Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
781. hozzászólás - 2009.08.07. 14:54:20 (Válasz Darah #780 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.07. 14:50:32
Ööö... mire akarsz fizetni?


Felteszem a srác non prémes, mert más értelme nincs a mondatának (prém = több csp).
(Amúgy is csak annyi értelme van, hogy cefet módon irigy vagyok és csak azért is belekötök kész!)
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
782. hozzászólás - 2009.08.07. 14:55:10 (Válasz Darah #780 hozzászólására.)
dukát?

az a vicc hogy ha egy alacsony szintű komolyan gondolja a dukátszerzést, és még nincs kifejlett szakilistája, neadjisten prémje sem, naponta bukik 7 CSP-t, lehet még többet is mivel a beugró LÉt is fizetnie kell, ergo a napi CSP-jének a 25%-a repül. tudom tudom, ez nem érint mindenkit, csak a játékosok kb 50-60%-át, elhanyagolható...
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
783. hozzászólás - 2009.08.07. 14:56:31 (Válasz MIvan #776 hozzászólására.)
Azért annyira nem szimpla, feltéve, hogy nem portyából-térkapuból szerzed meg a belépti díjat, hanem picikét vadászol is érte, bár azok is adnak TP-t.
Akkor úgy kb két vadászat árát beviszed, megkapod a TP-jét, elveszi a LE-t, ismét ad két csp-nyi TP-t, és visszadja egy vadászat LE-jét.
Vagyis nem egészen nyereséges formula ez, igaza van Blacknek.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
784. hozzászólás - 2009.08.07. 15:01:18
Valószínűleg igazad van Byzon, és tényleg a prémról szól.

S0laris, na jó, a dukát szintén ilyen gyors eltapsolós, de az csak napi egyszeri.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
785. hozzászólás - 2009.08.07. 15:08:01
Igazából a toplista nem a zafírok elszántságát mutatja, hanem azt, hogy mennyire demoralizáló az a dolog kevesebbet ér egy gyémánt vagy egy smaragd győzelme. Így simán nyerik a zafírok, v1-en biztosan. Vacak érzés, hogy az én 5000 le-m negyed-annyit sem ér mint egy velem egy szinten levő zafíré, de ez van, azért harcolunk a manók ellen lehet, hogy belső fórumunkon csinálunk, egy házi toplistát, hasra ütéses alapon, de hát azért annyira bízunk egymásban, hogy ilyesmiből nincs gond. Hát az is igaz hogy kevesebb embert könnyebb egy cél érdekében irányítani, mert többől nyilván többen gondolják úgy ,hogy én nem veszek részt vagy csak minimálisan ebben a buliban.

UI: Hajrá Darah
A hozzászólást Darkshade módosította 2009.08.07. 15:09:31-kor
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 5.33
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
786. hozzászólás - 2009.08.07. 15:14:32
Nahh.... Szamolgattam.. 11 manot tettem eddig hidegre... Ez belekerult 22 csp-mbe, es 37400 LE-be.. Ebbol a manokbol nagyjabol visszajott 10500 LE.. Ha a csp-t elvadaszom, es a LE-t nem a manokra koltom, most jelenleg nagyjabol 75K-val tudtam volna magam fejleszteni, ez 2,5 tamadas, 6-7 szintnyi kritikus utes, vagy kritikus varazslat... Ha ezt a vegen azok akik komolyan rafekudtek a temara, nem kapjak vissza a jutalomban, akkor azokhoz viszonyitva, akik be se szagolnak a manokhoz, siman megoltek a karakteruket.. Szoval be a vakvilagba a torles fele.....???????????
Pontszám: 7.20
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
787. hozzászólás - 2009.08.07. 15:16:53
Nem a zafírok elszántságát???? Hát mégis mit??? Mind a két fajta toplistát vezetik és egyiken sem számít a szorzó. Miről beszélsz Darkshade?!
Én most így állok (smaragdként):

Legyőzött manók:
Látondi Zan 10 db
Alzanni Mátka 2 db
Rabi Vastitán 10 db
Táncos Vozálk 6 db
Zanti Rumivác 7 db
Viskóti Dán 14 db
Moróki Thils 11 db
Összesen 60 db


Eldobtam rá kb 75k LE-t, vagy 140 csp-t és ezzel (talán) 5. leszek a köv frissítésnél. Felettem csak zafírok! Konkréten kaptam egy olyan tárgyat (relikvia) ami egy szinte használhatatlan szakértelmet erősít, sz'al szinte semmit. Ők sem állnak másképpen. Ha ez még nem elszántság akkor mi a jó nyű az?
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
788. hozzászólás - 2009.08.07. 15:17:51 (Válasz Darkshade #785 hozzászólására.)
Darkshade, nekünk viszont az van, ami senki másnak, létszámunk.
Ha csak napi kettőt beáldoz minden gyémánt, nem fognak meg bennünket, utolsó helyről már így is szépen, lassan, de biztosan jövünk fel a rubin nyakára.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
789. hozzászólás - 2009.08.07. 15:18:16
Tuti elszántak a zafírok, mert V3on is vezetnek, pedig ott a szorzó nekünk rubinoknak a legnagyobb
Pontszám: 5
kedvelt tagSmckillFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
790. hozzászólás - 2009.08.07. 15:29:17
Azért a Rubinokat sem kell leírni, lassan de biztosan csökkentik a lemaradásukat. Kérdés elég lesz-e az idő befogni a zafírokat. De mint tudjuk a maratonnál se az első 10 km számít.
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
791. hozzászólás - 2009.08.07. 15:31:21 (Válasz Smckill #790 hozzászólására.)
Eszemben nem volt leírni őket, elvégre jelenleg ők a másodikak.
És ahogy azt a kis csöpp másfél millát elnézem, lesz még itt ideje mindenkinek belehúzni.
A hozzászólást Darah módosította 2009.08.07. 15:31:37-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
792. hozzászólás - 2009.08.07. 15:35:54 (Válasz Solina #786 hozzászólására.)
De neked legalább őskőbe nem kerül...
Ha én részt akarok venni az eventen, akkor 2*50 őskőbe kerül, mert anno a bajnoki érem beáldozásával megvettem egy tárgyat aukción, mely leírásába nem szerepelt, hogy ha event van, akkor a haverjaid ellen spicliként kell részt venned, vagy csengess be 1500 huffot, ha részt akarsz venni

Ha csak csp meg lé lenne a kérdés még csak-csak, de így se mana se event, nagyon frankó szitu...

Mondjuk így nem a nyeremény függvénye, hogy törlök-e (Akik a csp 25%-át beledobják naponta úgy, hogy tp-t kapnak de lét minuszba mellé, azok lehúzhatják a budin a karaktert mire vége az eventnek, ha nincs komoly nyeremény a végén! Éppen ezért gondolom, hogy Miklósék nem fognak öngyilkosságot elkövetni azzal, hogy legalább a beleölt lé 80%-át ne kompenzálnák a nyereménnyel...)
Pontszám: 6.58
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
793. hozzászólás - 2009.08.07. 15:40:32
Konkrétan nem a leölt manók számára gondoltam, hanem arról hogy míg zafírnál 1le ha száz százaléknak veszünk ez mondjuk smaragdnál 0.45% gyémántnál 0.3%, ami azért elég sokakat visszatart attól, hogy beleáldozzanak sok Le-t, és ez adja meg a lista alapját, nem az elszántság, nem vitatom a zafírok érdemét, csak a demoralizáló hatásról beszéltem, adott kiválóan képzett spártai sereg, amely otthon veszi fel a harcot, kiválasztva a legjobb helyszínt, élvezi az istenek támogatását, stb. Vele szemben áll a jóval nagyobb, de szedett-vedett fegyverekkel ellátott perzsa had akik idegen földön harcolnak, messze hazájuktól, az istenek is elfordultak tőlük, hiszen hátránnyal indulnak olyan helyszínen ahol nincs helyismeretük. Ki győz? Abban az egyben igazat kell adnom a létszám esetleg beválhat, de ha a perzsák azt látják a spártaiak messze fölényben vannak, nem inkább azt mondják dezertálunk. Hát csak ennyit akartam hozzáfűzni, nem siránkozok, mert a napi egy az így is biztos, ezt mindenki beláthatja, de többet nem tudom érdemes-e rááldozni nekem 10-ből pár száz le és egy sereg tp-n -ami bár most szántam rá magam a régóta halogatott szintlépős küldetésre- nem túl hasznos, én ebben látom a zafírok fő előnyét, mindenkivel szemben.
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 5
kedvelt tagSmckillFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
794. hozzászólás - 2009.08.07. 15:47:41
De mint tudjuk, a maroknyi spártai elhulott...
Ha arra 300 ra gondoltál, s nem a későbbi egyesült görög hadakra, akik azért már nem voltak akkora hátrányban létszámilag...
A hozzászólást Smckill módosította 2009.08.07. 15:50:45-kor
Pontszám: 5
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
795. hozzászólás - 2009.08.07. 15:50:12
Gyertek at zafirba, mar invitaltalak titeket... Ugyis mindig az van, hogy a gyemant szar, stb.. Aztan igy nalunk is lesz eleg lehutto, es maris kiegyenlitodnek az eselyek...
Pontszám: 3.88
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
796. hozzászólás - 2009.08.07. 15:50:19 (Válasz Byzon #787 hozzászólására.)
Már nem sokáig:)
Beneveztem a harcba és 300csp-t áldozok rá:)
Pár perc alatt ennyire futotta az életemből:
Törlés Ma, 14:54 Yasmina Zanti Rumivác Te nyerted a csatát.
A jutalmad 551 lélekenergia és 52 TP. Csata leírása
Törlés Ma, 14:53 Yasmina Moróki Thils Te nyerted a csatát.
A jutalmad 641 lélekenergia és 50 TP. Csata leírása
Törlés Ma, 14:53 Yasmina Viskóti Dán Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1511 lélekenergia és 50 TP. Csata leírása
Törlés Ma, 14:53 Yasmina Zanti Rumivác Te nyerted a csatát.
A jutalmad 741 lélekenergia és 50 TP. Csata leírása
Törlés Ma, 14:52 Yasmina Rabi Vastitán Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1064 lélekenergia és 52 TP. Csata leírása
Törlés Ma, 14:52 Yasmina Moróki Thils Te nyerted a csatát.
A jutalmad 416 lélekenergia és 50 TP. Csata leírása
Törlés Ma, 14:51 Yasmina Zanti Rumivác Te nyerted a csatát.
A jutalmad 570 lélekenergia és 50 TP. Csata leírása
Törlés Ma, 14:51 Yasmina Táncos Vozálk Te nyerted a csatát.
A jutalmad 618 lélekenergia és 50 TP. Csata leírása
Törlés Ma, 14:51 Yasmina Táncos Vozálk Te nyerted a csatát.
A jutalmad 869 lélekenergia és 50 TP. Csata leírása
Törlés Ma, 14:50 Yasmina Zanti Rumivác Te nyerted a csatát.
A jutalmad 428 lélekenergia és 50 TP. Csata leírása
Törlés Ma, 14:50 Yasmina Viskóti Dán Te nyerted a csatát.
A jutalmad 656 lélekenergia és 50 TP. Csata leírása
Törlés Ma, 07:06 Yasmina északi tigris Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1759 lélekenergia és 23 TP. Csata leírása
Törlés Ma, 00:24 Yasmina Rabi Vastitán Te nyerted a csatát.
A jutalmad 955 lélekenergia és 52 TP. Csata leírása
Este nekiesek és darálom őket, de kell egy kis Le az aktiváláshoz!


Más....
XxXxX igen is tudja, hogy kell prém nélkül játszani!
Nézzétek meg a karakterét a V3-on és rájöttök, hogy nem kell sok csp a jó karakterhez!
Pontszám: 8
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
797. hozzászólás - 2009.08.07. 15:51:28 (Válasz Darkshade #793 hozzászólására.)
Elkezdődött a villámháború, a zafír seregek bekebelezték Lengyelországot, tart még a lelkesedés, de erejuk rohamosan csökken (kevés kari rengeteg erőforrás fejenként! Ha csak a leölt manók számát nézed fajlagosan sokkal több csp-t vesztettek minden világon eddig a Zafírok...), amint beáll a front, jön az Amerikai erőforrás, és Orosz létszámfölény

Vajon kivéreznek-e a Zafír horda tagjai? Lehetnek akármilyen harci veteránok, ha nincs lőszerük a csata folytatásához...
Pontszám: 8.06
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
798. hozzászólás - 2009.08.07. 15:51:58
én bedobtam 75k-t és 16 CSP-t összesen. ez 1124 töltés. de mivel nem látom a többi smaragd erőfeszítését (tisztelet a kivételnek), minek pazaroljam az erőforrásaimat? ha a végén lesz hordaszintű nyeremény, tehetek én arról hogy sok ember a hordámból a füle botját sem mozdította? lehet azt csinálom én is mint Solina, bedobok egy kis aprót aztán sírok tápért különben törlök.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
799. hozzászólás - 2009.08.07. 15:53:07 (Válasz S0laris #798 hozzászólására.)
nem csak hordaszintű nyeremény lesz. minek kapjon jutalmat, aki nem tesz semmit és miért ne kapjon, aki a legjobbak között van.

hihetetlen, mint az óvódások...
Pontszám: 4.67
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
800. hozzászólás - 2009.08.07. 16:01:39 (Válasz winnie #799 hozzászólására.)
Ne legyen már minden fehér vagy fekete. Mi van akkor ha én smaragdként 2-300k LE-t beleölök ebbe, de hoda szinten esélyem sincs, egyéniben meg 13-15. hely környékén végzek. Akkor lehet csak a kukába dobtam a lé-t meg a csp-t? Megint megy a hazárdírozás ..
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.75
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője