Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
221. hozzászólás - 2009.07.14. 08:06:02 (Válasz Zantetsuken #219 hozzászólására.)
Majd találkozol velük ne félj!Szinte minden portyakari tagja!


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
222. hozzászólás - 2009.07.14. 08:06:09 (Válasz Zantetsuken #217 hozzászólására.)
Dehogynem, lehetett volna sokkal jobbra megcsinálni azt a karit,nemtudom miért hiszed hogy húdeűberfasza, az épületek meg csak kifogás, nálunk Hype is épületek nélkül nyomja, mégis az egyik legjobb pók nálunk.Én nem vagyok olyan jó, az elején nem jött minden össze, de én is épületek nélkül nyomom, és így is kezd beindulni. Szóval nem kell a mellébeszélés. és ne akard már nekem te bemagyarázni hogy mit lehet és mit nem, te, aki max 1 hónapja játszik a játékkal (és akkor sokat mondtam).
Hiéna-ZP

Pontszám: 4.25
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
223. hozzászólás - 2009.07.14. 08:08:28
Nem is vitatkozom veled tovább, mond csak a hülyeségeidet. El Diablora pedig rá sem ismerek


Csak még annyit hogy kb 2-3 embernek van épületbónusza az ilyen szövikben, akik utána jöttek már nem, hiszen a nagy játékosok akik építenek, a kutat is feljebb tolják, azt pedig nem könnyű beépíteni.
További jó nyavalygást!
A hozzászólást Szabinho módosította 2009.07.14. 08:09:58-kor
Hiéna-ZP

Pontszám: 5.33
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
224. hozzászólás - 2009.07.14. 08:11:46 (Válasz Zantetsuken #217 hozzászólására.)
Nem lehetett volna
nah azért ezt ne mondd tessék én ugyan ott vagyok V2-n ráadásul még a hordánk is megegyezik, úgy hogy Én a helyedben a sarokba bújnék és csöndbe maradnék...


Zsákmányolt lélekenergia: 12.744
Elvesztett lélekenergia: 2.418
Összes építés: 30
Ennyi kell a kútba még...:

Ahhoz, hogy használhasd a szövetség épületeit, és részt vegyél az építésekben, előbb bele kell töltened a Lélekkútba még 77598 lélekenergiát!

Nem szerettem volna magam felfedni, de mind1 majd lesz ami lesz...mivel nekem nincsen semmi bónuszom, ezért betérnek az idióták és TP vel áldanak meg...mert nem tok elbújni

Úgy hogy megkérlek még1* ne add itt az *** köszi.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
225. hozzászólás - 2009.07.14. 08:17:24 (Válasz Szabinho #223 hozzászólására.)
mi rosszat mondtam most Szabi? Azt hiszed most tömegével fognak nekirontani a portyásoknak?Ne csináld már!


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 5
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
226. hozzászólás - 2009.07.14. 08:24:08 (Válasz Viszok009 #224 hozzászólására.)
hát kíváncsi is leszek, hogy neked mikor lesz +90k LE diff-ed 5. szinten....
segítek: soha! épületek nélkül te is "csak" annyira leszel erős, mint mi!
Pontszám: 4.25
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
227. hozzászólás - 2009.07.14. 08:27:13 (Válasz Zantetsuken #226 hozzászólására.)
...
A hozzászólást Szabinho módosította 2009.07.14. 08:38:08-kor
Hiéna-ZP

Pontszám: 4.33
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
228. hozzászólás - 2009.07.14. 08:27:24 (Válasz Zantetsuken #226 hozzászólására.)
egyébként meg nagyon sajnálom, hogy nem tudsz "elbújni", és így szembesülsz azokkal a problémákkal, mint mi! Teljesen együttérzek veled!
Pontszám: 3.60
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
229. hozzászólás - 2009.07.14. 08:27:51 (Válasz Szabinho #227 hozzászólására.)
senki!
Pontszám: 2.33
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
230. hozzászólás - 2009.07.14. 08:31:45
Őszintén szólva ha nem nézném a neveket is a postok mellett, fullra azt hinném hogy itt is a TOPperek osztják az észt.

Persze, magyarázzátok meg hogy nem előny ha a portyások popsija alá felhúznak egy komplett szövetséget egy ezres építés árán, mert
a.) alacsony szinten elviszi a random
b.) magas szinten már jelentéktelen bónusz ez
c.) a bajnokikat meg mindenképp az érintettek nyerik, bónusz ide vagy oda

LOL. Pluszban meg azt is magyarázzátok meg nekik hogy ők is keressenek magasszintű haverokat, akik beszállnak építkezni, úgy mint az újrakezdő arcok. Ha ők tegnap reggeltek, akkor is.

Azzal egyetértek hogy ez nem csalás, az etikus volta nézőpont kérdése, de hogy ez nem előny... Odáig mikor fogtok eljutni hogy tképp hátrányos a fullos szövetség?

Tudjátok nem mindig érdemes ám komplett hülyének nézni a többieket. A két "lázadó" kolléga stílusa ugyan helyenként valóban hagy maga után némi kívánnivalót (enyhén fogalmaztam), de ezt az elképesztően hiteles érveléstechnikát meg a nem kicsit nagy arcot talán hagyjátok már meg a hanyatló TOPperek ópiumának. Meg lehet ám próbálni bebizonyítani a feketéről hogy fehér, az általában pont ugyanilyen vicces szokott lenni.
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 8.60
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
231. hozzászólás - 2009.07.14. 08:39:08 (Válasz Bolsevik #230 hozzászólására.)
köszönöm szépen! teljesen egyetértek veled! és megkövezem magam, ha kell a stílusomért!


egyébként hazudtam... egy valaki jobb nálam épületek nélkül! neki hozzám képest +10k LE diff-je van, szóval Őszintén gratulálok neki!!! Nem nagy különbség, de azért mégsem +80k...
A csatái számából ítélve, ő pár héttel több idő alatt jutott el oda, ahol én vagyok; de én nem voltam ilyen türelmes, szóval én sem vagyok 100% pók!
Pontszám: 3.83
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
232. hozzászólás - 2009.07.14. 08:56:26
végezetül pedig nem tudom miért olyan nehéz megoldani,
-hogy egy X átlagszintű szövetségbe ne tudjon belépni egy X+12. szintű vagy nagyobb karakter?? Persze fodítva nyilván nincs értelme korlátozásnak, mert akkor már ki kell fizetnie az új karinak a már meglévő épületek használatát, és az valóban nem kevés LE!
-hogy a szintek közti támadásokra +- %-os tulajdonságmódosítót kapjunk? Nem túl bonyolúlt feladat lenn...
-hogy a csaták randomja jobbna ki legyen küszöbölve? Erre is volna javaslatom, de ezt kicsit bonyolultabb lenne itt kifejtenem, ezért ezt nem is teszem meg.
Pontszám: 2.33
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
233. hozzászólás - 2009.07.14. 09:00:01
Mondok egy mesét.

Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy online játék.

A játék elején mindenki minden erőforrását kihasználta, szépen szélesedett is a mezőny, úgy szintben, mint erőviszonyokban, de nagy eltérés nem volt a karakterek ereje között.

Telt-múlt az idő, egy forradalmár lélek kiktalálta, ő biz csak az egyik erőforrást fogja kihasználni, mégpedig azt, amelyiktől sokkal lassabban fog emelkedni a szintje, viszont kitartó munkával sokkal erősebb lehet, mint a körülötte lévők.
Bizonybizony, megszülettek a pókok. ( nem végzeturas találmány ez ám. )

Az idő ismét telt múlt, a pókok beálltak párszintenként, de mivel munkás játék volt, nem voltak sokan.
De jött egy újítás, úgy hívták Piac.
Ami azt jelentette, hogy a játékosok egymásnak közvetlenül is adhattak el tárgyakat.

És ekkor szabadult el a pokol.
A nagyszintű, sok bevételt szerző, ám nagyon gyenge karaktereket megkeresték haveri alapon játékot újrakezdő egyes szintű karik, ugyan segítsenek már nekik egy kis plusz előnyhöz jutni.
Ők vesznek a piacon egy bármilyen tárgyat nagyon olcsón, és azt a nagy karakter vegye meg tőlük maximális áron. Aztán visszavásárolják minimális áron, és ezt a játékot napi 25 alkalommal is el lehetett játszani.

Az eredmény:

1-5 szinten abszurd erejű karakterek piacolódtak fel, egyre több, mivel az ötlet terjedt.
Nulla játékkal, nem csalással, mert ugye lehetséges volt megtenni, a játék engedte.

Viszont a frissen regelt új játékosok játékát olyan szinten lehetetlenítették el, hogy egyszerűen megszűnt a karakterutánpótlás, szó szerint agyonverték őket. (ott nem volt 15 % alatti védelem)

A játékvezetés végül kénytelen volt a piac rendszerét megváltoztatni.

Mese vége, bocsi, hogy untattalak benneteket.

Itt ez a veszély nem fenyeget egyelőre, és tényleg csak azok jutnak nemkicsi szövielőnyhöz, akik köré épülnek a szövetségi épületek, tehát a később érkezők már nem kapnak belőle olyan könnyen.
A "köréépítés" kivédésére nagyon módot sem látok, legfejlebb ha a szövi mindig aktuális kútméretének valahány %-a lenne a kötelezően beépítendő, és aki nem épít, az "kiesik" a szövibónuszokból.

Elnézést a jófélig offért.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 9.09
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
234. hozzászólás - 2009.07.14. 09:03:13 (Válasz Darah #233 hozzászólására.)
Nálam ez 10 pont!


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 3.60
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
235. hozzászólás - 2009.07.14. 09:05:17
Megelőztek
A hozzászólást Bolsevik módosította 2009.07.14. 09:06:00-kor
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 3
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
236. hozzászólás - 2009.07.14. 09:11:44 (Válasz Bolsevik #235 hozzászólására.)
Bolsevik kolléga talán még részletesebben kifejtette a dolgot.
Kár volt törölni.
A hozzászólást Darah módosította 2009.07.14. 09:12:29-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
237. hozzászólás - 2009.07.14. 10:12:49 (Válasz Zantetsuken #232 hozzászólására.)
Idézet: Zantetsuken - 2009.07.14. 08:56:26

-hogy egy X átlagszintű szövetségbe ne tudjon belépni egy X+12. szintű vagy nagyobb karakter?? Persze fodítva nyilván nincs értelme korlátozásnak, mert akkor már ki kell fizetnie az új karinak a már meglévő épületek használatát, és az valóban nem kevés LE!


Ennek semmi értelme, mert röhögve ki lehet játszani. Ha mondjuk átlag +12 a határ, akkor belép egy pár átlag +11 szintű karakter, és máris annyira felhúzza ezzel az átlagot, hogy az lép be aki akar.

Bolsevik:

-nem azt mondtuk hogy nem előny, hanem azt hogy nem akkora nagy probléma, mint amilyennek itt a kolléga beállítja, mert

a) nem olyan dolog, amit az ember simán naponta megcsinál, hisz az alacsony póknak kell alapítania a szövetséget, akik az építés után lépnek be, azoknak nem táp
b) alacsony szinten tényleg táp, de alacsony szinten az ember gyorsan szintet lép, így ez nem egy hosszú időszak
c) magasabb szinteken elfogy ez az előny, mert
-másnak is lesznek hasonló épületei
-a bónusz aránya kisebb lesz
d) hosszú távon nem tudom mennyire tud egy ilyen szövetség életképes maradni, egy magas szintű egyedül fel tudja egy bizonyos szintig rántani, de mi lesz később
e) a korábban felvázolt négyzetesen növekvő előny nem igaz, inkább röhejes
f) az asztalverésen kívül nem hangzott el értelmes javaslat arra hogy ezt hogy lehetne kiküszöbölni
A hozzászólást Ajgatsz módosította 2009.07.14. 10:26:35-kor
Pontszám: 8.33
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
238. hozzászólás - 2009.07.14. 10:42:36 (Válasz Zantetsuken #232 hozzászólására.)
Kedves Zantetsuken !

Nem tudom miből gondolod azt, hogy ha valami neked nem sikerül, akkor másnak sem sikerülhet ? Amúgy meg igazi nyomorult lehetsz, azt tervezgeted hogy hogyan tudnád elbaszni mások játékát, és még ideológiát is építesz mögé, gratulálok. Tippre 13 éves vagy. Csak az irígység beszél belőled, ha neked is segítene egy nagy kari akkor mindjárt nem lenne etikátlan hidd el. Minek képzeled magad? Te vagy a nagy igazságosztó aki majd elhozza a megváltást a szegény noob játékosoknak? Ki a f@aszom kért erre?
Aki jobban játszik annak tegyük tönkre a játékát! -Ha valami, hát ez etikátlan.
Ja, és nem értem, hogy miért kellett szétoffolni ezt a topicot? Szerinted kit érdekel a hülyeséged?
Pontszám: 6.15
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
239. hozzászólás - 2009.07.14. 11:05:24 (Válasz Cavalorn #238 hozzászólására.)
Nos ez már beszéd!!! Látom te nem nagyon olvasgattad, azokat a hozzászólásokat, amiket én írtam.... Nem baj, de bocs, hogy nem fogom magam ismételni! Az alpári stílusod pedig nem ide való, szóval szevasz!


Egyébként valóban nem jó az X+12 szintkorlát, mert tényleg kijátszjató az átlagszintek fokozatos növelésével... (de már vannak erre is jobb ötleteim!)

de nyilván itt ez senkit nem érdekel; és nehogy már az itteni Rutinos Nagytudású Fedhetetlen játékosoknak vélemyényt (ne adj Isten új ötleteket) mondjon egy ilyen 13 éves, nyomorult kis noob, mint én!! Hát mit képzelek én??!!

azért remélem ez ellen a faragtalan jóképességű ellen majd szót emel még valaki rajtam kívűl, mert ez már a sértés határát súrolja!!!

persze engem nem nagyon zavar, szépen kiröhögöm és kész, csak azért mégse engedje már meg magának az ilyen...
Pontszám: 3.20
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
240. hozzászólás - 2009.07.14. 11:23:28 (Válasz Zantetsuken #239 hozzászólására.)
Szerintem vicces dolog, hogy pont te kritizálod más stílusát. Szerintem Cavalorn kicsit fogja vissza magát, viszont te is nézz már magadba. Ami pedig "Rutinos Nagytudású Fedhetetlen játékosok"-at illeti a legtöbb ember általában segítőkész, és segít ha valaki kérdez. A te esetedben egyszerűen arről van szó, hogy nincs igazad, és ami még rosszabb meg vagy róla győződve hogy mégis, csak elnyomnak. Amit mondunk neked az az egyik füleden be, a másikon ki, miközben csak az asztalt vered és ugyanazt szajkózod.

Tudom te azt hiszed hogy a nagyok megpróbálják elnyomni szegény kis újonc játékosokat, hogy a saját hatalmi pozíciójukat bebetonozzák, és azért hurrognak le, mert neked új és forradalmi ötleteid vannak. Az meg sem fordul a fejedben, hogy nekik egyszerűen csak tapasztalatuk van, és látják, hogy egyszerűen tévedsz.
A hozzászólást Ajgatsz módosította 2009.07.14. 11:28:31-kor
Pontszám: 7.67
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!