Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ötletek a VU találkozóról
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
301. hozzászólás - 2009.07.03. 16:58:11 (Válasz Jeriko #296 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.07.03. 16:33:00
Idézet: winnie - 2009.07.03. 15:59:36

az pláne megdöbbent, hogy az ennyire szétesett küldetési rendszer korlátja ellen is ágálsz. nem bezzegelni kell, azt nézni, hogy mi nem valósult meg a jó ötletek közül, hanem azt, hogy jobb lett-e vagy sem. mondom azt, hogy jobb lett-e vagy sem.


winnie: egyértelmű, nem lett jobb. És még csak lassítani sem fog. Beleöltek X energiát abba, hogy megcsinálják - totál feleslegesen. Újdonság semmi, egyensúly semmi (én például simán tudom továbbcsinálni az ismételhető küldetéseket azonos sebességgel, és szerintem a top-ban ez szinte mindenkire igaz), miközben ennél több nagyságrenddel súlyosabb aránytalanságok bennmaradnak.


Nem amikor nincs KH en nem tudok portyazos kuldiket csinalni. Engem megfog. De ez a legkevesebb. Tudom jol, hogy a szinben elore rohanasnak ez a hatranya megvan, amit kesz vagyok megfizetni. A gond nem is ezzel van, hanem azzal, hogy fejlesztes helyett korlatozast sikerult megint alkotni, ugy, hogy nem extra fejlesztesrol, hanem egy a jatek kezdete ota meglevo lehetoseg aktualizalasarol lenne szo.
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
302. hozzászólás - 2009.07.03. 17:06:04 (Válasz Mortimer #300 hozzászólására.)
Mortimer, akit elcsípnek a fertőzöttek, kaphatna egy takaros linket az eseményekbe, amire ha rákattan, le lenne írva mi történt, és mit tehet jelen helyzettel.
Akkor egy helyen kéne bővebben kifejteni, és mégis mindenki képbe kerülhetne, már ha egy iciripicit is érdekli, hogy mi történik a játékban vele.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5.00
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
303. hozzászólás - 2009.07.03. 17:33:42
Jó, megértettem a 200 CSP-s "fejlesztéseket". Még időben, mert majdnem kifejlesztettem a legszarabbat. Elmehetnek a fenébe az átgondolatlan hülyeségekkel. Én nem is értem hogy nem lehet végiggondolni hetek alatt valamit. Nekem olyannak tűnik az egész mint egy állami beruházás, megvan a cél, megvan az eszköz és ezek után szándékosan szarul van megcsinálva. Elsírom magam. Ha a munkahelyemen látványosan romlik a teljesítményem, akkor a főnököm megkérdezi hogy nem-e szeretnék pár napra szabadságra menni vagy nyaralni. Én annyit tennék már csak hozzá, hogy jobb lenne ha elmennének a fejlesztők nyaralni!!!
Pontszám: 5.80
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
304. hozzászólás - 2009.07.06. 17:39:37
Van valakinek infoja arrol, hogy mit tud a modositott iranyitott vadaszat?
Pontszám: 5
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
305. hozzászólás - 2009.07.06. 17:48:55 (Válasz winnie #290 hozzászólására.)
winnie szerintem neked hatalas mázlid volt a hárshegy bezárásával, csak azért rohangálhatsz szabadlábon......

igazából veled beszélgetni lényegesem rosszabb mint sajtreszelővel rejszolni!
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 7.59
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
306. hozzászólás - 2009.07.06. 18:43:27
Idézet: Jeriko - 2009.07.03. 16:33:00
Idézet: winnie - 2009.07.03. 15:59:36


A 200 csp-s dolgoknak meg annyi haszna van, hogy növelje a szakadékot a játékosok között. Itt simán vártam volna egy gesztust Miklóstól, hogy nem 20, hanem 20+szint vadászatot lehet indítani egyszerre. Nagyjából 10 karaktert kellett volna beleírni a programba, és minden játékos örült volna neki. Ugyanezt meg lehetett volna tenni max. csp-vel - mindkettő 5 perces "fejlesztés".
Ahogy bekerült minden szempontból rossz: a játékosok nagy része megkapja a "nesze semmi fog meg jól"-t, ezzel együtt a top-ot nem fogja Miklós lassítani mert egyiket sem fogják megvenni, így az ő szándéka sem érte el célját. El lett költve X fejlesztési idő totál értelmetlenül. Ha ez idő alatt a játékvezetés elnyújtózott volna, és pihen egyet, annak sokkal több haszna lett volna - talán kiötlenek közben pár értelmes dolgot.


Akkor most megkerdezem,mielott kifejlesztem a jatek keszitoit:
Tuti 200 CSP marad a vadaszat csokkentese?
Mert nem szeretnem hallani,hogy egy honap mulva Miklos megis azt mondja,hogy ok,legyen ahogyan akartatok,50CSP
Azutan valami homalyos,"ti mar eddig is kihasznaltatok ezt a lehetoseget",nem kapsz vissza semmit kifogassal elutasitja a mar hasznalok visszateritesi igenyet mint TFen..
Köszi.
Pontszám: 3.60
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
307. hozzászólás - 2009.07.06. 18:47:18 (Válasz Wuher #306 hozzászólására.)
Legalább van játékdinamika

Röhej az is, hogy az irányított vadászatot behozás óta már kétszer változtatták, de zéró infóval, hogy most mi a helyzet. "Növeltük." Ok, de mennyivel? Miért nem lehet konkrét adatokat mondani?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.17
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
308. hozzászólás - 2009.07.06. 19:11:43 (Válasz Mortimer #307 hozzászólására.)
Miklós nem szeretni kiadni a számszerű adatokat, mert ha közben kiderül, hogy mégsem annyi mint amennyit mondott, akkor joggal reklamálhatnánk. De abba, hogy "növeltük" nem lehet belekötni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
309. hozzászólás - 2009.07.06. 19:14:43 (Válasz Ariel #308 hozzászólására.)
Én ma már elkezdtem tesztelni, holnap még számolgatok, aztán megpróbálom számszerűsíteni a fejlesztést.

De így elsőre még mindig nem tűnik nyereségesnek, lévén, hogy csak a kifejlesztése 200k körül van és ugye szintenként, azaz 4-5 naponta növelni kell. A növelés árát így már szerintem kitermli, de az hogy növeli a többi szaki árát, illetve hogy van egy alapköltsége azt soha, vagy csak nagyon hosszú távon téríti meg.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
310. hozzászólás - 2009.07.06. 19:16:07 (Válasz Ricardo #309 hozzászólására.)
Tehát Baraty már több órát foglalkozott egy teljesen szükségtelen szakértelemmel, ahelyett, hogy valami értelmesre fordította volna az idejét :/
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.50
fórumozóBellaandrasFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
311. hozzászólás - 2009.07.06. 19:34:29 (Válasz Mortimer #310 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.07.06. 19:16:07
Tehát Baraty már több órát foglalkozott egy teljesen szükségtelen szakértelemmel, ahelyett, hogy valami értelmesre fordította volna az idejét :/


Volt róla szó, hogy ez nem táp szakértelem, csak apró tweak, nem feltétlenül az elöl lévőknek.
Pontszám: 3.50
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
312. hozzászólás - 2009.07.06. 19:34:55 (Válasz Ricardo #309 hozzászólására.)
Csak 200k kifejleszteni ? nekem bőven 300k fölött lenne Valamint két szintenként ki kell termelnie kb. 12k-t hogy visszahozza az árát. Kb. 600 csp-ből megvan két szintlépés, ami azt jelenti, hogy vadászatonként +20LE fölött nyereséges a dolog, ami kb. 1%. Ha már +60 LE jön így vadászatból, akkor 7500 vadászat után meg is térül a kezdeti befektetés, ami 5 hónap
A hozzászólást Ariel módosította 2009.07.06. 19:36:12-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
313. hozzászólás - 2009.07.06. 20:05:29
Meg annyit kene modositani ezen az iranyitott vadaszaton, hogy a szorast ne csokkentse, mert az viszont nagyon idegesito, hogy egyen szoryek jonnek.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
314. hozzászólás - 2009.07.06. 20:07:21 (Válasz Kocos #313 hozzászólására.)
De ez épp arra szolgál....
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
315. hozzászólás - 2009.07.06. 20:09:33 (Válasz CaveMaN #314 hozzászólására.)
Ez a baj. Arra ne szolgaljon.
Pontszám: 4
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
316. hozzászólás - 2009.07.06. 20:35:54 (Válasz Kocos #315 hozzászólására.)
Hát de azért lett berakva. Én épp azért fejlesztettem ki, mert nem akartam 400-as apró lényt látni ezen a szinten már.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
317. hozzászólás - 2009.07.06. 21:40:04 (Válasz Ricardo #316 hozzászólására.)
Itt a lényeg, és pontosan ezért nem értem, hogy miért kell foltozgatni ezt a szakértelmet... jah, hogy így most nem táp, mi? Hát akkor nem kell fejlesztenie annak, aki a tápot keresi, ennyi.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.75
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
318. hozzászólás - 2009.07.06. 21:52:24 (Válasz pityu #317 hozzászólására.)
Én nem arra panaszkodtam, hogy nem táp. Arra, hogy így sem azonos értéket ad azonos lényekre, hanem egy minimális szóráson belül dolgozik. Aztán, ha már kitolok valamit ami nem táp, hanem kényelmi skill, akkor legyen már kényelmes.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
319. hozzászólás - 2009.07.06. 23:52:57 (Válasz pityu #317 hozzászólására.)
Idézet: pityu - 2009.07.06. 21:40:04
Itt a lényeg, és pontosan ezért nem értem, hogy miért kell foltozgatni ezt a szakértelmet... jah, hogy így most nem táp, mi? Hát akkor nem kell fejlesztenie annak, aki a tápot keresi, ennyi.


Nem is az volt vele a baj, hogy nem volt tap, vagy hogy ertelmetlen volt, anem hogy kifejezetten hatranyos. Mostmar ad tapot is (igaz meg kerdeses, hogy mennyit), igy ha tenyleg megeri akkor kotelezo lesz fejleszteni. Winnie csond, jol irtam, kotelezo, ne is probalj belekotni. Viszont ez a szorascsokento sideeffetk roppant zavaro dolog. Nincs tobb LE rekord.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
320. hozzászólás - 2009.07.07. 00:18:35 (Válasz Kocos #319 hozzászólására.)
"Nincs tobb LE rekord"

Nem az volt, hogy a kicsit megnöveli, de a nagyot nem bántja?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője