Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Akadémia
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
181. hozzászólás - 2009.02.20. 23:47:55
nofene, a hatalom tornyoknak fix az építési költsége?

kíváncsi leszek, hogy megirigyli-e valaki a TGY 18 tornyát:)
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
182. hozzászólás - 2009.02.21. 02:24:23 (Válasz winnie #181 hozzászólására.)
Már nem annyi: A hatalom tornya 23.

Ma írta nekem egy 31. szintű (prémiumos!) játékos:
"tele a f.szom ezzel a játékkal, minden fejlesztést az első szövetségeknek és csalóknak csinálnak Mikiék!".
Már nem tudtam válaszolni, törölte magát.
Nem szaporítanám a szót, attól tartok a játékosszám statisztika fogja megmutatni mondatának igazát, vagy ellenkezőjét.
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
183. hozzászólás - 2009.02.21. 02:49:15 (Válasz Zaccmester #182 hozzászólására.)
Szomoru, de gondolom azert panaszkodott, mert 31. szinten mar mindent kifejlesztett, tovabba o is, valamint a szovetsege is elerte a jatek eddigi lehetosegeinek hatarat.

A csalozasrol meg csak annyit tudok mondani, hogy meg jobb is hogy torolte magat. Ha ennyire begyoposodott gondolkozasu, hogy nala csak csalassal lehet jobbnak lenni, akkor ne is jatszon. Nem fog hianyozni az ilyen negativ es primitiv hozzaallas.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5.75
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
184. hozzászólás - 2009.02.21. 04:36:32 (Válasz Simon #183 hozzászólására.)
Várjál, nem raktam ki mindent. Nem azt mondta, hogy mindenki csaló az első szövetségekből, fontos szerepe van az ÉS szócskának.
Említett olyan dolgokat - amiket inkább nem rakok ki -, hogy miképpen mennek a csalások valamilyen scripttel. Megsúgta a srácnak egy prominens játékos, akkor döntött a törlés mellett. Bizonyítani nem lehet őket, legalábbis én nem tudom, annak ellenére, hogy sok furcsa dolgot tapasztaltunk már páran...
Tudjuk be szerencsés véletlennek a furcsaságokat, én már belefáradtam a széllel szemben vizelésbe. A scriptet használók és rabszolgatartók úgyis hiába építenek fel minden épületet, ha már nem lesz kin kiélvezni "gyümölcsét". Én még kitartok, ahogy jópáran.
Az idő fogja igazolni a jelenlegi út helyességét, vagy kudarcát.
Pontszám: 5.40
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
185. hozzászólás - 2009.02.21. 04:57:25 (Válasz Zaccmester #184 hozzászólására.)
"Megsúgta a srácnak egy prominens játékos"

Persze, ezek már csak így mennek. Vagy hagyd abba ezt a gyanúsítgatást, vagy tálalj ki, mert most csak a szart kevered.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.02.21. 04:57:43-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.43
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
186. hozzászólás - 2009.02.21. 05:16:11 (Válasz Mortimer #185 hozzászólására.)
Én honnan tudjam? Pedig szeretném tudni, hogy én is elkérjem az okosságot! Ennyit írt, meg a szövetség nevét, ahonnan kapta az infót. Találja ki akinek a dolga...
Pontszám: 3.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
187. hozzászólás - 2009.02.21. 07:31:37 (Válasz Zaccmester #182 hozzászólására.)
Idézet: Zaccmester - 2009.02.21. 02:24:23
Már nem annyi: A hatalom tornya 23.

Ma írta nekem egy 31. szintű (prémiumos!) játékos:
"tele a f.szom ezzel a játékkal, minden fejlesztést az első szövetségeknek és csalóknak csinálnak Mikiék!".
Már nem tudtam válaszolni, törölte magát.
Nem szaporítanám a szót, attól tartok a játékosszám statisztika fogja megmutatni mondatának igazát, vagy ellenkezőjét.


Ezt hivjak ugy, hogy a butasag gyozott a jozan esz felett.
A hatalom tornya pl. most tipikusan olyannak tunik, hogy a kisebb szovik is labdaba rughatnak erte.
Az meg, hogy csalonak nevezzuk azt aki jobban/ugyesebben jatszik mint mi, tipikus emberi jellemvonas.
A hozzászólást Kocos módosította 2009.02.21. 07:33:15-kor
Pontszám: 6.14
kedvelt tagrhynnFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
188. hozzászólás - 2009.02.21. 08:04:07
Csalás nélkül is fel lehetett húzni a 23-as tornyot, csak sokat kell építeni. 35 tag elég sokat tud.
A hozzászólást rhynn módosította 2009.02.21. 10:07:45-kor
Pontszám: 5.40
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
189. hozzászólás - 2009.02.21. 13:54:07 (Válasz Kocos #187 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.02.21. 07:31:37

Ezt hivjak ugy, hogy a butasag gyozott a jozan esz felett.
A hatalom tornya pl. most tipikusan olyannak tunik, hogy a kisebb szovik is labdaba rughatnak erte.
Az meg, hogy csalonak nevezzuk azt aki jobban/ugyesebben jatszik mint mi, tipikus emberi jellemvonas.


Ezt kiolvasni belőle volt butaság!
Aki jobban/ügyesebben játszik, az a tisztességes!
Aki scriptel és rabszolgá(ka)t tart, az bizony CSALÓ szerintem is!
Most pedig gondolkozz el azon, hogy mennyit tud mondjuk 1 nap alatt építésbe betolni az egyik és másik kategória. Bizony amíg nem lesz tiszta a játék, addig az új épületek is csak szakadékot növelő tényezők, amik láttán sokan fognak törölni a jövőben, attól tartok. Kár, hogy csak én.
Pontszám: 4
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
190. hozzászólás - 2009.02.21. 14:01:27 (Válasz Zaccmester #189 hozzászólására.)
Zaccmester: Kuss! A tenyek nelkuli pofazasbol eleg. Szerintem torold te is a karaktered. A passzianszban nem lesznek ilyen paranoias almaid.

Aki kicsit is ert a jatekhoz es utanaszamol, pontosan tudja hogy mi lehetseges, mi nem. Aki meg nem ert hozza, az tegye meg azt a szivesseget, hogy legalabb nem dobalozik felelotlen kijelentesekkel.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 4.30
kedvelt tagrhynnFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
191. hozzászólás - 2009.02.21. 14:07:12
35. szinten simán hozható az 1000-es átlag. Van napi 48 CSP, abból mondjuk 4 állat, 44 vadászat, állatonként 4000-rel számolva (6500ast is sajtoltam már) az napi 60.000. Ezt szorozd be 3-mal az építésnél, máris kapsz 180kt. Ehhez semmi csalás nem kell.
Pontszám: 5
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
192. hozzászólás - 2009.02.21. 14:13:03
Én csak egy dolgot nem értek: mi a francért nem gratulál nekünk senki a Hatalom Tornyához?

(szövetségi diplomatánknak, Dzsónak mehetnek privátban a gratulációk )
Pontszám: 5.22
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
193. hozzászólás - 2009.02.21. 14:18:37 (Válasz Zaccmester #189 hozzászólására.)
.
A hozzászólást krishy módosította 2009.02.21. 14:19:07-kor
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 7.50
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
194. hozzászólás - 2009.02.21. 14:30:50
Az sajnos tény, hogy egészen biztosan akadnak csalók, de akinek nem inge, egyszerűen nem veszi magára. Viszont szerintem mindenki örülne annak, ha ennyi pénzért amennyibe a játék kerül, rendkívüli szigorral szűrnének és büntetnének. Ez nem is vita tárgya

A Háború tornyához gratula, habár nem kifejezetten annak szól, hogy felhúztátok, hanem annak, hogy hányas szintre...
Ellenben szívből remélem, hogy hamar elveszik tőletek, és gyakran cserél majd gazdát, a jobb játék érdekében
Pontszám: 8.60
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
195. hozzászólás - 2009.02.21. 14:33:39 (Válasz Gau84 #194 hozzászólására.)
Így van, köszönöm/köszönjük!

Jár a 10 pont, még az utolsó mondatoddal is egyetértek.

És ezért a hozzászólásért is kapom a lepontozást... Ez az gyerekek!
A hozzászólást Liadas módosította 2009.02.21. 15:07:23-kor
Pontszám: 6.70
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
196. hozzászólás - 2009.02.21. 14:43:14 (Válasz Simon #190 hozzászólására.)
Most mi fáj? Feltettem egy idézetet, amitől én is tartok...
Így van, aki kicsit is ért a játékhoz, az tudja mi lehetséges. Amit leírt a tag, az bizony lehetséges.
Pontszám: 6.71
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
197. hozzászólás - 2009.02.21. 15:05:59
Sajnos most Zaccmesterrel értek egyet!
Scriptek minden játékhoz készülnek előbb utóbb, és nagyon nehéz szűrni, ez valós veszély!
Dőreség lenne azt gondolni, hogy több ezer játékos közül nem csal senki. Gondolom aki elviszi a karakterét 31. szintig prémiummal az elég elkötelezett, ahhoz, hogy ne erős indok vagy kellő gondolkodás után töröljön.

Simon eddig nem mindig nem mindenben értettem egyet veled, de mindig kulturáltan szóltál hozzá mindenhez, de ez egy elég paraszt üzenet volt, már megbocsáss!
Dorn
Pontszám: 8
kedvelt tagrhynnFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
198. hozzászólás - 2009.02.21. 15:08:33
komolyan, körbekérdezgetek, ki tudna nekem valami scriptet írni, hogyha el kell rohannom tárgyalásra/meetingre és nem tuom megállítani a vaádszatot, elkölteni az LE-t előtte, akkor valami legyen, mert így buktam már 8000 LE-t két hét alatt. Senki nem tud szerintem adni...
Pontszám: 5.40
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
199. hozzászólás - 2009.02.21. 15:13:30 (Válasz Hagya #197 hozzászólására.)
Az volt. Mintahogy a mocskolodas is, amit Zaccmester "idezett" mastol. Idezte es egyetertett vele. Tehat o is ugyanezt mondta. Nem turom hogy a szovetsegemet es ezaltal engem burkoltan vagy nyiltan gyanusitgasson, alapok nelkul. Ennyi.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.25
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
200. hozzászólás - 2009.02.21. 15:23:47
Nem szabadna magadra venni, szerintem nem rátok értette, általánosságban írta.
Az már más kérdés, hogy minden általános célozgatás mindig az elsőket keveri gyanúba.
Azért azt mindenkinek el kell ismernie,hogy vannak érdekes dolgok néhanap, és azt is, hogy aki elsőnek ismerte fel az erőforrások nagyon gyors kiépítésének fontosságát az most nagyon nagy előnybe került a többiekkel szemben, ami nem csalás, és elismerés érte.
Viszont sajnos azt is el kell ismerni, hogy az új épületek a már előbb említett tényre visszavezetve a Top 5 és a Top 20 és a Top 20 és mindenki más szövi között mélyíti a szakadékot. Aki játszott az öv-n az tudja, hogy mennyire hibás koncepció, mert az a játék a nagyszerűsége mellett ( én például imádom, de már nem játszom) teljesen elnéptelenedett, sajnos.
Gondoljatok bele, mi lesz ha 200-500 játékos marad, akkor nem lesz érdemes fejleszteni tovább a játékot, mert nem éri meg, és azt kell mondani, hogy a fejlesztők elkötelezettsége mellett ez a pénzről is nagymértékben is szól.
Dorn
Pontszám: 8.75
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője