Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Akadémia
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
201. hozzászólás - 2009.02.21. 15:29:44 (Válasz Simon #199 hozzászólására.)
Azt sem tudom melyikben vagy.
Valamint általánosságban értek egyet a dologgal és tapasztalok "furcsaságokat".
Kapásból eszembe jutott 4 szövetség, ahol bizonyos(!) tagok használhatnak valamit, de a társaik is csupán gyanítják. Nem az első 4 szövetségre céloztam sorrendben, mielőtt belekötsz.
Pontszám: 1.44
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
202. hozzászólás - 2009.02.21. 15:31:44 (Válasz Hagya #200 hozzászólására.)
Végre valaki düh helyett gondolkodott, és vette a fáradtságot megérteni a mondandóm lényegét. Köszönöm!
Pontszám: 1.67
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
203. hozzászólás - 2009.02.21. 15:41:24 (Válasz Zaccmester #201 hozzászólására.)
"Kapásból eszembe jutott 4 szövetség, ahol bizonyos(!) tagok használhatnak valamit, de a társaik is csupán gyanítják"

Melyik négy szövetség?

Ugyanazt a szarkeverést folytatod, mint tegnap, SEMMIT nem állítasz, csak sejtetsz, "én tudom, hogy csalnak, de nem mondom el". Vagy mondd el, vagy fejezd be! Teljesen hiteltelen vagy.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.75
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
204. hozzászólás - 2009.02.21. 15:52:27 (Válasz Mortimer #203 hozzászólására.)
Mortimer, neked most miért is fáj, hogy valaki megosztja az aggodalmait? Nem értelek. Ha Te biztos vagy benne hogy mindenki tisztán játszik, akkor legyints egyet és menj tovább. Zacc jól és helyesen teszi hogy nem vádaskodik, hanem általánosságban aggódik.
Én is sejtem itt-ott, hogy valami nincs rendben. Erre írtam, hogy ennyi pénzért bizony szigorítani kellene, jobban szűrni, és mégjobban büntetni a legapróbb szabálytalanságot (script, multizás, stb).
Ha pedig Te is egyetértesz abban hogy akadnak akik tisztátalan eszközöket alkalmaznak, javaslom ne Zacctól követelőzz, hanem a Stafftól, hogy jobban figyeljenek oda.
Pontszám: 6.50
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
205. hozzászólás - 2009.02.21. 16:00:18 (Válasz Mortimer #203 hozzászólására.)
Most komolyan gondolod, hogy 4 szövetséget gyanúba keverek, és tagokat fogok megnevezni? Mi a fenének nézel, nem vagyok ÁVH-s!
Miklósék végezzék a dolgukat a pénzemért, majd ha nekem fizetnek a szűrésért, akkor nevezgetek. Nem, akkor sem, hanem eltűnnének végleg. Én bátorkodom jelezni a problémát, az illetékes pedig bizonyítsa az ellenkezőjét. Jó hogy már nem nekem kell bevinni a sittre is a bűnözőket, mert a rendőrséget nem érdekli a dolog...
Pontszám: 2.63
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
206. hozzászólás - 2009.02.21. 16:01:30 (Válasz Gau84 #204 hozzászólására.)
Az fáj, hogy _nem oszt meg semmit_. Ha valami problémája van, ÍRJA LE, ne pedig csak ködösítsen. Én merem vállalni a véleményem, más is, de ő csak gyáván vádaskodik. Ennél rombolóbb kevés dolog van, mert ezt lehetetlen cáfolni. És ezt ő is tudja nagyon jól.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.67
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
207. hozzászólás - 2009.02.21. 16:05:43 (Válasz Zaccmester #205 hozzászólására.)
"Most komolyan gondolod, hogy 4 szövetséget gyanúba keverek, és tagokat fogok megnevezni? Mi a fenének nézel, nem vagyok ÁVH-s!"

Valóban nem. Te annál sokkal rosszabb vagy.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.17
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
208. hozzászólás - 2009.02.21. 16:07:14 (Válasz Mortimer #206 hozzászólására.)
Romboló??? Csalni és ellehetetleníteni nem az?
Mit osszak meg, amikor általános a probléma? Van értelme? Nincs, átfogó szűrés kell!
Hozzáteszem, hogy eddig mailban két esetben jeleztem tételesen kilistázva multizás tényét. Ismerősök is megtették párszor.
Tudod mi történt? SEMMI!!! Akkor minek? Én sem teszem azóta, barátaim sem teszik...

Annyira hadakozol a dolog ellen, hogy az már kissé furcsa...
Pontszám: 2.33
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
209. hozzászólás - 2009.02.21. 16:11:16
Ezt most minden oldalról sürgősen abba kéne hagyni!

Zacc, két dolog:
1. Írj azoknak akikről sejtesz valamit.
2. Írj Miklóséknak, hogy nézzenek utána.

Legközelebb számolj 10-ig, te is és Morti is.
Lehet igaza mindkét oldalnak. (Ha Zaccnak igaza van, marha gyorsan meg kell húzni a határt a "figyelő programnak" és mielőtt zárolják/törlik vegyék fel a "gyanúsítottal" a kapcsolatot. Mortinak is igaza van, mert ez így, jelen formájában nem több, mint vádaskodás.)

Pontszám: 9.17
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
210. hozzászólás - 2009.02.21. 16:14:41 (Válasz Zaccmester #208 hozzászólására.)
Te Zaccmester! Eddig alapvetően kedveltelek, jó humorú értelmes embernek tűntél, de amit leművelsz most az már egy kicsit... Nos jeleztétek valakikről, hogy gond van és nem történt semmi? Esetleg az nem jutott még eszedbe, hogy azért mert valóban alaptalan volt a gyanú??! Na meg tudsz mondani 4 szövetséget? Tedd meg Miklós felé és ki fogja vizsgálni. Én még emlékszem, hogy Éjvirágot szegényt mennyiszer gyanúsították meg szövetségestől és amikor már ő maga kérte a vizsgálatot akkor kezdtek elcsitulni a kedélyek. A gyanú nem mindig igaz. Annyit tehetsz, hogy szólsz Miklósnak, de megnevezés nélkül a nagy fórumon végképp ne dobálózz szavakkal! Ez így, már elnézést, de sz@rkeverés! Természetesen sem olyan ostoba, sem olyan naív nem vagyok, hogy azt higyjem mindenki becsületesen játszik, de vagy van bizonyítékod avagy legalább megalapozott gyanúd és akkor tárd a JV elé, vagy csak halvány gyanú él benned, akkor viszont ne szólj róla. Legalábbis szerintem ez így korrekt.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.83
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
211. hozzászólás - 2009.02.21. 16:15:03 (Válasz Mortimer #207 hozzászólására.)
Én szeretnék egy szigorúan szűrt, feltörhetetlen és multit kizáró játékot játszani, ahol éjjel-nappal működik az admin rendszere, aki cselekedni sem lusta! Ennyi...
Személyeskedésbe pedig nem mennék bele, mint ahogy eddig is azért fogalmazok általánosságban.
Fentiekkel egyet nem értéseddel magadat minősíted, mindenki gondolja ahogy akarja.
Pontszám: 1.80
fórumozóTeki1986Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
212. hozzászólás - 2009.02.21. 16:17:50 (Válasz rhynn #198 hozzászólására.)
Idézet: rhynn - 2009.02.21. 15:08:33
komolyan, körbekérdezgetek, ki tudna nekem valami scriptet írni, hogyha el kell rohannom tárgyalásra/meetingre és nem tuom megállítani a vaádszatot, elkölteni az LE-t előtte, akkor valami legyen, mert így buktam már 8000 LE-t két hét alatt. Senki nem tud szerintem adni...


Simán összelehet dobni, csak pl. nekem nem éri meg, bár ha jó pénzért eltudnám adni akkor simán pár nap alatt összelehet dobni ilyet.... Csak egy kicsit érteni kell a "dolgokhoz"
Pontszám: 5.33
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
213. hozzászólás - 2009.02.21. 16:21:12 (Válasz Byzon #210 hozzászólására.)
Nem tudom mi történt, úgy tájékoztatnak mindenkit, ahogy Téged.

Könyörgöm ne személyekre és 1-1 szövire bontsuk a gyanút (ami nem csak az enyém, bár most nagyon el akartok szigetelni), hanem legyen kikövetelve a következetesen tiszta játék! Esély se legyen kihasználni semmilyen kiskaput, jogosulatlan előnyt! Vagy kapja meg mindenki a scriptet, rabszolgázás, multizás lehetőségét, vagy senki. Önzőség? Lehet, de vállalom.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
214. hozzászólás - 2009.02.21. 16:23:39 (Válasz Zaccmester #213 hozzászólására.)
Zacc! Most is működik szűrő, de ez sohasem lehet tökéletes. Gondolj bele ilyenekbe: egy gépről játszik a család 3 tagja, nincs valaki 1 hétig és a szövetségi társa helyettesíti, stb. Csak az igazán egyértelmű eseteket szűri a gép mert itt is működik az ártatlanság vélelme.

(Még egy kérdés: ezt miért ebben a topicban dumáljuk? )
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
215. hozzászólás - 2009.02.21. 16:31:13 (Válasz Byzon #214 hozzászólására.)
Igen Byzon, de ami felmerült, arra nem alkalmas az automatikus szűrés, admint igényel aktív jelenléttel és hozzáértéssel.
Laikusként mondom, nem vagyok PC guru.
Traviánon nyomtam végig egy szervert, ott is adminnal működött csak a dolog. Magától is kivágott minden csalót, és jelzésre is precízen végigkövette az eseményeket. Utána tájékoztatott az eredményről, ami bizony sokszor látható is volt addigra. Én ahhoz a szigorhoz szoktam.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
216. hozzászólás - 2009.02.21. 16:33:46 (Válasz Zaccmester #215 hozzászólására.)
Ott nem játszottam, erre nem tudok mit mondani.
Szerintem megteszik itt is amit tudnak, de amíg nem 105%-ig biztosak a dolgukban, addig nem fognak cselekedni. És ez szerintem nem is baj, de ez magánvélemény és a magam részéről itt be is fejezem.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
217. hozzászólás - 2009.02.21. 16:45:33
Jó a műsor, bár a témához semmi köze nincs...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
218. hozzászólás - 2009.02.21. 16:49:54 (Válasz CaveMaN #217 hozzászólására.)
Rendesen elkanyarodtunk, én is befejeztem az offolást. Kéretik nem leanyázni újfent!

U.i.: MasterV befejeztem itt, ha akar mozdulni staff, akkor megteszi.
A hozzászólást Zaccmester módosította 2009.02.21. 17:11:22-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
219. hozzászólás - 2009.02.21. 16:57:38
Ez az srácok,gyalázzátok egymást...
Bár ehelyett lehetne esetleg odafigyelni az említett scriptek esetleges jelenlétére is,esetleg a multigyanús karakterek kivizsgáltatására is.Ha 100 ember küldi el az aggályait az adminnak,az talán majd számít valamit.
Zaccmester!Mi lenne,ha megosztanád velünk a neveket,akikre gondolsz? Akkor esetleg többen is "utánaszámolhatnának", és az eredmények igazolnának vagy cáfolnának téged.Vesztenivalód van vele? Nincs.Most ott tart a vita,hogy sokan azt hiszik,hogy ész nélkül sírsz csak.Mutasd meg nekik,hogy mégsem! Ha esetleg tévednél,(ami szerintem nem biztos),akkor meg elég nyilvánosan bocsánatot kérni.
Ha pedig tudsz a scriptekről,akkor jó lenne ha ezt is megosztanád a közös tudattal,hátha zöldágra vergődünk ellene...(ha nem mi,akkor a staff)
De a lényeg:hagyjuk a veszekedést,lehet ezt kulturáltan is!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5
népszerűZotmundFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: hatalom tornya
220. hozzászólás - 2009.02.21. 22:05:02 (Válasz Jeriko #165 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Zotmund módosította 2009.02.21. 22:07:50-kor
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője