Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ötletek a VU találkozóról
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
201. hozzászólás - 2009.06.25. 08:34:02 (Válasz Freez #200 hozzászólására.)
Nem a LE a lényeg, hanem hogy nem vernek le rólad 2-3000 életpontot, portyázhatsz másra nyugodtan.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
202. hozzászólás - 2009.06.25. 09:54:09 (Válasz Mortimer #201 hozzászólására.)
Akkor viszont nem igazán értelek. Nálam CSp=LE és TP. Ha úgysincs a Büntetősnél LE akkor onnan is csak Tp jönne és gondolom üres TP-re senki sem vágyik vagy ha igen ott a szinguláris ismeretek.
Vagy azaz 1-2 csp annyit számít naponta? Mert ha igen akkor benne vagytok egy elég durva spirálban hiszen ha valaki nem minden héten prémiumos (ami növeli ugye a játék költségét) az lemarad.
Mondjuk lehet csak én vagyok ehhez megint kevés agyban.
Igazából nem tudom minek szólok bele a nagyok dolgába
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
203. hozzászólás - 2009.06.25. 09:58:10 (Válasz Freez #202 hozzászólására.)
"Ha úgysincs a Büntetősnél LE akkor onnan is csak Tp jönne"

A büntető nélkülitől is csak TP jön. Mindenkitől csak TP jön.

"gondolom üres TP-re senki sem vágyik"
Rosszul gondolod.

"vagy ha igen ott a szinguláris ismeretek"
Ez a toplista élén jópár embernél maxos. Nem tudják már növelni.

"Vagy azaz 1-2 csp annyit számít naponta?"
Igen, rengeteget. Egy két extrém eseten kivül senki nem költ aukciós házra. De az idővel nem is lesz a toplista élén.

"ha valaki nem minden héten prémiumos (ami növeli ugye a játék költségét) az lemarad."
Az első néhány oldalon mindenki folyamatosan prémiumos. Ha nem az, nincs itt.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
204. hozzászólás - 2009.06.25. 09:59:50
Ez csak a TOP beteges fóbiája, hogy nem támad Büntetős karaktert. Ha korareggel megüt(ne) valaki egy ilyen akkor igaz, hogy bukna egy cspt (a fejlesztés alapján most már nem is biztos, hogy fog), de kapna TP-t a portyáért (magas szinten elég sok ember komoly szingulárissal tempózik, így a tp mennyiség lehet, hogy több is lenne, mint vadászat esetén) és amiatt, hogy a félig üres kamrákba még egy ember bekerülne LE is termelődne majdnem annyi a dologból, mint ha vadászott volna az illető.

A TOP saját magának lehetetleníti el a portyázást, pont az ilyen húzásokkal, mint a "büntetőstnemtádokfúj".
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.83
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
205. hozzászólás - 2009.06.25. 10:07:49 (Válasz Mortimer #203 hozzászólására.)
Köszönöm, így már vázolódik előttem a helyzet!
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
206. hozzászólás - 2009.06.25. 10:32:02 (Válasz Mortimer #203 hozzászólására.)
"Igen, rengeteget. Egy két extrém eseten kivül senki nem költ aukciós házra. De az idővel nem is lesz a toplista élén."

Morti: megvallom én rendszeresen költöm a dukátra a csp-t + maxos visszafogottal megyek hetek óta mégsem estem vissza annyira, mint amennyire szeretnék. Erősen fontolgatom, hogy láthatatlanul vadásszak, a TP további csökkentése érdekében.
Szerintem többen vannak az élbolyban olyanok, akik látva a portyaablakban a 3-4 ellenfelet, kezdik bánni, hogy nem maradtak lejjebb...
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
207. hozzászólás - 2009.06.25. 10:36:45 (Válasz Darksol #206 hozzászólására.)
Én tegnap is beraktam tíz Azúrt a kamrába, pedig nálad öt szinttel feljebb vagyok. Tele vagyok célpontokkal most is.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
208. hozzászólás - 2009.06.25. 10:40:52 (Válasz Mortimer #207 hozzászólására.)
Nem is rád gondoltam. Vannak az első oldalon 25-en, abból a 6 Azúros kit tud támadni? Nasdfilt, a 3 TGY-st, meg Glórint, körülbelül. Szerintem uncsi lehet nekik.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
209. hozzászólás - 2009.06.25. 10:41:35 (Válasz Darksol #208 hozzászólására.)
Engem is szoktak
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.50
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
210. hozzászólás - 2009.06.25. 10:48:34
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
211. hozzászólás - 2009.06.25. 11:13:11
Hogy mennyire nincs célpontja az élen álóknak az abból is látszik, hogy hány csatájuk volt a KH ellen. 16 napig volt jelen a KH, és több száz csatát vívott ellenük az élboly. A szintenkénti +5% portya elleni védettség egyre nagyobb előnyt jelent az egészség növekedésével. A kristályhorda is az egészség fejlesztésére sarkallja az embert. Pár hónapja még napirenden volt, hogy csökkenteni kéne a lefelé ütések szintjét. 1-2 hónap és az egészség növekedésével ezek a 6 szintes lefelé ütések elenyésző mennyiségűvé fognak válni. A kevés célpont miatt az élen mindenkinek az lesz a célja, hogy minél több kristályhordást le tudjon győzni, ami még nagyobb egészséget jelent, még több max.ép-vel, ami még tovább nehezíti majd az egymás elleni portyázást, ha csak nem tud felfelé is támadni az ember.
A hozzászólást Ariel módosította 2009.06.25. 11:13:53-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
212. hozzászólás - 2009.06.25. 11:18:02 (Válasz Ariel #211 hozzászólására.)
"1-2 hónap és az egészség növekedésével ezek a 6 szintes lefelé ütések elenyésző mennyiségűvé fognak válni."

Nemértem miért kevered ide az egészséget, a felgyógyulás gyorsasága fix ideig tart, teljesen mindegy hogy az mekkora.

A KH nem javítja, hanem inkább tönkreteszi a játékotokat, csak nem veszitek észre (vagy nem akartok vele foglalkozni).
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
213. hozzászólás - 2009.06.25. 11:28:29 (Válasz Mortimer #212 hozzászólására.)
Azért nem mindegy, hogy mennyi a max.ép, mert ha sok, akkor mindenki úgy fog harcolni a KH ellen, mint ahogy Te portyázol. Ha van 15 ezer max életpontom, könnyedén üthetem egész nap a KH-t úgy, hogy 3000 ép alatt vagyok, nem csak piszokgyorsan gyógyulok vissza 3000 ép-re, de egész nap elérhetetlen vagyok már egy szinttel felfelé is.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
214. hozzászólás - 2009.06.25. 11:28:54 (Válasz Mortimer #212 hozzászólására.)
Ariel szerintem arra gondolt, hogy ha nagyon magas az emberek egészsége, akkor nem kell felgyógyulniuk 35-40% ép-re térkapuhoz, portyához vagy epikushoz, hanem 20% alatt el lehet bohóckodni. Akkor viszont tényleg kevés ember lesz a portyalistában.

Szerk: tényleg erre gondolt.
A hozzászólást Ricardo módosította 2009.06.25. 11:29:47-kor
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
215. hozzászólás - 2009.06.25. 11:51:35 (Válasz Freez #200 hozzászólására.)
Idézet: Freez - 2009.06.25. 08:29:36
Mortimer látom érted, hogy mi ott 40-nél még az aukciós házba is adjuk naponta az 5 csp-t a gyorsításról meg ne is beszéljünk. Nem tudom, hogy mennyire merész egy ilyen büntetős tag de ha biztos lennék benne, hogy nem fognak megtámadni akkor nyugodtabban tartanék magamnál LE-t, azaz lehet még 1 csp árán is érdemes lenne rámenni a tagokra. Bár Jerikó és Endyr sem az a kimondottan "noob" kategória de egy próbát megér/ne.


Tolem eddig a legtobb amit bunteto mellett vittek az 1100 volt (Petur), de ilyen szinten mar 1 csp ennel tobbet er (bar valsz 0 csp-vel jott a galad )
Pontszám: 5
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
216. hozzászólás - 2009.06.26. 13:57:32 (Válasz Ricardo #204 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.06.25. 09:59:50
Ez csak a TOP beteges fóbiája, hogy nem támad Büntetős karaktert. Ha korareggel megüt(ne) valaki egy ilyen akkor igaz, hogy bukna egy cspt (a fejlesztés alapján most már nem is biztos, hogy fog), de kapna TP-t a portyáért (magas szinten elég sok ember komoly szingulárissal tempózik, így a tp mennyiség lehet, hogy több is lenne, mint vadászat esetén) és amiatt, hogy a félig üres kamrákba még egy ember bekerülne LE is termelődne majdnem annyi a dologból, mint ha vadászott volna az illető.

A TOP saját magának lehetetleníti el a portyázást, pont az ilyen húzásokkal, mint a "büntetőstnemtádokfúj".



Ha mi is úgy portyáznánk hogy 15% alól kibukkanó embereket vadásznánk mint te akkor bizonyára minket sem zavarna hogy pár ezer LE megszerzése miatt elvesztettünk egy csp-t. Nálam kb úgy működik a dolog hogy akkor szereztem LE-t a csatában ha elcipeltem a kínzókamrába vagy pár kábítást bevittem neki, amiből ugye elöbb utóbb majd lesz LE remélhetőleg. Ezek azonban elég bizonytalan bevételi források, nekem ne mond hogy várhatóan termel annyit egy ember a kínzókamrádban mint egy csp. Lehet hogy neked igen, mert percenként kémgömbözöl és látod ki vadászott aznap meg ki nem, én meg nem látom. És még rajtad kívül senki más nem látja.
A csatában szerzett LE az esetek 99%-ban 200LE alatt van. Ennyiért nem fogom az 50%-ot sem megkockáztatni hogy elveszítsek egy csp-t, ami 1-2000 LE-t jelent. Akkor mikor éppen nincs LE-m akkor pedig általában nem tudok támadni, mert éppen 15% alatt vagyok. Tehát ezeket az embereket soha nem éri meg támadni.
Pontszám: 4.25
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
217. hozzászólás - 2009.06.26. 14:27:00 (Válasz Ricardo #173 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.06.24. 18:47:26
Szerintem a bénítós küldetést kellene kivenni az ismételhetőek közül. Valahogy nem emlékszem, hogy a játék elején az lett volna a smaragd hordához írva, hogy ha Te varázsló leszel akkor magas szinten napi 10k LE-vel fogsz kevesebbet kapni, mint a harcosok.


Ok vegyük ki a bénítóst is, mert az a rubinnak kedvez, meg a kritikus varázslatot is, mert az meg a smaragdnak. Arról nem is beszélve hogy ha a bénításra gyúrsz akkor 30-40 pontal csökken a TU összeged, nő az az LE mennyiség amit a küldiből kapsz, de csökken az amit portyázáson el lehetne érni. Arról nem is beszélve ha mondjuk bénítás helyett lélekszívásra gyúrtam volna, akkor is hasonlóan sok LE-t ki tudtam volna venni. Hmmm szerintem vegyük ki a lélekszívást is, mert az nem a varázslókat tápolja, akik amúgy is olyan szegény kis gyengék.
Pontszám: 4.25
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
218. hozzászólás - 2009.06.26. 14:32:53 (Válasz Sun13 #217 hozzászólására.)
Egy csatában 6x tudsz bénítani és egyszer kritikusat varázsolni. Ha jól tudom 30at kell a küldetéshez bénítani, még 15-öt kell a kritikusból összeszedni. Ha egy nap 15-öt portyázol, akkor a kritikusos éppenhogy meglehet, míg a bénításos 6x15, azaz 3x is összejöhet egy nap. (Persze mindkettőre igen kicsi az esély)

Emellett ha jól tudom az a bénítás is beleszámolódik a küldetésbe amit védekező félként szerzel, még a kritikus varázslatnál fixxen támadnod kell. Ezekután hiába érvelsz, émg mindig azt mondom, hogy a bénítós küldetést vagy ki kellene venni, vagy felvinni 50-re a célszámot.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3.17
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
219. hozzászólás - 2009.06.26. 14:36:09 (Válasz Ricardo #218 hozzászólására.)
Ne strapáld magad, már kb 1-1,5 hónapja írtam Miklóséknak az ismételhető küldetésekkel kapcsolatban. Jelenleg "megfontolás" alatt...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
220. hozzászólás - 2009.06.26. 17:07:08
Nos úgy vélem akkor jó egy játék, ha sokféle taktika van amivel elöbbre lehet jutni. Ha csak azt nézed melyik küldetésre legeredményesebben rágyúrni, akkor kb 3. helyen ott a bénítós küldetés. Egyértelmű hogy a lépjen állatod 10 szintet, a 20. szintű állat sajtolása küldetéspáros után bénítós következik, aztán pedig a kritikus varázslat. A többiből is szoktam csinálni néha ha úgy jön ki, de kb 85-90% ezekből jön össze. A többi küldetéssel az a baj hogy ezekhez képest sokkal sokkal nehezebb megcsinálni őket. Azért meglehetősen sokat is tettem azért hogy nekem legyen a legtöbb megoldott küldetésem. Én így szerzek LE-t. Nem bántok senkit vele, nem rabolok ki senkit, tök ártalmatlan dolog, általában 0 vagy pár száz LE vel portyázok, legtöbbször nem is nyerek, mégis sok embernek szúrja a szemét, csak ugye itt nehéz ráfogni hogy csalok. Szerintem egy kis gondolkodással, gyűjtögetéssel és pár hét célirányos fejlesztéssel bárkiből jó küldetésmegoldó vállhat. Annyira nem értem azokat a megjegyzéseket hogy "egy melák eleszi a fagyit, neked meg csak a tölcsért hagyja". Tessék, csináld te is, van fagyi. Igazán nem értem miért kell mindenben egyformán jónak lennünk. Én jó vagyok a küldetésekben, viszont Sanyi ellen kb 16-4 re kikapok csatában, Galmuszkot pedig kb 1X tudtam megverni. Igazán már nem is érdekel hogy kikapok. Szerintem ha beszámítjuk hogy én 1-el több küldetést oldok meg naponta, és mások mennyivel több LE-t szednek össze a portyázásból, lélekszívásból, kamrázásból, akkor rájönnénk hogy nem is akkora nagy üzlet ez a küldetés dolog. Egyetlen dolog ami motivált, hogy majd a kristálypont így meg úgy, hát abból sem lett semmi csak a mézesmadzag maradt.
Én a küldetés problémára javasolnék egy másik megoldást. Ha elveszünk valamit, akkor az biztosan valakinél elégedetlenséget szül. Ha viszont adunk, akkor annak az esetek nagyrészében örül. Ha bővítenék inkább ezt a küldetés listát talán mindenki jól járna, többen megtalálnák a karakterükhöz illő küldetést. Öszintén van aki élvezte a döntetlenes vagy a 20 ősköves küldetést? Ezek a játék legdepressziósabb napjait emlegetik fel és már a gondolatuktól is rosszul vagyok.
Pontszám: 7.44
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője