Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ötletek a VU találkozóról
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
181. hozzászólás - 2009.06.24. 19:31:49 (Válasz CaveMaN #161 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.06.24. 18:22:19
Idézet: Miklós - 2009.06.24. 18:10:18
Átfutottam a doksit, ami pluszban szerepel a teendők közt:
az ismételhető küldetéseknél ha valaki mindig ugyanazt csinálja, egyre kevesebb legyen a jutalom (legalább 3 küldit kelljen variálni)

Legyen inkább 5 az a 3.


Teljesen rossz.

Volt egy terv miszerint a kulonfele kuldik kulonfele jutalmat adnak. Aztan ido hianyaban nem valosult meg.
Mi az eredmeny mindenki ugynazt az 1-2-3 kuldetest porgeti. Mert ez eri meg.

Most a megoldas az, hogy ezt buntetjuk. Miert? Kerdem en: Miert?

Miert nem lehet visszaterni az eredeti koncepciohoz, hogy MEGERJE tobbfajta kuldit csinalni?

Igazabol ugyanaz a koncepcio mind a ketto, csak most forditva uljuk meg a lovat.

Minden mas rendben levonek tunik, kiveve a VF-et, mert ahhoz nem ertek. No es persze elore is koszonjuk!
Pontszám: 8.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
182. hozzászólás - 2009.06.24. 19:32:41 (Válasz Kocos #181 hozzászólására.)
Nekem az eredeti megoldás is tetszik Csak a jelenlegi nem (és az sem azért, mert olyan bénán csinálnám)
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
183. hozzászólás - 2009.06.24. 19:34:41 (Válasz CaveMaN #179 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.06.24. 19:26:07
El. Azért nem csinálja senki, mert 3 napig tart. Abban a pillanatban, hogy gyorsitással maximum 5 perc alatt lehet megcsinálni, feltöltődés után mindenki nyomni fogja.


Tudom. Igaz, csak 5 naponta egyszer!
Viszont ha 35-re emeled ugyanugy nem tolja senki, mint eddig. Ezert javaslom a 30-at.
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
184. hozzászólás - 2009.06.24. 19:35:52 (Válasz Kocos #181 hozzászólására.)
Kocos, azt írtad a többi rendben. Ezekszerint egyetértesz a Büntető lekorlátozásával is? Mi indokolja ezt? Én nem értem, de ha jól elmagyaráznátok legalább a köd eloszlana.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
185. hozzászólás - 2009.06.24. 20:37:49 (Válasz Dr_Faktor #168 hozzászólására.)
Hát Faktor, sokszor nehezen emészthető a stílusod, de ezen a hsz-en hangosan felröhögtem, ütős volt
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
186. hozzászólás - 2009.06.24. 20:52:47 (Válasz Mortimer #162 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.06.24. 18:28:36
"a visszafogott fejlődés a térkapu tp-re is hasson"

Ezt minek? Ezt ki kérte? Minek ezt az amúgy is brutál erős szakértelmet még tovább erősíteni?


erős? tök fölösleges szakértelem. semmire nem jó.

jé, nézőpont kérdése. huhh, azért ilyet illene észlelni.
Pontszám: 2.44
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
187. hozzászólás - 2009.06.24. 20:56:57 (Válasz Morroch #184 hozzászólására.)
Idézet: Morroch - 2009.06.24. 19:35:52
Kocos, azt írtad a többi rendben. Ezekszerint egyetértesz a Büntető lekorlátozásával is? Mi indokolja ezt? Én nem értem, de ha jól elmagyaráznátok legalább a köd eloszlana.


használtál büntetőt? akkor ismered a hatását. én nem. csökken a személy támadhatósága? ha igen, akkor az jó. ha extrém módon igen, az egyensúlyt veszélyeztet. a felezéssel nincs semmi gond. nem vesz el annyit, mint hinné az ember. ha eddig hasznos volt a büntető, továbbra is az lesz. ha nem volt hasznos, akkor meg tök mindegy, továbbra sem lesz az. de így nem büntető volt, hanem védelmező. már, ha eddig hasznos volt.
Pontszám: 4.14
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
188. hozzászólás - 2009.06.24. 21:08:58 (Válasz winnie #187 hozzászólására.)
hat a bunteto nagyreszt nem fog valtozni. Eddig 100%ban vesztett csp-t a tamado, most 50ben fog.

Aki nem tamadott a biztos csp vesztes miatt, az az 50% miatt sem fog, mert felti a csp-jet (ha elveszti, nem fogja vigasztalni, h most epp nem jott be az 50%). aki meg betamadott az ezutan is be fog.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
189. hozzászólás - 2009.06.24. 21:35:38
winnie te az idegállapotom egyensúlyát veszélyezteted... vadássz 50-es spekivel 100-as helyett jó?
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 9.17
kedvencPeturFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
190. hozzászólás - 2009.06.24. 21:39:41
Endyr, teljesen igazad van. Én 50% esélyre sem foglak megtámadni. Maga a tárgy van elhibázva, amin némi gyengítés nem fog változtatni.

Szeretnék egy megjegyzést fűzni az ismételhető küldetésekhez.

Jelenleg én három küldetést váltogatok, így elvben beleférnék abba a fejlesztői koncepcióba. Ez a három az állat 10 szintlépős, a 20-as szintű sajtolás, és amikor vannak Kristály hordások, akkor a 30 bénítás. A problémám az, hogy ezeket nem felváltva tudom teljesíteni, hanem amikor jönnek. Két szintlépésre jut egy sajtolás, és egy vagy két kábítás fér bele két szintlépés közé. Ha éppen vannak Kristály hordások. Most éppen nincsenek, ilyenkor egy se.
A kérdésem igazából arra vonatkozik, hogy milyen algoritmust fogtok alkalmazni az ismételhető küldetés változatosságának biztosítására. Ha azt tároljátok, hogy mi volt az utolsó három, akkor én el fogom szenvedni a büntetést. Ha azt számoljátok, hogy melyik küldetés hányszor teljesült, és azt büntetitek, amelyik 50%-nál (vagy 33%-nál) gyakoribb, akkor nem jelent problémát, ha egyszerre sajtolok ki három állatot.

Kíváncsi vagyok milyen megoldást fogtok választani.
Pontszám: 7.50
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
191. hozzászólás - 2009.06.24. 22:16:15 (Válasz Kocos #181 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.06.24. 19:31:49

Miert nem lehet visszaterni az eredeti koncepciohoz, hogy MEGERJE tobbfajta kuldit csinalni?


Ezt tényleg nem tudod? Mert fejleszteni (dolgozni) kell(ene) hozzá.
Már önmagában az ismételhető küldetések azért jöttek be, ne kelljen új küldetéseket csinálni mindig.

Büntető:
Ha a hatása le lesz csökkentve arra a szintre (nem tudom ez hány százaléknál következik be, de létezik egy ilyen százalék), hogy betámadnak mellette, a tárgy értékének nagy része elvész, akik ilyet vásároltak, jól meg lettek szivatva (bár gondolom pont ez a cél).
Ha a hatás csökkenés nem éri el azt a szintet, hogy betámadjanak, akkor meg tök felesleges volt a csökkentés.
Ez egy alapjaiban elhibázott tárgy. Javasolnám az eltávolítását a játékból, akiknek ilyen van, azok cserélhessék le más, azonos szintű epikus tárgyra.
Érdemes odafigyelni, hogy a Kristályhorda tagjainál voltak hasonló hatású tárgyak, azokat addig kellene módosítani, amíg nincsenek kiosztva játékosoknak.
Megjegyzem, az aukción elárverezett szkarabeusz pontosan ugyanezzel a hatással bír, azt is érdemes lenne felülvizsgálni.

Térkapura visszafogott: Szegény pók karakterek eddig csak napi 2 dukátot tudtak váltani az aukcióra, de térkapuzni nem tudtak, mert sok TP-t adott. Kellett nekik valami támogatás, mert még mindig van olyan kategória, amit nem ők nyernek a bajnokin.
Őszintén: mi szükség van erre?
A hozzászólást Jeriko módosította 2009.06.24. 22:23:28-kor
Pontszám: 7.40
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
192. hozzászólás - 2009.06.24. 23:02:35
Nekem jobban tetszett az, hogy mindig volt új küldi, ez az ismételgetős dolog ez olyan legyen valami típus.
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
193. hozzászólás - 2009.06.24. 23:58:13 (Válasz Morroch #184 hozzászólására.)
Idézet: Morroch - 2009.06.24. 19:35:52
Kocos, azt írtad a többi rendben. Ezekszerint egyetértesz a Büntető lekorlátozásával is? Mi indokolja ezt? Én nem értem, de ha jól elmagyaráznátok legalább a köd eloszlana.


Ja bocsi. Ez teljesen hidegen hagy. Ha fel CSP-t veszitek ugyanugy nem fogom tamadni a buntetost, mint eddig. Eleve oriasi hiba volt ezt a targyat a jatejba berakni, mivel az amugy is haldoklo portyazast meg jobban visszaveti. Ez a modositas nem latom miert jo.
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
194. hozzászólás - 2009.06.25. 01:40:26
Értem én, hogy fontos a támadhatóság meg a Büntető de az első 80 kariból összesen 3 pihen ilyennel és mind külön hordába van tehát nem biztos, hogy ez a jelenlegi legnagyobb probléma.
Név szerint:
Jerikó gyémánt
Endyr smaragd (gyémántos klánba)
Zoidberg azúr
Huh, változik az ismételhető pedig már csak egy karnyújtásnyira volt (7 küldetés)
Igazából legyen ez kompenzáció a magasabb szintűeknek mert ők később kaptak transzplantot és ultrát.
Én lenyelem a békát ha a JV ezután ránk is koncentrál nem csak a nemzetközi szerverre.
Visszafogott és a térkapu, először örültem aztán nem (irigy vagyok a pókokra nehogy már nekik jobb legyen). Ezután akinek van annak még jobb lesz akinek meg nincs hát annak se lesz rosszabb csak közvetve (dukát, még lassabb szintlépés az ellennél).
Csak ne legyen lépj 6 szintet küldetés mert akkor szíven szúrok valakit.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
195. hozzászólás - 2009.06.25. 05:51:41 (Válasz Freez #194 hozzászólására.)
Idézet: Freez - 2009.06.25. 01:40:26
Értem én, hogy fontos a támadhatóság meg a Büntető de az első 80 kariból összesen 3 pihen ilyennel és mind külön hordába van tehát nem biztos, hogy ez a jelenlegi legnagyobb probléma.
Név szerint:
Jerikó gyémánt
Endyr smaragd (gyémántos klánba)
Zoidberg azúr


Ma reggeli 8 celpontombol 2-ot felsoroltal (25%). Nem mondom persze, hogy ez egy kozponti problema, es mostmar keso ezen valtoztatni, de hiba volt berakni. Plane, hogy a 60-as targyak kozott is van 2 bunteto jellegu, lehet, hogy mire azon atjut a mezony, addigra mar a celpontjaim felenel lesz.
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
196. hozzászólás - 2009.06.25. 07:38:58 (Válasz Kocos #195 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.06.25. 05:51:41

Ma reggeli 8 celpontombol 2-ot felsoroltal (25%). Nem mondom persze, hogy ez egy kozponti problema, es mostmar keso ezen valtoztatni, de hiba volt berakni. Plane, hogy a 60-as targyak kozott is van 2 bunteto jellegu, lehet, hogy mire azon atjut a mezony, addigra mar a celpontjaim felenel lesz.


Előző hozzászólásomban pont erre javasoltam minimális munkával járó megoldást. Az szerinted elfogadható?
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
197. hozzászólás - 2009.06.25. 07:52:29
Megjegyzem alapesetben a büntető elég szar cucc. Értéket az ad neki, hogy "jajj elveszítek egy csp-t, inkább nem támadom". Ergo, ha ugyanúgy ütné mindenki a büntetősöket, ahogy a többieket, elég hamar lecserélnék értelmesebbre ők is. Szerintem maradjon.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.25
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
198. hozzászólás - 2009.06.25. 08:23:17 (Válasz CaveMaN #197 hozzászólására.)
Szerintem is maradjon. Már csak azért is, mert egy 55-60. szintű karakternek ugyan érték, de kétlem, hogy ha egy 40. szintű karakternél lenne, az bármit is érne vele. Még három CSP elveszítése sem izgatná azokat, akik napi szinten használnak gyorsításra CSP-t a térkapuhoz, sajtoláshoz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
199. hozzászólás - 2009.06.25. 08:29:07
A pókok eddig napi 2 dukátot kaptak 5 csp-ért. Most már térkapuzni is fognak, ezért naponta kapni fognak még 1-2 dukátot. Csak azért, mert nekik nem érték a csp, dupla dukátmennyiséget tudnak összeszedni azokhoz képest, akik vadásznak. Az ismétlődő küldetések 3 dukátja 1-re lett lecsökkentve, hogy ne szaporodjanak el annyira a dukátok. Ott el kellett venni két dukátot, itt most miért kell hozzáadni?
Pontszám: 5.33
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
200. hozzászólás - 2009.06.25. 08:29:36 (Válasz Mortimer #198 hozzászólására.)
Mortimer látom érted, hogy mi ott 40-nél még az aukciós házba is adjuk naponta az 5 csp-t a gyorsításról meg ne is beszéljünk. Nem tudom, hogy mennyire merész egy ilyen büntetős tag de ha biztos lennék benne, hogy nem fognak megtámadni akkor nyugodtabban tartanék magamnál LE-t, azaz lehet még 1 csp árán is érdemes lenne rámenni a tagokra. Bár Jerikó és Endyr sem az a kimondottan "noob" kategória de egy próbát megér/ne.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője