Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Tökéletes Gyémánt szövetség
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
41. hozzászólás - 2009.01.06. 16:46:44 (Válasz Liadas #40 hozzászólására.)
Tény, hogy a vers hatásos, de még pityunál elmaradt pár quote
Pontszám: 5
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
42. hozzászólás - 2009.01.06. 17:01:42
Hali!

Sose gondoltam volna, hogy ebben a topicban zafírként írok.
Szóval, ha már egyszer tőlem kérdeztek ill. rólam beszéltek, akkor már megszólalok én is.
Van pár dolog, amit egy összezáró szövetség -egymást segítve- jól meg tud oldani. A kémkedésekből sok mindent ki lehet következtetni, de többet azért nem részletezek, biztos ti is gondolkodtok.

Aranyalma!
Egyszerüen csak szerencsém volt, hiszen ti nem tudjátok, hogy mennyi próbálkozásból kaptam el néhányotok sebezhető pár másodpercét. Azt viszont most már megmondhatom, hogy túl kevés PPm volt, ezért "csak" ennyit ütöttem.
Számítógép mellett dolgozom és otthon se szólnak rám. Egyedül nevelem a fiam, ezért mosás, vasalás és egyébb házi teendők mellett azt csinálok, amit akarok. Azért én közben elmentem moziba, kirándulni a barátnőmmel és volt olyan, hogy otthon se voltam egész éjszaka.
Nem használok semmilyen makrót, segédprogramot semmit!! Én játszani szeretek és az ELIT a megmondhatója, hogy hányszor ütöttem őket is. Leanthil is feljelentett ill. fenyegetőzött vele mert szerinte is mindig "elcsíptem". Arra nem gondolt, hogy előtte támadta meg valamelyik társam. Persze mindenkit próbáltam megfogni, aki csak megtámadta valamelyik társamat. Higgyétek el, kifizetődöbb mint csak bele a nagyvilágba portyázni.

Ennek a háborúnak úgy kb nincsen vesztese. Mi beáldoztunk egy kicsit (bár a PP és CSP halmozódott) de kapunk érte szerintem annyi LE-t amennyit még senki se a háborúk történetében a presztizsről nem is beszélve. Ti vesztettetek, de egy komoly tapasztalattal lettetek gazdagabbak és a következő háborúitokban biztosan hasznosul.
A nagy harcosok is mindig a vereségekből tanultak!

Meghajtom a fejem a Gyémánt keménysége előtt, de a Zafír kitartása és a csapat összetartása meghozta a győzelem dicsőségét!



ui: csak a helyesírásba javítottam, kényes vagyok rá.....
A hozzászólást Dragon HUNter módosította 2009.01.06. 17:04:54-kor
Pontszám: 9.50
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
43. hozzászólás - 2009.01.06. 17:07:22 (Válasz Dragon HUNter #42 hozzászólására.)
Reszemrol is gratulalok - eddig nem tettem.

Szepen csinaltatok!
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
44. hozzászólás - 2009.01.06. 17:07:28 (Válasz pityu #39 hozzászólására.)
Nem tudom érezted e, de ennek nem volt FARKA!

Bár tökösnek bizonyult!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
kedvelt tagWolfyFérfi
Végzetúr tehetség
181 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
45. hozzászólás - 2009.01.06. 17:07:46 (Válasz Dragon HUNter #42 hozzászólására.)
Az biztos hogy jo tanulsag volt ez a haboru mindenkinek, a folytatast majd meglatjuk.
A fontos az, hogy senkiben se maradjon egeszsegtelen merteku megbantottsag. Ennek erdekeben mar el is kezdtuk beuzemelni a "boxzsakokat" nalunk.
Pontszám: 5
kedvencG0df4th3rFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
46. hozzászólás - 2009.01.06. 17:24:43 (Válasz Wolfy #45 hozzászólására.)
Ezek az új boxzsákok nem nagyon bírják a strapát. És még gari sincs rájuk....
Köszi a hozzászólást DH.
VégzetÚr Fitness-Program Fekvő, Végzetúr Novellák, Fun Stuff, VU Innováció

NagyonCiki.hu - A Sztoriportál
Pontszám: 5
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
47. hozzászólás - 2009.01.06. 17:24:53 (Válasz Wolfy #45 hozzászólására.)
1. Bennünk biztos nem marad tüske, hisz mi nyerünk. Ez csak rajtatok múlik.

2. A vers alapvetően tetszik, igaz is, csak élcelődtem.

3. A KVÓT-okról csak annyit, hogy nem vagyok egy nagy fórumozó... jobb szeretek nem gép elött lenni, de ha egyszer kikényszerítik... Ezt bebizonyítva most nem is használtam, mindenki keresse meg, hogy melyik hozzászólásokra voltak ezek a válaszok.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
48. hozzászólás - 2009.01.06. 17:25:07 (Válasz Dragon HUNter #42 hozzászólására.)
Koszonom a valaszod. 10-esre ertekeltem.

Ezzel reszemrol lezartnak tekintem a dolgot.

Megegyszer gratulalok a gyozelmetekhez!! Szep volt!

U.i.: Ugy latom ez Leanthilnek szokasa .
Pontszám: 5
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
49. hozzászólás - 2009.01.06. 17:29:57
Gratulálok én is a győzelemhez. Nekünk ez egy jó tapasztalat volt. Majd meglátjuk mit hoz a jövő!
Pontszám: 5
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
50. hozzászólás - 2009.01.06. 19:38:13
Én is szép győzelemnek tartom.. De azért a TGY nem könnyen verhető szövetség csak még új volt nekünk a katakombás harc, meg persze a csiszolt támadási modorotok ..

Azirafael
Azirafael, TGY
Pontszám: 5
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
51. hozzászólás - 2009.01.07. 09:49:18
Krónika a Serpents of the destiny szemével nézve!

Gyémánt keménységű Végzeturak Ők, kik egy leigázott szövetség kútját állják most körbe. A megszokástól szinte unott arccal, az újabb könnyű győzelem fásultságával szívják magukba a kiáramló lélekenergiát. Ám most valahogy más…., valami változott…., szokatlan dolog történik….. Kevés a lélekenergia, nem csillapítja szomjuk úgy, ahogy megszokták. Most tudatosul bennük, hogy túl kicsi szövetséget vertek le, annyira hatalmassá nőtték már magukat, hogy a préda kútjából felszabaduló lélekenergia már kevés számukra. Nem tudni, hogy szomjúságuk és/vagy az elméjüket uraló fertőzés sarkalja-e Őket arra, hogy nagyobb vad után kutassanak, de megteszik. Felderítőik járják a vidéket, több nagyobb szövetségről is jön híradás, kiszemelik közülük a leggyengébbnek tűnőt, de mégis elég nagy kúttal rendelkezőt, akit leigázhatnak. A többség a megtámadás mellett érvel - bár kétkedők akadnak a hordán belül - ez a lényegen nem változtat, háborúba mennek…
Véres párviadalok veszik kezdetüket, a szokottnál is véresebbek. A zafírkékben tündöklő ellenfél keményebb, mint a gyémánt? Ezek duplán visszaütnek! Ehhez nincsenek hozzászokva, meglepődöttségükben azt veszik észre, hogy az ellenfél jobban áll. Őket támadják, nem Ők támadnak? Védekezniük is kell, ez hogy lehet? Gyorsan összeszedik magukat, a már meglévő harcmezőkről visszahívnak pár harcost, erősíteni az offenzívát, hogy ezen a fronton segítsenek. Ennek köszönhetően sikerült visszaszorítaniuk a nyomást, néha-néha elbillent az egyik fél javára, de nem számottevően. Állóháborúvá változik a villámcsapásnak szánt támadás. Már 3 napja folyik a vérengzés a két horda között, amikor a kígyó taktikát vált, úgy dönt, bújtatja szövetsége sebezhető, megtépázott tagjait. A legkitartóbbak, a harcra edzettek tovább folytatják, dupla energiát fektetnek saját maguk erősítésére, hogy küzdhessenek a többiek helyett is. Eldöntötték, hogy nem hagyják magukat, ha kell éjjel-nappal lecsapnak ez ellenfél tagjaira, mert hisznek abban, hogy győzni fognak. Felválva tartják a frontot, míg egyesek pihennek, addig mások harcolnak, mindenkinek megvan a maga feladata, amit fegyelmezetten be is tart, nem nézve önös érdekeit, itt és most a szövetség érdekei vannak előtérben. A többiek erős háttérországként információval és egyéb módon támogatják őket, hogy elmondhassák magukról, hogy visszaverték azt a hordát, akit eddig még senki. Ez mindennél többet ér nekik! A 6. nap végére erőfeszítéseik gyümölcse beérik, már látják, hogy övék a győzelem…
Saját és az ellenfelek elesett tetemein átgázolva - még vérző sebektől borítottan - diadalmasan állja körbe a megfogyatkozott maroknyi kis csoport a szövetség kútját, a kutat melyet idegen kéz korábban soha nem érintett. Széttárt karral, némán állnak, mikor a kiáramló, soha nem látott mennyiségű lélekenergia vakító "gyémánt" fényű ködbe burkolja őket, melyben zafir csillagokként izzanak, majd lassacskán a zafír-izzás elnyeli a gyémánt ködöt, a fény fokozatosan kihuny, néhányan kimerülten összeesnek. MEGCSINÁLTÁK!! Hihetetlen de itt vannak, és elérték azt, amit mások még soha, új reményt adva ezzel mindenkinek, aki küzd, van remény! Még a leghatalmasabb ellenféllel szemben is van esély a győzelemre annak, aki nem hajt fejet, és küzd…

Serpents of the destiny

ui: Ha bármi sértőt találtok benne, jelezzétek kijavítom/törlöm, NEM azzal a céllal írtuk!
Lehet itt vagy PM: Lord of destiny
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 9.46
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
52. hozzászólás - 2009.01.07. 10:00:04 (Válasz pityu #51 hozzászólására.)
Azt leszámítva, hogy mi vagyunk a vesztes fél, nekem maga az írás tetszik.
Pontszám: 7
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
53. hozzászólás - 2009.01.07. 10:07:38 (Válasz pityu #51 hozzászólására.)
Jár a 10 pont.

Azt ugye nem kell ecsetelnünk, hogy azért kicsit most mérgesek vagyunk.....
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 7
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
54. hozzászólás - 2009.01.07. 11:10:58 (Válasz pityu #51 hozzászólására.)
Nagyon jó kis történet, egyetlen apróságot kivéve: még soha nem vertünk le túl apró szövetséget, de a történetet olvasva most már van sejtésem milyen érzés lehet!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
55. hozzászólás - 2009.01.07. 11:32:31 (Válasz Seligen #54 hozzászólására.)
Idézet: Seligen - 2009.01.07. 11:10:58
Nagyon jó kis történet, egyetlen apróságot kivéve: még soha nem vertünk le túl apró szövetséget, de a történetet olvasva most már van sejtésem milyen érzés lehet!


... hogy túl kis kúttal rendelkező szövetséget vertek le...

Így jobban tetszik? Akkor javítom.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
56. hozzászólás - 2009.01.07. 11:56:52 (Válasz pityu #55 hozzászólására.)
Nem a méret a lényeg, az érzés idegen!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 7.50
kedvencG0df4th3rFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
57. hozzászólás - 2009.01.07. 12:47:38
Galmuszk WANTED

http://vegzeturfitness.blog.hu/2008/12/09/vegzetur_fun
VégzetÚr Fitness-Program Fekvő, Végzetúr Novellák, Fun Stuff, VU Innováció

NagyonCiki.hu - A Sztoriportál
Pontszám: 9
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
58. hozzászólás - 2009.01.07. 14:27:44 (Válasz G0df4th3r #57 hozzászólására.)
Jó az a plakát! Ma sziporkázol!
A hozzászólást Liadas módosította 2009.01.07. 14:27:59-kor
Pontszám: 5
fórumozóZolika761Férfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
59. hozzászólás - 2009.01.10. 22:02:01
Dzsó miért hagyott ott titeket?
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
60. hozzászólás - 2009.01.11. 00:47:50 (Válasz Zolika761 #59 hozzászólására.)
Aszem sokat ittunk sokfélét tegnapelőtt, legalábbis a többiek ezt mesélték...
Ugye nincs baja?
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 9
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!