Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1861. hozzászólás - 2009.08.18. 19:42:01 (Válasz Nari77 #1860 hozzászólására.)
A szintemen, még én is jó vagyok, bár már meg kell válogatnom az ellenfeleket, de a manók piszkosul megerősödtek!
Már 57. szintű manók jönnek gyilkos matéria varázslattal, és ha bejön nekik akkor nagyon csúnyán elintéznek
Pontszám: 5.33
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1862. hozzászólás - 2009.08.18. 19:49:41
Nekem olyanokat csinálnak, hogy egyik harcnál 100%ban vagyok és lemegy 750 / 500 sebzés, másik harcnál pedig megyek -20%ban és lehozom 900 / 1 -re a csatát....
Pontszám: 5
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1863. hozzászólás - 2009.08.18. 19:54:02 (Válasz Nari77 #1862 hozzászólására.)
hát pont az előbb vertek el 100%-on:
Ellenfeled:
Viskóti Dán - 57. szintű torzszülött
A csatában összesen 609 sebzést okoztál, és 916 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát.

egyre keményebbek és lassan meglépem a következő szintet is!
Holnaptól nekiállok fejleszteni, mert ez már orosz rulett, vagy bejön vagy nem
Pontszám: 5.33
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1864. hozzászólás - 2009.08.18. 19:55:04 (Válasz Nari77 #1860 hozzászólására.)
Fúú!!!

Nem tudom, ki hogyan és milyen taktikával manózik, de ahogy olvasgatom elég brutál módon irthatjátok őket. Én eddig 1 szintet léptem, fejlesztettem vettem új cuccokat és a feltöltési lista 6. helyén állok. Próbálom a lehető legkevesebb Tp-ből megúszni, de ugyanakkor a lehető legtöbb LE-t feltölteni. Persze a kötelező fejlesztéseket csinálom és figyelek a TÖ-re is főleg a szintlépéseknél. Annyi hogy most egyáltalán nem foglakozom a fertőzéssel.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.43
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1865. hozzászólás - 2009.08.18. 19:59:22 (Válasz BlackSheep77HUN #1864 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.08.18. 19:55:04
Fúú!!!

Nem tudom, ki hogyan és milyen taktikával manózik, de ahogy olvasgatom elég brutál módon irthatjátok őket. Én eddig 1 szintet léptem, fejlesztettem vettem új cuccokat és a feltöltési lista 6. helyén állok. Próbálom a lehető legkevesebb Tp-ből megúszni, de ugyanakkor a lehető legtöbb LE-t feltölteni. Persze a kötelező fejlesztéseket csinálom és figyelek a TÖ-re is főleg a szintlépéseknél. Annyi hogy most egyáltalán nem foglakozom a fertőzéssel.


Összesen 98at öltem. Szóval a toplistán sem vagyok. Itt V3on nagyon durván tolják...

Tseby'dr akula is elég szépen tárolhatott: 296 csata, azaz összesen 592 CSPje fogyott el. És ki tudja mennyi ment el vadászatra, hogy legyen miből manózni. Neki kedvezhetett a legjobban az event időzítése Szerintem legalább 5 szintet lépett.
Pontszám: 5
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1866. hozzászólás - 2009.08.18. 20:02:36 (Válasz BlackSheep77HUN #1864 hozzászólására.)
Tö-m még 46 szinten sem rossz, főleg ha azt nézzük, hogy 50-es az egészségem és 46-os a mágia, így kimondottan magasnak is számít, de a manókhoz a 184-es Iq is kevés:( ez azért durva
A hozzászólást Yasmina módosította 2009.08.18. 20:04:44-kor
Pontszám: 5.33
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1867. hozzászólás - 2009.08.18. 20:16:33 (Válasz Yasmina #1866 hozzászólására.)
A csatában összesen 821 sebzést okoztál, és 237 sebzést kaptál.
A csatában összesen 949 sebzést okoztál, és 246 sebzést kaptál.
A csatában összesen 947 sebzést okoztál, és 369 sebzést kaptál.
A csatában összesen 1129 sebzést okoztál, és 156 sebzést kaptál.
A csatában összesen 834 sebzést okoztál, és 124 sebzést kaptál.

Táncos Vozálk int, mire egy kinetikus detonáció sújt le rád. Félrevetődsz. Csak 61 pontnyit sérültél. Az állataid 13 életpontot sebződtek.
Egy szikraeső igéjét idézed ellenfeledre, ahogy közelítesz felé. (-130 VP). 230 sebzést okoztál.


Eddig 41 Manót öltem le, összesen ha jól számolta 1122 Tp-t kaptam értük, de ez lehet egy kicsit több mert egy ideje nem használom a tt a VF-re. Úgyhogy max 1500 Tp-t kapta a manókért. Ami nekem 1/4 szintet jelent. Erre még megy rá a portya és minimális vadászat kiegészítésként. Napi 40-60k töltök fel most már csak egy csatával.

És egy teljesen középszintű 38. szint hibrid karakterem van. Mondjuk még nálunk az első fázis van ahol lehet gyengébbek a manók és a másodikban már nem lesz ennyire könnyű a dolgom.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2.33
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1868. hozzászólás - 2009.08.18. 22:08:27 (Válasz BlackSheep77HUN #1867 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.08.18. 20:16:33
A csatában összesen 821 sebzést okoztál, és 237 sebzést kaptál.
A csatában összesen 949 sebzést okoztál, és 246 sebzést kaptál.
A csatában összesen 947 sebzést okoztál, és 369 sebzést kaptál.
A csatában összesen 1129 sebzést okoztál, és 156 sebzést kaptál.
A csatában összesen 834 sebzést okoztál, és 124 sebzést kaptál.

Táncos Vozálk int, mire egy kinetikus detonáció sújt le rád. Félrevetődsz. Csak 61 pontnyit sérültél. Az állataid 13 életpontot sebződtek.
Egy szikraeső igéjét idézed ellenfeledre, ahogy közelítesz felé. (-130 VP). 230 sebzést okoztál.


Eddig 41 Manót öltem le, összesen ha jól számolta 1122 Tp-t kaptam értük, de ez lehet egy kicsit több mert egy ideje nem használom a tt a VF-re. Úgyhogy max 1500 Tp-t kapta a manókért. Ami nekem 1/4 szintet jelent. Erre még megy rá a portya és minimális vadászat kiegészítésként. Napi 40-60k töltök fel most már csak egy csatával.

És egy teljesen középszintű 38. szint hibrid karakterem van. Mondjuk még nálunk az első fázis van ahol lehet gyengébbek a manók és a másodikban már nem lesz ennyire könnyű a dolgom.


Szerintem egyforma erősek, legalábbis én nem éreztem változást.
Pontszám: 5
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1869. hozzászólás - 2009.08.18. 22:10:44
Mióta megkezdődött ez az event minden LE-met arra használom hogy fent maradjak a toplistán! Lehet nagyot hibáztam akkor mikor belefogtam ebbe az egészbe de az elején nem gondoltam hogy a több lépcső/fázis is csak újabb LE töltést fog jelenteni! Így hát nagy lelkesedéssel vetettem bele magam a toplistás harcba! Karim nem volt éppen az optimalizátorok álma így úgy gondoltam egy kis áldozatot meg ér ha cserébe nyerek is valamit!
Hogy a toplistán maradjak egyre többet kellett áldoznom és mivel azt hittem az első fázissal vége a töltésnek így nem is sajnáltam nagyon!
Így felteszem a kérdést ahol verseny van ott nem fognak küzdeni az emberek csak azért hogy nyerjenek? Itt a verseny oda jutott hogy aki nyerni akar valamit annak minden LE-jét be kell tolnia!
Igazuk van azoknak akik azt mondják nem lett volna kötelező ebbe belevágni ilyen módon, meg ha nem tetszik ki ehet szállni! Abban viszont nincs igazuk azoknak akik azt mondják tudni lehetett mi lesz a második fázis! Lehet én vagyok a buta de én nem is feltételeztem hogy ez lesz!
Ha lehet feltennék még egy kérdést! Ha nem akarom hogy tönkre menjen majdcsak 1 év munkája akkor hagyjam abba most és felejtsem el úgy ezt az egészet úgy hogy több mint 1milla LE-t már beleöltem? Ott vagyok a toplistán talán még 6. ként, több mint 1 milla LE-t betoltam de ha nem akarok még nagyobb bajt akkor csak úgy hagyjam abba, úgy hogy ezen kívül rubinként nincs esélyem semmi másra! Én nem akarok senkit se hibáztatni mert tudom hogy nem a kicseszés volt a lényeg de egy kicsit még is így ült el! Talán ha tudják az emberek hogy az 1. 2. netalán tán harmadik fázisokban is töltögetni kell akkor nem vadult volna be ennyire a verseny!
Azt is elhiszem hogy kell a felfedezés élménye de sajnos most ez is mintha visszafele sült volna el! Én megértem hogy sokan nem így látják a helyzetet és nem is így gondolkoznak mint én de csak egy pillanatig gondoljanak bele a helyzetembe: ott állok hogy abbahagyom az egészet és potyára kidobtam minuszba több mint 1milla LE-t az ablakon így talán megmentve a karim a teljes megsemmisüléstől
avagy a másik véglet folytatom a harcot az Isten tudja milyen jutalomért és így biztos halálra ítélem a karimat!
Én nem kérek megagigaultrahiperszuper tápot sőt azt is megértem ha semilyen kompenzációt nem kapok hisz saját döntésem volt bele vágok e vagy sem!
De ezek után csupán egy valamit kérek: MEGÉRTÉST!!

Kösz hogy "meghallgattatok" ez már kikívánkozott!!
V2-Ayhagdun
Pontszám: 8.25
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1870. hozzászólás - 2009.08.18. 22:16:29
Hát igen, sokan itt a fórumon nem veszik figyelembe (sőt a készítők sem), hogy nem mindenki olvas fórumot! Szóval aki nem olvas fórumot (a játékosok 70%a) az semmit sem tudhatott előre. Így ők az igazi vesztesei ennek az eventnek! (vagy nyertesei, még nem tudni)

Gondolom csak látják, hogy mindenki nyomja ezerrel és aztán fázis végén pofára esés
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1871. hozzászólás - 2009.08.18. 22:23:35 (Válasz Szaki06 #1869 hozzászólására.)
Hidd el megértelek Szaki! Amikor elindult az egész én is lendületesen vágtam neki, nagy örömmel, nem érdekelt, hogy mennyire vet vissza, végre valami újdonság alapon. Mikor felkapták a fejüket a pókok és az irdatlan csp tartalékaikat betolták, akkor válaszúthoz érkeztem:
Vagy minden de minden erőforrásom erre áldozom, és akkor esetleg fennmaradhatok a toplista legalján.
Vagy feladom most, amíg még "emelt fővel" kiszállhatok.
Megmondom őszintén én megrettentem az event brutális erőforrásigényétől és leléptem a kb 100 leölt manómmal. Van egy nagyon helyes kis transzcendális kövecském, mondjuk sok hasznát nem veszem de van. Napi 1 manót vállalok azóta a manaregen helyreállításáért (olcsóbb az én szintemen Vp főzettel, de Mikiéket verni jó ) és ha szerencsém van bemákolom a második ereklyét is, az már azért szép lenne, talán meg is érdemlem az eddigi manóimért, remélem bejön.

A te eseted kicsit más. Na jó, nagyon más. Te azok közé tartozol akik nagyon erőn felül pörgettek már bele eddig is ebbe az eventbe. Nem tudom melyik toplistán vagy fenn, de innen már szerintem normálisan nem lehet kiszállni... Legfeljebb fogadd meg a tanácsot amit itt adtak: az összes LE-t 1 manón keresztül tedd be, úgy kevesebb Tp jön, sokat nem számít de kis tűzoltásnak megteszi.
Ha a manógyilkosok között vagy elöl... Nos neked kell tudni. Én hiszem, legalábbis akarom hinni, hogy Miklós van annyira intelligens és belátó (azért eddigi tapasztalatok alapján az eszével nincs gond, csak néha egy picit a belátásával), hogy ha gyenge jutalmat adtak volna a végén látva hogy az általa vártnál sokkal durvább verseny alakult ki, ezt a végéig korrigálja.
Nem tudom mit kell tenned Szaki. Tanácsot nem adhatok. Ezt neked kell érezned. De maximálisan együtt érzek veled.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.89
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1872. hozzászólás - 2009.08.18. 22:49:21 (Válasz Byzon #1871 hozzászólására.)
V1-en vagyok most még per pillanat 6. az effektív betöltött LE listáján! Szerencsére arra hamar rájöttem meg olvastam is pár hsz-t arról ha manóölésre megyek akkor az még brutálisabb veszteség! Azért köszönöm!
A hozzászólást Szaki06 módosította 2009.08.18. 23:01:27-kor
V2-Ayhagdun
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1873. hozzászólás - 2009.08.18. 22:58:17 (Válasz Nari77 #1868 hozzászólására.)
Ellenfeled:
Rozsliszk Szintur - 47. szintű torzszülött
A csatában összesen 1047 sebzést okoztál, és 453 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 599 lélekenergia és 44 TP!

Az új manó a V2-ön pedig még mindig az első fázis megy. Bár nem figyeltem meg reggel menyin álltunk, de most még szükséges: 337.079 LE. tegnap este 350k körüli volt az állás. vagyis 24 óra alatt kb. 15k.

Vagy nagyon elfogytak az erőforrások vagy nagyon alább hagyott a lelkesedés. És mi még az első fázisnál tartunk.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2.33
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1874. hozzászólás - 2009.08.18. 23:00:30
Remélem nem bolygatok meg érzékeny szálakat, de felmerült bennem egy kérdés.
Miklósban már annyira nem bíztok, hogy amit nyilvánosan kijelent, azt sem hiszitek el?

Az előző oldalon idéztem egy korábbi hozzászólását, amiben azt írja, hogy mindenki jutalmazva lesz az erőfeszítései függvényében, és ezen felül lesz még a top10 jutalom és még a horda jutalom.

Emellett többen (most épp Szaki) arról ír, hogy kidobott rengeteg (akár 1 millió) LE-t az ablakon.

Ha mindenki az erőfeszítései arányában lesz jutalmazva, akkor aki sokat áldozott, az nagyobb mértékben lesz. Aki keveset, az kisebb mértékben.
És ezen a jutalmazáson felül lesz a top10 díj, ami nem táp, hanem inkább dicsőség központú.
Az persze világos, hogy ez alatt a hét alatt hátrányos lesz a helyzete annak, aki ennyire nyomja. (Én is nyomom, fent vagyok a toplistán.)

Nézzétek el nekem a kérdést, mert nemigen ismerem Miklósékat, de tényleg ennyire nem szavahihetőek? Ha kimondják, hogy lesz arányos jutalmazás, akkor lehet, hogy nem lesz?

Edit: A Miklós által mondottakból számomra az következik, hogy ha Szaki06 most kiszáll, akkor jutalmazva lesz a befektetett LE-jéhez mérten, legfeljebb nem kap top10-es díjat.
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2009.08.18. 23:02:43-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1875. hozzászólás - 2009.08.18. 23:08:58 (Válasz Ezüstszél #1874 hozzászólására.)
A jutalom relatív, minden fázisban van egy új relikvia, lehet ez az egyik jutalom?!

Én is toplistás vagyok (2.), de már akármilyen jutalmat adnak (persze ha fent tudok maradni) az sem kompenzálja a befektetett energiát!
Ennek ellenére tovább küzdök, hajt a verseny szellem!
Pontszám: 4.33
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1876. hozzászólás - 2009.08.18. 23:10:58 (Válasz Yasmina #1875 hozzászólására.)
Jó, akkor azt is megkérdezem, hogy mit jelent az "erőfeszítéseinek mértékében" kitétel.

Mert az tuti, hogy egy relikvia, ami bárkinek eshet, az nem az "erőfeszítések mértékét" jelzi.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1877. hozzászólás - 2009.08.18. 23:18:09 (Válasz Ezüstszél #1876 hozzászólására.)
nem tudom, mert ez is nézőpont kérdése: "erőfeszítéseinek mértékében"
játékosként mindenki többet szeretne kapni mit amit befektetett! (és ezt meg is értem, én is ilyen vagyok )

de játékmester fejjel gondolkodva, szerintem a befektetett energia egy bizonyos százalékát térítik meg valamilyen jutalom (relikvia...) formájában, de az biztos, hogy mindent nem fognak kompenzálni. Sajnos

Bár titkon remélem, hogy a játékosok fejével gondolkodnak
Pontszám: 3.60
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1878. hozzászólás - 2009.08.18. 23:23:59 (Válasz Ezüstszél #1874 hozzászólására.)
neked kell eldöntened hogy mennyire éri meg neked a dolog. az én szintemen (47-48) nekem megért 100-120k-t a dolog fázisonként. ezzel nem leszek toplistás, de megmarad bennem az érzés hogy résztvettem ebben a "ránk kényszerített dologban" (a VP hiány nem probléma, pedig buktam csatákat azzal hogy nem figyeltem a VP-met, de a kimaradó kúttermés engem speciel érzékenyen érint). "nagyon jól szórakoztam", "részt vettem egy újdonságban", "maradéktalanul örülök", a végelszámolásnál nyújtom a markom, ha nem pottyan semmi hát így jártam. ezt vagy így fogod fel, vagy anyázol a fórumon vagy törölsz. szavahihetőségről ne beszéljünk, senki sem ígért brutáltápot. ha valaki versenyben akar maradni, gondolja meg keményen hogy megéri-e kockáztatni.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűTabacNő
Végzetúr
89 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1879. hozzászólás - 2009.08.18. 23:29:07 (Válasz Ezüstszél #1874 hozzászólására.)
Én elhiszem, hogy lesz kompenzáció, méghozzá valami értelmes. Persze ha V3 így halad, ezt leghamarabb 24 nap múlva jut el hozzám, vagy még később a 3-ik fázis miatt. Nos én pedig ezt a kompenzációt a küldetésekkel és a taktikám újabb elemének beépítésével akartam volna hasznosítani 2 nappal ezelőtt az első fázis befejezése után. Magyarul az általam eltervezett kigondolt dolgok borultak, szépen. A toplistán napok óta ugyanott vagyok, manót se kell ölnöm, mert manaregent megoldom, kínomban epikust ütök, meg gondolkodok mihez kezdjek.
Pontszám: 5
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1880. hozzászólás - 2009.08.18. 23:36:18 (Válasz Ezüstszél #1874 hozzászólására.)
Talán amiért ilyen szkeptikusra sikeredett az általad említett hozzászólásom az azért van mert már nem tudom mit higgyek! Annyi és annyiféle hsz-t olvastam már ezzel kapcsolatban hogy tényleg nem tudom kinek higgyek!
Akár szégyen akár nem én féltem a karakterem az esetleges hülyeségem miatt, dehát nem könnyű az élet még egy játékban sem!
V2-Ayhagdun
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!