Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Tökéletes Gyémánt szövetség
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
21. hozzászólás - 2009.01.06. 13:52:50
Szerintem megoldható a dolog, nekem van is egy kiválóan sikerült csendéletem a címe: " Falra hányt borsó "
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
népszerűArqiusFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
22. hozzászólás - 2009.01.06. 13:55:02
SoD Katakombáját mindenki csak saját felelősségre használja!
4 napja mindenki vízipipázik és piál, úgy hogy nincsen mellékhelység és szellőzőrendszer
Ezenkívűl a hátsó barlangrészekben ocsmány torzszülöttek vertek tanyát(kérdezzétek EMTyB-et )
De senki nem unatkozik én speciel a 346. pasziánsz játékomnál járok
Pontszám: 7.33
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
23. hozzászólás - 2009.01.06. 13:55:43 (Válasz Otoaak #19 hozzászólására.)
Mazlid volt, hogy nem maradt senki, aki tudott utni szinteden. Kulonben csatlakoztal volna hamarabb is.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
kedvelt tagEMTybFérfi
Végzetúr tehetség
100 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
24. hozzászólás - 2009.01.06. 14:00:16
Na ha már a katakombánál járunk, véletek is megosztom amire Arquis utalt, pár napja esett meg velem, miközben kintről fegyverek csörgése verődött be én elindultam unalmamban a hátsó folyosók felé:

"Egyre beljebb és beljebb kerülsz a sötét járatokban, a nyirkos, dohos szag eltompítja érzékeidet. Az egyik fordulóban mintha egy árny mozgolódna, harci állásba helyezkedsz, s mint már annyiszor életed során, várod a találkozást az elkerülhetetlennel. Nem kell sokáig várnod, az árnyjáték egyre közelebb dereng, hamarosan megpillantod a gazdáját. Egy óriási elszáradt karácsonyfa áll előtted. Fonnyadt tüskéit neked szegezi, csúcsán megcsillan korábbi áldozatának vére. Persze, ha tudta volna, hogy te nem egy vagy a könnyű prédának számító patkányok és a katakomba kisebb lakói közül. Lassan elmormolsz egy Mennyből az angyalt, s mivel már nincs szezonja, a fa semmivé lesz.
Jutalmad 1081 szaloncukor. (A szerzett szaloncukorból 182 a hibátlanul kiénekelt magas C-ért jár.)"

Látjátok, nem is annyira unalmas ez a katakomba buli.
Pontszám: 7.87
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
25. hozzászólás - 2009.01.06. 14:00:37
Mikor kezdjük már el ezerrel fel-le pontozni egymást hsz-eit?

Közellenség leszek, ha addig élek is.....
A hozzászólást krishy módosította 2009.01.06. 14:02:14-kor
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 6.50
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
26. hozzászólás - 2009.01.06. 14:01:17 (Válasz Otoaak #19 hozzászólására.)
Tudom, ismerem a történetet, részese voltam.
Bizony engem csak Mr. Savanyú pofának ismer a TGy! Sose legyetek savanyúbbak!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
27. hozzászólás - 2009.01.06. 14:29:05
Hehe. Azt hiszem en voltam az elso aki gratulalt, es most is csak gratulalni tudok, a kibontakozott poenkodasert es a SoD reszerol a nagyszeru taktikaval vegrehajtott gyozemert TGY felett.

Csupan egyetlen apro kerdesem lenne, elsosorban Dragon Hunterhez. Hogy tudott olyan gyakran megutni, mikor kb. 3 masodpercre bujtam ki a 15% alol. Taktikam kovetkezo volt: az egyszeruseg kedveert alap EPm 2000. Ha atoltozom egeszsegnovelo cuccokba akkor 3000. Tehat alapbol 300EPn vagyok utheto, atoltozve 450EPn. Nem pihentem soha. Tehat atoltozve volt kb 1 ora idointervallum, amikor barmikor targycserevel(mondjuk fegyver), 15% fole tudtam novelni magam es utni az epikust, aki levert azonnal 1EPbe. Ez a 3 kattintas kb. 3 masodpercet vesz igenybe. Gondoltam ez jo kis vedelem. Nehezen lesz eltalalhato, mikor is vagyok utheto. Amikor eloszor beutottel igy, gondoltam micsoda mazlista. Sot mikor masok jeleztek hasonlot, meg nyugtatgattam oket, kicsit kocka az illeto, elofordul ilyen. Hat tevedtem. Eleg rendszeresen le lettem igy is utve altalad. Sot kitunteto figyelmed egyszerre tobbunk fele is megoszlott es masokat is igen gyakran utottel azon nehany masodpercben mikor 15% felett volt.

Jeleztem a Beholder fele, hogy kicsit gyanus az ugy vagy nagyon kocka ul a tuloldalon. Mivel tudtommal RL rendszergazda vagy meg is van ra a lehetoseged.

Erre Miklos irja, hogy o mar kovette le nehany TOP karakter tevekenyseget es elofordul ilyen, hogy valakit percekig ut 2-3 masodpercenkent es kozben forumozik, meg mast is ut, elgepeli a nevet, tehat tobb mindent is csinal. Szoval neki nem feltuno a dolog. Milyen jo a multitask, egyik ablakban utom, masikban forumozok, sot ezt egy ablakban is meglehet csinalni kulonbozo lapokon.

Szoval kerdesem feled (es mas TOP karakter fele), mi a titok? Hogyan tudnam en is megtenni ezt? Mert ugy erzem, lassan de biztosan lemaradok toletek technikaban, ugy hogy akar dobhatom is a karaktert.
Pontszám: 5
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
28. hozzászólás - 2009.01.06. 14:37:06
Ezt Lord of destiny-től is lehetne kérdezni.
A hozzászólást Liadas módosította 2009.01.06. 15:07:39-kor
Pontszám: 5
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
29. hozzászólás - 2009.01.06. 15:09:01
Hunter nevébem nem szólhatok, de egy-két dolgot elmondok, bár nem gondolom, hogy én tudok újjal szolgálni.

1. Bármilyen hihetetlen is lehet, a portyaablak sokszor segített. Folyamatos frissítgetés (bal kéz F5-tön), jobb kéz egéren pihen, várja, hogy lecsapjon a megfelelő név melletti támadás gombra. Ha sokat csinálod, jóval kevesebb, mint 3 másodperc. (Előzetes kémkedés nem árt, hogy ne egy óra hosszát nyomkodd a gombot )

2. Másik módszer, ami tetszik. Karakterlapról támadás gomb használata. Ha nem üthető bedobja a portyaablakot, igaz? Igen. No, de ha nyomsz egy gyors vissza gombot majd egy előrét, akkor megint a támadás gomra "kattintanál". (programozható gombos egérrel könnyebb, mint a böngészőben kattintgatni ) Tehát ezt ismételgetve abban az intervallumban, amikor vélhetőleg támadható lesz az ellen, még gyorsabb, mint az első módszer.

3. Puszta mák. Tényleg volt olyan, hogy tök véletlenül kaptam el vkit a kellő időpontban és nem egyszer. Aszem rhynn volt. Még írta is PM-be, hogy elég sokat építkezhettél, ha ilyen nagy a szerencséd...
- végigkattintottam az összes általam megtámadni kívánt karaktert karterlap támadás gombról
- portyakeresőből beírva a neveket
- frissítettem a portyakeresőn és pont bedobott egy új nevet

Na de ennyi elég is lesz, hogy fogunk mi nyerni ellenetek, ha megint megtámadtok...
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
30. hozzászólás - 2009.01.06. 15:15:33
Ebben semmilyen titok nincsen, egyszerűen csak összedolgoztunk aktívan kémkedtünk és kiszámoltuk sokszor percre pontosan kit mikor lehet ütni. De látom Lord már több részletet is elárult nem is irok többet.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
31. hozzászólás - 2009.01.06. 15:19:27 (Válasz Otoaak #30 hozzászólására.)
Idézet: Otoaak - 2009.01.06. 15:15:33
Ebben semmilyen titok nincsen, egyszerűen csak összedolgoztunk aktívan kémkedtünk és kiszámoltuk sokszor percre pontosan kit mikor lehet ütni. De látom Lord már több részletet is elárult nem is irok többet.


Es hogy lovod, be az 1 oras idointervallumban mikor fogok fegyvert valtani 3 masodpercre?
Pontszám: 5
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
32. hozzászólás - 2009.01.06. 15:24:36 (Válasz AranyAlma #31 hozzászólására.)
Idézet: AranyAlma - 2009.01.06. 15:19:27
Idézet: Otoaak - 2009.01.06. 15:15:33
Ebben semmilyen titok nincsen, egyszerűen csak összedolgoztunk aktívan kémkedtünk és kiszámoltuk sokszor percre pontosan kit mikor lehet ütni. De látom Lord már több részletet is elárult nem is irok többet.


Es hogy lovod, be az 1 oras idointervallumban mikor fogok fegyvert valtani 3 masodpercre?


Ezt már tényleg Huntertől kérdezd, én Téged nem ütöttelek le. Lehet beleestél a pusztán a 3. kategóriába. Milyen arányról beszélünk? Hányszor kapott így el, és hányszor nem?
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
33. hozzászólás - 2009.01.06. 15:29:50 (Válasz AranyAlma #31 hozzászólására.)
Sehogy de a szintekkel is lehet sakkozni, de a 3 sec.-es átöltözésre meg én lennék kiváncsi nekem mindíg kell legalabb 10-20sec. hogy átöltözzek. annyira azér nem gyors a végzetúr server.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
34. hozzászólás - 2009.01.06. 15:30:17 (Válasz pityu #29 hozzászólására.)
Idézet: pityu - 2009.01.06. 15:09:01
Hunter nevébem nem szólhatok, de egy-két dolgot elmondok, bár nem gondolom, hogy én tudok újjal szolgálni.

1. Bármilyen hihetetlen is lehet, a portyaablak sokszor segített. Folyamatos frissítgetés (bal kéz F5-tön), jobb kéz egéren pihen, várja, hogy lecsapjon a megfelelő név melletti támadás gombra. Ha sokat csinálod, jóval kevesebb, mint 3 másodperc. (Előzetes kémkedés nem árt, hogy ne egy óra hosszát nyomkodd a gombot )

Engem eleg sokat tamadnak. (Szeret az ELIT, es an adom a legtobb TPt, tenyleg kicsit dietara voltak fogva az elmult 1-2 napban, mert ok nem tudtak beutni, mondjuk nem is figyeltek valszinu annyira.) Sokszor vagyok 15% alatt amugy is. Eleg sok lebeszelt tamdasom is van, kuldik miatt. Sokszor elofordul hogy utni akarnak, de nemtudnak mert 15% alatt vagyok. Ekkor atoltozom (fenti modszer szerint) es szolok neki amikor uthet. Akkor is visszair hogy nem tud utni mert nincs tamadas gomb a nevem mellett. Aztan csak ugy tud utni ha beirja a nevem a portyaablakba. Tamado ablakba fel sem jovok . Probald ki mukodik a dolog, tobbszor tapasztaltam.


2. Másik módszer, ami tetszik. Karakterlapról támadás gomb használata. Ha nem üthető bedobja a portyaablakot, igaz? Igen. No, de ha nyomsz egy gyors vissza gombot majd egy előrét, akkor megint a támadás gomra "kattintanál". (programozható gombos egérrel könnyebb, mint a böngészőben kattintgatni ) Tehát ezt ismételgetve abban az intervallumban, amikor vélhetőleg támadható lesz az ellen, még gyorsabb, mint az első módszer.
Lasd elso pontra adott valaszom.

3. Puszta mák. Tényleg volt olyan, hogy tök véletlenül kaptam el vkit a kellő időpontban és nem egyszer. Aszem rhynn volt. Még írta is PM-be, hogy elég sokat építkezhettél, ha ilyen nagy a szerencséd...
- végigkattintottam az összes általam megtámadni kívánt karaktert karterlap támadás gombról
- portyakeresőből beírva a neveket
- frissítettem a portyakeresőn és pont bedobott egy új nevet

A tokveletlennel nincs baj. Olyan siman van. En sem az elsonel kezdtem gondolkodni. Es nem a masodiknal.

Na de ennyi elég is lesz, hogy fogunk mi nyerni ellenetek, ha megint megtámadtok...

Jaja. Szepitsetek a barlangrajzokat. Tobben szervezkednek, hogy mar jovo heten tekintsuk meg oket. Hiaba mondom nekik, hogy eloszor melyitsuk el kepzomuveszeti tudasunkat. Sot egyesek szerint a rajzok folyamatos, 2 hetenkenti megtekintese lenne igazan ajanlatos, azzal tudnank igazan naprakeszek lenni kepzomuveszet teren.
Pontszám: 5
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
35. hozzászólás - 2009.01.06. 15:32:55 (Válasz Otoaak #33 hozzászólására.)
Idézet: Otoaak - 2009.01.06. 15:29:50
Sehogy de a szintekkel is lehet sakkozni, de a 3 sec.-es átöltözésre meg én lennék kiváncsi nekem mindíg kell legalabb 10-20sec. hogy átöltözzek. annyira azér nem gyors a végzetúr server.
Ok. Legyen 10 masodperc. Meg mindig kicsit gyors nekem.
Pontszám: 5
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
36. hozzászólás - 2009.01.06. 15:34:25 (Válasz pityu #32 hozzászólására.)
Idézet: pityu - 2009.01.06. 15:24:36
Idézet: AranyAlma - 2009.01.06. 15:19:27
Idézet: Otoaak - 2009.01.06. 15:15:33
Ebben semmilyen titok nincsen, egyszerűen csak összedolgoztunk aktívan kémkedtünk és kiszámoltuk sokszor percre pontosan kit mikor lehet ütni. De látom Lord már több részletet is elárult nem is irok többet.


Es hogy lovod, be az 1 oras idointervallumban mikor fogok fegyvert valtani 3 masodpercre?


Ezt már tényleg Huntertől kérdezd, én Téged nem ütöttelek le. Lehet beleestél a pusztán a 3. kategóriába. Milyen arányról beszélünk? Hányszor kapott így el, és hányszor nem?


Reszemrol semmi szemelyes nincs benne. Gyoztetek. Megerdemelten! Csak bizonyos technikai megvalositas(ok)ra lettem volna kivancsi.
Pontszám: 5
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
37. hozzászólás - 2009.01.06. 15:52:21 (Válasz AranyAlma #34 hozzászólására.)

Tamado ablakba fel sem jovok . Probald ki mukodik a dolog, tobbszor tapasztaltam.


Igen, én is tapasztaltam már ilyet, de ennél a verziónál akkor az áll fenn, hogy egyesek mégsem próbálták időben leüttetni magukat....


2. Másik módszer, ami tetszik. Karakterlapról támadás gomb használata. Ha nem üthető bedobja a portyaablakot, igaz? Igen. No, de ha nyomsz egy gyors vissza gombot majd egy előrét, akkor megint a támadás gomra "kattintanál". (programozható gombos egérrel könnyebb, mint a böngészőben kattintgatni ) Tehát ezt ismételgetve abban az intervallumban, amikor vélhetőleg támadható lesz az ellen, még gyorsabb, mint az első módszer.
Lasd elso pontra adott valaszom.


De van az az eset is, mikor ott van a támadás gomb, de 15% alatt van az illető. Ekkor csak egyszer kell rákattintani, mert utána a vissza-előre gombok gyors váltogatása a folyamatos támadni próbálást fejti ki.

Na de ennyi elég is lesz, hogy fogunk mi nyerni ellenetek, ha megint megtámadtok...

Jaja. Szepitsetek a barlangrajzokat. Tobben szervezkednek, hogy mar jovo heten tekintsuk meg oket. Hiaba mondom nekik, hogy eloszor melyitsuk el kepzomuveszeti tudasunkat. Sot egyesek szerint a rajzok folyamatos, 2 hetenkenti megtekintese lenne igazan ajanlatos, azzal tudnank igazan naprakeszek lenni kepzomuveszet teren.


Nagyon jól tudjuk, hogy benne van a pakliban...
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
38. hozzászólás - 2009.01.06. 16:07:40
A nagy kék gyíkot támadni mentünk
de helyén maga helyett ott
csak testetlen fejét leltük
de azt három szemmel!
A többi csak pislogott.
- Nincs mit lenyessünk
dugta össze fejét 34 vitéz
tanakodásuk szakítja félbe
néhány penge
mi most fogaik közt benéz.
- E nézés éles! Ejj!
Hökken meg 34 lélek.
- Hajj, hogy lehet ez,
nincs itt, csak a fej?
Csapkodtak bőszen felé,
esélyük semmi.
- Fene essen belé!
Fordultak haza.
E büszke hüllőt
ott egye meg a nyavalya!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 8.73
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
39. hozzászólás - 2009.01.06. 16:27:04 (Válasz Seligen #38 hozzászólására.)
Ezek szerint 34-en kikaptatok egy kis kigyó fejétől... azért marad csak egy kigyó fej, mert mindig levágtatok gonoszul egy darabot a farkából!
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 6.50
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
40. hozzászólás - 2009.01.06. 16:44:52
Seligen olyan jó verset írt, hogy még a fórum is szétcsúszott!
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője