Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678
Szerző
Topic neve: Kiegészítés a Gyorsításhoz
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Kiegészítés a Gyorsításhoz
1. hozzászólás - 2009.09.12. 15:34:29
A Gyorsítás funkciókat a VU tali után, kéréseitek alapján vezettük be. Ezek a játékidőt valóban jelentősen lecsökkentik, egyetlen gond adódott. A top játékosok közül sokan ezeket nem veszik igénybe, mondván, hogyha csak 1 top játékos van, aki ezeket nem használja, az előnybe kerül a csp-k révén azokhoz képest, aki használja (ezzel kapcsolatban egy peticiót is kaptam). Persze össze is lehetne beszélni, hogy mindenki megveszi őket és aztán jónapot, de tudom, ez nem ilyen egyszerü. Némi agyalás után arra jutottunk, hogy a legjobb az lenne, ha a gyorsitások megvásárlása olyan plusz előnyt, tápot jelentene ezeknek a kariknak is, hogy érdemes legyen megvenniük. A javaslat a következő volt:

Portyázás során ha egyik játékosnak több gyorsitása van, mint a másiknak, akkor
gyorsitás különbség X szint/10 plusz IQ-t és támadást kap.
Például, ha egy 70. szintű, akinek mindhárom gyorsitása megvan, megtámad valakit, akinek egy sincs meg, akkor 3 X 70/10 = 21 bónuszt kap IQ-ra és támadásra (mintegy az elköltött 600 CSP részleges kompenzációjaként).
Pontszám: 3.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
2. hozzászólás - 2009.09.12. 15:38:34 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Ez itt oké, csak másik részen borítja a játékot, a pókoknál. Számukra ugye a CSP semmit nem ér, és 200-at lazán kihajítanak a kukába - még 45. szinten is! Ezzel csak azt éred el, hogy ők még erősebbek lesznek, nem hiszem hogy ez cél lenne.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.30
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
3. hozzászólás - 2009.09.12. 15:48:23 (Válasz Mortimer #2 hozzászólására.)
Jajajj már megint ez.

Akkor kérdem én azok is pókok akik mindennap verik 20-30* a kristály hordát és így szereztek nagy mennyiségű (milliós) LÉ diffet?

Vagy akkor döntsük el, hogy akinek 500 ezer vagy kisebb LÉ diffje van az megkaphatja a gyorsításos bónuszt, akinek több az nem?

Erre is szeretnék egy variációt.
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 6.28
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
4. hozzászólás - 2009.09.12. 15:48:31 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Ez egy rakás szar!
Nem bírod/bírjátok elismerni, hogy elkúrtad/elkúrtátok!
Nem jól lőttétek be a gyorsítás árát (ez enyhe kifejezés rá) és most azokat szopatjátok akik nem voltak olyan hülyék, hogy bedőljenek.

Az a rohadt nagy szerencséd/szerencsétek, hogy a játékosok nem csak a gyorsítás-kiváltásban nem tudnak egységesen összefogni, hanem az őskő-bojkottban sem!

Gyorsítást lehessen őskőért vagy CSP-ért és mindenki eldönti kell-e és milyen áron. Mi ez, hogy kötelezővé teszel valamit amit nem akarunk különben a seggnyalóid előnyhöz juttatod?!

Ja, hogy ez még csak ötlet? Akkor a fenti storno és csak ennyi: köszi NEM kell!
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 3.84
kedvencXinxFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
5. hozzászólás - 2009.09.12. 15:58:30
nem vagyok nagyon a fórumra írogató, sőt, eddig elég nyugodtan viseltem a szivatásokat, de ez már nálam is kiverte a biztosítékot...

csak egy idézet a játékból a gyorsításnál:

"Ha úgy érzed, hogy gyakran túlcsordul a cselekvéspontod, és nem vagy képes elkölteni őket, három lehetőséget ajánlunk számodra."

miért kellene ezt kvázi kötelezővé tenni? miért kell azért pluszokat adni hozzá, mert valaki KÉNYELMI funkciót szeretne használni???

Miklós: jó lenne ezt átgondolni...
Pontszám: 6.89
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
6. hozzászólás - 2009.09.12. 15:59:26
Két gondolat:

-Nem tudom mi valósul meg belőle, de szerintem nem kell a különböző taktikákhoz igazítani mindent! Van aki így játszik, van aki úgy!

-Ha a 600CSP elköltése ilyen bónuszt ad, akkor ilyen bónuszt ad és mindenki eldöntheti hogy a gyorsítás adta kényelmi funkciók mellett ezen bónuszok neki jól jönnek vagy sem.
Nekem személy szerint így már elgondolkodtató, hogy beáldozzak-e 600CSP-t. De az is igaz, hogy ezzel az elönnyel/hátránnyal a többség szinte rá lesz kényszerítve a gyorsításra. Eddig inkább a kényelmi funkció dominált és nyugodtan kihagyható volt a 600 CSP beáldozása, ezután (ha bevezetik) már egyáltalán nem mellözhető........

Szóval szerintem is kihagyható lenne ez az ötlet.
A hozzászólást Dragon HUNter módosította 2009.09.12. 16:01:47-kor
Pontszám: 6.25
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
7. hozzászólás - 2009.09.12. 16:07:52 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.09.12. 15:34:29
A Gyorsítás funkciókat a VU tali után, kéréseitek alapján vezettük be. Ezek a játékidőt valóban jelentősen lecsökkentik, egyetlen gond adódott. A top játékosok közül sokan ezeket nem veszik igénybe, mondván, hogyha csak 1 top játékos van, aki ezeket nem használja, az előnybe kerül a csp-k révén azokhoz képest, aki használja (ezzel kapcsolatban egy peticiót is kaptam). Persze össze is lehetne beszélni, hogy mindenki megveszi őket és aztán jónapot, de tudom, ez nem ilyen egyszerü. Némi agyalás után arra jutottunk, hogy a legjobb az lenne, ha a gyorsitások megvásárlása olyan plusz előnyt, tápot jelentene ezeknek a kariknak is, hogy érdemes legyen megvenniük. A javaslat a következő volt:

Portyázás során ha egyik játékosnak több gyorsitása van, mint a másiknak, akkor
gyorsitás különbség X szint/10 plusz IQ-t és támadást kap.
Például, ha egy 70. szintű, akinek mindhárom gyorsitása megvan, megtámad valakit, akinek egy sincs meg, akkor 3 X 70/10 = 21 bónuszt kap IQ-ra és támadásra (mintegy az elköltött 600 CSP részleges kompenzációjaként).


AZ tetszik, hogy adni akartok még valami pluszt, de ne támadást és IQ-t, az szinten belül baromi nagy táp.
AZ egyik gyorsítással lehet 3adik támadást is 100%on beadni! Ez így szerintem korrekt. A másik kettőnek is valami hasonlót kellene kitalálni!
Pontszám: 6.19
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
8. hozzászólás - 2009.09.12. 16:09:28 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Ez a fejlesztési terv a játékosok 99.99999%-ának haszontalan, nem érdekli őket.
Kommentelném még tovább is hogy megint hova megy el az értékes fejlesztési idő, de nem akarok fikázni.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.44
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
9. hozzászólás - 2009.09.12. 16:10:23
"Portyázás során ha egyik játékosnak több gyorsitása van, mint a másiknak, akkor
gyorsitás különbség X szint/10 plusz IQ-t és támadást kap."

Nekem tetszik! Sőt legyen inkább 10 helyett a osztószám mondjuk 2...
Félre a hülyeséggel, ennek egy üzenete van: Baratynak kell egy kis levegő, mert el van havazva. Mit tegyünk? Hmmmm...Húzzuk meg a játékosokat 600 CSP-vel? Igen, ez lesz a megoldás!
A hozzászólást Ösvényjáró módosította 2009.09.12. 16:13:24-kor
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.78
kedvencDrevanFérfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
10. hozzászólás - 2009.09.12. 16:33:22
Ha nem is konkrétan ez az újítás, de az ilyen, ehhez hasonló ötletek, (amik alapjában borítanák fel ezt a majdnem 1 éves játékot) f@sza kis karaktertörlésekhez fognak vezetni. Miklós, ha van egy kis eszed, akkor ezt felejtsétek el. Feltételezem hogy igenis van, bármennyire is igyekszel megcáfolni.

Hozzáteszem, én mindhármat megvettem, ennek ellenére is rossz ötletnek tartom. Köszönöm.
Attól, hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos, hogy a víz a hülye...
Pontszám: 7.17
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
11. hozzászólás - 2009.09.12. 16:54:38 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Inkább az a baj, hogy nincs értelme a gyorsításoknak. A tárhely növelő így hogy plusz portyázási lehetőséget is biztosított megérte, meg is vettem. (Azért húztam a számat, de megérte.) Viszont a másik kettőnek nem látom értelmét. Az egyikkel 200 csp-ért veszek egy lehetőséget, hogy több száz k LE-t elkölthessek, a másikkal meg csökkentem a saját szórakozásomat azzal, hogy kevesebb kvíz kérdésen agyalhatok. Szerintem elég lenne ezeket átalakítani.

200 csp - 30 másodperccel csökken a vadászat ideje (mondom ezt én, akinek jó, ha hosszúak a vadászatok)
200 csp - egyszerre 40 kvízkérdésre válaszolhatsz (akár 40 vadászat el is indulhat alatta, de ezt nem olyan fontos)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.32
irritálóShulFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
12. hozzászólás - 2009.09.12. 16:58:22
Ez nagyon nagy hülyeség úgy ahogy van!

Könyörgöm, ezt azért találták ki hogy akinek nincs ideje, AZ kiváltja 200csp-ért...!
aki nem váltja ki az meg nem kapja meg az előnyöket könyörgöm, és még jó hogy a top karik nem váltják ki, HISz nekik vna idejük a játékra!!!!!!!!!!!
Ez egy baromság, mert ezzel azt éritek el, hogy mindenki kiváltsa DE NEM EZ VOLT A CÉL!!! ennyi erővel midnenki kapja meg ingyen, fejlesztés címen és cső, nem ám itt cseszegettek midnenkit a hozzá nem értésetekkel!
Üdv, K.B. Shul
Pontszám: 3.45
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
13. hozzászólás - 2009.09.12. 16:59:02 (Válasz Ricardo #11 hozzászólására.)
Igen, ha az elementárisba nem kellene még egymilliót belefektetni, hogy hatása is legyen, _talán_ megvenném, de így egyértelmű a nem. Pedig messze a vadászatgyorsítás leghasznosabb mind közül, de attól még továbbra is KÉNYELMI funkció. (Nem ettől nincs LE a portyában!)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.08
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
14. hozzászólás - 2009.09.12. 17:07:01 (Válasz Mortimer #2 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.09.12. 15:38:34
Ez itt oké, csak másik részen borítja a játékot, a pókoknál. Számukra ugye a CSP semmit nem ér, és 200-at lazán kihajítanak a kukába - még 45. szinten is! Ezzel csak azt éred el, hogy ők még erősebbek lesznek, nem hiszem hogy ez cél lenne.


Ha mindenki bealdozza a 200 CSP-t, akkor a pok annyit nyer a nem pokhoz kepest amennyivel tobet 12 nap alatt portyazik, hiszen a vadaszos kari annyi idot kihagy, amig a pok valtozatlanul fejlodik.
Hoy ez mennyire boritja a jatekot nem tudnam megmondani.
Pontszám: 6.75
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
15. hozzászólás - 2009.09.12. 17:08:25
Nekem egy másik javaslatom lenne.

Minden gyorsító funkció mellékhatásként naponta egy alkalommal egy klikkre +2 csp-t termelne. De csak a vásárlást követő 100 napban.
Így gyakorlatilag ingyen lenne a gyorsítás, mégis elvenne a játékosoktól ideiglenesen 600 csp-t, és csak 100 nap alatt érnék utol magukat.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.17
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
16. hozzászólás - 2009.09.12. 17:10:18 (Válasz Kocos #14 hozzászólására.)
Tekintve, hogy a pókok napi LE termelése eleve magasabb, mint az azonos szintű sima játékosoké (hiszen ezért választották ezt a taktikát, mert nekik jobban megéri portyázni, mint vadászni), simán lehet számolni az adott szintű játékos 12 napi vadászatának legalább kétszeresével.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
17. hozzászólás - 2009.09.12. 17:11:56 (Válasz Ariel #15 hozzászólására.)
Ezzel a vadászatgyorsítás kihasználásához 57-ről 111-re növelendő szakértelem további milliós LE költségét nem oldod meg.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.09.12. 17:12:09-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.49
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
18. hozzászólás - 2009.09.12. 17:16:21 (Válasz Mortimer #17 hozzászólására.)
Nem is kell, elég ha a spektrálist maxolja az ember, az elementárist lehet turbózni is.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.17
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
19. hozzászólás - 2009.09.12. 17:22:41
a térhelynövelőt tervezem megvenni mert ugye kap mellé az ember még egy portyagömböt (vagyis a hatását) és mivel VF-ezek így mégjobban le tudok maradni a topkariktól, de hogy kötelezövé tenni??? nevetséges ötlet, inkább a tegnapi Háborús fejlesztést nézné meg valaki mert nem müködik rendesen....
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 3.07
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
20. hozzászólás - 2009.09.12. 19:45:34
Akkor tisztázzunk valamit: kaptam egy peticiót játékosoktól, hogy tök jók a gyorsitás funkciók, tényleg csökkentik a játékidőt meg minden, csak éppen ezt ők úgy szeretnék megkapni, hogy semmit nem adnak érte, vagy csak őskövet. ez nyilván nem megoldás - épp ezért javasoltam, hogy akkor érdemes legyen őket megvenni. A szint/10 miatt ez alacsony szinten nem sokat jelent, viszont a topon, ahol pont szükség lenne ezekre a funkciókra, hasznos a táp, amit adnak.
Pontszám: 4.67
Oldal: 12345678
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!