Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
201. hozzászólás - 2009.07.13. 22:46:03 (Válasz Zantetsuken #199 hozzászólására.)
Én itt oldalakon keresztül masszív fenyegetőzést, rágalmazást, meg egyéb, kritikán aluli hangvételű flamet látok, nem pedig normális véleménynyilvánítást. Ahogy visszanéztem, tucatnyi ember által el lett neked mondva, hogy nincs csalás, de te azóta is csak folytatod a papagájkommandódat. Örülnék, és a fórum minőségének is jót tenne ha abbahagynád. Ha nem tetszik, fordulj levélben a játék fejlesztőihez, minket meg légy szíves kimélj meg az eszmefuttatásaidtól.

Előre is köszi.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.25
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
202. hozzászólás - 2009.07.13. 22:47:58
a félreértések tisztázása végett pedig, az én nevem Lidércmedve a Mana Van D'állók szövetségből.

szóval ha bárkinek valami kivetnivalója van bármi ellen, amit itt a fórumon mondtam, akkor nekem írjon! szívesen válaszok bárkinek és vitatkozok bárkivel, de ezt az akciót én addig csinálom amíg csak tudom! és hogy ez etikátlan lenne?? óóóó nem! csak kiegyenlítjük az esélyeket! ergo ez egy taktika, amivel kompenzáljuk azt, hogy nem értünk a játékhoz, hülyék is vagyunk alapból és 40+ -os haverunk sincs (pláne ezek után), aki felépít nekünk minden jót!
eltart majd egy darabig, de hátha leszünk többen is!
Pontszám: 3.20
fórumozóVorianFérfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
203. hozzászólás - 2009.07.13. 22:50:11 (Válasz Zantetsuken #200 hozzászólására.)
Igen, hülye és naiv voltam, sajnos csak ma este sikerült pótolnom a fórumos lemaradásom és csak akkor esett le, hogy mi a helyzet.

Arról, hogy miként sikerült elérném azt amit, és, hogy annak mennyi köze van az épületbónuszokhoz, nem részletezném, független elemzők már megtették, a fölösleges szájcséplést pedig nem preferálom.

Nos, sok sikert a bosszúhadjáratotokhoz, a válaszlépéseink meglesznek.
V2 Mephistopheles
Pontszám: 6.50
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
204. hozzászólás - 2009.07.13. 22:54:52 (Válasz Mortimer #201 hozzászólására.)
hányszor mondjam még el, hogy tudom, hogy nem csalás?????
és nem sírok!!!!!!
és nem írigylem őket!!!!!
és nem kell jótanács, hogy legyek jobb, mert én így vagyok jó, ahogy vagyok!!!!
és nem fenyegtőzök, csak ismertettem a taktikám célpontjait!!!!!
és nem fogom abbahagyni!!!!!

nem sértettem meg senkit, és nem is fogok!!!!

az első megszólalásom azért volt olyan amilyen, hogy felkeltsem mindenki figyelmét! ez sikerült is!
nem sértek FE-et, ha itt egyáltalán van olyan (mert ugye engem azóta lehülyéztek, bunkóztak, stb....)
Pontszám: 2.63
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
205. hozzászólás - 2009.07.13. 22:57:55 (Válasz Vorian #203 hozzászólására.)
epekedve várom a revansotokat! lepjetek meg! nyilván meg is fogunk lepődni.
de ne töröltessétek ki a karaktereinket, mert az nem fair!
Pontszám: 1.50
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
206. hozzászólás - 2009.07.13. 23:05:36 (Válasz Zantetsuken #205 hozzászólására.)
Cimbora te tényleg nem vagy ép. Nyiss egy topicot és inkább ott oszd az észt. Másokat meg esetleg hagyhatnál játszani/szórakozni. Ki beszélt itt karakter törlésről rajtad kívül? Vagy valami elkerülte a figyelmemet? Szerinted van rá esély, hogy...á fölösleges, úgysem fogod fel. Értem én, hogy már 3 hete játszol és te vagy az ász. Másrészt meg aki hülyékkel akar sárban bírkózni, az hamar lekerül a szintjükre és ott már a hülye a császár. Szóval én többet nem vesztegetnék rád szót.
V1
Pontszám: 5
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
207. hozzászólás - 2009.07.13. 23:05:58
még egy meglepő húzás:

a másik bebújt előlünk a Katakombákba!

mondanom sem kell, hogy egy Épületet használ a taktikánk időleges kivédésére...

kíváncsi vagyok, hogy alul tudják-e múlni még magukat!

ezek után megnézem már a többi épületüket is, hogy mit tudnak (bár elég sok van...), nehogy újabb meglepetés érjen minket.
Pontszám: 2.63
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
208. hozzászólás - 2009.07.13. 23:09:32 (Válasz Archibald Cunningham #206 hozzászólására.)
köszönöm, megtisztelnél!

és nem 3 hete játszok, hanem másfél napja!!!

a tőrlés természetesen vicc volt, de látom nektek nem sok humorérzéketek van, ha éppen ilyen komoly a téma, amit ennyire a szíveteken viseltek!
Pontszám: 2.44
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
209. hozzászólás - 2009.07.13. 23:42:25 (Válasz Zantetsuken #208 hozzászólására.)
Én a helyedben tömném őket TP-vel!Azt szeretik a portyakarik! És akkor nem kell itt csinálnod a csinnadrattát!
Esetleg ha sokan vagytok és még hadat is üzentek nekik............akkor óránként kaphatnánakTp-t.Akkor aztán még örömtüzeket is gyújtanának
A hozzászólást El Diablo módosította 2009.07.14. 00:00:25-kor


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 5
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
210. hozzászólás - 2009.07.14. 00:05:26
Egyébként meg ne ess kétségbe!Ahogy haladsz előre szintben,úgy fog csökkeni a karakterek közti különbség!2 féle úton lehet elindulni,de végén ugyanoda lukad ki mindkettő ;)Ráadásul az épületbónuszok is végesek!
A hozzászólást El Diablo módosította 2009.07.14. 00:19:28-kor


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 5
fórumozóPhobos7Nő
Végzetúr tehetség
156 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
211. hozzászólás - 2009.07.14. 00:06:22 (Válasz Zantetsuken #207 hozzászólására.)
sziasztok

hát ez tényleg élvezetes volt Pedig holnap korán kellett volna kelnem.....

nos a PP-m mivel mindig portyázom kerek NULLA, és kicsit gyűjtögetni kell abból is, hogy elportyázzam majd tőletek a sok-sok Le-t..... De addig 0LE mellé nem sok szükségem van 3TP-re, ez gondolom érthető....

Tőlem addig csinálhatjátok ezt ameddig akarjátok, én kb 3-4hónapja regeltem és valóban van egy harmincvalahanyas karakterem is, amiből az ötletet merítettem, és hálás vagyok a tanító karaktereknek is, pl Eraman, Tyeoral

ha új TOPIKOT nyit valaki az ügyben, legyen szíves majd megírni hol olvasgathatok tovább

szép estét mindenkinek
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
212. hozzászólás - 2009.07.14. 07:18:51 (Válasz Zantetsuken #204 hozzászólására.)
Én már értelek...v2-n te is valami portyakari félét próbáltál összehozni, csak hát nem mindenkinek sikerül, és irigy lettél, bármit is mondasz...lehet többetkéne azzal foglalkoznod mint itt fárasztani a népet.
Hiéna-ZP

Pontszám: 7.67
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
213. hozzászólás - 2009.07.14. 07:36:22 (Válasz El Diablo #209 hozzászólására.)
pontosan ezt csináljuk!
csak sajnos nem tudunk nekik hadatüzenni még...
Pontszám: 4.25
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
214. hozzászólás - 2009.07.14. 07:43:26 (Válasz Zantetsuken #213 hozzászólására.)
Vegyetek be Ti is egy nagyobb szintű karit...Jajj vagy ez már csalásnak számít??!!!...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
215. hozzászólás - 2009.07.14. 07:44:19 (Válasz Zantetsuken #213 hozzászólására.)
hehe....akkor minél többen csináljátok!Még jól is jártok:leütnek és 15% alatt vadászhattok,aztán LE elkölt támadtok(0LE+TP)és megint vadászhattok!Azal meg nem kell foglalkozni mit szólnak majd hozzá Ajánlom főleg a "tartsd meg a Tp-t magadnak mozgalom"tagjait!
Amit vadásztok akár építésre is költhetitek és akkor nektek is lesz mindenféle épület.
A hozzászólást El Diablo módosította 2009.07.14. 07:45:00-kor


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 3
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
216. hozzászólás - 2009.07.14. 07:56:17 (Válasz El Diablo #215 hozzászólására.)
Hihetetlen hogy még Te is adod alá a lovat Amúgy meg nem sokan fognak beállni mellé, mindenki látja hogy nem ép.
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
217. hozzászólás - 2009.07.14. 08:00:17 (Válasz Szabinho #212 hozzászólására.)
kedves Szabinho!

a karakteremet ennél jobbra már nem nagyon lehetett volna megcsinálni, természetesen épületek nélkül. Sajnos a randomtényező miatt (amit mi nem tudunk kiküszöbölni a Gyakorlótér adta +18 támadóval) buktunk is pár csatát, amiben veszítettünk szép összegeket. Mert mikor 700-800 LE van nálunk és semmire nem tudjuk osztani (mert egy szakértelem és TÖ növeléséhez már 1000 LE kell), amire szükséges, akkor azért nem szívesen vállalunk be egy rizikós csatát.
Eddig természetesen az átlagjátékosról beszéltem, akiknek 20-30-al kisebb a TÖ-k, és kb olyan cuccaik vannak, mint nekünk.
Arra hogy egy náluk erősebb karaktert megtámadjunk (akiknél nyilván sokkal több LE is van, mert nekik is gyűjteniük kell), még is nem gondoltunk, mivel velük szemben gyakorlatilag 50-50%-os nyerés-bukás esélyünk lenne.
Mindez persze teljesen más, ha olyan előnyöd van velük szemben, amit ők képtelenek behozni! Így ebből az 50-50%-ból, ők 80-90%-ot csinálnak (mint mi az átlagkaraktereknél), csupán ők sokkal több LE-t tudnak elhozni, sokkal nagyobb eséllyel!
Szóval ennyit arról, hogy jól kell tudni ellenfelet választani!! Mi is ezeket az ellenfeleket választanánk, csupán nem érné meg, mert nem tudjuk hatékonyan portyázni őket!!
Nem tudom ezen mit nem lehet érteni??? Csupán csak ennyit számít, hogy ki van építve a szövetséged már az 1-4 szinteden!! Mindez belekerült neked mondjuk 4-5k LE-be, hogy használni tudd őket, és így kb 80k LE előnyhöz jutottál hozzánk képest már 5. szinten!!!

Tehát 10-15. szintig igenis számít, hogy valaki milyen körülmények között tudja elkezdeni a játékot (sőt még nagyobb szintig is szerintem)

És akkor még nem beszéltem arról, hogy ebből az irgalmatlan nagy előnyből (80k LE), már az elején rengeteget tudtok költeni szakértelemre (mondjuk a kreatív aff-ra), ami további hatványozott előnyhöz juttat titeket!

Könyörgöm, gondoljátok már ezt át!!!! Hát ennyire nem világos???

És lehet, hogy később kiegyenlítik egymást, de arra a "későbbre" ti olyan tetemes előnnyel érkeztek, hogy sokból nem tart majd átállni egyéb (mondjuk vadászós , vagy bármilyen másra) taktikára. De gondolom ez is nyilvánvaló!
Pontszám: 2.63
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
218. hozzászólás - 2009.07.14. 08:01:00 (Válasz Szabinho #216 hozzászólására.)
Dehogy adom!Magától is rájött!
Hozzád meg úgy sem mennek!


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 3
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
219. hozzászólás - 2009.07.14. 08:03:38 (Válasz El Diablo #215 hozzászólására.)
mi ez a "tartsd meg a Tp-t magadnak mozgalom"??

kik ők és holtalálom meg őket?
Pontszám: 2.63
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
220. hozzászólás - 2009.07.14. 08:05:16 (Válasz Zantetsuken #217 hozzászólására.)
Mire a pókkarik eljutnak magasabb szintre ,te már nemis emlékszel rá!Ezért mondom,hogy ne ess pánikba!Hidd el,hogy ki fog egyenlítődni a karakterek közti különbség.Ha meg nem tudod mire költeni az LE-t ,építsd be!


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!