Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Tökéletes Gyémánt szövetség
kedvencVincuFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
381. hozzászólás - 2009.04.22. 00:00:26
Mielőtt bárki olyasmit vágna a fejemhez, hogy itt fényezem az ellent, nem árt tudni, hogy a nem túl eredményes LE differenciám igen komoly mértékben köszönhető nekik. A játék elején néhány tagnak írtam is hirtelen felindulásból emberesen tirpák leveleket, néhány nagyobb portya, keményebb zakó, de főleg elrabolt LE miatt. Azóta megtanultam nem szanaszéjjel zúzni a monitoromat
Az, hogy ide ki milyen stílusban ír, nagyban függ attól, hogy éppen milyen hatás érte a játékban. ha épp elmegy a net, és valaki feljön üthetőbe több 10000LE-vel jó eséllyel olyat tudna ide írni, amit nem tenne zsebre senki. Egyszerűen azt kellene elfogadni aki ide ír, hogy, bizony vannak eltérő vélemények, és vannak eltérő stílusok, és lévén ez egy fórum lehet nyugodt szívvel hangot adni az épp aktuális hangulatnak. Most én azt mondom ez egy játék, és krvára nem számít, hogy háborúban ütjük egymást vagy simán, mert magas szinten eléggé beszűkül az üthető célpontok száma. Aztán persze lehet, hogy ha épp szintlépés után 2 mp-vel elkapnak - ami erősen jellemző szokása a TGY-nek -, akkor nekem is el kellene számolnom kábé 32565-ig, hogy lenyugódjak, és ne kívánjak egy orbitális méretű lőcsőt az illető arcába. Szóval röviden annyit üzennék a kívülállóknak, hogy ne minősítsenek le egy pillantanyi hangulatból eredő hozzászólást, anélkül, hogy ismernék a hátterét.
Megjegyzem, hogy jelenleg 17:12-re vezetek ellenetek srácok, úgyhogy kapjátok össze magatokat!
*A fórumokra irogató Mortu nem azonos a játékban szereplő Mortu nevű karakterrel*

It's better to burn out than to fade away - Kurgan
Pontszám: 8.60
kedvencAnubysFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
382. hozzászólás - 2009.04.22. 02:53:36
Csak,hogy én is írjak valamit...

Mortu:respect!!!
Tetszik a hozzáállásod,példát vehetnének rólad többen a szövetségedben!

Nekem is van családom és elég sokat dolgozom,így nekem sincs időm annyira sokat foglalkozni a játékkal de legalább annyit adtam mint kaptam!

Ez a "sárdobálás" a háborúval kapcsolatban,nem megyek nagyon bele de egy háborúban nincsenek szabályok....soha nem is voltak!Amilyen lehetőség adott,azt ki kell használni...

Kicsít Off,elszálltam....
Sok mindent éltem át ezzel a szövetséggel és állítom.hogy soha nem bántam meg,hogy ennek a szövetségnek a tagja lettem...kitartás...erő...hit...összetartás..eszement ötletek...sok-sok mosoly néha egy pár könnycsepp...ez a TGY!Nem ismerek senkit sem közülük személyesen de mindenkit a barátomnak érzek!!!
Nem vagyok egy HC játékos,nem töltök napi 6-8-10 órát a játékkal,nincs is rá időm,nem látok bele más szövetségek életébe de nem is akarok...nekem itt tökéletes...a Tökéletes Gyémántok között!

A fenébe a szabályokkal és az egymásra való köpködéssel...ez egy játék...élvezzük ezt minden jó és rossz tulajdonságaival együtt!
Love & peace
A kérdés, ami néha elbizonytalanít, én vagyok őrült, vagy mindenki más? -Einstein-
Pontszám: 9.50
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
383. hozzászólás - 2009.04.22. 06:55:31
Köszönöm az Elit Horda tagjainak a háborút! Remélem legközelebb megmutatják, mit is tudnak, és mielőbb lebontják a béke tornyukat
Mortu szemléletével nagyon egyet tudok érteni, köszönöm hogy leírta!

A háborúkat a bennük rejlő kihívás (ami nagyon régóta érlelődött) illetve a végtelen, és lassan unalmassá váló vadászat-turbó-sajtolás "szentháromság"-ból való kitörés miatt indítottuk.

Nagyon remélem, hogy a tapasztalatok alapján változni fog mind a háború rendszere, mint a védelem italáé.
Pontszám: 7.20
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
384. hozzászólás - 2009.04.22. 09:22:27
Hát végigolvastam. Nem volt egyszerű, de be kell valljam sz@rosra röhögtem magam. Köszönöm mindenkinek aki írt ide! Na megyek, iszom egy sört.
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 4
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
385. hozzászólás - 2009.04.22. 09:25:22 (Válasz Stubb #384 hozzászólására.)
Jó volt a műsor?
Az az érzésem, hogy elmehetnénk egy stand-up comedy-re is, mint fellépők

Pontszám: 5
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
386. hozzászólás - 2009.04.22. 09:34:31
Legközelebb gyertek el egy Napkapus sörözésre! Na az műsor a javából!
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
387. hozzászólás - 2009.04.22. 09:37:10 (Válasz Stubb #384 hozzászólására.)
reggel 9kor?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
388. hozzászólás - 2009.04.22. 10:19:12 (Válasz Mortimer #387 hozzászólására.)
Ugyan. A sör nincs időhöz kötve. És ilyenkor a feleségem se látja.
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
389. hozzászólás - 2009.04.22. 10:24:15
De jó! Megyek én is!
Pontszám: 5
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
390. hozzászólás - 2009.04.22. 14:44:07
Ne fenyezzetek annyira Mortut, meg a vegen elkopik nekunk..
Pontszám: 7.50
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
391. hozzászólás - 2009.04.22. 15:57:30
Na most lett tele a tokom a randommal, hogy finoman fogalmazzak.
Ne haragudjatok, hogy ilyen hirtelen toroltem, de ez szamomra a legjobb megoldas. Igy a jovoben veletlenul sem tudom meggondolni magam. Inkabb lottozok.
Sajnalom...
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
392. hozzászólás - 2009.04.22. 16:01:39 (Válasz Balor #391 hozzászólására.)
Minden jót!
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
393. hozzászólás - 2009.04.22. 16:39:05 (Válasz Balor #391 hozzászólására.)
Pont most mész el Balor, amikor átállítottam a gyémánt gyűlöletét rubinra?

Vincu: te meg fő-ex-Tyrantos létedre elég szépen fényezed az ellent, mondhatom... Vagy ők nem tudják, hogy a Tyrant mögött is te állsz? Ravasz fickó, most már tényleg szólok a bankodnál a belső ellenőrnek....
Pontszám: 3
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
394. hozzászólás - 2009.04.22. 16:48:30 (Válasz Stubb #384 hozzászólására.)
na, akkor számodra jó hír az, hogy a dolgok jelenlegi állása szerint még 1 hétet ráhúznak a harcoló felek..vagy kettőt..esetleg hármat;)
Zoidberg - v1
Pontszám: 5
kedvencVincuFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
395. hozzászólás - 2009.04.22. 20:28:26
Lassan közelítünk az 500-as határhoz. mármint oldalanként. Ez az armageddon!
A lóf*szt fényezem őket, így altatom a gyanakvásukat, míg megemelem a TÖ-met vagy 100-al.
*A fórumokra irogató Mortu nem azonos a játékban szereplő Mortu nevű karakterrel*

It's better to burn out than to fade away - Kurgan
Pontszám: 5
kedvencVincuFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
396. hozzászólás - 2009.04.23. 00:32:48
Most pölö mi vezetünk 20-al.
Asszem hamarosan kezdhetünk szendvicset csomagolni, ez egy csöppet hosszabb lesz, mint ahogy azt bármelyik fél tervezte

Szívesen látnék a játékban egy olyan fejlesztést, ahol nem egymás ellen kell majd ezer csatát vívni, hanem valami közös ellenség ellen. Hahh! De most komolyan! Képzeljétek el, ahol a legnagyobb ellenségek egymásnak vállt vállvetve harcolnak egy olyan fenyegetés ellen, ami miatt félre kell tenni kicsinyes csatározásaikat.
*A fórumokra irogató Mortu nem azonos a játékban szereplő Mortu nevű karakterrel*

It's better to burn out than to fade away - Kurgan
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
397. hozzászólás - 2009.04.23. 07:27:19 (Válasz Vincu #396 hozzászólására.)
Vincu: szerintem hétfő reggelre lezárul a háború (1 hét).
Ami a közös csatározást illeti, egyetértek, ez irányban látom én is a játék jövőjét (bevallom, lassan azt is érzem, valahol vége kell legyen a játéknak - a játékosok sokkal gyorsabban haladnak, mint a fejlesztők). Nagyon bízom benne (nem is ok nélkül ) hogy lesz ilyen 1-2 hónapon belül.
Pontszám: 5
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
398. hozzászólás - 2009.04.23. 09:32:27
Nem hiszem, h lesz legalábbis Miklós nem így tervezte a gamet.
Azirafael, TGY
Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
399. hozzászólás - 2009.04.23. 10:08:42 (Válasz Jeriko #397 hozzászólására.)
Én úgy érzem, hogy, ha csak fel nem adja valamelyik fél (márpedig ezt nem nagyon hiszem ), akkor ez bizony két hetes háború lesz.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
400. hozzászólás - 2009.04.23. 10:24:14
Adna valaki egy kis helyzetjelentést? A nagy portól és a vakító villanások miatt nem igazán kivehető ki áll jobban.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője