Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ötletek a VU találkozóról
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
21. hozzászólás - 2009.06.15. 18:55:43 (Válasz CaveMaN #16 hozzászólására.)
Az az 1 centi táp a "Bölcsek tanácsa" plecsnihez:
minden vadászat idejét csökkenti egy másodperccel.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
22. hozzászólás - 2009.06.15. 18:59:33 (Válasz Freez #21 hozzászólására.)
Nem, bármilyen jutalom a javítást rossz irányba viszi, mert érdekelté teszi a játékost a kérdés visszaküldésében. Plecsni, ami nem ad semmit és semmi más.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 9
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
23. hozzászólás - 2009.06.15. 19:05:14 (Válasz winnie #4 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.06.15. 17:16:24
"9. álljon le a vadászt"

ó, egyem a hiperoptimatizátori lelkét, aki ilyesmit kér. remélem nem lesz megvalósítva. nagyon durva random kéne, hogy 60-as hordázás és 50-es vezetőkészség mellett automatikus leállásra szükség legyen


Szoba kerultel a talin Winnie. Teged mindenki szeret.
Azert mert te nem akarsz optimalizalni mas jatekat ugyan ne rontsd mar el. Az a 10 LE, az nekem pl. 700-800 LE/vadaszat. Nem bukom el most sem, csak ehhez 3 percenkent ra kell nezzek. Ezt sporolna meg nekem, meg erzesre sok mas embernek ez a lehetoseg. Teged pedg semmiben nem zavarna minthogy kikapcsolhato (sot eleve be kell kapcsolni, hogy mukodjon), A szintiszta rosszindulaton kivul mast hirtelen nem latok, ami miatt azt szeretned, hogy ez ne valosuljon meg. Ez utobbit pedig kevesse tudom toleralni.
Egyebkent mielott felreerted: VAN 50-es vezetokeszsegem, mintahogy az elso 50 karakter zomenek is van. Megis nem egyszer elofordult, hogy az elso 3 vadaszt utan tele lett a 11-es letszam.
Pontszám: 9.44
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
24. hozzászólás - 2009.06.15. 19:05:38 (Válasz Freez #21 hozzászólására.)
Semmi, de semmi bónuszt ne adjon.

De ezt lehet fokozni! Ha a játékos "átnézett" pl. 100 régebbi kérdést kap egy ilyen plecsnit. Ha 500-t, kap egy bronz színű plecsnit...stb...stb...stb

Elég sok ilyen apró, amolyan semmire se jó, gyűjthető bizsuval lehetne színesíteni a játékot.

Pontszám: 8.40
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
25. hozzászólás - 2009.06.15. 19:07:39 (Válasz Piciklon #24 hozzászólására.)
Tiszta hotdog. Ott van plecsniáradat. "Jól kitöltött profil, ha sok adatot adott meg, népszerű (sokan nézték meg a karakterlapodat) stb."
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
26. hozzászólás - 2009.06.15. 19:09:41
Miklós, egy dolog nem merült fel a találkozón, és ez a portyaablak teljes átdolgozása. Gondolok itt opcionálisan a láthatatlan emberek kizárására/megjelenítésére, a rendezhetőségre, a lapozhatóságra, a szintbeli szűkíthetőségre (csak alacsonyabb szintűt, de akármeddig, vagy csak magasabb szintűt, akármeddig) stb.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.17
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
27. hozzászólás - 2009.06.15. 19:14:06 (Válasz Mortimer #25 hozzászólására.)
A hotdogot ugyan önvédelemből szántszándékkal elkerültem eddig, de ebben az esetben egy ilyen plecsni csupán látható nyoma lenne az ekötelezettségednek - melyről sokan amúgy is tanúbizonyságot tettek. Ha csak a kvízes topikokat vesszük, van szerencsém látni hogy jópáran a türelem magasabbrendű verzióját gyakorolva furton-furt elismétlik a write-only hőbörgőknek az alapelveket.
Ha az ember kedvel valamit, szívesen segít. Ha látható és jelképes elismerést kap cserébe, az senkinek sem fáj, ellenben jóleső plusz. Uff.
Pontszám: 9
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
28. hozzászólás - 2009.06.15. 19:16:22 (Válasz Mortimer #25 hozzászólására.)
Morti: lehetőleg kössél bele az élő fába is! (Amúgy nem tudom, milyen hotdogról vagy miről beszélsz... )
De tudod, mit? Nem is fontos...ehh...ha nem a nagyon magasszintű karakterek elhúzása, akkor ez lesz a játék halála...(a szerepjátékosan is beilleszthető ötlet/ kiegészítők hiánya, ami semmi plusz erőforrást nem ad )

A találkozón rengeteg minden nem merült fel, sajnos...spec az egész VU-s megbeszélést lehetett volna lenn tartani a fórumon és legalább este 6-ig (ha nem tovább) záporoztak volna a jobb-rosszabb ötletek...amiből tovább lehetett volna építkezni.

Pontszám: 9.17
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
29. hozzászólás - 2009.06.15. 19:16:54 (Válasz Kocos #20 hozzászólására.)
Gyógyító totem;)

Előfeltétel: minimális lélekkút-méret: 500.000
Leírás: Elegetek van belőle, hogy a hatalmasabb végzeturak folyamatosan a földbe döngölnek, néha megalázó módon a közelükbe sem tudtok kerülni, mert már a varázslatukat követően ezer sebből vérezve vonaglotok a földön?
Szerencsére ennek most már vége lehet. A totem segítségével szintenként a védekező portyák sebzésének egy részét visszagyógyulhatod, ha ezt beállítod (checkbox). Az épület első 5 emelete szintenként 10% sebzéskompenzációt eredményez, minden egyes plusz szint további 4% azonnali gyógyulást tesz lehetővé. A hatás maximuma tehát 90%. Naponta egyszer változtathatod meg a checkbox állapotát, ám 5. szinten 2x, 10. szinten 3x. 15. szinten pedig már 4x!
Kizárólag saját lélekenergiából építhető, tehát a lélekkút termelése és a manakonstrukció nem használható az épület felhúzására.
Építési költség: szint * 100.000 LE

A sebgyógyítós lehetőség úgyis inkább hátrány, mint előny gyakorlatilag, és Miklós ígérete szerint hamarosan több állatra is hatni fog. Tehát a szakértelmet sem gyengítené az épület.

Az egészség pedig kaphatna egy plusz hatást: minden 5. szintje után kapsz egy elnyelést.
Pontszám: 7.50
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
30. hozzászólás - 2009.06.15. 19:22:57 (Válasz Piciklon #24 hozzászólására.)
Remélem, ha ilyesmi megvalósul, akkor az a régi vágyam is meg lesz valósítva, hogy az értékelő (jelen esetben újraértékelő) legalább egy mondatot fűzhessen a kérdéshez, különben megint ott fogunk tartani, hogy sorra küldik vissza a rossz kérdéseket, és Hatsepsut meg találgathat, hogy melyik vajon miért rossz, vagy rossz-e egyáltalán.
Pontszám: 6
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
31. hozzászólás - 2009.06.15. 19:23:01
a Hot Dog az egy iylen közösségi portál ahol profil oldalt csinálhatnak az emberkék és mindenféle egyébb lehetőségük van rá hogy elüssék ott az időt...forumozhatnak chatelhetnek ismerkedhetnek jácchatnak satöbbi satöbbi...

ez az én profilom...ha valakit érdekel...

http://www.hotdog.hu/user_prof.hot?user_id=109442

vannak különböző kitűzők amiket akkor kapsz ha megcsinálod azt ami az előfeltétele...bár mostanábanmár mindenért adnak régebben komolyabb dolgokat kellett értük teljesíteni...

de egyébként ez a jelvényesdi jóütlet szerintem mer motiválja az emberkéket =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.75
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
32. hozzászólás - 2009.06.15. 19:27:30 (Válasz Dr_Faktor #31 hozzászólására.)
Faktor: örökhála, most már nem fogok hülyén meghóni

Majd úgyis a vezetőség dönt az ügyben...

Mellesleg a CSP tárhely növelését és a vadászati idő csökkentését kéne mihamarabb megoldani, mert véleményem szerint ez az ami a legsürgősebb megoldandó problémák között szerepel. (Mivel nyár van...van aki a nyaralás miatt, van aki ugyebár a fokozott meló miatt van gondban...)

Pontszám: 8.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
33. hozzászólás - 2009.06.15. 19:29:08 (Válasz CaveMaN #18 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.06.15. 18:50:44
Idézet: Miklós - 2009.06.15. 16:59:22

2. irányított varázslat: kis mértékben növelje a szerzett LE várható értékét (csak az alsó érték nőjön, a felső ne csökkenjen)


Stabil középértéknél, hogy növeli a minimumot? :think:


A jelenlegi (X-Y, X+Y) szorastartomany helyett ahol Y a szaki fuggvenyeben csokken, lenne (X-Y, X+C) ahol C konstans (megegyezik a mostani szakimentes ertekkel), Y viszont a szaki fuggvenyeben csokken. X a jelenlegi varhato ertek.
Nagyjabol 16%-kal novelne meg ez a modszer az atagos LE-t. (Mint +32 spektralis.)
Pontszám: 5
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
34. hozzászólás - 2009.06.15. 19:30:45 (Válasz Piciklon #32 hozzászólására.)
Vagy szimplán csak nincs kedve a szabadidejében a gép előtt dögleni, amikor kint ragyogó, napsütéses idő van és 30 fok.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
35. hozzászólás - 2009.06.15. 19:31:19 (Válasz CaveMaN #22 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.06.15. 18:59:33
Nem, bármilyen jutalom a javítást rossz irányba viszi, mert érdekelté teszi a játékost a kérdés visszaküldésében. Plecsni, ami nem ad semmit és semmi más.


Felmerult a lehetoseg elvesztese, illetve valamilyen retorzio arra az esetre, ha tul nagy %-ot kuldd vissza valaki eredmenytelenul.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
36. hozzászólás - 2009.06.15. 19:33:31 (Válasz Meridiath #27 hozzászólására.)
Idézet: Meridiath - 2009.06.15. 19:14:06
A hotdogot ugyan önvédelemből szántszándékkal elkerültem eddig, de ebben az esetben egy ilyen plecsni csupán látható nyoma lenne az ekötelezettségednek


Es milyen jol bir mutatni a karlapon az a ket plecsni is, tok jo lenne, ha lehetne akar 10-ig bovitani. Bonusz nelkul.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
37. hozzászólás - 2009.06.15. 19:33:52 (Válasz Kocos #35 hozzászólására.)
Felesleges meló minden szempontból. Akkor majd arra optimalizálnak, hogy annyi kérdést küldjenek csak vissza ami nem veri ki a biztositékot. Ezt csak úgy lehet kivédeni, ha nincs érte jutalom (és a szándékosan rosszindulatúakat büntetni).
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
közellenségBorgFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
38. hozzászólás - 2009.06.15. 19:47:35 (Válasz Piciklon #15 hozzászólására.)
Sziasztok!!


Van köztetek aki nem kapta meg az őskövét???
Az ismerősök már el is költötték.
Én még nem kaptam meg az egyes világban.
Kimaradtam.
Pontszám: 2.25
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
39. hozzászólás - 2009.06.15. 19:53:17 (Válasz Borg #38 hozzászólására.)
Nekem 15:02-kor írták jóvá...
Ha más nem, szerdáig biztos landol, ha gondolod írj Miklóséknak

Pontszám: 7.50
közellenségBorgFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
40. hozzászólás - 2009.06.15. 20:00:41 (Válasz Piciklon #39 hozzászólására.)
Várom hogy megérkezzen.
Van pár jó cucc a kufárnál.
Ha nem érkezik meg szerdáig akkor majd ráérek írni.
Pontszám: 2.67
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!