Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678
Szerző
Topic neve: Kiegészítés a Gyorsításhoz
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
81. hozzászólás - 2009.09.27. 20:19:38 (Válasz Cavalorn #79 hozzászólására.)
A CSP vesztés a prémiumos játékosok számára olyan, mintha kétszer fizetnének ugyanazért. Egyszer fizetek heti hat őskövet, hogy 50-et kapjak naponta, másrészt fizetek még őskővet ÉS CSP-t, hogy elmehessek egyszerre egy hétre nyaralni anélkül, hogy ne veszítsem el az egyébként megvásárolt CSP-t. (400 CSP-nél 1 hét a túlcsordulás.)

Még egyszer kiemelném, hogy ennek a határnak semmilyen játékbeli befolyása nincs, nem tudnak többet vagy kevesebbet rabolni tőlem, pusztán csak el tudok szakadni a géptől hosszabb időre. Ennek a büntetése irracionális és üzleti szempontból sem logikus.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.09.27. 20:20:14-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.22
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
82. hozzászólás - 2009.09.27. 20:24:57 (Válasz Cavalorn #79 hozzászólására.)
"CSP elvesztésétől nem gyengül a karakter, hiszen a LE/TP arányra ez nincs befolyással."

Jelenleg elverem x játékost. Ha elköltök ilyen mennyiségű CSP-t KÉNYELMI szempontra, hogy az egyéb elfoglaltságok mellett is tudjam folytatni a játékot, akkor ezután el fog verni ugyanaz. Azaz leegyszerűsíthetjük a választási lehetőséget: vagy legyengül a karakter azonos emberekhez képest, vagy abbahagyja a játékot.

Miért kell, hogy ilyen választás elé álljunk?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.22
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
83. hozzászólás - 2009.09.28. 10:14:49
Szerintem a tárhelynővelő és a dupla kvíz jó, talán az utóbbinál lehessen választani, hogy mind az 50 kérdésre akar e válaszolni, hátha van, aki szereti kínozni magát a kérdéseken. A vadászat gyorsításának 57-ről 111-re való növelése viszont szerintem szinte vállalhatatlanul drága. Hiába a gyógyulás, túl sok Le-be kerül az a néhány másodperc. Talán egy olyan alternatíva jó lenne, hogy egy-egy szint nővelése mondjuk 3-5 csp-ből is megtörténhessen, így pl nekem simán megérné szépen lassan megvenni. Persze ez csak a saját laikus véleményem. Viszont további tápot nem adnék neki semmiképpen se.
Pontszám: 5.05
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
84. hozzászólás - 2009.09.28. 10:15:26 (Válasz Mortimer #82 hozzászólására.)
Mortimer, a pókoknak és vf-el játszóknak teljesen más az ideológiájuk…
Nem az a lényeg, hogy minél több LE-t szerezz, hanem az, hogy a LE/TP jó legyen. Nem számít, ha közben többen lehagynak és erősebbé válnak nálad, mert úgyis kikerülnek majd az ütőtávból. A lényeg, hogy a saját szinteden erős legyél, és mindenkit elverj aki TP-ben utolér.
Nekik nem számít a csp, nem az számít, hogy mennyit fejlődnek adott idő alatt, csak az, hogy a lehető legkevesebb TP mellett fejlődjenek.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 9.04
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
85. hozzászólás - 2009.09.28. 10:19:57 (Válasz Ariel #84 hozzászólására.)
Én ezzel teljesen tisztában vagyok, ezért írtam, hogy azonos karakter.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.44
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
86. hozzászólás - 2009.09.29. 14:32:15 (Válasz Rodriguez #83 hozzászólására.)
Idézet: Rodriguez - 2009.09.28. 10:14:49
Szerintem a tárhelynővelő és a dupla kvíz jó, talán az utóbbinál lehessen választani, hogy mind az 50 kérdésre akar e válaszolni, hátha van, aki szereti kínozni magát a kérdéseken. A vadászat gyorsításának 57-ről 111-re való növelése viszont szerintem szinte vállalhatatlanul drága. Hiába a gyógyulás, túl sok Le-be kerül az a néhány másodperc. Talán egy olyan alternatíva jó lenne, hogy egy-egy szint nővelése mondjuk 3-5 csp-ből is megtörténhessen, így pl nekem simán megérné szépen lassan megvenni. Persze ez csak a saját laikus véleményem. Viszont további tápot nem adnék neki semmiképpen se.


végre valamiben egyetértünk
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.28
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
87. hozzászólás - 2009.10.01. 18:13:25
Mikor varhato valami ezel kapcsolatban?
Pontszám: 6.71
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
88. hozzászólás - 2009.10.06. 17:35:59
Miklós,
Miért kell megvárni a módosítással, amíg a TOP teljesen lemorzsolódik? Kinek ártasz azzal, ha ezt megvalósítjátok? Miért ragaszkodsz MAKACSUL a CSP felhasználásához egy kényelmi funkcióért?
Nagyon szépen kérlek magyarázd már meg nekem ezeket a dolgokat, mert úgy gondolom nem csak én vagyok a hülye, és nem csak én nem értem.
Türelmünk volt, vártunk ezekre az infókra, de úgy gondolom ez most már eléggé égető kérdés.

mod: winniet megkérem ne reagáljon. Köszönöm előre is.
A hozzászólást Butchman módosította 2009.10.06. 17:38:11-kor
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 6.48
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
89. hozzászólás - 2009.10.07. 08:26:44 (Válasz Tseby'dr akula #86 hozzászólására.)
A hozzászólást mentettem, kinyomtatom, és bekeretezem
Pontszám: 5.70
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
90. hozzászólás - 2009.10.07. 15:07:59 (Válasz Kocos #87 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.10.01. 18:13:25
Mikor varhato valami ezel kapcsolatban?


Ujabb het telt el. Mikor varhato ezzel kapcsolatban valami reakcio?
Pontszám: 6.70
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
91. hozzászólás - 2009.10.08. 08:53:15
Jöhetne már valami változás ezzel kapcsolatban az biztos. Jó lenne visszakapni az elköltött csp-t mert igencsak megérzi az ember a hiányát.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 8.55
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
92. hozzászólás - 2009.10.08. 17:10:16
Idézet: Otoaak - 2009.10.08. 08:53:15
Jöhetne már valami változás ezzel kapcsolatban az biztos. Jó lenne visszakapni az elköltött csp-t mert igencsak megérzi az ember a hiányát.


Miben is?
pl: 1/3 szintel le van maradva azoktól akik nem vették meg?
vagy a 200CSPért szerezhető LE a lényeg? Várj 4-5 napot és ott lesz előtted

Most komolyan.. azon sír mindenki, hogy hiányzik neki pár morzsa? Én is megvettem kettőt is a gyorsítások közül. Egyáltalán nem érvágás. Csak pár nap késleltetést jelent.
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 1.97
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
93. hozzászólás - 2009.10.08. 20:38:19 (Válasz LoWs #92 hozzászólására.)
Aha köszi erre magamtól sose jöttem volna rá. Folyamatosan próbálok jobb lenni de most rávilágítottál a stratégiám buktatójára. Csak várni kell és az mindent megold, egyből ott a hiányzó csp. Kész szerencse, hogy ezt itt a környezetemben senki nem tudja és a hülyék minden nap elvadásszák a csp-t. Pedig ha várnának 4-5 nap és ott van zseniális, de tényleg...
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 8.54
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
94. hozzászólás - 2009.10.08. 21:13:28 (Válasz Otoaak #93 hozzászólására.)
OFF
Mert a környezeted nem nyomta be a gyorsítást ügye?
Ők biztos nem. Csak pár ember használja, tutira. Csak ők vannak "hátrányban". Mivel ez egy verseny, hogy ki győzi le Miklósékat!

Mások is vártak. Vagy nekik magátol jött a CSP az őskővel együtt?
Szerintem te is tudod a választ.
Szarkazmus... zseniális... komolyan.

Ha ekkora hátrány valakinek, hogy kirakja a gyorsítást. Akkor minek rakja ki?

Azoknak lett kitalálva akiknek nem megfelelő a játék aktuális menete. Nekik gondolom igencsak megéri rááldozni.
Akiknek csak kis előnyt jelent (pl: csak a +1 büntetlen portya miatt rakják) azoknak persze nem ekkora haszon.
Ha nem lenne ára, akkor alapból be kéne építeni a játékba, akkor meg igencsak megbolygatná az eddigi menetet.
Az ár tényleg érdekes, hiszen saját maga ellen dolgozik. A haszonból vesz el. De hosszútávon sokkal több hasznot termelhet az ember vele. Ez az "áldozat nélkül nincs nyereség" filozófia.

ON
Rodriguez javaslatával értek egyet. Annyi ötletet tennék hozzá:
Mi lenne ha a gyorsítást fúzióval kapcsolatos részét 2-3 részletben lehetne megvenni akkor amikor már elérte a szakid az 57es szintet. Így viszont nem csak a lehetőséget adná meg a szakifejlesztésre, hanem konkrétan a szakit húzná fel. Persze, ez nem drágítaná a többi szaki fejlesztését. Az ár CSPben lenne. Hasra ütve: 100,120,140 áron. Így szintedhez mért lenne az ár. Viszont nem olyan méregdrága felhúzni 111re mint most. Mondjuk első részlet 57-80ig húzná, második 100ig a harmadik meg 111ig.
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 5.80
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
95. hozzászólás - 2009.10.08. 21:20:33 (Válasz LoWs #94 hozzászólására.)
Hogy Te is átlásd. Ha Otoaak megvette az összes gyorsítást én meg csak az egyiket, akkor a maradék 400 csp-t én elkölthettem IQ növelésére, ami miatt a portyában én lövöm agyon őt, nem ő engem. Emiatt rabolhatok 10-20k LE-t, tehát gyengült.
A hozzászólást Ricardo módosította 2009.10.08. 21:20:58-kor
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.81
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
96. hozzászólás - 2009.10.08. 21:29:18 (Válasz Rodriguez #83 hozzászólására.)
Igen van aki szeretné kínozni magát kvízekkel én pont ezért nem vettem meg azt a gyorsítást. Bár mióta ismételhető küldiket csinálok számomra igazából nem lenne nagy jelentősége mivel 3 állatnak van helyem ami egy 20-as vadászatból is összejöhet utána leáll a pipa miatt. A bővített csp tárhelyet azonnal megvettem ahogy volt rá lehetőségem mert néha elfolyik a csp. Köszönet a +1 kör frissességért! A 3. is elférne de drága és annyira nem is hiányzik. Majd ha már kialkudtok érte valami olcsó megoldást addig növegetek más szakikat.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 7.15
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
97. hozzászólás - 2009.10.08. 21:29:56 (Válasz Rodriguez #83 hozzászólására.)
Idézet: Rodriguez - 2009.09.28. 10:14:49
...A vadászat gyorsításának 57-ről 111-re való növelése viszont szerintem szinte vállalhatatlanul drága. Hiába a gyógyulás, túl sok Le-be kerül az a néhány másodperc...


Tudatturbót teccik ismerni?
61+50?
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 7.05
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
98. hozzászólás - 2009.10.08. 21:37:01 (Válasz Damage #97 hozzászólására.)
Kolléga, ismerjük de akkor meg a spekrtálist kell maxolni akinek esetleg nincs. Figyelni kell itt mindenre kérem
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 7.15
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
99. hozzászólás - 2009.10.08. 21:48:15 (Válasz Ricardo #95 hozzászólására.)
Nem akarok vitázni, hiszen ezek filozófiai kérdések és elég szubjektív a megitélésük, mivel sokféle játéktechnika van.

De hogy te is átlásd:
ha te lövöd agyon portyában és szerzel 10-20k-t ő viszont el megy nyaralni és nem veszik el a CSPje amit amúgy bukna. Neked közben (vagy a jövőben bármikor) elmegy a neted 2 hétre és bukod a CSPket. Ő hazajön. Levadássza a tonna CSPjét. Felhúzza az IQ-t kismillióval és jön és agyonvág téged.
Mert ő tudta, hogy neki néha kell ez a funkció és ezért kirakta! Ezzel megmentve magát hosszútávon kismillió CSP elvesztésétöl.
Lehet, hogy az a 400 CSP örökké hiányozni fog neki.. de amiért kirakta az többet nem hátráltatja.

Kérlek, koncentrálj inkább a problémára ahelyett, hogy te is velem kötöszködsz.

Esetleg ajánlom figyelmedbe az előző hozzászólásom ON után következő részét. Akár még el is töprenghetnél rajta, miben tudnád előrébb vinni a társaságot a probléma megoldásához.
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 4.12
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
100. hozzászólás - 2009.10.08. 22:09:15 (Válasz LoWs #99 hozzászólására.)
Teljesen felesleges már szájat tépni a gyorsításról, többször le lett már írva több jó megoldás is. Ami szerintem működne:

50 őskő vagy 50 csp minden egyes gyorsítás. (aki már megvette, az valamelyikkel kiválthatná a 200 csp-jét/gyorsítás)
Az elementáris fúzió ha megvetted a gyorsítást és kimaxoltad (57) a szakértelmet onnantól (de minimum 50.) szintenként eggyel nőne (teljesen ingyen) amég el nem éri a maximumot. Aki akarja az lé-ből előbb kimaxolhatja.

Ennyi.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.44
Oldal: 12345678
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője