Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678
Szerző
Topic neve: Kiegészítés a Gyorsításhoz
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
101. hozzászólás - 2009.10.13. 16:22:23 (Válasz Damage #97 hozzászólására.)
Idézet: Damage - 2009.10.08. 21:29:56
Idézet: Rodriguez - 2009.09.28. 10:14:49
...A vadászat gyorsításának 57-ről 111-re való növelése viszont szerintem szinte vállalhatatlanul drága. Hiába a gyógyulás, túl sok Le-be kerül az a néhány másodperc...


Tudatturbót teccik ismerni?
61+50?


Ne mossuk el a problemat, hiszen ez azt jelenti, hogy a spektralist kell felhuzni, legjobb esetben is 70-rol 100-ra, de aki mar nem fertozott annak 105-re, amivel meg el is megy egy lehetosege a max fole tornaszasbol.

Juteszembe, 114-es vagy 117-es fuziot probalta mar valaki? Mukodik, von le ujabb 5-10 masodpercet?
Pontszám: 7.80
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
102. hozzászólás - 2009.10.13. 17:01:02 (Válasz Kocos #101 hozzászólására.)
vagy. ha sajnálja a LE-t, nem teszi meg. mindenki tudja, hogy mi neki a proritást. szerencsére nem kötelező mindent kimaxolni és engedi a program a vadászást alacsonyabb szakértelemmel is.
Pontszám: 3.84
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
103. hozzászólás - 2009.10.13. 19:11:04
Nincs az ef-el semmi gond. Ki kell szépen húzni a spektrálist 97/98ig, majd 54 turbót ráengedni 57 ef-re, mikor vadászol. Ennyi. Így még a fertőzést leküzdötteknek sem dilemma... Nem kell ezt túlmisztifikálni. Aki gyorsítani akarja a vadászatot, az ugyan tolja már ki a spektrálist...

A fő kérdéskör még mindig az, hogy ha csökkentik a költséget, akkor lesz-e vmi kompenzáció azoknak akik 200csp-t áldoztak a gyorsítások darabjára?
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 6.89
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
104. hozzászólás - 2009.10.13. 22:23:02
természetesen ha megcsináljuk, hogy a gyorsitásokat őskőért is meg lehet venni, akkor lesz rá lehetőség visszamenőleg, hogy visszakapd a csp-t az őskőért.
Pontszám: 9.38
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
105. hozzászólás - 2009.10.15. 12:27:44 (Válasz Miklós #104 hozzászólására.)
És megcsináljátok? Ha igen, akkor mikor?
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 6.68
kedvelt tagEnoliFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
106. hozzászólás - 2009.10.20. 17:47:19 (Válasz winnie #50 hozzászólására.)
Ki hagyta az IQ-t amikor fejlesztette a tulajdonságait.
Most már tuti: a pohár félig üres...
Pontszám: 6.20
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
107. hozzászólás - 2009.10.20. 18:14:09
Azt meg tudja vki mondani, h fertozes lekuzdese utan a gyorsitasos elementalis maximuma mennyi? 111 vagy 116?
Pontszám: 7.60
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
108. hozzászólás - 2009.10.20. 19:36:12 (Válasz Endyr #107 hozzászólására.)
Már csak alig 20 szint nekem, én szívesen megosztom majd mindenkivel, csak győzze kivárni
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.42
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
109. hozzászólás - 2009.10.20. 21:30:42 (Válasz LoWs #99 hozzászólására.)
Idézet: LoWs - 2009.10.08. 21:48:15
Nem akarok vitázni, hiszen ezek filozófiai kérdések és elég szubjektív a megitélésük, mivel sokféle játéktechnika van.

De hogy te is átlásd:
ha te lövöd agyon portyában és szerzel 10-20k-t ő viszont el megy nyaralni és nem veszik el a CSPje amit amúgy bukna. Neked közben (vagy a jövőben bármikor) elmegy a neted 2 hétre és bukod a CSPket. Ő hazajön. Levadássza a tonna CSPjét. Felhúzza az IQ-t kismillióval és jön és agyonvág téged.
Mert ő tudta, hogy neki néha kell ez a funkció és ezért kirakta! Ezzel megmentve magát hosszútávon kismillió CSP elvesztésétöl.
Lehet, hogy az a 400 CSP örökké hiányozni fog neki.. de amiért kirakta az többet nem hátráltatja.

Kérlek, koncentrálj inkább a problémára ahelyett, hogy te is velem kötöszködsz.

Esetleg ajánlom figyelmedbe az előző hozzászólásom ON után következő részét. Akár még el is töprenghetnél rajta, miben tudnád előrébb vinni a társaságot a probléma megoldásához.



Hogy te is átlásd kb. még 10 szinttel alattam is nagyrészt olyanok vannak akik 1,5-2 hónappal előbb kezdtek mint én, és nekem kényszerűségből még ezt is meg kellett venni. Nem azért, hogy 2 hétre el tudjak menni szabadságra, hanem, hogy el tudjam használni a PP-m és 1 nap alatt minél többet tudjak vadászni. Semmi esetre sem akarom sajnáltatni magam de annak aki napi szinten is a mindennapos túlélésért küzd annak baromira nem mindegy, hogy elkölti e vagy sem azt a csp-t. Van itt jópár olyan ember akik 2000+ el több csp-t költöttek/költhettek el hozzám képest, és a KH is elég sok borsot tör az ember orra alá, nekem a túlélés a fontos és ehhez szükségem van minden csp-re.

Aki ezt sírásnak veszi annak úgy kell, én így játszom és kész minden csp számít.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 8.05
kedvelt tagÉrintNő
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
110. hozzászólás - 2009.10.27. 23:33:25
Annyi módosítás elég lenne a GYORSÍTÁSHOZ, hogy a második opcióban, ahol az elemetálist növelhetem (ez egy igen gyenge gyorsítás amúgy) úgy kéne megoldani, hogy a CSP növelés IS beletartozzon. ha már 200 CSP-t és több százerer LE-t áldozok rá, akkor valami HASZNA is lesgyen!
az az újabb +10 CSP már nem olyan sok, és a TOP játékosok úgysem fogják megvenni, mert nem verbek el rá 200 CSP-t meg annyi LE-t. (bár mondjuk gyorsan megtérül...

de így legalább a lemaradt és nem visszafogott játékosok tudnának gyorsabban fejlődni.

A visszafogottak meg megintcsak nem bizos, hogy ennyit költenének rá, hisz a + CSP nekik nem olyan jelentős.
Pontszám: 2.94
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
111. hozzászólás - 2009.10.28. 07:42:27 (Válasz Érint #110 hozzászólására.)
Ha betennék, én azonnal lecsapnék rá... egyik gyorsítást se használom, mert nem adok értük 200CSP-t, de amint megtérülő befektetés lenne, azonnal aktiválnám. De akkor is csak ezt az egyet.
Pontszám: 6.30
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
112. hozzászólás - 2009.10.28. 08:14:52 (Válasz Érint #110 hozzászólására.)
"az az újabb +10 CSP már nem olyan sok, és a TOP játékosok úgysem fogják megvenni, mert nem verbek el rá 200 CSP-t meg annyi LE-t."

Hülyeség. Ha további CSP-ket adna, a topjátékosok vennék meg elsőként. Viszont a játék további gyorsítása nem jó ötlet, már így is messze a fejlesztések előtt járnak a karakterek.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.41
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
113. hozzászólás - 2009.10.28. 10:20:19 (Válasz Mortimer #112 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.10.28. 08:14:52
Viszont a játék további gyorsítása nem jó ötlet, már így is messze a fejlesztések előtt járnak a karakterek.


Mortimer: ha a vadászat idejét csökkentem, azzal nem a játékot gyorsítom, csak a gép előtt ülés idejét próbálom normális határok között tartani.

A játék akkor gyorsul, amikor hosszú távon több LE-t (általában erőforrást) tudsz szerezni.

Ez a topic egyértelműen nem utóbbiról, hanem előbbiről szól.
Pontszám: 5.43
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
114. hozzászólás - 2009.10.28. 10:56:56 (Válasz Jeriko #113 hozzászólására.)
Jeriko, Mortimer az ujabb +10 CSP-s otletre irta a jatek gyorsulasat, nem a vadaszat sima gyorsitasara.. Azaz, ha meg tobb CSP kerulne a jatekba, akkor az tobb LE, gyorsabb erosodes.. Megjobban Miklos tyukszemere lepnenk, de mar korelonybol..
Pontszám: 6.92
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
115. hozzászólás - 2009.10.28. 11:59:30 (Válasz Jeriko #113 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.10.28. 10:20:19
Idézet: Mortimer - 2009.10.28. 08:14:52
Viszont a játék további gyorsítása nem jó ötlet, már így is messze a fejlesztések előtt járnak a karakterek.


Mortimer: ha a vadászat idejét csökkentem, azzal nem a játékot gyorsítom, csak a gép előtt ülés idejét próbálom normális határok között tartani.


arra kellene odafigyelni, hogy ne gyorsítsuk túl a játékot. igenis legyen egy határ, egy időlimit, amit, ha végigül az ember, ha elmondhatja magáról, hogy ő x órát foglalkozik a játékkal, akkor legyen valami előnye azokkal szemben, akik csak negyedannyit játszanak.
Pontszám: 3.30
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
116. hozzászólás - 2009.10.28. 12:48:38 (Válasz winnie #115 hozzászólására.)
Erről magyaráztam én anno nagyon sokat
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.53
kedvelt tagKhronosFérfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
117. hozzászólás - 2009.10.28. 12:50:41 (Válasz winnie #115 hozzászólására.)
Miért is? Ha több időt töltesz a játékkal az azt kéne hogy jelentse hogy jobb játékos vagy mint aki kevesebbet. Ez logikus; aki napi 5 sakk meccset lejátszik az jobb lesz mint aki csak heti 1-et. Miért kell egy minimum időt megszabni akkor? Miért zavar az téged ha valaki nem marad le ha nem ül napi 2x2 órát a gép előtt?
Pontszám: 4.68
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
118. hozzászólás - 2009.10.28. 13:04:28 (Válasz Érint #110 hozzászólására.)
"Annyi módosítás elég lenne a GYORSÍTÁSHOZ, hogy a második opcióban, ahol az elemetálist növelhetem (ez egy igen gyenge gyorsítás amúgy)"

Hát barátom, ha neked ez a gyenge gyorsítás, akkor mi az optimális? Gombnyomásra 1misi lé és 10szint lépés vagy mi?
1.40 alatt elsütni 50 vadászatot elég gyors...
És meg kéne már érteni, nem kell növelni az elemet 117re... ott a turbó...
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5.72
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
119. hozzászólás - 2009.10.28. 13:16:20 (Válasz winnie #115 hozzászólására.)
Az hogy kinek mi a siker a játékban a ráfordított idő függvényében az nagyon relatív.
Szerintem nem csak a vadászat miatt kell sok időt foglalkozni a játékkal, van még azon kívül 10 másik dolog is.
A vadászatot le lehet vezetni napi két belépéssel is, és ha mindenképp el akarod használni az összes CSP-det egy hétvégi napon még ránézhetsz többször.

A probléma igazából világonként 100-200 ember problémája, akiknek igenis fontos hogy optimálisan minden játék adta lehetőséget kihasználjanak.
Miért ne lehetne nekik még egy kis vadászidőcsökkentést adni?
Főleg mert van olyan gyanúm tényleg ők költenek a legtöbbet a játékra.
Szerintem nem lehet akadálya.
De mivel a vadászat csak 1 dolog, amíg nekik az összes dologra maximálisan oda kell figyelni, igazából a problémát nem oldaná meg.
Aki optimálisan akar menni mindig is rahedli időt fog tölteni ezzel a játékkal, bármit próbálna csinálni a JV ez nem fog soha változni.
Ezt a tényt már sokan észrevették és újrakezdték és elbohóckodnak alacsony szinten verseny nélkül.
Sok sikert és kitartást minden TOP-nak, de komolyan, elismerésem hogy több mint egy éve versenyeztek aktívan, de legbelül ti is tudjátok hogy semmilyen vadászidőcsökkenés nem fog enyhülést adni a ráfordított időproblémáitokra.
Ez ebből a szempontból egy igen elbaszott gondolat volt a JV részéről (végtelen PVP).
Ez nem fikkantás volt amúgy a játékot még mindig jónak tartom.
A hozzászólást Almási Viktor módosította 2009.10.28. 13:21:35-kor
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.58
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
120. hozzászólás - 2009.10.28. 14:30:07
Az az igazság, átgondoltam eddigi nézőpontomat... Bocsánatot kérek mindenkitől, hogy forszíroztam a témát. Ezennel közlöm, hogy új nézőpontom az, hogy nem kell kimaxolni sem az sm-et, az ef-et meg pláne nem!
Anélkül is lehet gyorsítani!

Hogy tanult kollégámat, Crast idézzem:

"Nem kell kitolni egyiket se. Azt kell figyelni, hogy a fúzió a vadászat megkezdésekor turbózva legyen, amikor lejár az aktuális vadászat ideje, akkor meg az SM. Ez persze megvalósíthatatlan, hacsak nem pont abban az 1 tízezredmásodpercben kattint az illető. És persze jó pár őskő vagy CSP ..."

Köszönöm, megváltoztattad a világnézetem!
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 8.69
Oldal: 12345678
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!