Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Tökéletes Gyémánt szövetség
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
61. hozzászólás - 2009.01.11. 12:50:57 (Válasz Zolika761 #59 hozzászólására.)
Már hazatalált.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
62. hozzászólás - 2009.01.18. 18:12:39
Asszem megyek a tollamért, és a Serpentek strigulája mellé én is húzok egyet.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
63. hozzászólás - 2009.01.20. 09:27:54
A kufártól vettem egy kevés tündepezsgőt, épp hűl egy jégsárkány szíve mellett. Fel kell készülni az estére
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
64. hozzászólás - 2009.01.20. 09:57:26 (Válasz Mortimer #62 hozzászólására.)
Tiszteletem a harci tudásodért, de strigulákat én is húztam. Részemről ez a háború 1 hét múlva kezdődik.
Pontszám: 7.60
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
65. hozzászólás - 2009.01.20. 10:02:16 (Válasz Jeriko #64 hozzászólására.)
Nana, azért besértődni nem kell - ti kezdtétek ezt a háborút, már ötödszörre.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
66. hozzászólás - 2009.01.20. 10:09:36 (Válasz Mortimer #63 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.01.20. 09:27:54
épp hűl egy jégsárkány szíve mellett


Másodállásban boncolóorvos vagy? Most már értem hova tűntek a csapattársaid.....
A hozzászólást krishy módosította 2009.01.20. 10:49:17-kor
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 5.33
kedvelt tagWolfyFérfi
Végzetúr tehetség
181 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
67. hozzászólás - 2009.01.20. 11:26:20 (Válasz Mortimer #65 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.01.20. 10:02:16
Nana, azért besértődni nem kell - ti kezdtétek ezt a háborút, már ötödszörre.

Szia!

Besértődésről szerintem szó nincs. Mi nem áldoztuk be a fejlődésünket azzal, hogy mindenki katakombába ment és Te jobb voltál nálunk.
Mindenesetre majd megnézzük a visszavágót is.
A hozzászólást Wolfy módosította 2009.01.20. 11:27:09-kor
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
68. hozzászólás - 2009.01.20. 11:30:42 (Válasz Wolfy #67 hozzászólására.)
Volt más esélyünk?

1. Veszítünk 20ezret a kutunkból, és egy héten át veritek a tagjainkat, legalább 250 vereséget okozva (mint szilveszterkor). Az alacsonyabb szintű tagjaink ugyanugy nem tudnak portyázni, térkapuzni, mint most se.

2. Három napig szívjuk a fogunkat, és nyerünk 70ezret, plusz ti veszítetek majd' százszor.

Ez alapján annyit tudok igérni, hogy a következő alkalommal ismét ezt csináljuk majd, hiszen semmi egyebet nem tehetünk. Látom feltett szándékotok, hogy ellehetetlenítitek 25 ember játékát, és a játék abbahagyására késztetitek őket. A labda nálatok van.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.01.20. 11:36:42-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.67
kedvelt taggtadlFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
69. hozzászólás - 2009.01.20. 12:26:59
Idézet: Jeriko - 2009.01.20. 09:57:26
Részemről ez a háború 1 hét múlva kezdődik.
Hogy-hogy? Másfél napig vártam, hogy támadjatok, rám sem bagóztatok. Ha nem látsz le a 24. szintre, akkor tárgytalan a kérdésem.

Utána elbújtam persze, mert olyan állapotba értem, hogy ha páran megtámadnak tőletek és lepattannak, attól szintet léptem volna és rögtön bevihettetek volna 3-4 győzelmet ellenem, mire felocsúdok. De gondolom, ezt láttátok Kémgömbbel, ezért vonultam kata kombájába.

A fejlődés beáldozásáról annyit szeretnék mondani, hogy az egész játékom alatt akkor tudtam fejlődni a legkevésbé, amikor menetrendszerű gyakorisággal napi 4-5 támadást kaptam tőletek. Választ az üzeneteimre viszont csak Tőled, így tiéd továbbra is a kivételnek járó tisztelet.

Alfonz
Pontszám: 6
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
70. hozzászólás - 2009.01.20. 14:43:00 (Válasz Mortimer #68 hozzászólására.)
"Az alacsonyabb szintű tagjaink ugyanugy nem tudnak portyázni, térkapuzni, mint most se.": Mortimer, akkor nem ertem miert is tesszuk tonkre a haduzenettel mas jatekat?
A taktikatok egyebirant ugyes volt, gratulalok hozza!
Pontszám: 5
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
71. hozzászólás - 2009.01.20. 15:16:58 (Válasz Mortimer #68 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.01.20. 11:30:42
Volt más esélyünk?

Valószínűleg nem volt. Egyelőre még nem zárult le a háború, de csatlakozom Balorhoz, gratulálok Nektek a sikeres harchoz!
Idézet: Mortimer - 2009.01.20. 11:30:42

Ez alapján annyit tudok igérni, hogy a következő alkalommal ismét ezt csináljuk majd, hiszen semmi egyebet nem tehetünk. Látom feltett szándékotok, hogy ellehetetlenítitek 25 ember játékát, és a játék abbahagyására késztetitek őket. A labda nálatok van.


Ne haragudj Mortimer, ez most komoly? Persze akármit is írok, úgy fog kijönni hogy "fentről" leszól, de akkor is visszautasítom, hogy tönkretesszük mások játékát! Én csak most kerültem az élmezőnybe egy sikeres és jól átgondolt fejlesztés következményeként, előtte két hónapon keresztül napi 10-15 támadást kaptam az élboly tagjaitól. Sharpa a mai napig napjába 3x ver le. Nem néha, MINDEN nap 3x! Alkalmanként mégis kedélyes levelezést folytatunk és felfogom, hogy ez a játék része. Hogy már Te is ilyet írsz, ezen kicsit ledöbbentem......
A hozzászólást krishy módosította 2009.01.20. 15:25:09-kor
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
72. hozzászólás - 2009.01.20. 15:32:39 (Válasz krishy #71 hozzászólására.)
Balor: A háború két lehetséges variációját írtam le. Nyilván ha nem üzentek megint hadat, tudnak térkapuzni.

Dzsó:
"de akkor is visszautasítom, hogy tönkretesszük mások játékát!"

A hozzászólásom arra vonatkozott, hogy ha egy hét múlva ismét támadtok, ismét láthatatlanná kell válniuk, azaz kvázi semmit nem csinálhatnak. Ha egy hónapban legalább 12 napig láthatatlan/katakombázik, az nem nagy élvezet, félek, hogy abba fogják hagyni/kilépnek. Nem teljesen értem miért ugyanazokat farmoljátok, hagyhatnátok békén őket egy kicsit.

(Egyébként engem is naponta legalább egyszer megtámad Sharpa.)
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.01.20. 15:34:11-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
73. hozzászólás - 2009.01.20. 15:51:20 (Válasz Mortimer #72 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.01.20. 15:32:39
Nem teljesen értem miért ugyanazokat farmoljátok, hagyhatnátok békén őket egy kicsit.


Én sem értem miért engem csapkod Sharpa. Ja de várjál, mégis. Engem tart verhetőnek........

Nem mondom, játékon belül nem a kedvencem a pajtásaival együtt, de szigorúan játékon belül!!! Soha nem írnék olyat, hogy ezzel tönkreteszi más játékát, ne haragudj de ez egyszerűen nem fair. Nem azért farmoltunk Titeket mert bármilyen ellenszenvünk lenne irányotokba, minden szövetséget támadunk akiket verhetőnek tartunk. Nem teljesen értem, hogy a szövetségi farmolást miért kell elkülöníteni az egyéni farmolástól. Egyéni szinten oké, de szövetségi szinten nem? Nem álszent ez egy kicsit? A te győzelmeid száma is jóval több mint a vereségeid száma, azaz Te is olyanokat támadsz akiket nagy eséllyel leversz. Ez miért nem működik szövetségi szinten? Lehet egyéni szinten nem jársz vissza ugyanahhoz a delikvenshez, de más erős karakterek szintén megteszik, tehát ha én is, akkor te is ugyanúgy tökreteszed mások játékát, illetve mindenki akinek töb győzelme van mint veresége.
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 7.25
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
74. hozzászólás - 2009.01.20. 15:54:40 (Válasz krishy #73 hozzászólására.)
"Engem tart verhetőnek"

A csapat azt remélte, ha megmutatják hogy nem verhetők, akkor egy ideig nyugi lesz. Már most is van aki kilépett, illetve Világ 2-n játszanak, mert itt nem tudnak. Újabb három nap semmittevés után nyilvánvalóan lesznek újabbak is.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
75. hozzászólás - 2009.01.20. 16:08:39 (Válasz Mortimer #74 hozzászólására.)
Értem, tehát továbbra is engem illetve minket tartasz ezért felelősnek. Ahogy Te szoktad volt mondani, sikerült megragadni a lényeget.....
Ha jól értelmezem két választásom maradt, hogy ne tegyem tönkre mások játékát:

1, Mától csak Sharpát támadom. (Ezzel nem teszem tönkre mások játékát, de legalább a sajátomat igen.)
2, Csak velem egyerős játékosokat támadok. (Ezzel nagyon nagy hős leszek és betartom a fair playt, de előbb-utóbb mindenki agyon fog verni mert nem fejlődök.)

És ugyanez szövetségi szinten is. Nézd, nekem egyre nagyobb morális problémát okoz, hogy gyengébbeket verek/verünk le. De ebben a játékban ez a fejlődés kulcsa és ezzel nem tudok mit kezdeni. Mi lenne szerinted a helyes megoldás? Én nem tudok semmit sem kifundálni, de az ilyen dumák után én is azon gondolkozom, hogy abbahagyom a fenébe az egészt.
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
76. hozzászólás - 2009.01.20. 16:12:48 (Válasz krishy #75 hozzászólására.)
"Mi lenne szerinted a helyes megoldás?"

Az élni hagyni taktikája. Az Azúrok és Elitek is jöttek már (fejenként kétszer, feleannyiszor mint ti), de ők egy háború befejezése után nem azzal jönnek, hogy "egy hét múlva ismét ott leszünk".
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
77. hozzászólás - 2009.01.20. 16:22:27 (Válasz Mortimer #76 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.01.20. 16:12:48
"Mi lenne szerinted a helyes megoldás?"

Az élni hagyni taktikája. Az Azúrok és Elitek is jöttek már (fejenként kétszer, feleannyiszor mint ti), de ők egy háború befejezése után nem azzal jönnek, hogy "egy hét múlva ismét ott leszünk".


es mivel mindkettojuknek tobb gyozelmuk van, mint nekunk ezert vagy mast tamadtak tobbszor, vagy MEG gyengebbeket, mint mi.
Ez igazan remek ellenpelda volt, ok sokkal jobban hagyjak elni a tobbieket
Pontszám: 3
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
78. hozzászólás - 2009.01.20. 16:24:00 (Válasz Mortimer #76 hozzászólására.)
Azt hiszem továbbra is elbeszélünk egymás mellett.

Asmodeus Mortimer Győzelem 2352 Vereség 490

Áruld el nekem, Te hol érvényesíted az élni hagyás taktikát? Szóval továbbra is ott tartunk, hogy egyéni szinten oké, szövetségi szinten nem. Ne haragudj, de ez álszent!
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 7.25
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
79. hozzászólás - 2009.01.20. 16:30:21 (Válasz krishy #78 hozzászólására.)
Egyéni szinten van védelem, szövetségi szinten nincs. Egyébként én tőletek sem mindig ugyanazt támadtam, pedig megtehettem volna, direkt váltogattam a célpontokat, és nem használtam Átokpiramist sem (mint ti rám).

Endyr: szerintem nem probléma hogy nagyobb merítést alkalmaznak. A célpontok gyengesége a vezető trió esetében irreleváns, hiszen mindenki gyengébb náluk.

De tök felesleges itt tépni a számat és vitatkoznunk, ha meg tudjátok győzni magatokat, hogy előjogotok, hogy egy hét után ismét hadat üzentek nekünk, nem tudok mit tenni, ez van.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
80. hozzászólás - 2009.01.20. 16:37:21
Mortimer, akar akkor most is abbahagyhatjak a jatekot, mert idovel MENNI fogunk ujra. Es ha majd Teged is beverunk, akkor Te is abbahagyod?

Bocsass meg, de nem arrol szol a jatek, hogy vagy katakomba, vagy nincs haduzenet. Most megmutattatok, hogy ellen tudtok allni bizonyos aldozatok aran, tul sok ujat mar nem tudtok majd felmutatni, ez teny. De ez nem hiszem, hogy barki jatekanak a tonkretetelet jelentene, hiszen nem mi dontottunk a lathatatlansag es a katakomakba bujas mellett. Az pedig, hogy mindig alacsony ep-n lennenek a "gyengebbek" szerintem tulzas...
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője