Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Akadémia
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
21. hozzászólás - 2009.02.07. 18:01:15
"szakértelem "lefelejtését" lehetővé tevő, szakértelem fejlesztési költséget csökkentő"

Erre a kettőre kiváncsi leszek hogy működik...
Pontszám: 5
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
22. hozzászólás - 2009.02.07. 18:39:49
Én arra szeretnék rákérdezni, hogy az akadémia építése mindig fix összeg lesz vagy folyamatosan növekvő? Ha folyamatosan növekvő akkor milyen összegről kezdődik onnan mint a többi vagy magasabb összegről? Hány új szakértelmet ad az akadémia vagy folyamatosan bekerülnek új szakok is? Minden 2 szinten ad új szakokat vagy később lesz hogy csak 3-4 tanulás után ad +1 szakot? A feltétele csak az epikus emlékmű lesz vagy lesz más is ami mondjuk nem új épület?
A hozzászólást Meszy86 módosította 2009.02.07. 18:42:00-kor
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5
fórumozóGramorFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
23. hozzászólás - 2009.02.07. 21:25:44
Én is nagyon várom már az akdémiát
Főleg mikor valami 4-5 hete kaptam egy olyan kérdést hogy hányas tanulástól lehet az akadémián tanulni....Sokat keresgéltem olyat hogy akadémia de akkor még semmit se találtam....Na de majd nemsokáre
Zseniális ötleteket tudtok kitalálni valóban nagyon jó és izgalmas a játék!A grafika is gyönyörű meg hát a történetek is fantasztikusak!Nem igazán az akadémia témához tartozik de ez egyszerűen kikívánkozott
Pontszám: 6.50
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
24. hozzászólás - 2009.02.07. 22:54:11
Köszi Gramor

Minden akadémia szint +2 tanulást tesz lehetővé. Minden 2 tanulás szinten, de van, ahol gyakrabban kapsz új szakértelmet. Jelenleg 50-es tanulásig vannak szakértelmek, de nyilván lehet majd még tovább bőviteni. Az épitési költségek, hasonlóan nőnek mint a többi épületé, de az első szint nem 5000 lesz, hanem több.
Pontszám: 5
kedvencGrissomFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
25. hozzászólás - 2009.02.07. 23:09:49
Sziasztok.
Most először ragadok tollat,mert hátha meg tudja valósítani Miklós az ötletemet.A szövetségben a térkapus csaták folyamán mindenki egyetért azzal,hogy jó lenne ha szövin belül a kapott ékszereket tudnánk cserélgetni.Nekem van 4 egyforma gyűrűm és 3 egyforma láncom,de nincs olyan ami meg másnak van sok és nekem kellene.Nem hiszem hogy olyan nehéz lenne megcsinálni,de nagyon örülnének neki sokan!
Nem tudtam,hogy lehetetlen,ezért megcsináltam.
Black Incredible Lara-Sötét Ösvény
Pontszám: 8.75
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
26. hozzászólás - 2009.02.07. 23:13:36 (Válasz winnie #13 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.02.07. 15:38:15
én, úgy egy hónapot toltam volna az akadémián, bár való igaz, hogy egyre többen érik el az epikust, de kábé tavaszra, már 2-2,5 oldalnyi szövetségnek meglehet.


Jo lenne, Aktiv kuldim, hogy legyen 34-es tanulasom.
Pontszám: 5
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
27. hozzászólás - 2009.02.07. 23:32:26
MIKLÓS! Ne árulj el több infót!!!!! Már így is túl sokat tudunk! Nekem pont az tetszett a Végzetúrban az elején, hogy minden szinten volt valami új, valami meglepetés. A szövetségben alig bírtuk kivárni a következő napot, hogy hátha valaki növelte egy újabb szinttel a tanulás szakértelmét, és vajon milyen új szakértelmet kapott.
Aztán mikor elérték a 30at elszomorodtunk... Mi azt hittük, hogy már akkor ki van dolgozva 50ig. Na de végre bekerült az újítás, és én személy szerint nagyon várom az új felfedezéseket!

Aztán ám, rá ne pihenjetek a sok újításra! Dolgozzatok továbbra is keményen, mert mi meg keményen játszunk, és mindent kifejlesztünk, felépítünk!
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
28. hozzászólás - 2009.02.07. 23:40:13 (Válasz Grissom #25 hozzászólására.)
Idézet: Grissom - 2009.02.07. 23:09:49
jó lenne ha szövin belül a kapott ékszereket tudnánk cserélgetni.

ha ezt nem is, de a feles gyürük nyakláncok hasznositását meg fogjuk oldani, ld. Aukció topic.
Pontszám: 7.50
kedvencGrissomFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
29. hozzászólás - 2009.02.07. 23:49:03
Köszi Miklós,épp azt olvasgatom Tényleg jó lenne,csomó fölös fuxom van amit viszont szivesen odaadnék annak akinek kell.
Nem tudtam,hogy lehetetlen,ezért megcsináltam.
Black Incredible Lara-Sötét Ösvény
Pontszám: 5
népszerűSztavroginFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
30. hozzászólás - 2009.02.09. 20:08:02
Köszönjük az akadémiát! Már nagyon várjuk... Hogy a kecske is megmaradjon, meg a húsevő káposzta is jól lakjon... Vagy hogy is mondják ezt....
Megtudhatnánk néhány érdekesebb új szakértelmet, ha nem is feltétlen a sorrend szerint? Lélekszívás, visszacsatolás, hasonlóak lesznek?
"Unatkozom. Kérem a köpenyem.
Mielőtt bármit elkövetnek,
gondoljanak a rózsakertre,
vagy még inkább egyetlen rózsatőre,
egyetlen egy rózsára, uraim."
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
31. hozzászólás - 2009.02.09. 22:30:54
lakat a számon
Pontszám: 7.20
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
32. hozzászólás - 2009.02.09. 22:33:25 (Válasz Miklós #31 hozzászólására.)
Az mennyi őskő, Miklós? Amennyiben nem drága, kiosztanék párat!
Pontszám: 6.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
33. hozzászólás - 2009.02.09. 23:12:43 (Válasz Miklós #31 hozzászólására.)
Elég furán nézhetsz ki...
Pontszám: 7.50
utáltGAbreFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
34. hozzászólás - 2009.02.10. 13:12:17
Hellosztok,lenne olyan javaslatom,h a szövetségen belül nem lehetne,egymással kereskedni????
Pontszám: 3.00
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
35. hozzászólás - 2009.02.10. 14:44:34
Nemtudom jó helyen van-e itt, de ideírom, talán MIKLÓS többet olvassa ezt a topicot.

ÖTLET:
Jó lenne, ha magasabb szinten (mondjuk 50 től) kapnának a hordák újabb bónuszokat. (tudom, hogy nehéz eltalálni így is az arányt, de valami apróságokat)
Pl:
Rubin: + 3 a kritikus ütés szakértelemre
Smaragd: + 3 kritikus varázslat szakértelemre (márha lesz ilyen)
Zafír: +3 a regeneráció szakértelemre (ha leszilyen)
Gyémánt: a kereskedelm szakértelmük minden 9. szint után engedne nagyobb szintű tárgyat vásárolni
(valamit a hordabónuszok a maximum fölé is engednék vinni így az egyes szakértelmeket)

Vagy valami ilyesmi. És akár minden 10 szintenként megint kapnánank valamit.
Ez azért lenne jó, mert méginkább elkülönülnének a hordák, és még nagyobb súlya lenne a hordaváltásnak.

Hacsak nem tervez MIKLÓS valami olyasmit, hogy mindenki Kristály hordás lesz a fertőzés lekűzdése után
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 4.75
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
36. hozzászólás - 2009.02.10. 14:48:51 (Válasz Tiha #35 hozzászólására.)
"mindenki Kristály hordás lesz a fertőzés lekűzdése után"

Ez bennem is felmerült, én valami ilyesmit várok, hogy lesz a kristály (aki leküzdi), és egy másik, aki nem. De ez csak másodlagos hordaként jelenthetne meg, hiszen a magas szintű karakterek kikerülnének a szövetségükből és nem üthetnék egymást egyáltalán.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűShadowmasterFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
37. hozzászólás - 2009.02.10. 16:22:19
szerintem egy dolog érné meg hogy egy állatról át lehessen tenni egy másik állatra a tárgyat..
Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
38. hozzászólás - 2009.02.10. 18:12:20 (Válasz Craslorg #33 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2009.02.09. 23:12:43
Elég furán nézhetsz ki...


Valahogy igy:
Pontszám: 9.44
népszerűSztavroginFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
39. hozzászólás - 2009.02.10. 23:07:04
Miklós!
Mennyira van kész az akadémiákban tanulható szakértelmek listája, és mennyire látsz szívesen agymenéseket? Pl: +1 állat a harcban a szekértelem X. szintje után.. Sokat dobna a játékon, ha lenne valamilyen olyan szaki is, ami azt tudná, hogy szintenként +100-az nagyságrendre -X vpért (10 vagy 20 körül...) be tudnád saccolni az ellenfélnél található LE nagyságát. Teszem azt ezt a szakit felnyomod tizesre, akkor 1000-ig tudnál egy közelítő értéket. Ha az ellenfélnél van 23 le, akkor kiírná, hogy kevesebb, mint 100 LE van nála (kutya se támadná, ha csak nem a tpre megy...), ha van nála 745 le, akkor kiírná, hogy kevesebb, mint 800 LE van nála. HA van nála 23 millió LE, akkor kiírná, hogy több, mint 1000 LE van nála. Ez jót tenne mindenkinek, pláne a gyémántnak, hátránya, hogy lassítaná a szervert, ezt kompenzálja (?) a vpbe kerülése... Lenne még néhány ötlet, de nem árasztalak el rossz agy szívfájdító ötletekkel, ha felesleges!
"Unatkozom. Kérem a köpenyem.
Mielőtt bármit elkövetnek,
gondoljanak a rózsakertre,
vagy még inkább egyetlen rózsatőre,
egyetlen egy rózsára, uraim."
Pontszám: 5
népszerűSztavroginFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
40. hozzászólás - 2009.02.10. 23:10:46
(több állatrtal harcolós szakit visszavontam , most olvasom, hoyg ez egy tervezett szaki! Zsír! )
"Unatkozom. Kérem a köpenyem.
Mielőtt bármit elkövetnek,
gondoljanak a rózsakertre,
vagy még inkább egyetlen rózsatőre,
egyetlen egy rózsára, uraim."
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője