Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ötletek a VU találkozóról
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
241. hozzászólás - 2009.06.28. 00:44:14
140? akkora nem is lehet
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
242. hozzászólás - 2009.06.28. 13:01:51
Ismételhető küldi: ki kellene venni az összeset, és "normális" küldetéseket betenni.

Ha mást nem, akkor számolni kellene, melyik ismételhetőt hányszor csinálták meg, és minden héten a legtöbb kettőt nehezíteni, a legkevesebb 2-öt könnyíteni.

Persze mindkettőhöz dolgozni kell.
Pontszám: 6
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
243. hozzászólás - 2009.06.28. 13:13:40 (Válasz Jeriko #242 hozzászólására.)
Ugyan már. Érdekel valakit, hogy mennyire unalmassá, monotonná és táporientáltá vált a küldetések teljesítése? Vagy hogy Sharpának meg Barrique-nak nincs már célja a játékban? A halhatatlanság egy tökéletes apró fejlesztés volt Miklósék részéről, amég azon csámcsogunk elfelejtünk reklamálni, panaszkodni, tüntetni meg ötletelni is.

Még mindig nem lehet több állatot gyógyítani, még 68. szinten is ugyanazt dobja a térkapu mindenkinek, a küldetések több, mint egy hónapja elfogytak, szövetségi küldetés még mindig nincs, a háborús rendszer még mindig rossz, még mindig nincs ép-je az emberek 99%-ának portyázni, még mindig drágák az ősköves felszerelések (főleg állatoknak) szvsz, stb.

Alig várom, hogy elinduljon a doomlord és figyelhessem a külföldi panaszokat, illetve azok megoldásának sebességét.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.13
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
244. hozzászólás - 2009.06.28. 16:20:53
Doomlordon nem lesz panasz, nem tetszik valami és abbahagyják a delikvensek mert van ezernyi játék.
Csak mi szeretnénk ezzel a játékkal játszani, mert van előélete stb...
Dorn
Pontszám: 8
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
245. hozzászólás - 2009.06.28. 18:06:21 (Válasz McPaul #238 hozzászólására.)
Idézet: McPaul - 2009.06.28. 00:27:09
Szerezz vadászataid során 20 kiégett őskövet!

Ez mokas lesz, mert utobbi ket honapban osszesen nem szereztem ennyit... Nagyon erdekelne, ki az az okos, aki ezeket minden teszt nelkul kitalalja?


Emlékeztetlek rá, hogy van erre szakértelem, ha egyesen hagytad akkor meg ne csodálkozz, hogy nem fog sikerülni....

Idézet: LanMaffia - 2009.06.28. 00:44:14
140? akkora nem is lehet


Ezt meg hogy érted? A tulajdonságoknak van határa?
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
246. hozzászólás - 2009.06.28. 18:35:56 (Válasz Nari77 #245 hozzászólására.)
Lan mindig csak, mókázik, akárcsak én...

Nem nincs határa!

Apropó felvittem a szakit tegnap 0-30 ra, azóta egy kiégett sem hulott, amúgy mikor 0ás volt akk meg 60 csp-ből 4 esett...jó-féle random!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
247. hozzászólás - 2009.06.28. 18:38:04
Hát elméletileg annyi az esély rá maxolt szakival, mint egy 10es csapdával, és azzal hullanak rendesen az állatok
Pontszám: 5
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
248. hozzászólás - 2009.07.01. 11:49:01
1. epikus specializáció: szintenként 1%-kal csökkentse az epikus lény varázslat sebzését.
2. irányított varázslat: kis mértékben növelje a szerzett LE várható értékét (csak az alsó érték nőjön, a felső ne csökkenjen)


- az epikus specializáció csak 0,5%-lett szintenként mielött valaki hisz az előrejelzésnek.
- Az irányított vadászatról ki lehetne fejteni hogy akkor most mit is tud a korábbi verzióhoz képest? Ez az alsó érték nőjön, a felső ne csökkenjen számomra nem is értelmezhető mikor a szakértelem pont azt tudja hogy a szórást 0-ra viszi. Mennyi a "kis mértékben"??? Ez hogy jelenik meg akkor most?
Pontszám: 2.33
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
249. hozzászólás - 2009.07.01. 11:51:42 (Válasz Sun13 #248 hozzászólására.)
Idézet: Sun13 - 2009.07.01. 11:49:01
- az epikus specializáció csak 0,5%-lett szintenként mielött valaki hisz az előrejelzésnek.

Mennyi a max?
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
250. hozzászólás - 2009.07.01. 12:17:26 (Válasz Morroch #249 hozzászólására.)
50.
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
251. hozzászólás - 2009.07.01. 23:47:18 (Válasz Ricardo #243 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.06.28. 13:13:40
Vagy hogy Sharpának meg Barrique-nak nincs már célja a játékban?


Maradjunk Sharpanal, nekem meg rengeteg celom van. Kozte olyan is, amit valosznuleg soa nem fogok tudni elerni, meg olyan is, amit nem birok nem elerni.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
252. hozzászólás - 2009.07.01. 23:52:48 (Válasz McPaul #238 hozzászólására.)
Idézet: McPaul - 2009.06.28. 00:27:09
Szerezz vadászataid során 20 kiégett őskövet!

Ez mokas lesz, mert utobbi ket honapban osszesen nem szereztem ennyit... Nagyon erdekelne, ki az az okos, aki ezeket minden teszt nelkul kitalalja?


En voltam. Igaz 10 kovel javasoltam anno. De megcsinaltam a 20 koveset, szubteri nelkul. Nehez kuldi, de a legbosszanobb benne az, hogy mennyire ki vagy teve a randomnak. De egy jo kuldi sztem olyan, amiert meg kell dolgozni, nem csak az oledbe hullik.
Pontszám: 8.33
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
253. hozzászólás - 2009.07.02. 02:41:02
Kitoltam az irányított vadászatot, innentől igazán 2 kérdésem lenne:

1. Biztos hogy növeli a várható értéket és nem csökkenti?
2. Ha növeli akkor mennyi a kis mértékben, 1%?

Pontszám: 2.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
254. hozzászólás - 2009.07.02. 07:16:13 (Válasz Sun13 #253 hozzászólására.)
Normál esetben (átlagosan) 9,5LE / szint, a kérdés, hogy mennyire változott most neked?
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.07.02. 07:24:28-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
255. hozzászólás - 2009.07.02. 08:57:08 (Válasz Sun13 #253 hozzászólására.)
Ha csak 1%-al emeli a várható bevételt, akkor nem éri meg. Mivel minden második szinten növelni kell a szaki szintjét, így a plusz bevétel jórésze elmegy a szaki fejlesztésére. És mire pozitívba tornászná magát a szaki, már jön is a következő szintlépés. 2-3%-nál már lehet értelme a dolognak, de akkor is több hónap mire nullára kerül vele az ember. Talán ha a sajtolásra is működne, nem csak vadászatra, akkor több értelme lenne.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
256. hozzászólás - 2009.07.02. 09:02:15 (Válasz Timcsike #255 hozzászólására.)
Miklós részéről ennek célja nem a LE bevétel növelése volt, hanem a "szívat a random" típusú hozzászólások elkerülése. Most már tud mutogatni erre, hogy ha nem tetszik, fejleszd. Más értelme nincs.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
257. hozzászólás - 2009.07.02. 09:08:18
Maximum kidobtam/kidobtunk bő 200k LE-t az ablakon. Na puff, nem először fordulna már elő a játékban, hogy egy szakértelem nem ér semmit. (Természetesen a játékot úgy kellett fejleszteni, hogy a vastagbőrnek, a másodlagos támadásnak és a meggyőzőkészésgnek legyen értelme, a sebgyógyítás meg ez meg lehet soha nem lesz megcsinálnva.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.33
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
258. hozzászólás - 2009.07.02. 09:39:02 (Válasz Ricardo #257 hozzászólására.)
A sebgyógyítás, meggyőzőkészség és a többi szaki a játék eleje óta léteznek, amikor készültek valószínüleg nem voltak eléggé tesztelve a bétában. Ezért én nem is nézek olyan szigorú szemmel ezekre a szakikra, valóban gyengék de hát semmi sem lehet tökéletes. Ez persze nem mentség a javításuk alól.
De azt már igen nehéz elfogadni, ha az új szakértelmek is használhatatlanok és csak "színesítik" a játékot. Mostanra már elég jól ki van tesztelve a játék, egy szakértelemről már az ötlet szintjén el lehet dönteni, hogy lesz-e értelme vagy sem. A két új szakinak pedig csak nagyon szűk rétegben van értelme. Az irányított vadászat gyakorlatilag lehetővé teszi, hogy folyamatos LE befizetés mellett állandó értéke legyen a levadászott állatoknak. Az epikus elleni szaki azoknak jó, akik gyakran tudják ütni az epikust, ami szintén elég szűk réteg. A varázslatsebzés csökkentése elsőre jól hangzik, de ha a játékos azt a több százezer LE-t inkább IQ növelésre költené, akkor talán nem a full sebzést csökkentené 25%-al, hanem rögtön lementené a varázslatot.
Sajnos a fejleszthető hasznos szakértelmek listája egyre szűkül. Ha ehez a fentiekhez hasonló új szakik társulnak, akkor nem marad más mint a kritikus ütés és varázslat fejlesztése.
Pontszám: 8.33
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
259. hozzászólás - 2009.07.02. 10:56:37
Potom kb. 1-1,2 milla LE-ér kb 1/3 al csökkenthető a vadászat ideje, király... Mondjuk aki ennyit rákölt, annak valyon mi értelme lesz tovább játszani? A több csp és a kvízes dolog vajon kinek ér meg 200csp-t (2x200-400k LE-t) ebben a formában ? Annyit had kérdezzek már meg a játék készítőitől, hogy ezek a képességek amik nem a tápot szolgálják, csak megkönnyítik a játékosok életét némileg, miért kerülnek sokkal többe mint a többi nyerstáp képesség?

Kb. azok esnek el ezektől a lehetőségektől akik egyáltalán szerették volna, hogy legyen ilyen. Alacsony szinten ahol még messze nem számít annyit főleg ha valaki pók-ként kezdi pályafutását szinte semmit nem veszít a karakter ha kifejleszti ezeket a képességeket(elementárist leszámítva). Magasabb szinten viszont senki nem engedheti meg magának szerintem, hogy ilyenekre költsön. 60-as szint környékén 600csp már több mint 1 milla LE + az elementáris maxolása még minimum 700-800k... de most remélem legalébb az ugynevezett pókok befogják a bagólesőjüket mert kb. ingyen megkapják azt amiért mások vért izzadnak. Igaz nekik meg jó hosszú távú befektetés mert nagyrészük kb. soha nem fogja használni...
A hozzászólást Otoaak módosította 2009.07.02. 10:57:25-kor
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 6.44
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
260. hozzászólás - 2009.07.02. 11:23:27
Miklós mondta a találkozón, hogy a csp max növelés és az elementáris növelése lé-be fog kerülni, csak akkor még a 300 csp-t hangoztatta, ami ehhez képest lement 200-ra.
A max növelés igenis megéri azoknak, akik mondjuk elmennek 2 hétre nyaralni és nincs aki belépegessen helyettük csp-t költeni.
57-es elementárissal prémium számlával 2 hét alatt 700 csp-t kapnál, amiből 300 elmenne a lecsóba, ehelyett elkölthetnek az emberek 200-at, hogy 400 fölé mehessen.
Az elementáris növelésnél meg gondolom az az elképzelés, hogy ha annyival kevesebb időt akarsz tölteni mondjuk a vadászattal, akkor igenis költsél rá, nem kötelezző, és nem kerül őskőbe se...
A kvíz duplázáshoz nem tudok hozzászólni...
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 3
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!