedig különösen röhej, hogy valaki nímand még a kristálypontos topikba is besírt, hogy az de sz*r, mikor még nem is lépett működésbe az a fejlesztés, mikor az egész küldetésismétlés egyelőre csak nyer tápot ad. ott az a gond, hogy egy plusz dolog, a kristálypont máris ördögtől való csak azért, mert nem ad pluszt. (annak ellenére, hogy pluszt fog adni, csak nem úgy, ahogy azt randomjózsi elképzelte.)
Pontszám: 4
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
78. hozzászólás - 2009.06.16. 12:47:36
még a leghosszabb legenda története is végetér eccer...

egyébként kitérdekel a legenda? mer engem nem...amig leeht jáccani a játékkal addig jáccok és akkro is jáccanék ha nem lett volna egyátalán legenda...nem a legenda a lényeg...

és egyetértek Winnievel(tudom most leszek szarrá pontozva) de sorsközösséget vállalok vele mer rajtam msot is Winnie a Zisten polo van...ő a kis hang lelkünk legméllyén amit hallunk hallunk de csak igen ritkán hallgatunk rá...

aztán meg a topnak egy kis idézet..."Most már ti lennétek mi...mi nem lennénk ti" márha értitek hogyértem...

öhö...egyébkéntmeg nemtom...szeretnék leszögezni valamit...számok vagyunk és az ha kitörlődünk az a kutyát nem fogja izgatni max csak a haverjainkat tehát a mártirkodós majd én felgyujtom magam ha nem úgy lesz ahogy akarom féle hozzászólásokat nemkéne eröltetni...

én is tudnám napestig sorolni hogy szerintem hol a gubanc...az baj hogy mindnekinek máshol van és ha a Vezetőség mindenkinek a kedvére akrna tenni azzal csak a maguk dolgát nehezítenék...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.45
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
79. hozzászólás - 2009.06.16. 12:49:08 (Válasz winnie #73 hozzászólására.)
az a baj veled, hogy érvelni egyáltalán nem tudsz. volt nekem is korszakom, hogy kioktató stilusban lekezeltem embereket és azt hittem most jól fölébük kerekedtem. de némi ész és IQ szerzés során kiderült, ez nem igy volt. neked is csak ezt tudom mondani... tanulni sosem késő.. akár saját magad hülyeségéből. nem ciki.

ha ezen túl leszel, rájössz, hogy elpocsékold idő volt amit előtte átéltél és végre mint önálló egyéniség végre teljes életet élhetsz. hidd el megéri.

ha a sprinter példát sem érted meg akkor ott már más jellegű gondok is adódnak. megfordult a fejemben hogy megmagyarázom, de mivel a kommentem első felét még nem sajátítottad el igy még a szokásos választ kapnám annak meg semmi értelme. kérdezd meg osztálytársaidat, kollégáidat, barátaidat,aput, anyut hol rontottad el és ha igazán jót akarnak neked segíteni fognak. utána nyugodtan keress meg egy privát üzenettel és szívesen segítek a továbbiakban.

a játék elfogyásról pár szót.
lehet naívság, tudatlanság akármi... én pl nem játszottam beholderes játékokkal ezelőtt. számomra nem elfogaható hogy nincs tovább egy végtelennek titulált játékban. nem írok példákat. majd az 1es rész elsajátítása után.

fejlesztésekről.
nem a kristályhorda az első fejlesztés a játékban ahol figyelembe kellett volna venni a gyors játékot. már a küldetéseknél kibukott, hogy 1-2 napos fejlesztés nem hozhat sikert.

no és még sorolhatnám tovább a dolgokat, de inkább hagyom leülepedni benned. nem várom hogy válaszolj, sőt szeretném ha nem tennéd. szinte előre meg tudnám mit reagálnál erre, hiszen mint írtam én is voltam ilyen.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 7.62
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
80. hozzászólás - 2009.06.16. 13:06:13 (Válasz winnie #70 hozzászólására.)
"ha amint az bekerül a legjobbak 1-2 héten belül kivégzik."

Ez nem a top hibája, nagyon lassú a fejlesztés üteme. Valahol januárban pukkant ki a játék...
De hiába bármilyen fejlesztés ha szinte minden mást azonnal lekorlátoz Miklós, hogy eddig növelheted és kész, vagy értelmetlenné teszi a fejlesztését.

A külföldi dolog pedig egy aranybánya valóban. Egy ideig, mert rövidtávon meg fog bukni a játék. A nemzetközi piac nem ennyire elnéző, mint mi. De ettől függetlenül kívánom, hogy ne legyen igazam.

A topot valóban utol lehet érni egy szintig, Nasdfil jó példa is erre félig-meddig, nem semmi amit csinált ez igaz - le a kalappal előtte. Ő a toplistán elöl van, de még egy pár hónapig el fog tartani, amíg igazán topkarakter lesz belőle - ezt szerintem ő is tudja. A szintjén erősebbek vannak körülötte egyelőre, de ha így folytatja ez változhat. Azért elég nehéz dolga lesz, mert a környéken hasonlóan ügyes játékosok vannak.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!