Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Tökéletes Gyémánt szövetség
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
241. hozzászólás - 2009.04.20. 14:01:50 (Válasz Dr_Faktor #239 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.04.20. 13:13:34
*Shaktor tekintete hirtelen elüvegesedik szája szólásra nyílik ám megszokott hangja helyett valmi sokkal hatalmasabb valmi sokkal távolabbi szólal meg...igen igen...az irányító elme...ki igazándiból birtokolja Shaktor porhüvelyét*

nem zörög a haraszt ha nem fujja a szél...vagy hogy is mondják...minek kell ennyire bizoyngatni a dolgokat ha úgysincs semmi? érkezett egy cinikus megjegyzés és egyből hogy felkapták rá a fejüket páran...én elhiszem mindnekinek hogy azvan amit mond...viszont ebben a témában egyedül talán Miklósék tudnának hiteles dolgokat közölni...ők valóban látják a dolgokat...

*a kis intermezzo után hősünk megrázza magát kikrákogja a torkán akadt szotyoláréhéjjat kortyol laposüvegéből majd egy torz fintor után jókorát sercint a földre*
-Ezer ördög és pokol...deutálom amikor szócsőnek használ az a barom...
*morogja az orra alatt majd biztos ami biztos alapon azé megemli kis flaskáját az égfelé mintha csak valkit üdvözölne vagy épp elnézését kérné*
-Nahviszont ha bejön a tuti és megütöm a nagylóvét elmegyek valmi vajákoshoz és kipurgálom magamból ezt az állatot...az hótziher...
*szoritja meg zsebében kis szelvényét ami most számára majdhogynem midnennél fontosabb*


Talán azért kaptuk fel a fejünket, mert kissé zavar bennünket, hogy miközben kínosan ügyelünk a játék tisztaságára, a sok irigykedő mégis azt terjeszti rólunk, hogy csalunk.

Ha szó nélkül hagyjuk az alaptalan rágalmakat, akkor meg az volna a hozzád hasonlók dumája, hogy "hallgatás: beleegyezés", nem igaz?
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
242. hozzászólás - 2009.04.20. 14:12:17
nemtom...de nemhiszem hogy ez a hozzámhasonlók kijelntésed mellőzi a provokációt...ám tekintettel arra hogy a topik nem erröl szól így most még elnézem neked...ostoba kis obsor...

kajak flehúztál ezzel a hozzám hasonlók szöveggel...egy rossz szót nem szoltam se egyik szövetségre se a másikra sőőt kiváncsi voltam arra hogy mi lesz ennek a háborúnak a vége...de háá valki cskanembírta ki és rámkötött...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.04.20. 14:16:01-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.22
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
243. hozzászólás - 2009.04.20. 14:23:04 (Válasz Dr_Faktor #242 hozzászólására.)
*Futva érkezik a csatatér szélére, végre meglát egy ismerőst:
- Á, Shaktor, mi az eredmény? Hogy áll a meccs?
Pár másodpercig érdeklődve figyeli a szotyihéjjat, mint beszédgátlót eltűntető harcost, de nincs türelme kivárni a választ, beüvölt a harcmezőre:
-Hajráááá TGY!
Aztán visszafordul beszélgetőtársához:
- Adsz egy kis szotyit?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.50
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
244. hozzászólás - 2009.04.20. 14:24:39 (Válasz Dr_Faktor #242 hozzászólására.)
A hozzád hasonlókat úgy értettem, hogy azok, akik nem is látnak bele a dolgokba, mégis nagy bölcsen ingatják a fejüket, és ilyen 'nesze semmi fogd meg jól, úgyis nekem van igazam' jellegű kijelentéseket tesznek.

Elég pipa vagyok ahhoz, hogy ne érdekeljen ha az erősnek vélt kijelentéseimmel megbántok valaki(ke)t, főleg, ha azok valahonnan a 20. szintről felkiabálva firtatják az elért eredményeimet. Soha nem csaltam, sem ebben a játékban, sem más közösségi játékban (régen egy-két IDDQD és hasonló elcsattant a Doomban, de azzal max,. a saját sikerélményem rontottam), pedig van múltam bőven. Éppen ezért felháborítónak érzem, ha némelyek mégis megkérdőjelezik a játékom tisztaságát, és a válaszreakcióm is a fentihez hasonlóra sikerül.
A hozzászólást Leanthil módosította 2009.04.20. 14:27:03-kor
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 6.71
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
245. hozzászólás - 2009.04.20. 14:38:13 (Válasz Leanthil #241 hozzászólására.)
Ebből nincs jó kiút, ha tiltakozol az a gyanús, ha hallgatsz, akkor az.

Töredelmesen be kell vallanunk, hogy mi mind Maedhros IKCs-nk irányított porhüvelyei vagyunk. Az önálló akaratunk csak illúzió és még maga a nagy Maedhros is a saját illuzórikus valóságképének a rabja!
De mivel ezen entitás nem ember és irányított tudatai egy egységes egészet alkotnak (csak néha, vagyis inkább általában nem tudnak róla), ezért aztán értelmét vesztette bárminemű szabálysértés.

De félretéve a viccet. Sajnálatos, hogy akad köztünk, aki feladni kényszerül a játékot vagy nagyon limitált belépésekkel, vagy teljes mértékben. Ezek a karakterek láthatatlanul illetve katakombákban parkolnak.
Én meg úgy gondolok magamra (MIKCs bocsáss meg érte), hogy saját karakter vagyok teljes mértékben, így eszem ágában sincs bárkinek átadni az irányítást, veszélyes belépő és jelszó megadás kíséretében!
Ha valamiért nem fogok tudni Seligennel foglalkozni, inkább törlöm.
Na de ezt bizonyítani...
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 7.67
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
246. hozzászólás - 2009.04.20. 14:39:04 (Válasz chehs #203 hozzászólására.)
Idézet: chehs - 2009.04.19. 16:28:47
Üzenet a Hegy összes örökösének!
Nemtelen eszközökhöz nem fogunk nyúlni, harcunk a becsület nevében indítjuk. Nem bújunk el, s nem rejtőzünk falak mögé. Harcosaink a végsőkig velünk maradnak, s kitartanak a győzelemig, vagy a teljes pusztulásig.


Nos, ez remekül hangzott, kár, hogy nem igaz, hiszen jó páran a katakombákban csücsülnek a háború alatt..
Zoidberg - v1
Pontszám: 3.60
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
247. hozzászólás - 2009.04.20. 14:44:04 (Válasz Blackjack #246 hozzászólására.)
Ez a háború valójában hónapok óta tart, csupán eddig az eredmények regisztrálása nem történt meg.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.04.20. 14:46:09-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.75
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
248. hozzászólás - 2009.04.20. 14:46:02 (Válasz Blackjack #246 hozzászólására.)
Idézet: Blackjack - 2009.04.20. 14:39:04

Nos, ez remekül hangzott, kár, hogy nem igaz, hiszen jó páran a katakombákban csücsülnek a háború alatt..


Azok vannak katakombakban, akik mar nem jatszanak vagy most napokig nem ernek ra a jatekkal foglalkozni.
A hozzászólást Endyr módosította 2009.04.20. 14:46:22-kor
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
249. hozzászólás - 2009.04.20. 14:46:03
-Áhhhh semmi extra eléggé egysikúnak néz ki a dolog a TGY az eddigi hírek szerint fokozatosan és szisztematikusan örli fel a két ellenséges szövetséget báár a bukmékerem szerint az Azur még tartogathat meglepetéseket hanem viszont az Elitnek nagyon rákéne kapcsolnia...
*magyarázza hirtelen előbukkanó társának majd zsebébenyulva egy maroknyi szotyit nyom Darah kezébe és hallva annk kijelentését ő is felbátorodva megereszt egy hajrát*
-Hajrá...
*szóval Hősünk és bajtársa így és eképpen nézik a kialkuló eseményeket már már áhitattal átitatottan*
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.13
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
250. hozzászólás - 2009.04.20. 14:49:34 (Válasz Blackjack #246 hozzászólására.)
Harcosaink nem ülnek a falak mögött. Nem játszanak tisztátlan eszközökkel.

Más.

Kíváncsi voltam, hogy milyen lesz ennek a háborúnak a visszhangja. Csalódtam az EH-ban.
A harc kedvéért indítottuk a háborút. De a harcot a csatamezőn vívják, nem itt.

Minden tiszteletem az Azúré.

Hajnal Sándor (az új divat szerint...)
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 5.88
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
251. hozzászólás - 2009.04.20. 15:36:40
Fél nap elteltével az állás (15.30):

Azúr Légió 103 / 93
ELIT HORDA 90 / 32
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 7.50
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
252. hozzászólás - 2009.04.20. 16:36:47 (Válasz Seligen #251 hozzászólására.)
Kezdem érteni, hogy miért sírnak a vörösök...

A Légió viszont hozza a formáját, nekik kijár a gratuláció...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 2.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
253. hozzászólás - 2009.04.20. 16:43:23 (Válasz Ösvényjáró #252 hozzászólására.)
A hordának a régi kemény magja továbbra is nagyon erős, de néhány emberük kiugróan gyenge, még saját szintjéhez képest is. Azúréknál, TGY-nél nincsenek ilyenek.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvelt tagGridFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
254. hozzászólás - 2009.04.20. 16:48:16 (Válasz Ösvényjáró #252 hozzászólására.)
Látom semmit sem értesz.

Pedig állítólag a zöldek okosak...
Pontszám: 5
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
255. hozzászólás - 2009.04.20. 17:45:44 (Válasz Grid #254 hozzászólására.)
Tévedsz Grid...Petur hsz-eit a kezdetek óta szívesen olvasom, mert visszafogottan és korrekten kezeli a helyzeteket. Leanthil nekirohanásai kapcsán vannak ezek a beszólásaim, bár abban max igazad lehet, hogy nem kéne általánosítanom esetetekben...

Volt egy állásfoglalás a játékvezetés részéről, ami a helyettesítés kapcsán eléggé jól érthető és határozott, ha ezt egyes vörösök nem akarják megérteni lelkük rajta. Csak ilyenkor megy a felesleges szájtépés...

Morti! Ezt vágom, meg veled ezt párszor beszéltük is...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5.20
kedvelt tagGridFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
256. hozzászólás - 2009.04.20. 18:33:13 (Válasz Ösvényjáró #255 hozzászólására.)
Tőlem mindenki annyi karaktert irányít amennyit csak akar, de hogy hogyan, az már nem mindegy.
Volt karakterem a V2-n is, de töröltem mert nem volt rá időm. Ha valakinek többre is van ideje, csinálja. Ismétlem, ha ésszel irányítja őket, nem szerezve jogosulatlan előnyt.
Ha valaki csal, azt nehéz bizonyítani. Vagdalkozni nem érdemes, remélni kell hogy kiderül (bizonyítékot szerezni ha lehet), a vétkes pedig megbűnhődik. Ennyi.
Igazából csak arra kaptam fel a fejemet, hogy van aki elképzelhetőnek tartja hogy a három szövetségbe tartozó 100 karaktert 10-en, 15-en irányítanak.

Még egy: azt hiszem ez a háború késett vagy 3-4 hónapot.
Pontszám: 5.33
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
257. hozzászólás - 2009.04.20. 18:41:41 (Válasz Grid #256 hozzászólására.)
Stimmel, de ilyesmire meg felesleges felkapnod a fejed, mindenki aki már irányított magas szintű karaktert egyértelműen tudja, hogy az eggyel is baromi sok idő megy el, ha valaki lelkiismeretesen nevelgeti...

A csalásról meg egy a véleményünk és tényleg felesleges az a szájkarate, ami közben folyik...

A késést mármint a háború esetén taglalnád, hogy mit értesz alatta?
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
258. hozzászólás - 2009.04.20. 19:12:18 (Válasz Grid #256 hozzászólására.)
A csalásról szintén hasonlóan védekezünk.
A háborúról, meg a késéséről annyit, hogy Glórin a fenti írását nagyjából egy hónapja írta és már akkor jó ideje terveztünk hasonlót, bár azzal a céllal, hátha megtörjük az Azúr-Elit portyamentességet. Illetve mikor belefeledkeztünk a Hatalom tornya építésébe, tartottunk is egy támadástól, mivel eléggé elgyengített minket a hirtelen építkezés, de nem történt ilyen. Illetve még korábban volt, hogy számítottunk egy Elit vagy Azúr háborús kihívásra, mégpedig, mikor hirtelen felhagytak minden háborús kezdeményezéssel.

Nem tudom ők hogyan élték ezt az időszakot meg, tartottak e tőlünk, terveztek e támadást ellenünk? De mi szinte azóta filózunk, hogyan kellene megejteni egy felpörgető csata egyveleget.
Az eredeti elképzelésünk az volt, hogy a top4 egységesen hadat üzen a másik háromnak. Akkor még elég közel volt a VM is. Sajnos most ők kimaradnak, Dalen biztos bánja kicsit, vagy nem, de míg gyógyszerrel tartják karban addig nem lehet igazán szabad!


Most, a Háború Csarnoka bevezetésével elérkezettnek láttuk az időt, hogy akármi lesz is, nekikezdünk.
Megérte?
Eldől hamarosan!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 7.50
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
259. hozzászólás - 2009.04.20. 20:10:54 (Válasz Dr_Faktor #249 hozzászólására.)
Nem csak az azurnak vannak tartalekai. A "regi gyemant" hamarosan visszater a haboru erejeig!:@
Pontszám: 7.50
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
260. hozzászólás - 2009.04.20. 20:15:35 (Válasz Seligen #258 hozzászólására.)
Idézet: Seligen - 2009.04.20. 19:12:18
Most, a Háború Csarnoka bevezetésével elérkezettnek láttuk az időt, hogy akármi lesz is, nekikezdünk.
Megérte?
Eldől hamarosan!


Az, hogy megérte-e nem kétséges! Persze, hogy megérte, akármi is lesz a végeredmény!
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 7.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője