Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ötletek a VU találkozóról
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
281. hozzászólás - 2009.07.02. 13:19:34 (Válasz Crimson #280 hozzászólására.)
Szerintem nem, egyszerűen csak pókiszonyuk van.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
282. hozzászólás - 2009.07.02. 13:22:44
Pont azt írtam hogy amit termel, azt szépen el is viszi a 2 szintenként 1 szakértelem fejlesztés. Vagyis kb ott tartunk hogy van egy szakértelem amit egyenesen vétek kifejleszteni, mert annyit érsz el vele hogy növeli a szakértelem összegedet és drágítja a többi szakértelmedet. Legalább ez a hatás nő, igaz hogy kb saját maga fejlesztésére kitermeli az LE-t, hogy még tovább szivathasd magad. Köszönöm minden fejlesztőnek hogy ilyen ügyesen utánaszámolt a dolgoknak. Ugye ezt javítjátok, nem hiszem hogy a 2 szám áttírása kb 5-10-re olyan bonyolult programozói feladat lenne. Nem akarok sokat, csak hogy kb legalább 2 hónapos időtávban kijöjjön 0-ra a befektetésem, azt hiszem ez olyan eszállt hipertápolás lenne, csak adjunk már értelmet a dolgoknak.
Pontszám: 2.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
283. hozzászólás - 2009.07.02. 13:46:36 (Válasz Sun13 #282 hozzászólására.)
Jaj de jó, hogy kiszámoltad, nekem már nem kell. Javasolnék egy legyen az irányított vadászatod legalább a szinted fele küldetést. (Még akkor is rosszul jártunk, de legalább a szomszéd egész csordája is megdöglik. )
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.33
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
284. hozzászólás - 2009.07.02. 13:48:12 (Válasz Jeriko #279 hozzászólására.)
Iegnnn!! Megint a PÓKOKNAK LETT JÓ EZAZZ Világ életemben erre vártam. Most jóóól kioptimalizálom magam MERT NEKEM INGYEN VAN A CSP Nektek meg nem. Bwahahaha.

Most komolyan, mikor láttatok ilyen^ reakciót? Hagyjátok már békén azokat a szerencsétlen pókokat...
Pontszám: 5.44
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
285. hozzászólás - 2009.07.02. 15:38:42
Én az elébb költöttem el 200 CSP-t, így már 400 fér el nálam. Már érzem is az erőt! Ha ilyen tempóban haladok, jövő ilyenkorra már nem lesz gond a nyaralás alatti túlcsordulással! Na jó, mondjuk most sem zavar annyira

Az előbb olvastam hogy ez valami egy-másfél milka LÉ. Azt a rohadt...
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 6.17
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
286. hozzászólás - 2009.07.02. 15:43:00 (Válasz Bolsevik #285 hozzászólására.)
Igen. Felfoghatatlan mennyit gyengül a karakter azáltal, hogy nem történik vele semmi. Hihetetlen.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.71
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
287. hozzászólás - 2009.07.02. 15:50:34
Várjatok, most kaptam a hírt hogy volt olyan pók aki nem ezzel a CSP-zéssel cicózott, hanem kapásból kézhez kapta azt a másfél millát. No még jó hogy nem járt a környékén valami 8 szinttel nagyobb jómunkásember, képzeljétek mennyit vihetett volna tőle. Azt mondja most húzza 200ra a kivégzést, csak már kicsit görcsöl az ujja a klikkolástól.

Pók kollégák, soha ennél rosszabb délutánunk ne legyen.
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
288. hozzászólás - 2009.07.03. 15:40:28 (Válasz Mortimer #269 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.07.02. 12:03:33
800-ra növelés: tiz napos nyaralás alatt 500 csp jöhet össze, azaz 100-zal többet bukok, ha kiválasztom.

elementáris fúzió maximuma: 200 CSP felett még további horribilis összeget le kell vadászni és el kell költeni a 111-re fejlesztésre, ennyit egy kényelmi opció nem ér meg.

kvízgyorsítás értelmetlen, 50 vadászat pedig azért nem jó, mert 20-nál is betelik az állatoknak szánt hely (maxos vezetőkészségnél).


Sajnos teljesen igazad van, atgondolalan bena modon lett berakva a gyorsitas szemmel lathatoleg azzal a hatso szadekkal, hogy azert a jatekosoknak ne legyen jo, mert az milyen mar. Eleve nem ertem, hogy kenyelmi funkcio miert nem oskoert elerheto, amit esetlegesen jatekbeli eroforassal ki lehet valtani. Elementaris maximumra fejlesztese 700K-1milla kozott van az elen halado karaktereknek. Ez sztem igen tetemes ar lenne onmagaban is egy kenyelmi funkcioert, de hogy a éehetosegert, hogy ennyi LE-t elherdaljon az ember, meg fizetni kell 200 CSP-t, az egyenesen kozrohej.

Azt hiszem a nem buksz CSP-t ha vallalod, hogy buksz CSP-t onellentmodasahoz semmit nem erdemes hozzafuzni.

Ugy velem, hogy kivaloan alkalmas arra ez a fejlesztes, hogy fel lehessen muattni a jatekosoknak, hogy van gyorsitas a jaekban, es kirivoan alkalmatlan arra, hogy a jatek komforterzetet es ezzel elvezetet fokozzak. Elegtelen.

A masik termeszetesen a kuldetesek.Az ami ugye nem volt keszen ket honapja, azota sem sikerult megcsinalni, es most a felmerult tomentelen kivalo otlet helyett egy ilyen buta korlat lett megvalositva. Elkepzeltunk egy autot, lett belole egy tricikli, aminek most kiutjuk meg egy kereket.

Lassan felerul bennem a kerdes, hogy celja-e a jatekvezetesnek, hogy a jatekosok elegedettek legyenek? Vagy az elen jarok mr csak koloncok Miklos nyakan, akiket el kell hesegetni, hogy ne generaljanak fejlesztesi igenyt?
Pontszám: 9.14
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
289. hozzászólás - 2009.07.03. 15:44:40 (Válasz Kocos #288 hozzászólására.)
De Te most mit buksz, ha 200 csp-t áldozol a tárhely bővítésre? 4 napig nem szerzel tp-t, na és? Legalább páran közelebb érnek hozzád szintben és tudsz rájuk portyázni ..
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3.60
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
290. hozzászólás - 2009.07.03. 15:59:36
kocos: á, szerencsétek van, mert hosszú komment jött volna, de már látom, hogy nem éri meg olyanokkal vitatkozni, akik meg vannak arról győződve, hogy saját igényeik = mindenki igénye. minden olyan érvelés komolytalan, ami a top2-n túl nem lát. ennyire azért nem kéne magas lóról játszani. jó vagy, de ettől még néha meggondolatlanul érvelsz.

az pláne megdöbbent, hogy az ennyire szétesett küldetési rendszer korlátja ellen is ágálsz. nem bezzegelni kell, azt nézni, hogy mi nem valósult meg a jó ötletek közül, hanem azt, hogy jobb lett-e vagy sem. mondom azt, hogy jobb lett-e vagy sem.
A hozzászólást winnie módosította 2009.07.03. 16:00:42-kor
Pontszám: 4.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
291. hozzászólás - 2009.07.03. 16:09:17 (Válasz winnie #290 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.07.03. 15:59:36

az pláne megdöbbent, hogy az ennyire szétesett küldetési rendszer korlátja ellen is ágálsz. nem bezzegelni kell, azt nézni, hogy mi nem valósult meg a jó ötletek közül, hanem azt, hogy jobb lett-e vagy sem. mondom azt, hogy jobb lett-e vagy sem.


Elmondtam a velemenyem. Autonak indult, tricikli lett, most kiutottuk egy kereket, hogy ne legyen asszimerikus. Ahelyett, hogy rendesen meg let volna csinalva. Ennek kene orulnom?
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
292. hozzászólás - 2009.07.03. 16:16:24 (Válasz Ricardo #289 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.07.03. 15:44:40
De Te most mit buksz, ha 200 csp-t áldozol a tárhely bővítésre? 4 napig nem szerzel tp-t, na és? Legalább páran közelebb érnek hozzád szintben és tudsz rájuk portyázni ..


Tenyleg mit is bukok vele?
Miota gurcolok vele, hogy az el kozelebe keruljek? Kb. 9 honapja. Nyilvan most akkor semeddig nem tart errol lemondani, egy kenyelmi funkcioert.
Portyazni meg elarulom, hogy az 5 szinttel alattam levok sem tudnak rendesen.
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
293. hozzászólás - 2009.07.03. 16:16:54 (Válasz Kocos #288 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.07.03. 15:40:28

Sajnos teljesen igazad van, atgondolalan bena modon lett berakva a gyorsitas szemmel lathatoleg azzal a hatso szadekkal, hogy azert a jatekosoknak ne legyen jo, mert az milyen mar. Eleve nem ertem, hogy kenyelmi funkcio miert nem oskoert elerheto, amit esetlegesen jatekbeli eroforassal ki lehet valtani. Elementaris maximumra fejlesztese 700K-1milla kozott van az elen halado karaktereknek. Ez sztem igen tetemes ar lenne onmagaban is egy kenyelmi funkcioert, de hogy a éehetosegert, hogy ennyi LE-t elherdaljon az ember, meg fizetni kell 200 CSP-t, az egyenesen kozrohej

...

Lassan felerul bennem a kerdes, hogy celja-e a jatekvezetesnek, hogy a jatekosok elegedettek legyenek? Vagy az elen jarok mr csak koloncok Miklos nyakan, akiket el kell hesegetni, hogy ne generaljanak fejlesztesi igenyt?


A játékvezetésnek nem az a célja, hogy a játékosoknak jó (vagy akár rossz) legyen, hanem az, hogy ne kelljen fejleszteni. A 200 csp eltüntetése remek alkalom arra, hogy 4-5 napnyi fejlődést nullázzon, így ennyivel ki lehet tolni a játék végét. De az utóbbi idő összes fejlesztése ebbe az irányba mutat: költs el 1-2-5-10-100 millió LE-t valamire, amiért a játékbeli lehetőségek nem változnak, viszont remélhetőleg leköti a játékosokat 1-2-5-10-100 napig (ismételhető küldetések, mesteri építészet, irányított vadászat). Várhatóan egyre több minden végére kerül oda még egy nulla - pont ugyanekkora értelmet nyújtva.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen fantáziatlanságba fullad ez a játék.
Ezt például április közepén adtam oda a vezetésnek, most már úgyse lesz belőle semmi, hogy a fertőzés is kiderült.
http://jeriko.hu/vegzetur/fejlesztes.html
Pontszám: 9
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
294. hozzászólás - 2009.07.03. 16:26:29 (Válasz Jeriko #293 hozzászólására.)
Ejj .. Ez az ötlet elég komolyan át lett gondolva és nagyon jónak tűnik.

Elvileg még most is betehetnek hasonlót, annyi módosítással, hogy a Fekete sereg akkor jön, ha valaki totálisan megőrül, és az első 100%os karakter lesz a vezére. (Winnie V1-en)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
295. hozzászólás - 2009.07.03. 16:30:18 (Válasz Ricardo #294 hozzászólására.)
Ez nagyon jó ötletnek tűnik Jeriko, még azzal együtt is, hogy kiderült a fertőzés, nyugodtan használni lehetne, egy az egyben. Tényleg jó kis vérpezsdítés lenne.

Sorry Ricardo, egy kicsit melléválaszoltam.
A hozzászólást Darah módosította 2009.07.03. 16:42:41-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
296. hozzászólás - 2009.07.03. 16:33:00 (Válasz winnie #290 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.07.03. 15:59:36

az pláne megdöbbent, hogy az ennyire szétesett küldetési rendszer korlátja ellen is ágálsz. nem bezzegelni kell, azt nézni, hogy mi nem valósult meg a jó ötletek közül, hanem azt, hogy jobb lett-e vagy sem. mondom azt, hogy jobb lett-e vagy sem.


winnie: egyértelmű, nem lett jobb. És még csak lassítani sem fog. Beleöltek X energiát abba, hogy megcsinálják - totál feleslegesen. Újdonság semmi, egyensúly semmi (én például simán tudom továbbcsinálni az ismételhető küldetéseket azonos sebességgel, és szerintem a top-ban ez szinte mindenkire igaz), miközben ennél több nagyságrenddel súlyosabb aránytalanságok bennmaradnak.
Ezt az energiát abba kellett volna fektetni, hogy a küldetési rendszer ne legyen annyira szétesett, és lehessen folytatni.

A 200 csp-s dolgoknak meg annyi haszna van, hogy növelje a szakadékot a játékosok között. Itt simán vártam volna egy gesztust Miklóstól, hogy nem 20, hanem 20+szint vadászatot lehet indítani egyszerre. Nagyjából 10 karaktert kellett volna beleírni a programba, és minden játékos örült volna neki. Ugyanezt meg lehetett volna tenni max. csp-vel - mindkettő 5 perces "fejlesztés".
Ahogy bekerült minden szempontból rossz: a játékosok nagy része megkapja a "nesze semmi fog meg jól"-t, ezzel együtt a top-ot nem fogja Miklós lassítani mert egyiket sem fogják megvenni, így az ő szándéka sem érte el célját. El lett költve X fejlesztési idő totál értelmetlenül. Ha ez idő alatt a játékvezetés elnyújtózott volna, és pihen egyet, annak sokkal több haszna lett volna - talán kiötlenek közben pár értelmes dolgot.
Pontszám: 9.29
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
297. hozzászólás - 2009.07.03. 16:45:00 (Válasz Jeriko #293 hozzászólására.)
Nagyon tetszik ez az ötlet...Miklós mit válaszolt rá? (vagy aki illetékes volt hogy válaszoljon..)
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
298. hozzászólás - 2009.07.03. 16:45:25 (Válasz Jeriko #293 hozzászólására.)
Az ötlet tényleg jó, kidolgozott. Nekem személy szerint tetszik is, de szerintem nagy botrány lenne Nem a hardcore userek, hanem az egyszeri játékosok körében. Bámulnának a monitorra, hogy ez most mi. Hogy ő az IRL barátaival volt szövetségben, és kiszakították onnan. Hogy hülyeség ez az egész, és rányom a törlés gombra, hogy újraregisztrálva megint közöttük lehessen. stb.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
299. hozzászólás - 2009.07.03. 16:48:03 (Válasz Mortimer #298 hozzászólására.)
Mondjuk a Gy.I.K-ben lehetne erről egy írás hogy mi ez...tudom hogy azt úgyse olvassa el senki, de az ismerősei tudnak szólni neki hogy ez mi,hogyan működik, stb...
A hozzászólást Szabinho módosította 2009.07.03. 16:50:33-kor
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ötletek a VU találkozóról
300. hozzászólás - 2009.07.03. 16:50:36 (Válasz Szabinho #299 hozzászólására.)
Azokról beszélek, akik nem tudják hol van Drakin. Akik nem tudják, hogy a varázslat sebzését mi növeli. Akik megkérdezik hogy lehet szintjénél magasabb tárgya. Hogy lehet állatot befogni.

Alapjában véve szerintem ez a játék legnagyobb hibája: aki nem kattint rá a fórum menüpontra, az teljesen esélytelen. Nincs tudásbázisa, nincs segítőtársa, csak osztogat pontokat cél nélkül.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!