Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Tökéletes Gyémánt szövetség
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
341. hozzászólás - 2009.04.21. 20:55:51
Ez esetben bizony tényleg gond van a játékkal. Ha már ezen a szinten sem megy a Háború, az Elit letojja, az Azúr meg nem így képzeli, akkor JV szinten sürgősen ki kell találni valamit az élvezetesebbé tételére, mert amint a tömeg elér erre a szintre, bedöglik a játék.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 7.50
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
342. hozzászólás - 2009.04.21. 20:57:19 (Válasz Darah #337 hozzászólására.)
Egy igazi izgalmas háborúhoz, meg min két fél kell, az hogy az egyiknek van kedve még nem elég, szerintem. Persze, a háború nem kívánság, de hogy izgalmas is legyen, meg háború is legyen az már az..
Zoidberg - v1
Pontszám: 5
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
343. hozzászólás - 2009.04.21. 21:01:50 (Válasz Seligen #341 hozzászólására.)
A háborút már szinte a kezdetektől ostorozta mindenki (Ti is), de semmi sem változott, lett béka csarnok, meg háború torony, ja meg katakomba, de maga az alap maradt az ami:(
Zoidberg - v1
Pontszám: 5
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
344. hozzászólás - 2009.04.21. 21:05:14
Én is számolgassak? Nem fogok Nekem is pozitív a mérlegem, messze nem annyira mint a tied, de 20-at én is hoztam minimum igaz kaptam is jó pár pofont. Nekünk ez a háború igen, nektek mi?
Azirafael, TGY
Pontszám: 5
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
345. hozzászólás - 2009.04.21. 21:07:01
Más háborút nagyon nem láttam még.
Azirafael, TGY
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
346. hozzászólás - 2009.04.21. 21:13:24 (Válasz Blackjack #343 hozzászólására.)
De mi az ami rossz volt? Megmondom őszintén én nem vagyok MoW, kezdetekben Garabonciásként eléggé érzékenyen érintettek az első háborúk, de aztán pár farmolás után beleszoktam. Szóval aki nálam jobban érzi a hadviselés művészetét, igazán adhatna néhány jó tanácsot!

Nekünk anno volt pár ötletünk (pl. Jeriko várvédős, pihenős csatarendszere), ami érdekesebbé tette volna a harcot, talán az Elit sem unná és az Azúr elképzelésekbe is belefért volna. Később, hogy szóba került egy Négy-Nagy összecsapása gondolat, ötletelgettünk azon, hogy lenne érdekes és izgalmas véghezvinni. Az egyik gond, a háború utáni portyázhatóság volt (ezt megoldotta a HCs), a másik az amit az Azúr emleget, hogy nem eléggé nyílt a csata, itt arra gondoltunk, előre le kell fixálni, ki vesz részt a csatákban és ki nem (ha már megy a viadal, nincs változtatási lehetőség) és a résztvevők csak korlátozott védelmi lehetőséget vehetnek közben igénybe (pl. nincs katakomba, nincs láthatatlanság (akkor még védelem ital nem volt képben)).
stb.

Nos?
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
347. hozzászólás - 2009.04.21. 21:24:20
Az utóbbi oldalak elolvasása után követelem, hogy legyen a visszafogott fejlődés mellett még egy (vagy több) új szakértelem, amivel még jobban el lehet távolodni az úgynevezett "top" szövetségektől. Lehetőleg egy másik dimenzióba. Esetleg egy aukciós tárgy, amivel ki lehetne őket lőni a holdba...? Feltenném rá az összes bajnoki meg kvíz biszbaszomat:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.17
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
348. hozzászólás - 2009.04.21. 21:26:08
Szerintem most jön ki az a probléma, amiért régóta tépem a szám: NINCS TÉT! Olyan kicsi a veszteség (illetve a másik oldalon a nyereség), hogy simán megtehetik az egyik háborús fél, hogy magasról tesz az egészre, hiszen pár órai lélekkút veszteséget minek akadályozzon meg karakter, illetve ember szinten hozott áldozatokkal?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
349. hozzászólás - 2009.04.21. 21:32:20
hagyadmár magad Morti...nem beszéltél te semmiről...azé állnak fapováal a dolgokhoz mer esélyük nicns győzni...a másik két klán dugig vette magát védelmicuccal...valszeg azé mer annyira érdektelen a számukra hogy ki nyer =)

igazából a Háborúnak ponthoyg nem a lééényerés kell hogy legyne a főcélja mer az is vicces amikro csak a nyeremény lebeg a szemek elött...szeméyles inditék nézetletérés bizonyítanivágyás dicsőség becsületbeli ügy...ez mind oylan dolog ami háborús ok lehet és ezek mellett jobbára lényegtelen a léé....

Crimson te meg szívj el egy spanglit azt majd suhansz a dimenziók között =)
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.04.21. 21:33:06-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3.86
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
350. hozzászólás - 2009.04.21. 21:51:10
csak hogy ne kelljen visszalapoznotok...

X megkérdezte hogy áll a háború és lehetne érdekesebb a közvetítés...
én pedig elmondtam hogy mennyire érdekes a háború...

ez az én hibám lenne? nem hinném.

még 1x megírom. ez a háború nem a végzeturakról szól hanem arról hogy ki mennyit tud munkaidőben/akármilyen időben a játékkal tölteni. Végzeturak a cserepadon...

és újra hozzáteszem, nem kell változtatni a stratégián! ha nekem is lenne ennyi időm vele foglalkozni énis ezt tenném! itt most az jön ki hogy a TGY-nél többen érnek rá.
A hozzászólást Mazlee módosította 2009.04.21. 21:52:58-kor
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 6.17
népszerűSharpaFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
351. hozzászólás - 2009.04.21. 21:54:05 (Válasz EMTyb #322 hozzászólására.)
Idézet: EMTyb - 2009.04.21. 20:12:23
Szerintem a háborúhoz hozzá tartozik minden játék adta lehetőség kihasználása, legyen ez védelem itala, katakomba vagy a 15%-os határ. A nyílt sisakos jelzőt nem értem, ezek szerint egy öt szinttel magasabb játékos nyugodtan menjen neki egy bónuszokkal nem rendelkező (nyílt sisakos) játékosnak, mert milyen az már, hogy a kisebb elbújik, védekezni próbál...
Attól még hogy ők támadtak, védekezniük már nem is szabad?

Más:
Ha az "Elit" Horda nem tartja presztízs csatának a jelenlegi háborút, miért is nem kapitulált az első percben?



Jó hogy szoltál el is felejtettük de most pótoltuk a dolgot

Kapituláltatok a Tökéletes Gyémánt szövetséggel szemben, a Lélekkutatok töltöttsége csökkent 315641 ponttal
Üdv: Sardullah Sharpa
Pontszám: 5
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
352. hozzászólás - 2009.04.21. 21:54:34
az ELIT HORDA szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +315641 töltődés a szövetség Lélekkútjába. Ma, 21:51

edit: Sharpa gyorsabb volt!
Izéé, ennél kicsit nagyobb ellenállásra számítottunk azért bevallom.

Mazlee: A játék nagyja arról szól, hogy ki mennyi időt tölt gép előtt! Ti sem azért vagytok ott ahol, mert heti egyszer néztek rá a karakterekre!
A hozzászólást krishy módosította 2009.04.21. 21:58:29-kor
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 8.33
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
353. hozzászólás - 2009.04.21. 21:57:57 (Válasz Mazlee #350 hozzászólására.)
Ez érdekes pont tőled hallani...
Na mindegy. E játékban az előrehaladás bizony jórészt azon múlik, mennyit tudsz a játékkal foglalkozni. Kár erre a háborúra vetíteni! Eléggé álszent!
És itt, ezzel be is fejeztem a bedőlést a lelkizésnek. Igaza van Picinek...
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
354. hozzászólás - 2009.04.21. 21:58:44
Sharpa nem értem a hozzáállásodat! Máskor lesed, h ki lép szintet, lép ütőtávba és egyből lecsapsz. A háborúban meg senki? Furcsa!!
Azirafael, TGY
Pontszám: 5
népszerűSharpaFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
355. hozzászólás - 2009.04.21. 22:00:58 (Válasz Azirafael #354 hozzászólására.)
Idézet: Azirafael - 2009.04.21. 21:58:44
Sharpa nem értem a hozzáállásodat! Máskor lesed, h ki lép szintet, lép ütőtávba és egyből lecsapsz. A háborúban meg senki? Furcsa!!


Amióta háború volt egyetlen célpontot láttam egész nap, akit idönként meglátogattam, Treubloodot, rajta kivül Galmuszkot láttam talán 2x a 2 nap alatt.
Üdv: Sardullah Sharpa
Pontszám: 7.50
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
356. hozzászólás - 2009.04.21. 22:03:05
hmm.. onnan fentről érthető
Azirafael, TGY
Pontszám: 5
kedvelt tagMaximussFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
357. hozzászólás - 2009.04.21. 22:06:01
Gratulálok a TGY-nek

Bár kisebb szövetség tagja vagyok, de mi is szeretünk háborúzni. Nem elsősorban az LE miatt, hanem mert ez egy megmérettetés. Embere válogatja, de például én szeretem a háborús kihívásokat, igyekszem a lehető legjobb taktikával pótolni gyengeségeim.

Ahogy olvastam itt a hozzászólásokat, nekem is feltűnt, hogy sokan a katakombásokat, meg védelem italásokat emlegetik, pedig szerintem is a háború nem elsősorban azon múlik, hogy X karakter nagyon erős és nyer, hanem azon, mennyire képes egy szövetség összhangban dolgozni. Minden tagnak úgy kell segítenie, ahogy az tőle telik. Ha esetleg nem azért megy katakombába, mert nincs gépnél, hanem hogy megkímélje a szövetséget jópár vereségtől, az közel akkora erény, mintha győzelmeket hozna.
V1: MaximuSS - Azúr Légió
Pontszám: 9
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
358. hozzászólás - 2009.04.21. 22:12:26 (Válasz Mortimer #348 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.04.21. 21:26:08
Szerintem most jön ki az a probléma, amiért régóta tépem a szám: NINCS TÉT! Olyan kicsi a veszteség (illetve a másik oldalon a nyereség), hogy simán megtehetik az egyik háborús fél, hogy magasról tesz az egészre, hiszen pár órai lélekkút veszteséget minek akadályozzon meg karakter, illetve ember szinten hozott áldozatokkal?


ez speciális esetekre igaz, egyébként szemellenző. pár óra lélekkutat válts át nyugodtan pár nappá. még arrébb van, míg mindenkinek 15-ös katalizátora lesz. aki kifejleszti, annak, illetve az ellen nem lesz tét. no, de ez kinek a hibája?
Pontszám: 5
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
359. hozzászólás - 2009.04.21. 22:17:39
Köszönöm Mazlee, végkép elvetted a kedvem
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
360. hozzászólás - 2009.04.21. 22:25:39
Gratulálok a Tökéletes Gyémánt szövetségnek. Igazolták azt, amit állítottak, hogy tudnak küzdeni, bevállalósak, és valóban csak a kötelező béke miatt nem támadták a nagy szövetségeket. Győzelmüket nem kell magyarázni, jobbak voltak. Még akkor is ezt kell mindenkinek mondania, ha a sikerük fontos eleme a játékosok (és nem karakterek) hihetetlen aktivitása, és áldozatvállalása. Számomra bebizonyították, hogy küzdenek...
Maximális tisztelet Nekik!
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 7.13
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!