Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
141. hozzászólás - 2009.07.13. 15:44:42 (Válasz Archibald Cunningham #139 hozzászólására.)
PÜ-ben azt írja a szintjén a "nem csalók" között az övé a legjobb karakter Szóval szerintem ne kötözködjünk, biztos nem kezdő...
Hiéna-ZP

Pontszám: 8.33
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
142. hozzászólás - 2009.07.13. 15:46:05 (Válasz Byzon #138 hozzászólására.)
akkor elmondom itt is, hogy az "ilyeneket" leszámítva nekem van a legerősebb karakterem a szintemen (még talán +-1 szinten is). Szóval tudom, hogy csinálják, pláne nem vagyok írigy (de ezek szerint ők büszkék erre, hát gratula nekik). És pont ezért idegesítő, hogy hiába a király karakterem, kitörölhetem vele, mert egy Bajnoki-t sem fogok nyerni, bármikor szétcsaphatnak, ha kedvük támad, és még csak annyit sem tudok rá mondani, hogy bakfitty!!
ja, és mit szóljon mindehhez az átlagjátékos? Vagy ők már ennyire emberszámba sincseneke véve??
Hát ez siralmas....
Pontszám: 3.38
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
143. hozzászólás - 2009.07.13. 15:47:09 (Válasz Zantetsuken #142 hozzászólására.)
Mondtam én, ő a legjobb!! Ha kérhetünk egy karinevet...hozzádfogok járni leveretni amgam!
Hiéna-ZP

Pontszám: 8.75
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
144. hozzászólás - 2009.07.13. 15:48:50 (Válasz Zantetsuken #142 hozzászólására.)
Bajnoki... ugyan már... annó én is voltam legnagyobb TÖ-jű a szintemen, kategória legmagasabb szintje, és az első körben kivert egy olyan karakter, akit amúgy megeszek reggelire...
Pontszám: 5
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
145. hozzászólás - 2009.07.13. 15:50:45
Én csak dobogós vagyok a szintem, úgyhogy gratula!
Viszont tényleg beavathatnál minket, kit is tisztelhetünk benned - mármint az elnézőbbek tisztelnek még (egy kicsit) a többséget eléggé felhúztad -.
V1
Pontszám: 5
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
146. hozzászólás - 2009.07.13. 15:51:27
Affranc azt hittem a 200. hozzászólással meg lesz a VM cím.
V1
Pontszám: 5
népszerűtlenKammusFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
147. hozzászólás - 2009.07.13. 15:52:19
Egy másik topicban én is erről kezdtem vitát, ott is rendesen lehurrogtak.
Játszuk ugye ezt a pók játékot, játsszák ezt mások is a szinten ez eddig oké, csakhogy ebben a stratégiában is van kockázat és itt derül ki, hogy ki tudja ügyesebben a kockázat ellenére fejleszteni a karakterét. Ezek a játékosok gyakorlatilag nulla kockázattal portyáznak, egy mezei játékosnak akármilyen taktikával esélye sincs utolérni őket, és még egy sikeres pok játékos is egyszerű farm lesz ezeknek. Arról nem is beszélve, hogy hiába küzd az ember, nem lesz olyan esélye a bajnoki viadalokon amilyen járna neki.
Had másoljam be az egyik érvemet egy másik topicból.

"Gondolj csak bele, nem lehetséges 40. szintről 1.-re támadni, mert ha lehetne ezt mindenki unfairnek tartaná. Ha 40. szintű karakter átadhatná a tápos fegyverét egy 1. szintűnek, az is egyértelműen unfair lenne. Itt gyakorlatilag LE-t adnak át a 40. szintről 1. re amiből felhúzzák a gyakteret és védfalat. Lehet, hogy csak nekem és a társaimnak tűnik fel mert valamilyen szinten érintettek vagyunk a dologban és foglalkozunk a témával, de nagyon nincs ez így jól."

Bárki bármit is mondjon, nem tagadhatja, hogy teljesen más játék folyik a különböző szinteken. Diplomácia ide vagy oda, ez túlságosan aránytalanná teszi az alacsony szintű játékot!
Pontszám: 2.18
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
148. hozzászólás - 2009.07.13. 15:55:20 (Válasz Archibald Cunningham #145 hozzászólására.)
nem számít ki tisztel ki nem!
én/mi egy jót akarok(unk) játszani, mert ez egy remek kis játék "lenne" csak pár hibát kéne kiküszöbölni!
Az hogy ki vagyok én? pedig nemsoká úgyis ki fog derülni! addig is legyen a célszemélyeknek meglepetés!
Pontszám: 2.83
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
149. hozzászólás - 2009.07.13. 15:56:50 (Válasz Zantetsuken #148 hozzászólására.)
Ne csigázz, hagy tisztelegjünk hatalmas karaktered előtt.
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
150. hozzászólás - 2009.07.13. 15:57:32 (Válasz Kammus #147 hozzászólására.)
de pl mancsot minden további nélkül adhat egy 40. szintű egy 1. szintűnek, az jelentősen többet érne, mint egy fegyver
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
151. hozzászólás - 2009.07.13. 15:57:43 (Válasz Kammus #147 hozzászólására.)
Akkor ezek szerint ezért nem nyertem sosem medált, mert Meszy, Sameed meg a többiek mind csaltak...

Figy V2-n én is kezdtem egy ilyen fél-csaló karit, 120 K s kútba most már csak 77K-t kéne beépítenem, eddig 30 LE-t raktam be...3as szinten...

Nagyon jó lenne még jobban lekorlátozni, ezt az eleve elbaltázott stílust, hajrá kezdj bele TEIS a lobbizásba...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.33
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
152. hozzászólás - 2009.07.13. 16:02:04 (Válasz Zantetsuken #142 hozzászólására.)
Mit nevezünk átlag játékosnak?
Ismerem egy ici-picit Ösvényjárót, annyit tudok, ha az átlag játékos ír neki, hogy segíts mert nem tudom hogy csinálod elmondja...
Eleddig Hiéna is ilyennek tűnik nekem fórum hsz-ok alapján...
Az átlag játékos előtt nyitott a fórum ahol elolvashatja a stratégiák topicot...
Az átlagjátékos kérdezhet a fórumon és segítünk (ha azt normális hangvételben teszi).
Az átlagjátékos nem pók (ők kevesen vannak), magyarul elég korlátozott ideig találkozik velük.
Vagy az átlagjátékos az, aki csak van, vadászik, néha ide-oda fejleszt azt kész? Igen, lehet ez is az átlagjátékos... Átlagjátékost mindenki emberszámba veszi, ha idejön a fórumra és emberrien viselkedik...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.75
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
153. hozzászólás - 2009.07.13. 16:02:40 (Válasz Viszok009 #151 hozzászólására.)
ezek szerint te nem tartozol így közéjük. Ők ezt sokkal profibban csinálták volna. Kb 1000-1500 LE-s építéssel +18-30 támadóhoz és +15-24 védőhöz tudnak jutni! Bravóóóó!!! És nekik ennyi volt a randomtényező kizárása már 1. szinten! valaki még 6-8. szinten is kikap a rossz-szerencse miatt, legyen bármilyen erős a karaktere!
Pontszám: 3.82
népszerűtlenKammusFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
154. hozzászólás - 2009.07.13. 16:03:17 (Válasz Viszok009 #151 hozzászólására.)
Idézet: Viszok009 - 2009.07.13. 15:57:43
Akkor ezek szerint ezért nem nyertem sosem medált, mert Meszy, Sameed meg a többiek mind csaltak...

Figy V2-n én is kezdtem egy ilyen fél-csaló karit, 120 K s kútba most már csak 77K-t kéne beépítenem, eddig 30 LE-t raktam be...3as szinten...

Nagyon jó lenne még jobban lekorlátozni, ezt az eleve elbaltázott stílust, hajrá kezdj bele TEIS a lobbizásba...



Te se érted. A kis kari előbb feltölti a minimális kutat, teljes értékű tag lesz, majd megy az überkari és épülnek a gyakorlóterek.
Pontszám: 1.80
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
155. hozzászólás - 2009.07.13. 16:06:24 (Válasz Zantetsuken #153 hozzászólására.)
1- ez csak akkor működik, ha a pici karakter alapítja a szövetésget és a többiek utánna lépnek be és húzzák fel, ha később lép be, akkor rengeteget kell építenie
2 - Nem tudom mi a francért vagy így kiakadva. 6-8 szint? És? Az még teljesen az eleje a játéknak, magasabb szinteken ahol az igazi taktikázás megy, ott úgy el fog ez a különbség olvadni, hogy csak na....
Pontszám: 6.50
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
156. hozzászólás - 2009.07.13. 16:07:10 (Válasz Zantetsuken #153 hozzászólására.)
Én és aki most lép be a Zöld Pókokhoz nem kapja már könnyen a bónuszt, a nagyok építésének köszönhetően 140K-s kút lett, szóval mindennek megvan az ára. És így is, 4.szinten aztmondhatom már nem sokszor üt be a random(persze vannak kivételek..), pedig semmilyen bónuszom nincs.
Hiéna-ZP

Pontszám: 7.50
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
157. hozzászólás - 2009.07.13. 16:09:35 (Válasz Byzon #152 hozzászólására.)
Ösvényjárót én is ismerem úgy-ahogy!

az átlagjátékos nem jön ide a fórumra, mert akkora információhalmaz van itt fent, hogy még olvasás előtt agyvérzést kap szerencsétlen. Ezért inkább bele se kezd!
az átlagjátékos keveset találkozik pókkal, de azalatt frankón elmegy a kedve a játéktól
az átlagjátékosnak nincs pár 40-50-es szintű haverja
az átlagjátékosnak még fogalma sincs, hogy a legtöbb épület hogyan működik, ami a "tisztességes és etikás" játékosoknak már 1. szinten megvan
stb,....
Pontszám: 4.88
utáltKyouakuFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
158. hozzászólás - 2009.07.13. 16:12:54 (Válasz Kammus #154 hozzászólására.)
Hát ez kezd fajintos lenni...
A hozzászólást Kyouaku módosította 2009.07.13. 16:13:19-kor
Aki nem értené a nevem, az nézzen szét a szótárban...ennyi segítség elsőre!

UI: Lesz majd többis...XD
Pontszám: 2
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
159. hozzászólás - 2009.07.13. 16:12:56 (Válasz Zantetsuken #157 hozzászólására.)
Mindenki magából indul ki...
Hiéna-ZP

Pontszám: 5.33
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
160. hozzászólás - 2009.07.13. 16:16:24 (Válasz Ajgatsz #155 hozzászólására.)
erre csak egy egyszerű matematikai példával reagálnék:

az 2-es szám az átlagkarakter 1. szinten (minden épület nélkül)

a 3-as szám a "tisztességes és etikás" karakter az 1. szinten (Gyakorlótér 5. szint, Védőfal 4. szint)

a karakterek fejlődési algoritmusa, mondjuk a látványosság kedvéért a négyzetre emelés

2, 4, 16, 256, 65536,...

3, 9, 81, 6561, 43046721,...

azt hiszem érezhető a különbség! aki nem érti az összefüggést, sorry...
Pontszám: 4.88
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője