Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Tökéletes Gyémánt szövetség
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
81. hozzászólás - 2009.01.20. 16:39:07 (Válasz Mortimer #79 hozzászólására.)
Igen, valoban masokat tamadtal, mert volt kibol valogatnod. Erdekes, hogy Dzsot, Galmuszkot, TrueBloodot nem igazan tamadtad egyszer sem. Igy ne haragudj de nincs foganatja a mondandodnak...
Pontszám: 6.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
82. hozzászólás - 2009.01.20. 16:41:43 (Válasz Balor #81 hozzászólására.)
Jöttek ők maguktól is
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
83. hozzászólás - 2009.01.20. 16:42:29 (Válasz Mortimer #79 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.01.20. 16:30:21
Egyéni szinten van védelem, szövetségi szinten nincs. Egyébként én tőletek sem mindig ugyanazt támadtam, pedig megtehettem volna, direkt váltogattam a célpontokat, és nem használtam Átokpiramist sem (mint ti rám).

Huu, ezek szerint már az Átokpiramis is egy ilyen "gonosz" dolog. Hájjáj. Akkor nem is használom többet. Sőt ígérem, portyázni se fogok.
Mellesleg szövetségi szinten is van védelem, legalább kettő, az egyiket éppen most mutattátok be rajtunk és csak ismételni tudom magam, gratulálok hozzá.
Idézet: Mortimer - 2009.01.20. 16:30:21

De tök felesleges itt tépni a számat és vitatkoznunk, ha meg tudjátok győzni magatokat, hogy előjogotok, hogy egy hét után ismét hadat üzentek nekünk, nem tudok mit tenni, ez van.

Már megint úgy érzem mintha Te játékon kívül is ítéletet mondanál felettünk. Továbbra is csak visszakérdezni tudok, neked előjogod a nálad gyengébbeket leverni? Nekünk miért nem?

Egyébként egyetértünk, további vitának nincs sok értelme, meggyőzni nem nagyon fogjuk a másikat.
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 6.33
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
84. hozzászólás - 2009.01.20. 16:50:32 (Válasz Balor #80 hozzászólására.)
Mortimer - van egy szabad hely a szovetsegunkben, gyere at es nem kell aggodnod tovabba a szovetseged gyenge tagjainak lelkiallapota miatt.

A jatekszabalyok egyebkent adottak. Ti most egy taktikval nyertetek. Nekunk taktikatokra es a vesztesegunk csokkentesere annyi valaszunk lehet, hogy ujra megtamadunk, mielott katakombat hasznalni tudjatok.

Mintahogy te nekunk felajanlottad a lehetoseget, hogy ne rontsuk el a jatekotokat (amit nem teszunk, csupan jatszunk es kuzdunk), ugyanugy nektek is lehetoseg nem feltetlenul az egyik legerosebb szovetsegnek ekkora ellenallast tanusitani.
A hozzászólást Simon módosította 2009.01.20. 16:56:30-kor
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
85. hozzászólás - 2009.01.20. 17:10:10 (Válasz Simon #84 hozzászólására.)
"vesztesegunk csokkentesere"

A négy eddigi győzelmetekkel még mindig ti vagytok pozitívban. Most már igazán nem tudom, hogy mit találjunk ki, hogy békén hagyjatok minket. Ha veszítünk, azért támadtok újból, ha nyerünk, azért. Persze csak a veszteségek csökkentésére.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
86. hozzászólás - 2009.01.20. 17:16:06 (Válasz Mortimer #85 hozzászólására.)
Ahogy egyeni szinten ugyanabbol a korbol kerul ki a portyacelpont, ugyanugy haborus szinten is ez tortenik. Nincs itt semmi hatszandek, stb. Ezt remelem latod.

Az, hogy mi 5 honap alatt miert otszor tamadtunk, mig EH/AL csak ketszer-ketszer... nem tudom. Gondolom vannak mas szovetsegek ahol ez forditott arany. Szerintem mi atlagban nagyobb szovetsegek ellen haboruzunk, tehat kisebb a valasztasi lehetoseg.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
közellenségSzabodede3Férfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Smaragd szövetség
87. hozzászólás - 2009.01.20. 17:46:46
sziasztok a dragon blade szövetség tagja vagyok [Smaragd]
gyertek hozánk mert mik egy erős szövetség vagyúnk
7-8 meg találtok
csütörtök regelig ne jelent kezetek mert még nincs fel épitve a torony de ha irtok nekem dragonkin nek egy bemútatkozó üzit akor fel kerültök váró listára
szint 1-.... felvétel
adó nem sok 1-2 SZINT: 200 LE
3-4 SZINT: 250 LE
4-5 SZINT: 300 LE
6-7 SZINT: 350 LE
8-9 SZINT: 400 LE
és így továb-->>

gyertek várom az üziket
http://s5.gladiatus.hu/game/c.php?uid=73170
Pontszám: 1.16
kedvencAxonise FlassFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Smaragd szövetség
88. hozzászólás - 2009.01.20. 17:52:54 (Válasz Szabodede3 #87 hozzászólására.)
Szabodede3, ezért kár volt...Egy izgalmas, vitatkozós beszélgetésbe belerondítasz egy helyesírási hibáktól nyüzsgő, viccesnek szánt de aztán mégsem az szösszenetet...
Pontszám: 9
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Smaragd szövetség
89. hozzászólás - 2009.01.20. 18:09:02 (Válasz Szabodede3 #87 hozzászólására.)
Szaladok at! Kinel kell jelentkezni?
Bocs sracok, jo volt koztetek...
Pontszám: 9
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Smaragd szövetség
90. hozzászólás - 2009.01.20. 18:12:04 (Válasz Balor #89 hozzászólására.)
Áh! Vagy világ2-es vagy kamunick, mert világ1-en nem találtam ilyen nevű játékost... Amúgy már én is jelentkeztem volna a várólistájukra!
Pontszám: 8.75
népszerűbalgosFérfi
Végzetúr tehetség
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
91. hozzászólás - 2009.01.20. 18:48:38
Üdv Mindenkinek.

Szerintem hozzátartozik a játékhoz az hogy néha kikapunk, akár egyéni vagy szövetségi szinten. Azt hogy most ti kaptatok ki, úgy hogy a szövetség nagy áldozatokat hozott, vonjátok le belőle a következtetéseket és emelt fővel viseljétek. Ha egy hét múlva jöttök ez is a játék része,de ne gondoljátok hogy könnyen adjuk majd a bőrünket és akár ismét nyerhetünk.

Mindenkinek további jó játékot

Balgos
Pontszám: 9.64
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
92. hozzászólás - 2009.01.20. 18:52:50 (Válasz balgos #91 hozzászólására.)
Korrekt hozzáállás. Nálam 10 pont.
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 7.50
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
93. hozzászólás - 2009.01.20. 18:56:06
Mortimer!

Az, hogy miért támadunk 5x és a HORDA, Légió meg csak fejenként 2x annak az oka talán a választási lehetőségben rejlik, mi csak top szövetségekkel háborúzunk, ők nem biztos, h ugyanezt a játékot játsszák.

Tönkretesszük más játékét? hmm.. Érdekes, de az ilyen típusú játékokban nem az jut előbbre aki az erősebbeken levereti magát hanem aki a verhető ellenfelek ellen megy. Kinek érdeke ez, h egy nála erősebben kiüttesse magát? senkinek Mint ahogy Dzsó is mondta te se a nálad erősebbeket támadod a győzelem/ vereségeid alapján.

Az, hogy visszajárunk az azért van mert sok LE jön tőletek, semmi más oka nincsen.
Az élni hagyni taktikája. Az Azúrok és Elitek is jöttek már (fejenként kétszer, feleannyiszor mint ti), de ők egy háború befejezése után nem azzal jönnek, hogy "egy hét múlva ismét ott leszünk."

Erre annyit tudok mondani, hogy vereség miatt vissza kell vágni.
Azirafael, TGY
Pontszám: 3.29
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
94. hozzászólás - 2009.01.20. 19:04:25 (Válasz balgos #91 hozzászólására.)
Korrekt, errol van szo. Vesziteni nem jo, de tudni kell. Ne is legyen konnyu dolgunk ha ujra tamadunk, annal jobban nem fog semmi leszoktatni rolatok, mint celpontrol.

De hozzaszolasodban mar benne van annak a megertese, hogy egyszeruen azert vagytok celpontok mert ez a jatek. Ezt reszemrol udvozlom.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 9
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
95. hozzászólás - 2009.01.20. 19:18:47 (Válasz Mortimer #79 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.01.20. 16:30:21
Egyéni szinten van védelem, szövetségi szinten nincs. Egyébként én tőletek sem mindig ugyanazt támadtam, pedig megtehettem volna, direkt váltogattam a célpontokat...


Mondjuk engem a háború első napján zsinórban nyolcszor agyonütöttél, míg másutt dolgom lévén semmit nem tudtam a karakteremre nézni, nem nagyon gondolkoztál más ellenfélen.
Ez van, ez egy ilyen játék.

Arra viszont nem emlékszem, hogy míg a Garabonciáséknál játszottam, és ti minket "lehetetlenítettetek el", nyilvános fórumon téptem volna a szám, hogy milyen szemét szövetség vagytok, amiért teljesen békés szövetséget támadtok!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 9
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
96. hozzászólás - 2009.01.20. 19:56:52
Hello!

Nem akarok megszakítani semmit, csak annyit fűznék hozzá, hogy TGY gyémánt lévén jóval kisebb körből választhat ellenfelet a többi nem gyémánt TOP szövetséggel szemben. Az első két oldal fele gyémánt... ebből számomra az következik, hogy többször jut ugyanaz a szövetség "sorra".

Remélem azért hozzánk nem jöttök vissza...

Lord
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.75
népszerűbalgosFérfi
Végzetúr tehetség
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
97. hozzászólás - 2009.01.20. 20:56:43
Amúgy én már szilveszterkor is a katakombák megoldást javasoltam csak akkor süket fülekre talált, ti meg bő egy héttel a kapituláció után újból hadatüzentetek.. Ergo magatoknak köszönhetitek.

Üdv Balgos a mindig szórakozott Kacsa Mágus
Pontszám: 4.33
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
98. hozzászólás - 2009.01.20. 21:14:13
Gratulálok Mortimer, gratulálok Balgos a győzelmetekhez!

Fölösleges többször az arcunkba dörgölni, hogy most ti nyertetek és magunknak köszönhetjük a vereséget. Ez így van, tudjuk mi is. Tanultunk belőle, levontuk a megfelelő következtetéseket.
Pontszám: 5.33
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
99. hozzászólás - 2009.01.20. 21:53:57 (Válasz balgos #97 hozzászólására.)
Ezt elk*&tuk...!
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
100. hozzászólás - 2009.01.21. 11:08:46 (Válasz balgos #91 hozzászólására.)
Idézet: balgos - 2009.01.20. 18:48:38
Üdv Mindenkinek.

Szerintem hozzátartozik a játékhoz az hogy néha kikapunk, akár egyéni vagy szövetségi szinten. Azt hogy most ti kaptatok ki, úgy hogy a szövetség nagy áldozatokat hozott, vonjátok le belőle a következtetéseket és emelt fővel viseljétek. Ha egy hét múlva jöttök ez is a játék része,de ne gondoljátok hogy könnyen adjuk majd a bőrünket és akár ismét nyerhetünk.

Mindenkinek további jó játékot

Balgos


Ez teljesen elfogadhato hozzaallas. Annyi apro kulonbseggel, h mi nem mentunk a forumra, amikor megvertunk titeket, hogy mi vagyunk a kiralyok.

Bar persze ez nem teged minosit, nem te csinaltad.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője