Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1321. hozzászólás - 2009.08.16. 12:00:49
még szükséges: 20.497 LE
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1322. hozzászólás - 2009.08.16. 14:33:05 (Válasz Darah #1307 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.16. 07:51:57
Ne essen félreértés, nem sajnálom a zafíroktól a játéklehetőséget, a nyerés lehetőségét sem.
Egyszerűen, én is akartam volna játszani.

Kiegeszites Darah keresere:
Egyenlő feltételekkel, rajtam múló eredménnyel.
És nem fogadom el, hogy mert a gyémánt, meg a smaragd nem tesz semmit, mert tesz.


Azert ezt tulzasnak erzem. Egyenileg te is tudtal jatszani. Egyenileg mindenkinek hasonloak voltak az eselyei (eltekintve talan a nagyon alacsony szintuektol).

Mod: Bocs, nem ereztem ugy, hogy a kihagyott ket mondat erdemben modositana a mondanivalodat.
Van egy - szerintem kevesse jelentos - kozossegi verseny, ahol el kell fogadnod, hogy az akarva akaratlanul felvallalt kozosseggel egyutt sirsz egyutt nevetsz, meg van egy egyeni resz, ahol egyenlo feltetelekkel csak rajtad allo eredmennyel vehetsz reszt.
A felhalmozott CSP. Sztem ugy egy hetre elore lehetett tudni, hogy lesz esemeny. Mindig amikor esemeny van, akkor sejtheto, akinek tobb az eroforrasa, az nagyobb esellyel indul neki. Lehetett tartalekolni egy het alatt boven. A toplistan nem csak olyanok vannak, akik 400 folotti CSP-rol indultak. No. Egy szo mint szaz, nem ertem melyik reszebe akartal belekotni annak amit mondtam.
A hozzászólást Kocos módosította 2009.08.16. 14:58:42-kor
Pontszám: 5.33
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1323. hozzászólás - 2009.08.16. 14:40:01 (Válasz Kocos #1322 hozzászólására.)
Mi lenne, ha egy gondolatot egyben idéznél?
Van tovább is.
Legközelebb szavakat vágsz össze?

" Ne essen félreértés, nem sajnálom a zafíroktól a játéklehetőséget, a nyerés lehetőségét sem.
Egyszerűen, én is akartam volna játszani.
Egyenlő feltételekkel, rajtam múló eredménnyel."

Edit:
Azt hiszem te sem írtál alá egy beleegyező nyilatkozatot a regisztrációdkor, hogy te sorsközösséget vállalsz az összes veled egy színben játszó játékossal, ahogyan azt sem tudhattad még akkor, hogy nem a te hordád fog-e túlnépesedni.
Ezt a te tehetsz a hordádról dolgot már aranyosan eljátszottuk egyszer, ha emlékszel, gyűlöletkor.
Te sem osztanád itt a roppant bölcs gondolataidat, ha nem a megfelelő hordában lennél, azt hiszem.
Viszont ahhoz képest, hogy jelenleg te vagy a TOP TOPja, a minőség, és te nyilvánvalóan tudtad előre, hogy ez erőforrást fog igényelni, valahogy sehol nem látlak, és eddig sem láttalak megjelenni a listán.
Lehet csak lemaradtam róla?
A lényeg éppan az egyenlő feltételekkel lett volna a mondandómban, és nem az, amit te összeollóztál.
A hozzászólást Darah módosította 2009.08.16. 15:40:03-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1324. hozzászólás - 2009.08.16. 14:42:14 (Válasz Darah #1309 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.16. 10:04:21
2x10-be nem fér bele mindenki, aki játszik.
Én sem fértem bele, annál az egyszerű oknál fogva, hogy nem túlcsorgó CSP-ről kezdtem.


Mire fel a multido? Hol vagyunk meg a vegetol? Vagy V3-on tolod?
En nagyot csalodnek, ha a hordak nyeremenye nem egy jelzeserteku es/vagy ideiglenes tap lenne. Pl. 1 honapra megkapjak minden horda bonuszat.

Jutalmazva pedig nem csak a 2x10 ember lesz.

Juteszembe 2x10: mivel lesz metszet a ketto kozott es feltoltenem a listakat ugy, hogy osszesen tenyleg 20-an kapjanak jutalmat.
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1325. hozzászólás - 2009.08.16. 14:45:20 (Válasz Kocos #1324 hozzászólására.)
Én már elértem a végét, mivel nincs még 400 CSP-m, csak arra, hogy azt oda vigyem, meg pluszban meg még valamiből menjek is.

Hogy te hol vagy tőle, azt neked kell tudnod.

Valóban, jutalmazva nem csak 20 ember lesz, hanem egy horda is.
Egy.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1326. hozzászólás - 2009.08.16. 14:52:36 (Válasz Darah #1316 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.16. 11:00:13
Nagyon csendben van V3.


Meg 13K.
Az van, hogy a toplista helyek kiosztva senkinek sem akarozik tobb eroforrast berakni, mint amennyit muszaj.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1327. hozzászólás - 2009.08.16. 15:01:42 (Válasz Darah #1325 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.16. 14:45:20
Én már elértem a végét, mivel nincs még 400 CSP-m, csak arra, hogy azt oda vigyem, meg pluszban meg még valamiből menjek is.

Hogy te hol vagy tőle, azt neked kell tudnod.

Valóban, jutalmazva nem csak 20 ember lesz, hanem egy horda is.
Egy.


Miklos leirasa alapjan MINDENKI jutalmazva lesz aki reszt vett az esemenyben.
4 fele jutalmat sejtek:
1/ horda
2/ toplistas (lehet, hogy ez ketfajta a 2 toplistanal, ebben az esetben nyilvan a feltoltesnek nincs ertelme)
3/ a leolt manokert
4/ a befektetett LE-ert

A veget pedig sztem nem erted el, hacsak nem kerted, hogy a te CSP termelesed alljon le a hatralevo napokra.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1328. hozzászólás - 2009.08.16. 15:16:15 (Válasz Kocos #1327 hozzászólására.)
a LE-ert nem hiszem, vagy ha igen, akkor nem LE-síthető jutalom lesz, mert annak nem lenne sok értelme.

a hordajutalom meg dettó csavaros lehet, olyan, ami hordaváltással nem szerezhető meg.

remélem sikerül olyan jutalmat találni, ami játéktechnikai vagy amit semmiképp nem lehet összevetni az erőforrásokkal, hogy kiderüljön X vagy Y mennyiségileg jól járt-e. a jó jutalom olyan lenne, aminek örül az ember (ez pedig együtt jár azzal, hogy páran nem fognak örülni.)

mondjuk vadászatgyorsítás. vagy valami a fertőzéssel kapcsolatban (két % per szint), ilyesmi.
Pontszám: 4
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1329. hozzászólás - 2009.08.16. 15:23:07 (Válasz Kocos #1327 hozzászólására.)
Vagy hacsak nem gondoltam úgy, hogy egy üres szintnyi TP elég áldozat a hordám segítésére, és nem vettem érzékeny búcsút a manóktól.
Ha mindenki kap jutalmat, az jó.
Akkor már én is kapok.

Winnie, hát eléggé meg kéne csavarni, hogy ebből több örülő jöjjön ki, mint nem örülő.
De hátha sikerül.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1330. hozzászólás - 2009.08.16. 16:01:26 (Válasz Darah #1329 hozzászólására.)
nem kell csavarni, miért kéne? nyilván meg lehet csinálni, hogy mindenkinek jó legyen, bár abban igazad van, hogy akkor beüt az irigység és az, hogy mindenkinek jó, a sírók számára nem jó és jobb, hanem rossz és jóként lenne interpretálva.

de való igaz, az ilyen események díjazása, főleg, hogy ennyire szabottak a keretek és, ha nem egyenjutalom a cél, akkor nehéz. és az igazi jutalom az, ami szubjektív, ami valaki szerint jó, valaki szerint nem, ami után valaki kicsit talán megbánja, hogy belekezdett (saját döntése volt, nem kényszerítette senki), más meg örülni fog.

egytől félek: attól, hogy azok járnak LEGrosszabbul, akik nem vettek részt. az baki lenne. mert bár be lett építve egy hátrány, ami ösztönzi az embert, hogy minimális mértékben, de résztvegyen, de nem volt arról szó, hogy kötelező a dolog. és, ha nem kötelező, akkor a nem-részvétel is választás és olyan jutalmat kel kitalálni, amiből nem a nem-résztvevőket jönnek ki legrosszabbul.

(bár, ha a hátrány adását célzásként értelmezzük és miklós nyelven azt jelenti, hogy "vegyél részt", akkor nem szóltam.)
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1331. hozzászólás - 2009.08.16. 16:03:03
amúgy meg az, hogy kaptak sokan relikviát, már plusznak lehet felfogni. más kérdés, hogy nekem mit sem ér, eladni meg nem lehet, csak foglalja a helyet. legalább el lehetne dobni:)

bár lehet, hogy a 4. szakasz végére annak lesz jó, aki összegyűjti mind a 4 relikviát.

hmm. lenne benne logika, miszerint a pórnépet, aki nem top10, nem a leölt manók száma, hanem a relikvák megléte alapján jutalmazzák.)
Pontszám: 5
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1332. hozzászólás - 2009.08.16. 16:03:33
A pilon aktiválására eddig elköltött LE:
Rubin 210448
Smaragd 123946
Zafír 365130
Gyémánt 94638
még szükséges: 5.838 LE

(a statisztika félóránként frissül)
Legyőzött manók szerint
Karakter neve Horda Szint Töltés Győzelem
Tseby'dr akula 42 28k LE 283
Yasmina 46 8.4k LE 271
Malacka 33 25.4k LE 260
Prince of Peace 42 14.2k LE 250
Pres 44 23.2k LE 239
Sátánfajzat 48 19.6k LE 201
Woky 39 19.2k LE 197
McPaul 51 18.9k LE 195
Pivi 44 19k LE 178
D.E. 42 34.1k LE 156
Betöltött lélekenergia szerint
Karakter neve Horda Szint Effektív töltés
(elköltött LE/szint) Győzelem
Ronon 46 18.1k LE 23
D.E. 42 17.6k LE 156
Mort 35 14.6k LE 23
Tseby'dr akula 42 14.4k LE 283
Vassfanni 37 14.1k LE 135
Soulgramd 45 13.9k LE 32
Yasmina 46 13.6k LE 271
Prince of Peace 42 13.2k LE 250
Malacka 33 13.1k LE 260
Pres 44 12k LE 239
(a statisztika félóránként frissül)
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1333. hozzászólás - 2009.08.16. 16:08:53
A nem résztvevők hátrányos helyzetbe hozása azért sem lenne célszerű, mert mint páran írták, ugyan valóban 3. szinttől lehet részt venni a küzdelemben, de egy 30. szint alatti átlagkarakter számára egy náluk 15. szinttel erősebb manó leölése koránt sem egyszerű.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1334. hozzászólás - 2009.08.16. 16:11:12 (Válasz winnie #1330 hozzászólására.)
A relikvia megléte abszolut randomkérdés, én pl csak a 66. csata után kaptam meg, van aki már pár után, van, aki még most sem szerintem. Túl nagy a random a megkapásában ahhoz, hogy felhasználató legyen jutalmazásra, bár nekem az ötleted tetszik, viszont akkor még időben kellett volna valahány manóhoz, vagy valamennyi töltéshez, vagy valami stabil dologhoz kötni a megkapását.
Nekem sem ér semmit, viszont cserébe szép nagy, randa és zöld.
Viszont van, mint egy érem, hogy részt vettem, és ennek önmagában örülök.

Én azok miatt aggódok inkább, akik túlvállalták magukat ezzel az eventtel, és esetleg sem horda, sem játékosszinten nem kerülnek az élmezőnybe.
Tényleg nagyon el kell találni a végét ennek a dolognak.

Gyerünk V3, mindjárt megvan.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1335. hozzászólás - 2009.08.16. 16:14:58
Amúgy aki ismeri a V3-at az a toplistából látja hogy 8 klántársam van a 2 toplistán, és ha 8-unk töltését összeadod akkor látszik hogy a gesztenyét a zafíroknak a mi klánunk kaparta ki, ezzel eltüntetve a rubinok nagyobb töltési előnyét, persze a többi zafír nélkül ez nem sikerült volna de ha mi is csak ültünk volna a babérjainkon mint a mortimer féle nyafogó szájkaratés banda akkor itt is a kiemelt horda nyert volna.


Cruentus4Ever
A hozzászólást Tseby'dr akula módosította 2009.08.16. 16:18:53-kor
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 4.88
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1336. hozzászólás - 2009.08.16. 16:23:11 (Válasz Darah #1334 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.16. 16:11:12
A relikvia megléte abszolut randomkérdés, én pl csak a 66. csata után kaptam meg,


tudom, épp ezért nem előre tervezhető a dolog, ami jó lenne. (ha egyenjutalom van bizonyos csoportokban, ezzel elérhető, hogy ne csak a minimumot teljesítse valaki a jutalomért).

aki öl és nem a minimumot teszi (az 36 6 hét alatt), annak szinte biztos, hogy lesz relikviája.

a jutalom, ha nem mennyiségbe önthető, akkor nem lépcsőzetes lesz, nem olyan, hogy aki ennyit ölt, az ezt kapja, aki eggyel többet, az azt. a relikvia megléte jó indikátor, ami jelzi, hogy te valószínűleg lelkes voltál. és, mivel random, lehet, hogy valaki nem kapta meg sok manóval (ő csalődott lesz), más megkapta kettővel (ő örülni fog). bár gondolom van korlát beépítve meg növekvő valószínűség.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1337. hozzászólás - 2009.08.16. 16:25:14 (Válasz Darah #1323 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.16. 14:40:01
Azt hiszem te sem írtál alá egy beleegyező nyilatkozatot a regisztrációdkor, hogy te sorsközösséget vállalsz az összes veled egy színben játszó játékossal, ahogyan azt sem tudhattad még akkor, hogy nem a te hordád fog-e túlnépesedni.


Allitottam tan az ellenkezojet? Ezt irtam: akarva akaratlanul. Sztem ez pont ugyanazt jelenti, mint amit te leirtal.

Ezt a te tehetsz a hordádról dolgot már aranyosan eljátszottuk egyszer, ha emlékszel, gyűlöletkor.


Akkor sem mondtam ilyet, es akkor is megprobaltad ezt belemegyerezni. Most sem mondtam ilyesmit.

Te sem osztanád itt a roppant bölcs gondolataidat, ha nem a megfelelő hordában lennél, azt hiszem.


Sztem meg peldaul nagy boszen elsiklottal alfelett, amikor (2szer is) leirtam, hogy miert nem jok a horda szorzok. Szoval hidd el, en akkor is ugyanezt mondanam, es igazabol ugy velem - ezt is leirtam mar -, hogy a horda altal nyert jutalomnak komoly szerepe nem lesz. Pontosan azert, mert egy csomoan megkapjak, akik semmit nem tettek erte.

Viszont ahhoz képest, hogy jelenleg te vagy a TOP TOPja, a minőség, és te nyilvánvalóan tudtad előre, hogy ez erőforrást fog igényelni, valahogy sehol nem látlak, és eddig sem láttalak megjelenni a listán.


A cinizmusodat tartsd meg magadnak ha kerhetlek, ez a szemelyeskedo hangvetel semmikepp nem igazolja mondanivalodat. Probalj higgadtan ervelni ha kerhetlek.

Lehet csak lemaradtam róla?
A kerdesre valaszolva: Nem maradtal le. Nekem elotte a bajnoki miatt erdemes volt ellonom minden CSP-met. De amikor ezt megtettem, akkor tudtam, hogy ez az "esemenyben" hatrannyal fog jarni. PP-t tobbet tudtam tartalekolni, de arra nem lett szukseg.

A lényeg éppan az egyenlő feltételekkel lett volna a mondandómban, és nem az, amit te összeollóztál.


Ertem, de en meg pont azt vitatom, hogy az emberek egyenlo feltetelekkel vagtak bele. Az egyeni versenyben, es ezt szerintem te is alairhatod, a hordad se pro se kontra nem szamit.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1338. hozzászólás - 2009.08.16. 16:28:14 (Válasz winnie #1328 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.08.16. 15:16:15
a LE-ert nem hiszem, vagy ha igen, akkor nem LE-síthető jutalom lesz, mert annak nem lenne sok értelme.


Miklos korabban kerdesemre leirta, hogy lesz. Ebben a topikban. Sztem annak nem lenne ertelme, ha ugyanazt a jutalmat kapna az aki 50 000 meg aki felmillio LE-t tolt bele. Dehat ez nezopont kerdese, azaz hogy: buntessuk vagy jutalmazzuk az onfelaldozast.
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1339. hozzászólás - 2009.08.16. 16:30:23 (Válasz winnie #1336 hozzászólására.)
Hát majd meglátjuk, hogy megjelenik-e másik relikvia a következő fázisban.
A random szerepét én akkor is túl nagynak találom a megszerzésükben, és mivel ez bőven erőforrás elvonó része az eventnek, azt meg nem tartom fairnek, hogy 50-szeres túlteljesítéssel kapja meg valaki ugyanazt, aminek a másik három után örül.
Ez a rész nem fog hat hétig tartani, hacsak nem manóval folytatódik is tovább a dolog, és ebből kiindulva az én 66. manónál kapásom soknak tűnik.
Így sem tudnánk pontosan, hogy ez mikor jár, legfeljebb ha manószámfüggő lenne.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1340. hozzászólás - 2009.08.16. 16:31:14
v3: még szükséges: 1.418 LE
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője