Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Khronos

Oldal: 1234
Dátum: 2009.11.18. 23:46:11
Mint pl, nem is tudom, mászás? Nyugodtan mehetne egyik kaland próba helyére.
Dátum: 2009.11.18. 23:37:43
Mi lenne ha bevezetnétek mondjuk egy "intuició" szakértelmet vagy valami hasonlót, ami annyit csinál hogy a plafont elért szakértelmeket tovább növeli a kalandok szempontjából? Nem kell 1:1-be persze, vagy esetleg lehetne TT szerűen is valahogy... a lényeg az hogy a plafonos skilleket plafonnélkülivé teszi kaland szempontjából, így nem kell őket külön kezelni.
Dátum: 2009.11.18. 22:58:51
Tetszik a manakonstrukció lopás. Amolyan "vesztettetek, most jöhet a sarc!". Mondjuk lehet néhányan kiugrálnának inkább szöviből minthogy más cuccát építsék... lehet ez annyira nem probléma a szerencse csökkenés miatt.

A kútból varázslás is cool, lehetne a mágustorony minden szintje (vagy mondjuk, minden 2. szint a 10. után vagy valami) után mondjuk egy megnyíló spell amit el lehet nyomni szövetségi LE-ből. Esetleg lehetnének épület kombinácíók után megnyíló varik, pl. Kémgömb + PC 5 + nekrofun trón 5= szövetségi kémkedés vagy valami. Akár mé mondjuk epikusra méretezett mana égető spellek, vagy valami hasonlót is el tudnék képzelni (amint hallom magasabb szinten amúgy is sírnak epic verhetetlensége miatt).

Csak arra kéne vigyázni hogy ne nyerstápot adjon (pl, harci bónuszokat csak háborús ellenféllel szemben, ne legyenek vadászat befolyásoló skillek, stb)
Dátum: 2009.11.15. 16:59:28
Továbbgondolva az istenek témát, lehetne esetleg különböző dolgokkal "isteni kegyet" nyerni. Pl., leülsz imádkozni egy kis időre (5CSP), vagy áldozatot mutatsz be (feláldozod egy állatod), ilyesmik. Ebből kaptok valamiféle pontot (kegy pont? Hit pont?) amit aztán lehet ilyen szövetségi szintű spellekre elnyomni pl. Isteni áldás: X ideig +Y támadás, hasonlók. Emellé ha háborúban egy ellenséges isten templomával rendelkező klánt győztök le akkor a templom kegyének nagyságával arányosan kaptok bónusz rabolt LE-t (és kegyet).


Egyéb: Kocsmában lehetne mondjuk kalandot cserélni, amolyan "Hejj, ma is olyan csoda dolgot láttam..." "Ne mondd, én pedig..." alapon. Vagy valami.
Dátum: 2009.11.04. 18:10:51
Azt is mondta hogy hosszútávon mindenkinek lesz aukciós tárgya... aki most kezd bele és normálisan játszik, az akár 2-3 év után hozzá is juthat mondjuk egy isten ihlethez, vagy valami hasonlóan tápos cucchoz
Dátum: 2009.10.29. 12:48:34
Mondjuk legegyszerűbb megoldás hogyha vannak csak epikus spellek amiket játékosok nem kaphatnak meg... mint például ez.

Mellesleg még ha be is kerül játékosoknak, fogadni mernék hogy ősköves lesz, tehát biztos lesz olyan aki nem használja majd [/irony]
Dátum: 2009.10.28. 18:28:59
"Nem kell kitolni egyiket se. Azt kell figyelni, hogy a fúzió a vadászat megkezdésekor turbózva legyen, amikor lejár az aktuális vadászat ideje, akkor meg az SM. Ez persze megvalósíthatatlan, hacsak nem pont abban az 1 tízezredmásodpercben kattint az illető. És persze jó pár őskő vagy CSP ..."

Frászt, elég egyessével nyomni vadászatokat, és közben állítani. Úgy nem kell tizedmásodperces reflex/kapcsolat.
Dátum: 2009.10.28. 12:50:41
Miért is? Ha több időt töltesz a játékkal az azt kéne hogy jelentse hogy jobb játékos vagy mint aki kevesebbet. Ez logikus; aki napi 5 sakk meccset lejátszik az jobb lesz mint aki csak heti 1-et. Miért kell egy minimum időt megszabni akkor? Miért zavar az téged ha valaki nem marad le ha nem ül napi 2x2 órát a gép előtt?
Dátum: 2009.09.24. 16:30:26
"most őszintén, ha választhatnál hogy Paris Hilton vagy Orbán Viktor rúg tökön, te Paris Hiltont vagy Orbán Viktort választanád?"
Dátum: 2009.09.24. 14:50:48
Mert? A fókuszkristályok adnák azt a tápot amit most az ősköves cuccok adnak. Cserébe persze az árakat emelni kéne... viszont nem lennél kötelezve rá hogy minden szinten megvedd az új ősköves cumót, akkor is ha épp pl nem illik ahhoz a fejlesztési stratégiához amit kitaláltál magadnak.

Ha emellé még a régi ősköves cuccok helyére "alternatív" fegyverek/páncélok kerülnének be hogy legyen választási lehetőség (ne pedig 4 szinten keresztül ugyanaz a fegyver legyen kapható csak nagyobb statokkal), akkor mindenki jól járna.
Dátum: 2009.09.24. 13:28:42
Szerintem alapból jobb lett volna ha nincsenek is prémes "alap cuccok", csak mondjuk kétszer ennyi normál cucc+erősebb fókuszkristályok (talán néhány olyan ami szintfüggően növekszik vagy %-os bónuszt ad hogy később is használható legyen?). Így a prémesek is megkapnák a tápot és nem kéne lemodani a választási lehetőségekről sem.
Dátum: 2009.09.13. 12:08:24
Tudom már kicsit késő ha Miklós leadta, de...

Ha jól értem, az egyik probléma az epikussal hogynem tölti be a "közösségi" feladatát, igaz? Mi lenne ha az egyéni epikus kapcsolódna a "normál" epikushoz?

Arra gondoltam hogy ha legyőzöd a te egyéni epikusodat, akkor azzal valahogy gyengíted a nagy epikust; elégetsz párszáz manát, csökkented valamelyik tul értékét, a regenerációját, stb.

Így a kisebb karakterek akiket a böszme nagy epikus röhögve elpöcköl is képesek lennének segíteni a harcban. Persze hogy ez kompenzálva legyen valahogy, a normál epikusokokat kicsit turbózni kéne...
Dátum: 2009.09.13. 11:49:52
Toplista/portyalistánál legyen egy checkbox amit be lehet jelölni hogy ne mutassa a legalább 2 hete be nem lépett karaktereket.

Szerintem nem igazán kell részletezni hogy miért is lenne ez jó... kicsit kevésbé radikális megoldás mint a 80 oldal 140/0/0 első szintű törlése, de kb. ugyanazt a hatást éri el.
Dátum: 2009.06.03. 19:34:56
Ha már beállítgatásoknál tartunk... nem lehetne a toplistás kereséseknél állítgatni hogy mi milyen sorrendben jelenjen meg meg hasonlók? Akkor nem kéne egyesével megnézegetni a karaktereket portya célpont keresés közben (kevesebb töltögetés). Lehetne mondjuk korlátozni hogy maximum 3 statisztikát jelenítsen meg (néven és szinten kívül), és akkor nem foglalna több erőforrást mint a többi keresés.
Dátum: 2009.06.02. 23:55:28
Idézet: Morroch - 2009.06.02. 22:53:26

Amit leírtál az pedig téves: aki nem tudja őket ütni azt a kristályok sem tudják ütni. Előbb kérlek tanulj meg játszani vagy véleményt helyesen kifejteni, ugyanis nem tudom, hogy ennyire nem érted a játékot vagy csak rosszul fogalmazol.


ROFL "Aki nem tudja őket ütni azt a kristályok sem tudják ütni." . Ja gondolom azért van itt, ebben a topicban a rinya hogy 6 szinttel lefelé ütnek kristályosok 2000-eket. És még én nem értem a játékot? Attól hogy eléred a legalsót még nem jelenti hogy le tudod győzni. Képzeld el hogy mindenki aki tudja őket támadni mostantól a % alatt lesz és a kristály horda is csak 5-6 szinttel lefelé üt. Izgi mi? Biztos jól megdobná a morált, játékosok mikor 15% fölött vagy, kristályosok mikor alatt.

Hihetetlen hogy egyből rámozdulsz arra mikor regisztráltam... megsúgom volt már karakterem, csak töröltem és újra regisztráltam hogy indíthassak egy pókot tiszta lappal.

EDIT: most hogy lenyugodtam... lehet csak elbeszélünk egymás mellett. A fő hiba az ötleteddel az hogy aki nem tudja legyőzni kristályosokat az még több támadást kap hirtelen (mivelhogy topszövi tagokat kevesebbet lehet támadni).
Dátum: 2009.06.02. 22:45:58
Ez nagyon rossz. Ez azt jelentené hogy aki tudja őket ütni azt kevesebbet fogják támadni, aki meg nem, az ugye megkapja még ezeket a támadásokat is.

2 pont, de csak mer díjazom a próbálkozást.
De ha kevesebbet lopsz kivégzés csökkenés miatt akkor nem nehezebb elérned a kreatív korlátot? Nekem úgy tűnt hogy ez a két korlátozás átfedi egymást nem összeadódik, de javíts ki ha tévedek...
Azért én köszönöm szépen megvagyok. Az hogy egykicsit lassabbra kellett fognom a tempót... hát végülis visszamaradásra játszunk vagy mia szösz.

((jelzem, ezzel nem azt akarom mondani hogy egyetértek a korlátozásokkal. Ami most van az felemás megoldás, egy elsietett döntés eredménye. De nem kéne úgy tenni mintha hirtelen a pókok nem dominálnának mindenki mást a szintjük körül. Mondjuk pl. örülnék ha a képleteket megkapnánk hogy kielemezhessük akkor most mi a franc is van a kivégzéssel...))
Dátum: 2009.05.27. 14:50:59
A kristályhordás nem alszik. A kristályhordás vár.

Ha látsz egy kristály hordást, ő is lát téged. Ha nem látod... nos, lehet hogy már csak pillanatok vannak hátra az életedből.
Dátum: 2009.05.26. 23:14:45
Talán csinálhatna mondjuk valami értelmeset? Csökkenthetné az idomítás LE költségét vagy valami?
Oldal: 1234