Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hatalom tornya korlatozas
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
201. hozzászólás - 2009.11.04. 15:36:14 (Válasz balgos #199 hozzászólására.)
Idézet: balgos - 2009.11.04. 14:50:46
OFF Nem tudom miért kell lepontozni, én se kedvelem a stílusát, de igaza van. ON


Nagyon nincs igaza, elég csak végigolvasni ezt a fórumot. Nem véletlen, hogy a szövegelésével ellentétben ő sem építi a HT-t: ugyanis értelmetlen és esélytelen - és ezt ő is tudja.
Pontszám: 5.43
népszerűbalgosFérfi
Végzetúr tehetség
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
202. hozzászólás - 2009.11.04. 15:38:51
Elnézést, igaza van most, ebben az üzenetében helyesebb lett volna.
Pontszám: 7.55
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
203. hozzászólás - 2009.11.04. 17:07:16 (Válasz Jeriko #193 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.11.04. 13:11:15
Van esélye, hogy lesz valami a toronnyal, vagy örökre az Azúr Légió birtokában marad? Érdemes ötletelni?


Pár szövetség össze tud fogni és jó magas PC-kel el lehet kezdeni lövöldözni az Azúrt.
Persze a dolog itt nem érne véget, viszont a VU legizgalmasabb hónapja kezdődne az tuti.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.49
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
204. hozzászólás - 2009.11.04. 17:14:10
És ettől úgy érzed, hogy megoldodna a HT kérdés?
Zoidberg - v1
Pontszám: 5.54
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
205. hozzászólás - 2009.11.04. 17:21:59 (Válasz Blackjack #204 hozzászólására.)
Mi az a HT kérdés?
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.55
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
206. hozzászólás - 2009.11.04. 17:27:40
Hogy 1-7 (max) szövetségen kívül esélye sincs a többinek birtokolni a tornyot.
Zoidberg - v1
Pontszám: 5.53
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
207. hozzászólás - 2009.11.04. 17:38:52 (Válasz Blackjack #206 hozzászólására.)
Hatalom tornya, vágod. Számomra visszás is lenne ha egy 10 fős szövinél landolna.

Ha én valamelyik nagyobb szövibe lennék már rég leleveleztem volna a többi haver nagyszövikkel hogy a kevésbé aktív tagok kis csapásmérő szöviket húzzanak fel magas PC-vel.
Szerencsére nem vagyok és így mindenki kedvére optimalizálhat

Amúgy így is van sok kis szövi magas PC-vel, én csak felvetettem egy alternatívát.
Egymás hátát simogatva tényleg nem lesz másé a PC.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.27
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
208. hozzászólás - 2009.11.04. 17:40:09
Jöhetne egy világesemény (mint a Zarknod), ami jól lepusztitja az összes toronyszintet és változást okoz az építés és manakonstrukciós szakértelmekben, aminek eredményeképp a jövőben másképp működik az egész. A többit találjátok ki ti
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 4.46
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
209. hozzászólás - 2009.11.04. 17:41:38
Nem kell ide megoldás. Miklós megmondta, hogy hosszútávon a közepes szövetségek is tudnak érte versenyezni, szóval biztos úgy lesz.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.09
kedvelt tagKhronosFérfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
210. hozzászólás - 2009.11.04. 18:10:51
Azt is mondta hogy hosszútávon mindenkinek lesz aukciós tárgya... aki most kezd bele és normálisan játszik, az akár 2-3 év után hozzá is juthat mondjuk egy isten ihlethez, vagy valami hasonlóan tápos cucchoz
Pontszám: 8.59
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
211. hozzászólás - 2009.11.04. 19:21:45 (Válasz Almási Viktor #207 hozzászólására.)
Imádom Logan tébolyodott agyszüleményeit olvasgatni, komoly lenne előrevágtázni a káosz irányába. A Légiót pedig egyszerű lenne befékezni vagy szétrobbantani. Szerintem csempésszük be oda winnie-t, majd ő megoldja.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 6.22
népszerűbalgosFérfi
Végzetúr tehetség
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
212. hozzászólás - 2009.11.04. 20:32:22
AX te nem változol...

A ht a nagy szövetségek és jelenleg csak az Azúr játékszere.

A mostani helyzetet meg nem hinném hogy Miklóséknak kellene megoldani, hanem összefogással (Nem hiszem hogy az egy kitartó brigádot kellene valamilyen módon büntetni, lerombolni amit eddig felépítettek), de pl korlátozás lehetne hogy csak 48 óránként lehetne a HT tulajdonosának manakonstrukciózni stb

A PC-ázás nem rossz ötlet de nem volt jellemző eddig sem a szövikre :ha megdöglött a tehenem dögöljön meg a szomszédé is mentalitás, szerencsére.
A hozzászólást balgos módosította 2009.11.04. 21:09:32-kor
Pontszám: 6.53
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
213. hozzászólás - 2009.11.04. 20:41:17
Most az a helyzet ugye hogy az Azúrosok gyakorlatilag nem tudnak mit építeni a tornyon kívül. Viszont így a többieknek nagyon minimális az esélye hogy szintbe hozza a tornyot, főleg mivel az Azúr nagyon magas szintű karakterekből áll.

Ez a helyzet?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.40
kedvelt tagkitmatko
Végzetúr
93 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
214. hozzászólás - 2009.11.04. 21:28:27
A változás igényét Kóc vetette fel, MÉG MIELŐTT ÚJRA HOZZÁNK KERÜLT VOLNA A TORONY. Végig arról ment a duma, hogy biztos ügyeskedni akarunk a változtatással. Minden szövetség védte a már megszerzett kis eredményeit, ezért maradt minden a régiben. Akkor a szövetségen belül én is a változtatás melletti oldalra helyezkedtem, de dögöljek meg ha még egyszer megteszem. A sok korlátolt nem érdemli meg.

A mostani ötletekről meg annyit, hogy egy játékost vagy azok egy csoportját csak azért büntetni, mert jól játszik az etikátlan és .....(ide csupa csúnya szó jutott eszembe). Akkor én meg követelem, hogy Galmuszk csak buzogányban és vakító fénnyel támadhasson.
Új tulajdonos
Pontszám: 6.92
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
215. hozzászólás - 2009.11.04. 21:52:54 (Válasz kitmatko #214 hozzászólására.)
Azt én is! Szólj Miklósnak csinálja meg!
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 8.70
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
216. hozzászólás - 2009.11.04. 22:03:26 (Válasz kitmatko #214 hozzászólására.)
Kitmatko, teljesen igazad van. Pusztán szövetségi kérdés, hogy elveszítitek-e a tornyot. Például ha hozzánk átjönne 5-6 ember az Elitből vagy a TGY-ből simán nyilt küzdelem alakulhatna ki. Persze ez nem fog megtörténni, sajnos az unalom és az egyéb családi elfoglaltságok miatt pont az ellenkezője van, sorban törölnek tőlünk, de az elvi lehetőség megvan rá.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.59
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
217. hozzászólás - 2009.11.04. 22:10:24 (Válasz kitmatko #214 hozzászólására.)
Nem is ellenetek szólt a dolog Kitmatko, ne értsd félre. Most semelyik fél részéről sem érkezett rosszindulatú megjegyzés szerintem. Tények hangzottak el: Magasszintűek vagytok, szervezettek vagytok, nincs más amit építhetnétek, sokáig nálatok lesz stb. LanMaffia szépen összefoglalta. Ennyi. Nem volt itt élcelődés, ha mégis akkor nem a ti károtokra, felesleges magadra/magatokra venni.

Csupán megint előkerült a végtelen játék egyik véges része...De egy kérdés komolyan feszeget és visszakanyarodok a baromságaimhoz. Volt már hogy megpróbáltátok toborozni winnie-t? Innen üzenem, mi akarjuk őt (Zöld Pókok)!
A hozzászólást Ösvényjáró módosította 2009.11.04. 22:10:56-kor
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.43
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
218. hozzászólás - 2009.11.04. 22:52:28 (Válasz balgos #194 hozzászólására.)
Idézet: balgos - 2009.11.04. 14:29:28
Van megoldás arra hogy kikerüljön a HT az azúr kezéből: Gyűjtsd össze a top százból(nem feltétlenül szint alapján) 35 tagot egy szövetségbe és akkor...


Sztem a kerdes nem arra vonatkozott, hogy jelen szbalyok kozot milyen modsyerrel lehet elveni az azurtol a tornyot (leutod a legjobb epito karik gazdajat egy sotet sikatorban), hanem az, hogy milyen valtozas fog torteni annak erdekeben, hogy az eredeti cel a kezrol kezre jaras megvalosuljon. MOmentan a legsotetebb korszakat eljuk a HT-nek, mert a Legio elonye egyre no. Nem tudom a tobbi szovetseg mennyi energiat fordit mas epuletek epitesere, remeljuk sokat es idovel a napi 1 szint bomlas miatt utolerhetoek leszunk, de jelenleg ugy tunik, hogy nem. Es lassuk be ez szoges ellentetet kepezi az eredeti elkepzelesnek.
Pontszám: 8.35
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
219. hozzászólás - 2009.11.04. 22:54:02 (Válasz winnie #196 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.11.04. 14:49:17
Idézet: Jeriko - 2009.11.04. 13:11:15
Van esélye, hogy lesz valami a toronnyal, vagy örökre az Azúr Légió birtokában marad? Érdemes ötletelni?


van. meg kell próbálni visszaszerezni. nem kell beletörődni.


Netto butasagot hallottunk. Ha egy szovetsegnek tobb eroforrasba kerul megszereznie tolunk, mint amennyit a birtoklasa termel, akkor miert is akarnak megszerezni? Te fizetnel 1000 Ft-et egy sorjegyert, amivel 500 Ft-ot lehet nyerni? Ugye nem.
Pontszám: 4.80
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
220. hozzászólás - 2009.11.04. 22:55:49 (Válasz Kocos #219 hozzászólására.)
Én a 100 dukátos aukciós házas licit után, ahol tucatnyi ember versengett felváltva egymással, már bármit el tudok képzelni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.59
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!