Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A kufárok csatája
fórumozóK.vicaNő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
921. hozzászólás - 2011.05.03. 08:50:34 (Válasz Galvanelem #918 hozzászólására.)
Nem az volt a baj hanem mindenki 15% alá ment vagy az elmúlt 5 percben támadták. Legalább is ezt mondták nekem mert azon a szinten nem tudtak támadni senki a szövetségből. Mert ki léptem majd újra be és még akkor se volt senki.

Köszi a választ amúgy.
Pontszám: 5.50
népszerűIdont'Care AtallFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
922. hozzászólás - 2011.05.05. 11:34:13
Apróhirdetés: Ugyanezen a néven a hármas világon várok embereket akik ütnének.
Bárki aki 41-es szintre tud ütni az kérem jöjjön, mert szeretném vissza ledolgozni a győzelem/vereség arányomat, és akkor már inkább nyerjen valaki rajta mint hogy a környékemen lévőket keljen üresen tömnöm az esemény után.
Szóval ha valakinek kell egy ingyen csata, az jöhet, abszolút minimum felszerelésben vagyok egész nap.
Előre is kösz a segítséget.
Pontszám: 6.84
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
923. hozzászólás - 2011.05.05. 11:56:45 (Válasz Idont'Care Atall #922 hozzászólására.)
Kevés a PP-d, és azt is az eventben szeretnéd "táposan" elhasználni?
Pontszám: 6.83
népszerűIdont'Care AtallFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
924. hozzászólás - 2011.05.05. 12:47:38
Nem, már megvan a 400 győzelmem és kifogytam eseménypontból is. Most csak vereségeket gyűjtök hogy újra használhassam a bubit, de lássuk már be, mindenki jobban jár ezzel a megoldással. A támadóm ingyen kap egy kufárgyőzelmet és a vele járó fix lét, míg én kapok egy vereséget anélkül hogy valakit tömnöm kellett volna. Mindenki nyer.
Pontszám: 6.84
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
925. hozzászólás - 2011.05.05. 13:20:20
Csak a szenvedés van a bubival, hiába
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 5.50
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
926. hozzászólás - 2011.05.05. 13:51:44 (Válasz Idont'Care Atall #924 hozzászólására.)
Írj a szövik vezetöségének 1-1 levelet ez ügyben.
Bár...amennyire szeretik a "bubisokat" a fórum egy másik topicjában olvasottak szerint,lehet hogy öneröböl kell megoldanod a dolgot.
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2011.05.05. 17:40:52-kor
Pontszám: 5.47
kedvelt tagFetekeNő
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
927. hozzászólás - 2011.05.05. 17:28:06
Mi az a bubi???
Mi van veled? Semmi???

feteke
V1
Pontszám: 6.53
népszerűPörgöncFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
928. hozzászólás - 2011.05.05. 17:29:31
Egy rövid visszajelzés. Tetszik az event!



Na jó, kicsit bővebben. Ilyen még nem esett meg a karimmal ebben a játékban:

*11 portyázáspont;
*7 cselekvéspont;
*5 térkapupont.

A következőre tuti, hogy szerzek Térkifordítót (most éppen csak becsöppentem Event közben a 40. szintre).

Ami nagyon tetszik, hogy összejött pár olyan csata, ami más körülmények között biztosan nem.

Lehet következőre Langi típusút?
V3-Shifu
Pontszám: 7.28
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
929. hozzászólás - 2011.05.05. 17:40:23 (Válasz Feteke #927 hozzászólására.)
Sztázisbuborék relikviak Ha láthatatlanul vadászol, és portyavereségeid száma nagyobb, mint győzelmeid száma, ugyanakkora esélyed lesz állatot elfogni, mintha nem láthatatlanul vadásznál.
Pontszám: 6.65
kedvelt tagFetekeNő
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
930. hozzászólás - 2011.05.05. 18:45:28 (Válasz ADZSI76 #929 hozzászólására.)
Köszönöm a választ
Mi van veled? Semmi???

feteke
V1
Pontszám: 7.11
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
931. hozzászólás - 2011.05.05. 21:48:59
Bár lehet volt már kérdés, de ha valaki a győztes csapatban van és mellette top10-es akkor mi van?
Mert ugye a győztes csapat és a top10 is kufár medált kap! De a kufármedálok nem adódnak össze plusz azt sem tudom lehet-e egyáltalán belőle kettő?

Azt javasolnám, hogy a csapatmedál és a top10-es medál csak formailag legyen eltérő, hogy meg lehessen különböztetni, illetve látszódjon a karakterlapon, hogy ha valaki kiemelkedően mind a két csoportban benne volt!
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2011.05.05. 22:10:20-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.18
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
932. hozzászólás - 2011.05.05. 22:26:45
Az hogy a győztes csapatban vagy abban semmi kiemelkedő nincs, mákod volt, vagy taktikusan döntöttél pár nap kivárással/váltással.

Azt azért lássuk be, hogy csapatverseny maximum 1 napig létezett ebben a remekül átgondolt eventben.

Én a 1. csapat tagjait eleve kiszedném a toplistából díjazás szempontjából (mint maxos kvízmedálnál kvízolimpián), mert csak elveszik a lehetőséget azok elől akik megszívták a csapatválasztásnál az elején.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.50
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
933. hozzászólás - 2011.05.05. 22:29:14 (Válasz Aurri #932 hozzászólására.)
Mi az hogy megszívták? Én két nap után váltottam, addig nem ütöttem semmit, nem vesztettem semmit, mi a megszívás?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.98
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
934. hozzászólás - 2011.05.05. 22:40:15
Véletlenszerű sorsolás kellett volna, egyenlő csapatlétszámmal.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.99
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
935. hozzászólás - 2011.05.05. 22:44:23 (Válasz Aurri #932 hozzászólására.)
Aurri ahogy írtad már az első nap lehetett tudni hogy a csapatom nyerni fog ennek ellenére nem álltam le 300 győzelemnél, hanem tettem tovább a dolgomat és egészen a topig küzdöttem magam.

Nem mákosan választottam hanem tudatosan. Tudatosan mert nem kis szervezés volt benne szövetségen belül és azon kívül is. Így nem véletlen hogy mi állunk nyerésre.

Azt, hogy az event indulása után lehetett váltogatni az nem az én hibám hibám. (én ezt máshogy oldottam volna meg)

Miért kéne kivenni? Azért, hogy olyan is "jutalomhoz" jusson aki nem tesz annyit a csapatáért vagy éppen az egyéni győzelméért mint én. Ne vicceljünk már. Jó hogy már nem egyből büntetni akarod azokat akik mind a két csoportban benne vannak.

Olvasd el rendesen azt amit írtam formailag eltérő jutalmat kéretem, ha megoldható. Nem pedig azt hogy adódjanak össze a 3%ok vagy legyen más a jutalom. Ez utólag nonszensz és inkorrekt lenne!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5.84
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
936. hozzászólás - 2011.05.05. 22:48:59
Aki első napokban ellőttek 150-200 PP-t . Rájuk gondolok. Nem egy ilyet ismerek. Lehet nem a legokosabban döntöttek, de a felfokozott eventre való várakozásban ez valahol érthető.
Igazából az a kufármedál valóban nem sokat oszt vagy szoroz. Van vagy nincs. De legalább azok akik a rúd rosszabbik végén állnak csapatversenyen, így kaphatnának esélyt a kompenzálásra egyénin.
Inkább maga a tudat bosszantó, hogy egy remek ötlet mennyire el van qrwa átgondolatlanság miatt. Tényleg nem kellett volna sok ahhoz hogy jó kis taktikus hentelgetés legyen a dologból.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.40
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
937. hozzászólás - 2011.05.05. 22:57:54 (Válasz Aurri #936 hozzászólására.)
Csak a nevezési rendszer hagy maga után némi kívánni valót! De én ez ellen nem emelek szót mert ismertük a rendszert, le volt írva. Ehhez alkalmazkodva találtuk ki a taktikánkat és álltunk össze más szövetséggel a biztos győzelemért.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5.84
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
938. hozzászólás - 2011.05.06. 08:05:11
Nem tudom, megoldható-e, hogy a győzelemszámok mellett statisztikáknál megjelenne, hogy melyik kufárnál mennyien vannak? A győztes csapatok már megvannak, mert csak a létszámtól függ nagyrészt, de egy alapot szolgáltatna, hogy milyen eredmény lenne, ha a győzelmek számát leosztjuk a résztvevők, csapattagok számával.
Igaz, a másik oldal, hogy aki így lenne a jobb, igencsak erőteljesen hőzöngeni kezdhetne, de sebaj.
Pontszám: 7.41
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
939. hozzászólás - 2011.05.06. 09:51:01
Utólag bevariálni, hogy osszuk le a csapatlétszámmal meg hasonlók nagy szemétség lenne. Mindenkinek meg volt a lehetősége, hogy váltson még az elején ahelyett, hogy orrba-szájba támad az indulástól kezdve. Még ha nem is így kellett volna ezt csinálni, utólag módosítani a szabályokon tényleg nem fair dolog... Főleg, hogy a "-100 csata is elég", amit a győztes csapat eredményez valakinek sokat számít. Nekem pl azért, mert így nem kell a +100 vadászat. De a gyengébb karaktereknek a 400 győzelem is gondot okoz, klónok ide vagy oda...

Az, hogy osszuk le a csapatlétszámmal valóban racionálisabb lenne, csakhogy akkor már az elején így kellett volna kiírni a szabályba, és nem a közepén vagy a végén váltani. Ez max a legközelebbi "kufárcsatás" Event-nél lehet csak aktuális.
NoFear - V1
Pontszám: 6.37
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
940. hozzászólás - 2011.05.06. 10:09:49 (Válasz Aurri #936 hozzászólására.)
Az hogy sokan ellöttek 100-150 csp-t nem meglepö...
Miért is lenne az,jó elöre tudtuk mi kell az eventhez sokan felkészültünk elöre.Begyüjtöttük a PP-t,CSP-t ellötük az alacsonyabb szintü karakterek ellen utána váltottunk 30 PP-s beállításra és nyomatjuk ezerrel,ezt bárki aki nyomon követi a fórumon az eseményeket és a várható eventeket utánunk csinálhatja.Ugyanúgy megteheti mindenki hiszen ugyanazon lehetösége mindenkinek megvan a vonatkozó szakik kifejlesztésére.Az hogy az alacsony szintüek nem állnak még megfeleö szakiháttérrel az egy dolog,az elözö eventen én sem tudtam sikert elérni,akkor tudomásul vettem hogy ez van a mostanira már kifejlesztettem a karimat sikeresen eventezem tettem is érte sokat.
A sikertelenségnek sok oka lehet alacsony szint,rosszul fejlesztett karakter stb-stb... de ennek nehogy már mi igyuk meg a levét hogy akiknek nem megy itt ki akarnak egyéb könnyítéseket "kisírni."
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2011.05.06. 10:17:21-kor
Pontszám: 5.49
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője