Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A kufárok csatája
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
741. hozzászólás - 2011.04.26. 20:26:49 (Válasz ADZSI76 #740 hozzászólására.)
Spiné egy szleng eredetű szó.
Jelentése: nő.

Ha férfi vagy abban az esetben megértem ha nem tűröd el ha a testvéred nőnek titulál, bár lehet adtál rá neki okot pl. felvetted anyu bugyiját amikor nem voltak otthon vagy mittudomén, ez már a te dolgod; a lényeg az hogy nem értem így objektív szemlélőként hogy mi kifogás lehet a spiné szó ellen
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.96
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
742. hozzászólás - 2011.04.26. 20:34:59 (Válasz ADZSI76 #740 hozzászólására.)
Miért is kéne törölni!
Szleng szó jelentése: Nő
Az már csak egy plusz ráadás, hogy börtönszleng!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.18
fórumozóFiremancsFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
743. hozzászólás - 2011.04.26. 20:40:24
"Csak játékos karakerek"
jééé,vagyis téééééé Kufár-csata/Ellenfélkereső látom másnak is feltünt
A hozzászólást Firemancs módosította 2011.04.26. 20:47:16-kor
Pontszám: 4.17
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
744. hozzászólás - 2011.04.26. 21:13:09 (Válasz Almási Viktor #741 hozzászólására.)
Mindenki magából indul ki... (bugyi téma)

Nem sokat jártam még böriben csak tüzvédelmet ellenörizni a kollegákkal,a bentlakókkal meg nem beszélhet senki. Már azt hittem hogy valami csúnya szó...
(Nem mintha nem tudnám a jelentését,de pont ilyen jelzös hsz-ek tüntek el a lányokkal kapcsolatban. Visszaolvashatod Miklós kérését ezzel kapcsolatban. Javításra kértelek nem törlésre.)

A "18+" meg biztos én vok hogy ilyen "alpári" stílusban válaszolsz....
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2011.04.26. 21:15:14-kor
Pontszám: 3.20
kedvelt tagBKayFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
745. hozzászólás - 2011.04.26. 21:13:55
Lady Agnaesh!

Híveid elsöprik az ellenállást, Katherine és Ericath a porban már, csak Marietta okoz kisebb gondot. De feje holnap hajnalra a sátrad elé kerülhet... Ha őt is elsöpörtük, Lady Alvariel citadelláját ostrom alá vegyük ?


V2-n hatalmas fölénnyel vezet, a tendencia alapján behozhatatlanul... Így ez az event szórakoztató, de kissé egyoldalú. Remélem lesz még benne csavar...

Persze ha az a cél, hogy egy kis koncért mindenki csússzon felfelé, akkor maradhat így is...

Lehet pont a veszteseknek kellett volna kevesebb győzelem a tárgyakhoz...
Esetleg most hogy nagyon vesztésre állnak, a másik 3 kufárlány személyes levélben a legtöbbet ütő Agnaesh híveket megkörnyékezhetné mondjuk X dukáttal, tárggyal, ingyen PP és esemény ponttal, pók bölcsességével, bármivel vagy ezek kombinációjával.

Tényleg ha ütöttem 100-t valamelyik kufárnak és átállok, az össz. győzelem is csökken annyival ? Így szélsőséges helyzetben akár elsőből lehet az utolsó (feltéve ha .... )
A hozzászólást BKay módosította 2011.04.27. 05:03:04-kor
Pontszám: 7.99
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
746. hozzászólás - 2011.04.26. 21:16:52
V5 jelenleg:

1.
Marietta
4490 győzelem

2.
Agnaesh
1614 győzelem

3.
Ericath
995 győzelem

4.
Katherin
802 győzelem
Pontszám: 5.40
kedvencKornmirrorFérfi
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
747. hozzászólás - 2011.04.26. 21:41:02
Délelőtt már jeleztem, a problémát, SIMA portya esetén:

Nem támadhatod a karaktert, ugyanannál a kufárnál vagytok!
A kommunikációm szintje partnerfüggő.
Pontszám: 9.25
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
748. hozzászólás - 2011.04.26. 21:47:38
"Az a csapat nyer, melynek tagjai a legtöbb győzelmet elérték JÁTÉKOSOK ellen."


Egy kérdésem lenne ezzel kapcsolatban. Ugye olyan nem fordulhat elő, hogy az első helyezettnél lévők elérnek X győzelmet, nagy az öröm, aztán utólag kitalálják, hogy hát ezeknek a győzelmeknek a többsége nem JÁTÉKOSOK ellen történt, hanem a KLÓNOK ellen, így nem ti nyertetek? Tehát a mutatott győzelmek száma amit látunk az a valós eredményt tükrözi?
NoFear - V1
Pontszám: 6.37
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
749. hozzászólás - 2011.04.26. 22:02:58 (Válasz NoFear #748 hozzászólására.)
Csak kizárásos alapon tudok logikázni (nem erősségem)! De feltételezem V2-ön Ágicához csatlakoztak a legtöbben legalábbis az eredmény alapján. Ebből következik, hogy ott van a legtöbb klón is. Ha pedig ott van a legtöbb klón és beleszámolná a klónok elleni győzelmet is akkor a másik 3 lány nem lenne így lemaradva.

Tehát szerintem a csaták összesítése a képek alatt csak a játékosok ellen elért eredményeket mutatják.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.27
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
750. hozzászólás - 2011.04.26. 22:40:05 (Válasz Almási Viktor #739 hozzászólására.)
Én sem panaszkodhatok, 100 csatából 760.000 LÉ jött ma (és kb: 3600 TP, ami nekem normál portya esetén 15-17 portyából jön össze)

210.3 LE/TP Portya
7244 LE/csata
7625.2 LE/PP

(a küldetéseket be sem számoltam, de haladnak azok is)
A hozzászólást Tiha módosította 2011.04.26. 22:42:50-kor
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.92
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
751. hozzászólás - 2011.04.26. 22:58:11 (Válasz Tiha #750 hozzászólására.)
Azt azért ne felejtsd el, hogy az event eseménypontba kerül. Így számold bele azt az LE-t is amit a vadászatért kaptál (kb.) és azt a Tp-t is.

De az tény hogy a küldetéseket jobban lehet pörgetni a KH-n!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.27
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
752. hozzászólás - 2011.04.26. 23:19:13
Jelenleg a következő kufárnak dolgozok: Marietta

Portyapont: 211 Eseménypont: -2
Győzelem: 2

Ööö, hát ez érdekes.
Hype, v1
Pontszám: 5.34
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
753. hozzászólás - 2011.04.26. 23:29:05
Lehetne írni az eredményekhez hogy mennyi italt ittam már meg
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.98
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
754. hozzászólás - 2011.04.26. 23:38:48 (Válasz BlackSheep77HUN #751 hozzászólására.)
Ezért jó, hogy nem vagyok optimalizátor

A CSP-t ígyis-úgyis elvadásztam volna tehát nem számít.
A PP-t ha tudom ellövöm amúgy is, de mostanában kevés a célpont, és többször lepattanok. Tehát most 99%-os hatékonysággal használom fel (+ itt még a rólam lepattanókért is jó LÉ-t kapok!) az összes PP-met, ráaadásul igen jó megtérüléssel.

Összességében. EGY SZAVAM SEM LEHET!
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.92
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
755. hozzászólás - 2011.04.26. 23:56:38 (Válasz Tiha #754 hozzászólására.)
Így ebben a formában nézzük akkor teljesen igazad van!

Eddig nekem is nagyon tetszik az Event! Összességébe véve ez messze a legjobb! (az én szemszögemből nézve)
Eddig nekem sincs egy szavam sem!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.27
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
756. hozzászólás - 2011.04.27. 00:14:42
Az eddigi legjobb event, talán csak a nagyon gyengéknek lehet hiányérzete, de ők meg vigasztalódhatnak azzal, hogy 3 hétig nem lehet őjet lerabolni, vagyis nyugodtan vadászhatnak, nem kell tartaniuk senkitől.

1 kis hiányérzetem van, a toplistásoknak miért nem lehetett különböző medálokat kitalálni, xenóknál el lettünk kényeztetve, és biztos kifogyott az ihlet.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.57
kedvelt tagWágner úrFérfi
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
757. hozzászólás - 2011.04.27. 01:58:02
Sziasztok!
V2-n háborúzok.Az ellenfelemet a normál portyaablakon keresztül támadom,mégis kufár csatának számítja a rendszer.
Mindketten résztveszünk a kufárok csatájában.
Ebben az esetben mit lehet tenni?
Pontszám: 7.75
fórumozóAngel1721Férfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
758. hozzászólás - 2011.04.27. 05:07:03
Én azt a részét nem értettem a leírásban, hogy "...akik legalább 300 győzelmet elértek (a csapatbónusz nélkül) megkapják a kufár medálját (3% kedvezmény a lélekkufárnál)" -ból, mit jelent a csapatbónusz nélküli 300 győzelem... :?


És felfedeztem egy kis hibát is. Én szeretem megnézni az ellenfelem adatlapját és úgy támadni, de a saját hordám tagjait nem tudom az adatlapjáról kihívni!

Erre a problémára és az előttem szólóéra (Wágner úréra), javasolnám azt a megoldást, hogy az adatlapon legyen egy sima támadás és egy kufár-csata gomb, így a saját hordámbélit nem tudnám még csak véletlenül sem kihívni rendes portyára, mert nála nem lenne ilyen gomb...
Pontszám: 5.46
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
759. hozzászólás - 2011.04.27. 06:18:27 (Válasz Wágner úr #757 hozzászólására.)
Ha részt vesztek mindketten, akkor nem is tudja máshogy számolni, csak kufár csatának, tök mindegy, honnan támadod.

Angel: A saját hordádbelit egyébként se tudod kihívni normál portyára (csak fertőzötten), így ha tudod támadni, akkor az tuti kufár-csata lesz, fölösleges a két gomb.

Az más dolog, ha valakivel ugyanazon kufárnál vagyunk és más hordabeli. Ekkor kufár-csata ugye nem kéne, hogy lehetséges legyen, helyette sima csatának kéne lennie. Azaz itt volna egy minimális esély nagy rablásokra.
Pontszám: 7.39
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
760. hozzászólás - 2011.04.27. 06:29:32 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Szerintem az eddigi legrosszabb eseménye a játéknak ez a Kufárok Csatája elnevezésű epizód. A "nagy karakterek" (1000 vagy afeletti tulajdonságpontúak) aratnak,tarolnak zsinórban a kicsiknek meg egy nagy szívás az egész szóval nem élvezet.
Esélyük sincsen bármire is. Ők az áldozatok akiket a földbe döngölnek csak jóül egy hét alatt. A támadók három-négy állattal jönnek mondjuk az emberfia meg védekezik eggyel. Meg pluszba ilyen nüanszok még,mint a Kristályhorda is belekeveredik ebbe nameg azonos hordabeli is támadhatja a másikat. Ez csak a nagyoknak buli. Meg mintha azt írták volna az üzemeltetők,hogy a kufárcsaták vereségei illetve győzelmei nem írodnak hozzá a rendes,portyázásos győzelmekhez és vereségekhez a karakterlapra. De mégis ám.
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 3.56
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője