Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ötletek a VU találkozóról
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
341. hozzászólás - 2009.07.10. 04:27:44
Nekem mondjuk az a véleményem a szövetségi bővitésnél, hogy már ez is sok. 20 bőven elég lenne, de nekem a max 15 fős szövik is megfelelnének. Több szövi lenne, több ellenfél, több izgalmas csata, nem lenne ilyen dominancia, könyebb lenne homogén szöviket csinálni, ahol hasonló szintű kb mindenki igy mindenkinek ugyanannyi esélye lenne épiteni, epikus ölni és igy kincsért licitálni stb. En még azt sem értem az azonos hordájú, de különböző szövetségbe tartozó karakterek miért nem csatázhatnak? Szerintem ez sokaknak tetszene.
Pontszám: 4.25
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
342. hozzászólás - 2009.07.10. 06:42:06 (Válasz Sun13 #340 hozzászólására.)
Jah mindenki jól járna, főleg az aki már kicsengette a 200 CSPt...
Pontszám: 7
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
343. hozzászólás - 2009.07.10. 07:31:52
Nem tom mi a Túró bajotok van nekem az a 200 csp 4 nap alatt megvan...teszem hozzá 10 napot nem voltam gép előtt és simán rányomtam a kvízesre 200 csp-t. Nem értem mit kell itt rinyálni!!! Most aki rákattint az vagy hülye vagy nagyon okos??! Ezek szerint is-is...Aki megsajnálja azt a 200 csp-t az sajnálja, Én meg elmarhulok 50 csp levadászással egyszerre...de persze a fúziót is lehetne már tolni 111re... Jajj hogy ez már 400 csp ment a dögkútra..jajajjajjjj!!!!!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
344. hozzászólás - 2009.07.10. 08:13:49 (Válasz Viszok009 #343 hozzászólására.)
Más szférában mozogsz, mint akiknek bajuk van az egésszel. Te szórhatod a CSP-t turbó azonnali átrakásra, térkapuzásra stb., de mi nem. Én sem költöttem soha ilyenre CSP-t, cserébe marhasok őskövet szórtam el rá. Ezek után egy olyan elvárás, hogy KÉNYELMI könnyítést kapok 200 CSP árán, nonszensz. Aki a topban ilyenre költ, az kb. keresztet vethet a karakterére, hiszen ez a szintünkön félmillió LE-t jelent - ennyiből nulláról 50-re emelhetsz egy tetszőleges szakértelmet.

Támogatom az ötletet, hogy 50 őskőért kiváltható legyen a dolog. Beho is jól járna, meg az a két tucat karakter, aki legfelül van. Más úgyse költene ilyenre.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.67
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
345. hozzászólás - 2009.07.10. 09:22:55 (Válasz Mortimer #344 hozzászólására.)
Utópisztikus elgondolás: a topban mindenki költse el legalább 1 200 csp-s gyorsításra a dolgot így nem ér senkit sem hátrány.
A legtöbb kérés a gyorsabb vadászat és a tárhelynövelés volt ha jól emlékszem.

Nekem tetszik a gyorsítás amint volt 200 csp-m és "erőm lemondani róla" befizettem a tárhely növelésére.
Sajnos a vadászati idő csökkentése a szakiköltség emelkedése miatt nem fér bele.
Az 50 vadászatos is tetszene de a "dupla kvíz" miatt (és mert nincs most rá elég csp) nem fogom kifejleszteni. // Szeretek kvízelni.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
346. hozzászólás - 2009.07.10. 09:26:34 (Válasz Freez #345 hozzászólására.)
"a topban mindenki költse el legalább 1 200 csp-s gyorsításra a dolgot így nem ér senkit sem hátrány"

Volt már ilyen hamvába holt próbálkozás: "senki ne építse fel a mesteri építészetet".
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,183.0
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
347. hozzászólás - 2009.07.10. 09:39:17 (Válasz Mortimer #344 hozzászólására.)
Nem tudom, mért mondod mindig ezt?? Igazság szerint nem érdekel, bár ha 20 szinttel magasabb lennék akkor is így szórnám.

Biztos rengeteget számít "odafenn" 1 csp-ára is (ezek után) gondolom Te is úgy vagy vele, hogy amint elfogyottt a csp-d és várod a következőt, már a kezedben van a konfetti meg a pezsgősüveg...kicsit fanatikus szerintem...

A nagyok akkor óránként nézik a vetélytársukat, (gömbözik) és ha nem úgy csinál valamit valamikor, rögtön lehhurrogják:

((("-Nézd azt ott!! -mutatja Barrique -Biztos most költött el 2 CSP-t az AH-ra -Majd haláli kacajt halatt...)))

Viszont ha a TOP nem költ 200 csp-t, mert 10 billió LÉ vel ér föl, akkor költse csak a sok kavicsot, abból biztos több van.

Jó szórakozást Nagy Lányok, Nagy Fiúk...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.43
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
348. hozzászólás - 2009.07.10. 09:39:18 (Válasz Mortimer #346 hozzászólására.)
Erről lemaradtam, de a két dolog szerintem nem teljesen azonos. Mindkét dolog "táp" a Mesteri építészet egyértelműen ugye támadás védekezés de ez szövetségi ügy, hogy most akarja valaki vagy nem. Mi most szavazunk róla a Pagonyban, hogy akarjuk-e ezt záros határidőn belül (pedig még 5 szint hiány van mindkettőből).
A gyorsítás egyéni kényelmi "táp" ami nem konkrét előnyt ad de jól jön ha nyaralni megy az ember vagy ha herótja van, hogy csak 20 vadászatot indíthat egyszerre stb.
Másrészt ha már "sokan" fizetnének a tápért akkor lehetne őskő is az ára és akkor tényleg nem maradna le senki akinek túl drága ehhez a csp. Mondjuk 25-50-75-100 őskő ahogy tetszik ameddig bírja a kassza, bár arról lilám nincs kinek mennyit érne ez a kényelem.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
349. hozzászólás - 2009.07.10. 09:51:37 (Válasz Sun13 #340 hozzászólására.)
Idézet: Sun13 - 2009.07.10. 04:15:57
A kényelmi funkciókkal kapcsolatosan tökéletesen egyet értek Kóccal. Egy rakat szar, használhatatlan a gyorsitás. Véleményem szerint leprogramozni sem volt érdemes, mert annyira drága hogy úgysem fejleszti ki senki, aki netán mégis, az meg is érdemli.


Ezzel nem ertek egyet, ha most lennek 30. szintu, akkor szerintem en is kifejlesztenem. Mert 28. szinten nem kell lepest tartani a kornyezettel. Ez a megoldas elsosorban a 60+ karaktereknek rossz. Ezert is irtam, hogy ami nem jo mindenkinek, az nem megfelelo megoldas. Ne feledjuk el KENYELMI FUNKCIOROL beszelunk.

Es a legfontosabb kenyelmi opcional meg az is ott van, hogy miutan kifizeted a a 200 CSP-t fejleszteni kell egy szakertelmet 111-es szintre. Igy belegondolva ezt en 28-as szinten sem vallalnam be, ott azert, mert a kifejlesztes koltsege horrorisztikus a szinthez merten.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
350. hozzászólás - 2009.07.10. 09:57:38 (Válasz Viszok009 #343 hozzászólására.)
Idézet: Viszok009 - 2009.07.10. 07:31:52
Nem tom mi a Túró bajotok van nekem az a 200 csp 4 nap alatt megvan...teszem hozzá 10 napot nem voltam gép előtt és simán rányomtam a kvízesre 200 csp-t. Nem értem mit kell itt rinyálni!!! Most aki rákattint az vagy hülye vagy nagyon okos??! Ezek szerint is-is...Aki megsajnálja azt a 200 csp-t az sajnálja, Én meg elmarhulok 50 csp levadászással egyszerre...de persze a fúziót is lehetne már tolni 111re... Jajj hogy ez már 400 csp ment a dögkútra..jajajjajjjj!!!!!


Tudom, hogy bonyolult, de ami neked jo, az masnak nem biztos, hogy jo. Persze a tobbieket le kell szarni, ha neked epp jo.
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
351. hozzászólás - 2009.07.10. 10:02:18
Haha ez csak most esett le, hogy az 50 vadaszatot es 200 CSP-hez kotottek. Nevetseges. Komolyan mondom nevetseges.
Pontszám: 3
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
352. hozzászólás - 2009.07.10. 10:03:48 (Válasz Kocos #350 hozzászólására.)
Érdekelne hogy ha véletlenül nem leszel 2 hetet, gép közelbe akkor mit fox csinálni?? (Öngyilkosság, baráti segítség=pontos útmutatással egy naplóban)

Vagy addig jó lenne ha 100 kavicsért lehetne mindet kifejleszteni??

Ha gondolod nagyon szívesen segítek majd, minden félórában ellövök neked 1 csp-t, és felírom a kapott LÉ-t, TP-t, jah és portyánál, felfelé támadjak vagy lefelé ...sztem felfelé kéne a maxos szingulárissal, ugye, mert úgy min 100TP-t kapnék...XD

És mahjd tarts magadnál 1 csipogót, hogy mindenről tudj mindent...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.07.10. 10:05:00-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.25
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
353. hozzászólás - 2009.07.10. 10:05:20 (Válasz Kocos #349 hozzászólására.)
Itt szerintem pont ez a lényeg. Kényelmi funkcióról van szó és többe kerül mint a nyers táp, ami elég érthetetlen szerintem. Az ősköves megoldás se rossz, de én az őskő mellett is szintX2-vel csökkenteném az árát a képességeknek, az élbolynak még így is az ősköves megoldás lenne a jobb de a 2. 3. vonal viszont így már megengedhetné magának csp-ből is nem úgy mint most.
A hozzászólást Otoaak módosította 2009.07.10. 11:50:42-kor
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
354. hozzászólás - 2009.07.10. 10:06:20
Viszok: nem az 1 CSP szamit, de nincs is olyan, hogy 1 CSP. Viszont 200 CSP szamit. Ha venni akarsz valamit aukcion arra sem 2-5 CSP-t kell elszorni, hanem 100-akat. Ezert nem veszek 1 dukatot sem, mert 1 dukatnak nincs ertelme. En egyszer vasaroltam aukcion, ezzel aukcios palyafutasom veget is ert, de ezzel nincs is gondom.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
355. hozzászólás - 2009.07.10. 10:09:27 (Válasz Kocos #354 hozzászólására.)
(Főleg hogy már tudod, körbement az aukció, és tied a legjobb tárgy.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
356. hozzászólás - 2009.07.10. 10:18:20 (Válasz Otoaak #353 hozzászólására.)
Raadasul pont az ellen nem lehetne senkinek egy szava sem, hogyha egy kenyelmi funkcioert penzt kernenek. En akar egyszeri dijat, akar havidijat el tudnek kepzelni erte.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
357. hozzászólás - 2009.07.10. 10:21:04 (Válasz Mortimer #355 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.07.10. 10:09:27
(Főleg hogy már tudod, körbement az aukció, és tied a legjobb tárgy.)


A ritka targyak nem ertek korbe meg. Bar azert pislogtunk amikor kiderult, hogy a +3 tul az ritka targy, a bekejobb meg gyakori. Valahogy nem all ranyban a hasznossagukkal.

Itt jegyeznem meg, hogy az +3 tulos targyakbol az osszeset kivennem, mert az nincs olyan karakter, akinek nyeresegesen vasarolhato. Ez szintiszta atveres a jatek tervezoi reszerol, aminek a kevesbe optimalizalos jatekosok bedolnek. Akkor inkabb rakjanak be olyan szerepjatekos lehetoseget, ami nem tap, de egyedive teszi a karaktert. Vagy legyen a tulajdonsag +15, hogy ertelme is legyen.
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
358. hozzászólás - 2009.07.10. 10:36:05 (Válasz Kocos #357 hozzászólására.)
Létszi máskor ezt az Aukciós topicba írd vagy írj személyesen Baratynak, akkor lehet jobban elér hozzá!

Köszike...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
359. hozzászólás - 2009.07.10. 22:57:46 (Válasz Viszok009 #358 hozzászólására.)
Idézet: Viszok009 - 2009.07.10. 10:36:05
Létszi máskor ezt az Aukciós topicba írd vagy írj személyesen Baratynak, akkor lehet jobban elér hozzá!

Köszike...


Nem Baraty hataskore, de igazad van.
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
360. hozzászólás - 2009.07.11. 00:20:52 (Válasz Freez #345 hozzászólására.)
Idézet: Freez - 2009.07.10. 09:22:55

Nekem tetszik a gyorsítás amint volt 200 csp-m és "erőm lemondani róla" befizettem a tárhely növelésére.
Sajnos a vadászati idő csökkentése a szakiköltség emelkedése miatt nem fér bele.
Az 50 vadászatos is tetszene de a "dupla kvíz" miatt (és mert nincs most rá elég csp) nem fogom kifejleszteni. // Szeretek kvízelni.


Hasonló okok miatt nem fejlesztem ki egyiket sem. Sajnos úgy látom, ez megint nem szól semmi másról. mint a játékosok lehúzásáról: legyen minél kevesebb csp-jük, mert akkor lassabban fejlődnek, kevesebbet kell fejleszteni.
Az meg, hogy büntetik azokat, aki nyaralni menne, nonszensz. "Nyaralni mész és nem akarod elveszteni a túlcsordult csp-t? Fizess 200 csp-t és nem gond!".
Itt vártam volna egy GESZTUST a játévezetés részéről, hogy egyszerűen átírják a 250/400 csp-t 500/800-ra ha mondjuk elértél egy bizonyos szintet. Mennyi játékosban lenne most kevesebb szálka, hogy kaptak is valamit, meg nem is.
Pontszám: 9.55
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője