Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Tökéletes Gyémánt szövetség
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
581. hozzászólás - 2009.05.06. 12:07:38 (Válasz Ricardo #574 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.05.06. 10:24:02
Az én szememben sokat nőttek a távozó tagok. Nem azért mert Tőletek elmentek, hanem mert mertek új célokat, új játékélményt kreálni maguknak, az optimalizáció kárára.


Nem volt más választás. Hogy egyiküket idézzem (belső fórum):

Köszönhetően ennek, és a játékmenet sivárságának, az Azúr háború után jutottunk el oda, hogy napi rendszerességgel nézzük a hipnotizáló "Karakter törlése" gombot.
Nem kérdéses, a játékvezetés kétségbeesett kapkodása az NPC hordával, az új épületekkel már elkésett. A jelenlegi játékmenet monoton, minden izgalmat nélkülöző egysíkú játékra kényszerít, amiből mi itt találtunk kitörési lehetőséget.
Kényes a szituáció: ha törlünk vagy csak szimplán kiszürkülünk, ugyanannyit ártunk, mintha lelépnénk. Talán többet is, hiszen így legalább aktívak maradunk és elérhetők (ha számít).

Úgy döntöttünk, megpróbáljuk felkutatni a játékélményt, ha már ennyi időt és energiát fordítottunk a játékba, de senkit sem akar(t)unk az anti-optimalizálás élménydús, de egyirányú ösvényére sarkalni.
Sokáig agyaltunk rajta mit tegyünk, mire végül arra jutottunk, hogy nekünk háború kell, méghozzá a saját szájízünk szerint. Folyamatosan az IMP-VM háború járt az eszünkbe - számukra ez volt a VU csúcspontja, még akkor is, ha rengeteget szívtunk miatta / alatta. A TGY sajnos nem alkalmas pálya erre, mivel hírnevünk hallatán mindenki rettegve kattint a kapitulációra.
Pontszám: 9
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
582. hozzászólás - 2009.05.06. 12:16:29
nah megint jófej leszek és adok a sok kedv vesztett morálisan megtört emberkének egy kis nitros löketet...

a vers amit bemásolok nekm sokszor sokesetben segített már amikor úgygondoltam hogy áhhh szar az egész hagyom a rákba...


Wass Albert: A láthatatlan lobogó


Konok hűséggel hordozom
az úttalan bozótokon.

Seb a vállam és seb a markom,
de fogom, viszem és megtartom!

S fogcsikorgatva hirdetem:
nem ért véget a küzdelem!

Mert valami még megmaradt.
Görcs zsibbasztja a markomat,

de markomban még itt a Szó:
a láthatatlan lobogó!

Ereklyém, Kincsem. Fegyverem.
Magasra tartom s lengetem!

védem, foggal és körömmel!
Vad dühvel és őrült örömmel!

És mentem, mindenek által,
íntépő, végső akarással!

Dúlt otthonom rég összedőlt.
Kifordult alólam a föld.

Társaimat ár elsodorta.
Mögöttem ég a poklok pokla.

Előttem vad sziklák merednek.
De nekivágok a meredeknek!

Mert élek még! Ha törten is,
ha vérben is, ha görcsben is,

még ha utolsó is vagyok,
kit az özönvíz meghagyott,

de harcom végig harcolom
s a lobogót megmarkolom!

Megmarkolom és nem hagyom,
ha le is szakad a két karom,

ha két lábam térdig kopik:
de feljutok a csúcsokig!

S utolsó jussomat, a Szót,
ezt a szent, tépett lobogót

kitűzöm fent az ormokon
s a csillagoknak meglobogtatom!


az hogy a ez a vers pont a TGY topikjába került nem jelent semmit az itt olvasottakat hordától klántól nemtől független sokan érezhetik magukénak akiknek vérében még ott zubog az ősi dacos küzdeni akarás...ez az ami megkülönbözteti a győzteseket a vesztesektől...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.13
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
583. hozzászólás - 2009.05.06. 12:19:52 (Válasz Jeriko #581 hozzászólására.)
Aha, most atmenek mas szovikbe, hogy masokat is romlasba dontsenek, es terjeszek a gyorsan klikkeljunk a kapitulacio gombra eleterzest...
Pontszám: 4.25
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
584. hozzászólás - 2009.05.06. 12:20:56 (Válasz winnie #577 hozzászólására.)
Jelen eset és topik rólunk és a távozókról szól nem másokról. A szövetségben vannak optimalizátorok, vadászók, portyázók és ezen felfogások mindenféle keverékei. A háború tornya előtt már sokakban felmerült a törlés gondolata, mert mindegyik stílusnak ellaposodott a játék, mondhatni unalmassá vált. Ezen a 2 háboró sem segített érdemben.
Jelenleg különböző módokon próbáljuk szórakoztatni magunkat, amíg vagy történik valami a játékkal vagy töröljük magunkat/tovább állunk/stb. A távozók verziója az egyik. A korábban törölteké a másik. Akik maradtak amőbát játszanak. Fejben.

@Solina
A legnagyobb gond ezzel, hogy sokan meg sem próbáltak harcolni, hanem egyből kapituláltak, ahogy elkezdődött a háború. Pedig próbáltunk extra békét felajánlani, ha x napig, 1 hétig küzdenek, stb.
A hozzászólást Shiako módosította 2009.05.06. 12:22:29-kor
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
585. hozzászólás - 2009.05.06. 12:27:38
jahmeg azé engedve a gátlástalanabbik énemnek elmondom hogy ha bárki van aki esetleg már unja banánt és új célokat háborúkat és pezsgést akar annak bizonyvást tudom ajánlani azt a klánt ahol jómagam is tag vagyok és szolgálatot teljesítek...nevem Sharab Shaktor a klán neve GAIA-Legendák Klánja...

jólfejlődő dinamikus aktív csapat...akadémia epikus kinzó minden vanmár...

ha valki úgyérzi az ruccanjon át hozzánk xD lesz móka kacagás...és pont nagyszintű erős tagokra van szükségünk...2 hely van szal hozhatod a barátodat vagy a barátnődet is =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
586. hozzászólás - 2009.05.06. 12:30:44 (Válasz Jeriko #581 hozzászólására.)
Mondjuk nekem meg pont ott ment el a kedvem a háborúzástól, mert tehetetlenül néztem, ahogy 3 karakter mindig onlájn és agyonveri az offlájn tagokat. Persze ezt nem írom a számlájukra, sőt ez a topic nem is erről szól.

Viszont az ő példájukra simán lehetne gladiátor-viadalokat szervezni. 4-5 fő összeáll minden hordából, 4 csont üres klán, épületek nélkül, aztán had szóljon. Sajnos ez súlyos kincspontok és egyéb erőforrások bukásához vezetne, de az ő példájukon tanulva: a játék a legfontosabb.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.80
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
587. hozzászólás - 2009.05.06. 12:36:45 (Válasz Dr_Faktor #585 hozzászólására.)
Nemrég voltunk ott, de kevés LE jött.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.13
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
588. hozzászólás - 2009.05.06. 12:42:05
bizony bizony Morti...mert amellett hogy jólfejlesztettünk gondosan ügyletünk arra hogy nenézzen minket senkise fejős tehénnek így lélekutunk szép karcsu plussz megvan az a piszok rossz szokáásunk hogy hajlamosak vagyunk a végsőkig elmenni és a kilátástalan küzdelmeket is végigtalpalni...bár én néha ilyenkor kissé nehzebben bírok magmmal és hajlamosabb volnék a könnyebb utat választani de szerncsére klántársaim a végsőkig elszánt emberkék...és olyan alsóház nevelkedik a falainkon belül akik ha elérkezik az idő csatákot fognak megfordítani...

nahde nem féynezem magunkat tovább...most is csak azér írtam be azt a meginvitálást mer látok benne rációt hoyg aki hozzánkjön az jólfogja magát érezni és megbecsült tagja lehet egy elszánt bátor kis közösségnek =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.63
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
589. hozzászólás - 2009.05.06. 14:28:07 (Válasz Dr_Faktor #588 hozzászólására.)
Faktor nem tudom hogy bohóc vagy barom vagy, lehet nem is oly távoli a kettő.
Ne is fényezz mellesleg senkit és semmit, a stílusodat büntetni és irtani kéne.
A háborút ellenetek (már mily rég) pedig csakis Aurri nehezítette, minden tiszteletem az övé!
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5.42
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
590. hozzászólás - 2009.05.06. 14:46:37
jóvan Morroch jóvan...nemtom miről beszélsz...de jóvan...üsse kavics...szerintem is egy idióta vagy =) most jobb? nahakkor ennyit a stilusomról...

egyébként nemtom mire vélni ezt a nyers kritikát amit itt feltálaltál elöttem... igaz láttammár pár megszólalásodat...ugyanolyan suttyó stilusban tolod mint amit itt te nekm felhánytorgatsz...ez két dolgot eredményez...egyrészt képmutató vagy másrészt ezen dolgok fényében még hiteltelen is...további kellömes napot =)

és Szavam igazzságtartalmának bizonyítása okán már le is vertem a karakteredet...igaz nem volt könnyű győzelem de te 3 szintel nagyobb is vagy...nah örvendtem...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.05.06. 15:29:50-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.70
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
591. hozzászólás - 2009.05.06. 15:08:41
Uraim...ez a TGY fóruma.
Talán beszéljétek meg PM.
Ha egyáltalán szükség van erre.
Szerintem nincs.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 9.29
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
592. hozzászólás - 2009.05.06. 15:16:11 (Válasz Shiako #584 hozzászólására.)
Shiako, ezt kinek ajánlottátok (extra béke)?
Mi nem tudunk róla egyrészt, másrészt mióta sikerült eltöröltetni a békeidőszakot, kb. 5 perccel a kapituláció után megjelenik az első TGY portyázó... Valószínűleg elhinnénk, hogy betartja mindenki az x idejű békét.
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
593. hozzászólás - 2009.05.06. 17:36:22 (Válasz Dr_Faktor #590 hozzászólására.)
Olvasd vissza magad, bár érteni nem fogod. Egyrészt mert nem tudsz írni, másrészt mert az IQ-d, mint egy növénynek.
Itt keményíteni, hogy levertél elég szégyen - bár te erről sem így gondolkodsz (gondolkodsz?). Megnyugtatlak amikor lesz időm pazarlom majd rád is, de nem fogom sehová beírni, elég lesz neked látnod. Mindenesetre a szavazó vagy farmkaraktereid (mert ugye ismerjük el, aki ellened szól valahogy lepontozódik, míg a te HSZ-eid időnként indokolatlanul magasak) elég rossz fényben tüntetnek fel. A nyers kritika pedig több hónapi HSZ-ed alapján érett meg, amivel rontod a levegőt és a színvonalat.
Már várom, hogy 8 óránként vagy ritkábban térsz majd vissza hozzám.

Én itt befejeztem bármit is írsz vissza kisgyerek módjára, mert tényleg a Tökéletes Gyémánt topicját offoljuk.
PÜ-ben bármikor elérsz.
Üdv: Morroch -> off
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 4.45
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
594. hozzászólás - 2009.05.06. 19:20:26
Sajnálom a Tökéletes Gyémántot. Sok borsot törtek az orrunk alá, nemegyszer vámoltak le minket, de ami történik a tagajikkal azt nem kívántam senkinek sem. (tömeges törlések, fásultság, kiábrándultság, stb.) Kívánom, hogy a problémáik ellenére is maradjanak meg a játék egy meghatározó csapatának. Nélkületek a Végzetúr sokkal szürkébb, egyoldalúbb lenne. Remélem a példátok alapján az illetékesek is rádöbbennek majd, hogy változásokra van szükség. És itt most nem csak a játékvezetésre gondolok sajnos.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 8.83
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
595. hozzászólás - 2009.05.07. 01:01:34
26
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
596. hozzászólás - 2009.05.07. 08:07:40 (Válasz Aderrick #595 hozzászólására.)
ez csak átmeneti állapot. az a pár tappancsos hirtelen vissza fog térni ha valami fejlesztés bekerül
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 7.50
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
597. hozzászólás - 2009.05.07. 08:11:50
Ha ilyen ütemben készülnek a fejlesztések, akkor kizárt. De ha hirtelen begyorsulna sem mennének vissza.
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
598. hozzászólás - 2009.05.07. 08:18:14 (Válasz Ywgarrd #597 hozzászólására.)
miért gondolod ezt?
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
599. hozzászólás - 2009.05.07. 08:29:04 (Válasz Mazlee #598 hozzászólására.)
Miért gondolod, hogy visszatérnének? Bár tény, ördögi terveink vannak
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
600. hozzászólás - 2009.05.07. 08:34:06 (Válasz Aderrick #599 hozzászólására.)
szimplán azért mert nem éri meg mindent újra felhúzni és ezzel sok sok LE-t elpazarolni. de lehet hogy tévedek
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!