Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
népszerűMong0oseFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
301. hozzászólás - 2009.07.14. 16:30:45
Jó látni, hogy más(ok) szerint is erőforrás az idő.

Ebben a játékban az időt (is) kell optimalizálni. A prémium tagság 25%-al gyorsítja fel az időt. (25% gyorsabb CSP termelődés, gyógyulás, ...) Ha nem vagy premium, semmiről sem maradsz le, csak időben később érsz oda. A szinted környékén ugyanúgy, ugyanolyan erős karakterek lesznek, csak az egyik 4 hónap alatt ért oda, a másik 5 hónap alatt. (pókok és visszafogottan fejlődők kivételével) Lesz olyan, aki idővel elhúz melletted, mert előre siet, de ez sem baj, hiszen mindig lesznek tőled erősebbek a mezőnyben.

Amikor egy szerver elindul a legjobb taktika szinthuszárnak lenni és ennek kell mindent alávetni. Egy már régóta üzemelő szerveren jobb megfontolva, lassan haladni, ne adj Isten pókká válni. Persze ez attól függ, hogy mik a céljaid.

Ha én most 50. szint alatt lennék (de közelebb a 40-hez), kimaxolnám a VF-et és nem váltanék prémium tagságot sem. [Miklós ezért megöl ] Kimaxolnám a kereskedelmet. Persze miután a LE szerző szakik maxolva vannak, az elementáris is maxolnám a vadászatok idejének csökkentése miatt, a sok fölös CSP-t nullázásra használnám.
Az őskövekből talán, ismétlem TALÁN, ősköves tárgyakat vásárolnék, de igazából erre sincs semmi szükség. [és ezért is megöl ] Az ősköves cuccok árai LE-ben is olyan drágák, hogy néha már elgondolkoznék, hogy nem lenne-e érdemesebb sima tárgyakat vásárolni.
Számomra ez egy egészen új játékkörnyezet lenne. Környezet alatt a más célok szerint játszó játékosokat értem. Ők azok, akik tevét nevelnek. (vadászgatnak, fejlesztgetnek...) A kevés egymás közötti kommunikációnak köszönhetően kevés információval rendelkeznek, hogy mit, milyen sorrendben érdemes fejleszteni. Igaz, itt is vannak erős, kemény, aktív játékosok, de szép számmal vannak "ügyetlenebb" játékosok is. Na, ők lennének a portyáim célpontjai.
A napi 15 (/30) PP biztosítaná, hogy ne nagyon szaladjak előre a sok portya TP-nek köszönhetően. De valószínűleg így is több portyaTP-hez jutnék, mint szeretnék, a lassabb CSP termelődés miatt. Ezt a LE kiesést kompenzálhatja a kínzókamrából származó bevétel.
Femme Fatale - Sötét Ösvény (v1)
Dr. Horrible - Ködkapu Strázsái (v3)

Csak 10 féle ember van, aki érti a bináris számok logikáját és aki nem.
Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
302. hozzászólás - 2009.07.14. 18:11:37 (Válasz Mong0ose #301 hozzászólására.)
Idézet: Mong0ose - 2009.07.14. 16:30:45
Jó látni, hogy más(ok) szerint is erőforrás az idő.

Ebben a játékban az időt (is) kell optimalizálni. A prémium tagság 25%-al gyorsítja fel az időt. (25% gyorsabb CSP termelődés, gyógyulás, ...)


Az idő, mint erőforrás nem ebben a formában jelenik meg a játékban. Ott jelentkezik igen erősen, hogy mennyi időt tudsz a játékra szánni napi 24 órából. Aki többet tud a játékkal tölteni, az mindenképpen előnyben lesz azokkal szemben, akik időnként ránéznek a karakterükre.

Sem sikeres pókot, sem elöl törtető szinthuszárt nem lehet létrehozni hobbi időtöltésből.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 7.50
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
303. hozzászólás - 2009.07.14. 18:50:01
Femme Fatale, 40 felett már nem nagyon tudsz pók taktikával játszani. nincs már annyi "ügyetlen" játékos. ráadásul van egy rakat bivalyerős 30-as akik simán ütnek felfele 40 fölé. nem véletlen hogy a legjobb pókok is abbahagyták a portyából való megélhetést 30 közepén-végén.

egyébként meg VF mellé kell a prémium, különben annyira meglassulna a játék hogy a végén teljesen dögunalomba fulladna.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
304. hozzászólás - 2009.07.14. 19:05:17 (Válasz Timcsike #264 hozzászólására.)
Nekem nincs okom panaszra a visszafogott miatt itt egy pár csatám az elmúlt hónapokból (nem mentek el mindent) Az epikusról meg annyit, hogy átlag ölészetnél annyit ütök bele, mint az utánam jövő kettő együtt.

Archibald Cunningham XC Te nyerted a csatát.A jutalmad 8783 lélekenergia és 25 TP. Csata leírása
Archibald Cunningham YX Te nyerted a csatát.A jutalmad 8337 lélekenergia és 25 TP. Csata leírása
Archibald Cunningham WQ Te nyerted a csatát.A jutalmad 4169 lélekenergia és 25 TP. Csata leírása
Archibald Cunningham ÜÖ (ex DS) Te nyerted a csatát.A jutalmad 19829 lélekenergia és 22 TP. Csata

* ez nem dicsekvés, hanem a VF előnyének ecsetelése
A hozzászólást Archibald Cunningham módosította 2009.07.14. 21:33:14-kor
V1
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
305. hozzászólás - 2009.07.14. 21:14:39 (Válasz Archibald Cunningham #304 hozzászólására.)
ez mind szép meg jó (gratula! nyálcsorgás:), de valahogy olyan mesterséges sikerélmény-generálásnak tűnik, nem? bennem az van inkább, hogy "viva la evolution!" és fel-fel minél előbbre az újdonságok felé. már a bő egy hetes szintlépés is lassúnak tűnik, de 2-3 hét kemény lenne

szóval játékstílusa válogatja, de én a kihívásokra, vagyis más néven a szívásokra voksolok
A hozzászólást winnie módosította 2009.07.14. 21:20:27-kor
Pontszám: 1.80
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
306. hozzászólás - 2009.07.14. 21:18:25 (Válasz Archibald Cunningham #304 hozzászólására.)
Archie: helyreigazítást kérek! Az idézett csatáid végén szereplő 20k-s rablás áldozata DS, akit akár Darksolként is azonosíthatnak. Tőlem csak LanMaffia vitt 10k felett és ő is csak egyszer.
Pontszám: 7.67
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
307. hozzászólás - 2009.07.14. 21:20:05 (Válasz Darksol #306 hozzászólására.)
tőled 10k alatt vitt, csak a kreatív ráduplázott, plusz gyémántbónusz:)
Pontszám: 2.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
308. hozzászólás - 2009.07.14. 21:29:14 (Válasz winnie #307 hozzászólására.)
A gyémántbónusz az nem plusz... Tessék végre megtanulni.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
309. hozzászólás - 2009.07.14. 21:29:33 (Válasz winnie #307 hozzászólására.)
A gyémánt bónusz nem működött a kreatív "reform" előtt...
Pontszám: 5
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
310. hozzászólás - 2009.07.14. 21:32:51
Elnézést Darksoltól! Az utolsó idézett csata valójában ÜÖ-vel történt (remélem ilyen monogrammú karakter cak nincs)
V1
Pontszám: 5
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
311. hozzászólás - 2009.07.14. 21:37:09 (Válasz winnie #305 hozzászólására.)
Igazából én nagyon élvezem, persze lehet, hogy ez kompenzálás. Egyedül a lépj 5 szintet küldetés zavar, de sajnos mostanában annak is eljött az ideje. Egyszerre van a menj le a kráterbe (60. szint) illetve szerezz 20 kiégett őskövet vadászaton küldetéssel (ha lopni kéne még bevállalnám, de így...). Ja és nincs szingulárisom se, mert ugye.

Plusz LanMaffia nem smaragd?
A hozzászólást Archibald Cunningham módosította 2009.07.14. 21:38:05-kor
V1
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
312. hozzászólás - 2009.07.14. 21:44:15 (Válasz Archibald Cunningham #311 hozzászólására.)
én is gondolkoztam erősen rajta, de győzött a felfedezés vágy, pedig álmaimban terminátorkodom. bár epikusoknál nagyon elkél a 78. szintű fegyver.
Pontszám: 2.33
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
313. hozzászólás - 2009.07.14. 22:08:13
44-es szint, maxos VF:

"Július 07. 02:10 Gratulálok, a 44. szintre léptél!"

még hiányzik 1.3k TP a szintlépéshez. prémmel és aktív portyázással lehet kompenzálni a VF-et. engem megfogott a döntetlenes küldi (főleg nálam alacsonyabbakat kellett ütni) és a háborúnk a Gaia ellen, itt csücsülök 45 PP-n és folyamatosan bujkálok. nincs egyetlen pontom sem valóságformázáson és szinglin.

bármilyen hülyén hangzik is, a VF egy felzárkoztató szaki. hiába hagynak le a társaid, hiába kapnak több LE-t, azok akik mögötted jönnek VF nélkül már gyengébbek nálad.

szerk: TP
A hozzászólást S0laris módosította 2009.07.14. 23:03:38-kor
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
314. hozzászólás - 2009.07.14. 22:28:06 (Válasz S0laris #313 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.07.14. 22:08:13
...még hiányzik 1.3k LE a szintlépéshez...

LE?
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
315. hozzászólás - 2009.07.14. 22:41:54 (Válasz Archibald Cunningham #304 hozzászólására.)
Én ezt a héten amperkodtam össze:
***** - 46. szintű végzetúr
Te nyerted a csatát, jutalmad 12970 lélekenergia és 24 TP!
(maxos kreatív befigyel)
S0laris nekem sajna már csak 280 Tp kell, hogy elhagyjam az Árnyékvilágot(44-es szint).
Jah és valamikor júl. 4 előtt léptem szintet mert nem találom az eseményekben. Mondjuk most nem is volt annyi időm meg a cselekvéspontok elmentek a tárhely növelésre.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
316. hozzászólás - 2009.07.15. 07:23:17 (Válasz winnie #305 hozzászólására.)
Hát az öt szintes valóban nem egy expressz küldi visszafogva, de olyan szépen be lehet rá osztani a feladatokat, hogy mit is szeretnénk elérni a végére, hogy öröm nézni, közben jól el is lehet róla feledkezni.

A felsőbb régiók kihívásai.
Nos... ahogy írod, innen nézvést az alsó-felső szint nem kihívásnak, sokkalinkább tűnik durva kitolásnak, lásd sebzések, állatsebzések, Kristály, ami így hirtelen eszembe jut. Jó, biztosan lesz abban is valami jó, majd ha egyszer odaérünk, talán addigra értelmeződik a kristálypont, talán szaporodik a kristály horda, de lehet az Sharpa köpenyébe kapaszkodva eztán is ballag felfele vele, de azé a többihez nem árt egy picit kondizni azt a karaktert.
A hozzászólást Darah módosította 2009.07.15. 07:26:51-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
317. hozzászólás - 2009.07.15. 09:03:39
sziasztok,

olvasgatva a leendő küldetéseket, hááát....

én még a lépj 4 szintet küldinél tartok, én már azt nagy kiszúrásnak tartom, de sokat kell portyázni és vadászni + térkapu

Ezek a 200csp-ért megváltható dolgok viszont segítenek az tuti, a középsőt érdemes szerintetek kispórolni ?

sznoopy
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 3
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
318. hozzászólás - 2009.07.15. 09:08:59
Ahogy én látom, nagyon kevesen hajtanak a maximális LE szerzésre. Jóval kevesebben vannak, mint pl a pókok, vagy akik visszafogott fejlődéssel nyomulnak. Azért van pár példa a felzárkózásra, tehát egyáltalán nem lehetetlen. Nyilván Sharpát pár hónap alatt nem lehet utolérni, de az első százba 1-2 hónap lemaradással is be lehet kerülni. Sokan mondják, hogy a karakter a sok tp-től "vízfejű" lesz és mindenki elveri miközben ő nem tud portyázni. Persze, hogy nehezebb dolga van egy ilyen karakternek, mint annak aki a LE/TP arányra fókuszál, de talán nem lehetetlen. Nasdfil tul. összege is jóval alacsonyabb a környezeténél, mégis úgy tűnik, hogy boldogul, és tudja tartani a lépést a többiekkel
Pontszám: 4
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
319. hozzászólás - 2009.07.15. 09:10:24 (Válasz Sznoopy #317 hozzászólására.)
Szervusztok!

A legalsó így, ahogy most van, nekem nem ér semmit. Nem akarok jó kvízválaszt elhajítani azért, mert egy (számomra) rossz kérdést kaptam. Az egyszerre ötven vadászat viszont hasznos lenne nekem is. Akkor érné meg az opció szerintem, ha külön lenne választva a két esemény, akkor akár kétszer 200 CsP-ért is.

Módosítások:
A második lehetőség szerintem egyáltalán nem éri meg, csak egy lehetőséget ad. Ha már van maxos Elementáris fúziód, és elköltendő rengeteg LE-d, akkor lehet rajta gondolkodni.

***

Timcsike: Akkor én leszek talán az egyik idővel, aki sok LE-t akar szerezni, vagy legalábbis az értelmesen elérhető maximumot. :-D
A hozzászólást Awenhai módosította 2009.07.15. 09:13:19-kor
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
320. hozzászólás - 2009.07.15. 09:10:51
Az én tul. összegem sem kimagasló, de azért elvagyok
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 2.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője