Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Tökéletes Gyémánt szövetség
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
521. hozzászólás - 2009.05.03. 14:10:01
Szép napot!

Kérem Piciklont, Jucikát, Glórint, Jerikót, valamint Simont ha erre jár még, hogy az alábbi írásomat el se olvassák!!! Nem rájuk vonatkozik, és remélem nem felejtettem le senkit a felsorolásomból.

Szóval: látom megjött a hadüzenet. Semmi gond, ismét bebizonyította a TGY, hogy "demokratikus alapon működő" szövetség. Hiszen lehet kritizálni (ön)fejlesztési javaslataikat, nem sértődnek meg ha valaki sértő, netalán személyeskedő és lekezelő mondataikra hasonló hangsúllyal válaszol. Nem áll kicsinyes bosszút egyetlen szövetségen sem, akik még nem rendelkeznek kimaxolt épületekkel, unalmukban vásárolt tizenszinttel magasabb fegyverzettel, széttápolt karakterekkel stb., sorolhatnám még.
Nos, akinek tetszik az ilyen szövetség, az jelentkezzen bátran a TGY-be! Ez volt a reklámom számotokra.

Van ajánlatom is: nem megyek katakombába, sem láthatatlanba. Szerencsére alacsony egészséggel várom a TGY bosszúját, úgyhogy aki rá akar magára rántani az élvezettől, miszerint ezres nagyságrendű sebzéseket tudott beverni Zacc pofájába, az nosza! Igyekeznie kell, mert 1-2 után padlót fogok. Ajánlom továbbá, hogy a békeidőszak beszüntetése után mondjuk sírjatok ki valami olyasmi opciót, hogy vezessék be a "nem tojt be a tisztelettől" opciós gombot. Megnyomásakor minden ütés duplán számítana a TGY tagoknak, 10 x annyi LÉt adakozna az áldozat, valamint percenként lehetne látogatni. Csata végén pedig olvashatná a "csókold meg az alfelem" szöveget. A humor kedvéért persze.

Továbbá a humanitárius segítségeken viccelődni mocskos dolog! Minősíti az "embert", aki nem több egy ... Lenyeltem, mert nincs kint 18-as karika.

Na, dédelgessétek tovább a saját topikotokat, aztán készüljetek az esti kielégülésre. Remélem elég lesz a 100-as papírzsepi.

Üdv,
Zacc
Pontszám: 3.86
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
522. hozzászólás - 2009.05.03. 14:14:42
Hogy van az hogy külön külön mindannyiotokkal jól el lehet beszélgetni, de ha össze eresztenek titeket akkor ott kő kövön nem marad
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
523. hozzászólás - 2009.05.03. 14:18:15
Szerintem fél év játék után ez kifejezetten vicces ez a kirohanás
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
524. hozzászólás - 2009.05.03. 14:18:30
KÁOSZ és Vér:D:D
Hát ezért....
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
525. hozzászólás - 2009.05.03. 14:21:02 (Válasz Zaccmester #521 hozzászólására.)
Demokratikusan működünk, de szeretünk téged olvasgatni, ezért történhetett, hogy egyöntetűen igennel szavaztunk a háborús felvetésre.

Ciripnek igaza vagyon. Fura mód pm-ben egész értelmesen el lehet veletek beszélgetni, a nagyfórumon valamiért nem.
Rejtély!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 6.50
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
526. hozzászólás - 2009.05.03. 14:30:51 (Válasz Seligen #525 hozzászólására.)
Nem rejtély ez.

PM-ben egyénekkel beszélgetünk. A fórumon pedig TGY-vel, hiszen egyből kiütközik némelyeknél a "velem beszélsz kiscsákó" stílus, aztán nehogy megmagyarázd már, hogy ami nekünk jó, az nektek nem megnyilvánulás. Felnőtt és felelős embereknél nem ezen utóbbi stílus lenne az elfogadott. Vannak a TGY tagjai között remek emberek, és valószínűleg nem is ismerem mindegyiket. Viszont az arrogancia kinyitja a bicskát a zsebemben, és viszonzásra talál. Itt senki nem pár ember csicskája, aki azért van, hogy kiszolgálja a másikat. Tessék erre tekintettel lenni, van jó példa a saját szövetségetekben is előttetek!
Pontszám: 5
fórumozótomikaFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
527. hozzászólás - 2009.05.03. 14:50:25 (Válasz Zaccmester #521 hozzászólására.)
Idézet: Zaccmester - 2009.05.03. 14:10:01


Ajánlom továbbá, hogy a békeidőszak beszüntetése után mondjuk sírjatok ki valami olyasmi opciót, hogy vezessék be a "nem tojt be a tisztelettől" opciós gombot. Megnyomásakor minden ütés duplán számítana a TGY tagoknak, 10 x annyi LÉt adakozna az áldozat, valamint percenként lehetne látogatni. Csata végén pedig olvashatná a "csókold meg az alfelem" szöveget. A humor kedvéért persze.


En gy olyan opciot sirnek ki szivem szerint, hogy 8 szintet tudjak lefele utni, de csak karakterre.
Bar ahogy nezem, holnapra 9nek kene lennie :o
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
528. hozzászólás - 2009.05.03. 14:56:15
Hogy lehet az, hogy itt szünet nélkül 0-24h megy a műsor ?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
529. hozzászólás - 2009.05.03. 14:57:49 (Válasz Zaccmester #526 hozzászólására.)
Hát Zacc, én nem szoktam ilyet mondani, soha, de ha nem tudnám, hogy amúgy priviben normális is tudsz lenni, most kegyetlenül gondolkodnék azon, hogy rakat LE-ért vásároljak dukátokat a Hűség zálogára, oszt próbát tehessek ellened. Már ne haragudj, de lassan bicskanyitogató a stílusod...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 6.80
fórumozóInfernalFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
530. hozzászólás - 2009.05.03. 15:01:13
Én valamilyen szinten tisztelem a Tökéletes Gyémánt tagjait, sőt, így, vagy úgy el kellett érniük azt ahol tartanak, DE abban egyetértek, hogy valószínűleg felelős gondolkodású, felnőtt emberekkel van dolgunk ebben a szövetségben is, mint a legtöbb "nagy" szövetségben. Azt viszont végképp nem értem, hogy valóban, ha külön-külön beszélgetünk veletek, normálisak vagytok, azonban ha szóba jön valahogy az, hogy TGY, -és bocsánat a hasonlatért- olyanok kezdtek lenni mintha nem is tudom, nácik lennétek, kicsinyesen ragaszkodtok a saját deklarált igazatokhoz, és teljes mellszélességgel védtek egy vélt, vagy valós igazságot. És most megint leírom, nem a tagokkal van bajom, hanem a kollektív gondolkodásotokkal... biztosan a TGY névben az eddig elért érdemeiteket tisztelitek, ezt megértem, de a kollektív gondolkodásotokon, és megnyílvánulásaitokon visszatetszik az, hogy nem olyanok vagytok mint egyenként. Én azt javaslom, ha valamilyen fajta (vagy még több) respektet akartok, kicsit viselkedjetek úgy együtt, mint ahogy külön-külön is tudtok, ugyanis úgy gondolom a szövetségetek 30 valahány emberből áll, és nem abból a játékbeli ideológiából amit képviseltek. Köszönöm.
Pontszám: 5
fórumozótomikaFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
531. hozzászólás - 2009.05.03. 15:11:02 (Válasz Infernal #530 hozzászólására.)
Ide szorakozni jarunk
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
532. hozzászólás - 2009.05.03. 15:12:43 (Válasz tomika #531 hozzászólására.)
Kivel, ez itt a kérdés?
Pontszám: 5
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
533. hozzászólás - 2009.05.03. 15:48:24 (Válasz Infernal #530 hozzászólására.)
Az egyéni és szövetségi vélemény teljesen más téma. Egyén csak akkor nyilatkozhat a csoport nevében - bármilyen élethelyzetben -, ha a csoport (tudod, a többi ember) áment mondd rá vagy "felhatalmazza".
Nem túl bonyolult képlet, nem?

A hozzászólásodra meg ment a 10 pont, de csak a nácizás miatt
A hozzászólást Damage módosította 2009.05.03. 15:48:41-kor
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5.33
irritálóUWELFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
534. hozzászólás - 2009.05.03. 16:24:51
A TGY egy rakás nagyképű gyerekes emberből álló szövi......
És most lehet jönni hozzám is:D
Újra

Nem a klánom ellen csak ellenem
Pontszám: 3.41
fórumozóInfernalFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
535. hozzászólás - 2009.05.03. 16:25:28
Damage, neked volt egy szövetséged, mielőtt beléptél a TGY-be, jól emlékszem... és ott pl ki szabta meg, hogy a többi tag mit csináljon, csak nem te?? Furcsa dolog hogy lett pálfordulással nagyvezérből, hűséges pártkatona, nem?
Amúgy nem náciztam, abban az értelemben, kedves barátom, és ezt le is írtam, csak felhoztam egy példát, hogy érvelésemet megértsed, és alá tudjam támasztani az esetleges történelem tudásod segítségével. És azoknak az embereknek semmilyen rád nézve provokatív (pl. népírtó) jelzőjét nem használtam rád, csak "kicsinyesen ragaszkodtok a saját deklarált igazatokhoz, és teljes mellszélességgel védtek egy vélt, vagy valós igazságot" kontextusban hasonlítottam. Ez viszont nagyon jellemző, hogy hektáros területű szemellenződ van, és nem tudsz a dolgok mögöttes tartalmára rálátni.
Damage, ne is haragudj, hívd ide azokat a szövetségi társaidat, akik eljutottak arra a fokra, hogy esetleg érdemben tudjanak válaszolni.
Én csupán azon vagyok fennakadva, ha mint egyén nyilatkozol, és ez a postod most, mint mondod átment a közösségetek szűrőjén (mivel a szövetségedről nyilatkoztál) akkor ez a hozzászólás tényleg így nézne ki. Mert nem hiszem el, hogy a TGyben csak öntelt, demagóg és haszonleső emberek lennének többségben, ahogy azt az általatok magatokról alkotott kollektív kép mutatja. Bocsi, többünknek ez jött le.
Pontszám: 5
irritálóUWELFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
536. hozzászólás - 2009.05.03. 16:31:29
Damage téged is dobáltak amikor az impek ellen háborúztuk ugye?
Egy bérkatona voltál az impeknek.......

Ez is szövetségi döntés volt?
Én ilyen szövetségbe nem kívánnék tagja lenni
Pontszám: 3.82
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
537. hozzászólás - 2009.05.03. 16:36:51 (Válasz UWEL #534 hozzászólására.)
Szerintem nem kellene ennyire általánosításokba bocsájtkozni.
Bármely szövetségben előfordulhatnak persze "túlbuzgó" emberkék, de attól még a többiek lehetnek normálisak, korrektek.




Pontszám: 5
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
538. hozzászólás - 2009.05.03. 16:43:39 (Válasz Infernal #535 hozzászólására.)
Kedves Infernal!

Igen, volt szövetségem a TGY előtt, igen, harmadmagammal terelgettük a népet. Nem tudom mi olyan különös ebben a "pálfordulásban", de írd meg priviben és megbeszéljük.

A nácizással új műfajt teremtettél, idáig csak terroristák voltunk, akik "terrorcselekményekkel rontják mások játékélményét", de látom új dimenziókba léptünk... Ezernyi más példával élhettél volna. Nem én tehetek arról, hogy hiányos ismereteid miatt egyből nácizol, akkor is, ha tudod, hogy a példa abszolút nem áll. Ha azt akarod írni, hogy "kicsinyesen ragaszkodtok a saját deklarált igazatokhoz, és teljes mellszélességgel védtek egy vélt, vagy valós igazságot", akkor írd azt talán és ne hasonlítgass rossz példákkal.

Garantálom neked, hogy előző posztom átment a közösség szűrőjén, mivel tudtommal csak ketten vagyunk, akik kitüntetésként fogadják, ha lenácizzák (vagy egyéb pejoratív jelzőkkel dobálják), a többiek számára ez sértő. Még akkor is, ha "nem úgy gondoltad".

Nyugodtan hívj szemellenzősnek, pártkatonának, láncoskutyának vagy komcsinak (akár teroristának vagy nácinak, ahogy érzed), de gondold meg, hogy mit nyilatkozol egy csoportról, mert amit leírsz - a magyar nyelvtan szabályai szerint - , az lesz a fórumon kifejtett véleményed. Nem az, amit le szerettél volna írni, csak rossz kommunikáció miatt nem jött le.
Amennyiben ezt nem tudod felfogni, ne is próbálj belefolyni bármilyen szociális dologba.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 6.44
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
539. hozzászólás - 2009.05.03. 16:46:21 (Válasz UWEL #536 hozzászólására.)
Idézet: UWEL - 2009.05.03. 16:31:29
Damage téged is dobáltak amikor az impek ellen háborúztuk ugye?
Egy bérkatona voltál az impeknek.......

Ez is szövetségi döntés volt?
Én ilyen szövetségbe nem kívánnék tagja lenni


Önkéntes döntés volt, háborúvágyból mentünk át az IMPbe. De kérlek ne fogd vissza magad, szeretnénk hallani az összeesküvés-elméleted...
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5.40
fórumozóInfernalFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
540. hozzászólás - 2009.05.03. 16:50:11
Te szerencsétlen, már ne is haragudj, nem azt mondtam h nácik vagytok, hanem hogy 2 azaz kettő (és nem mindegyik) tulajdonságban hasonlítotok. Nem teljesen ugyan az úgy gondolom, az előbb is leírtam, többször nem kívánom ismételni magam. Pont miattad csökken a szövetséged reputácija most is, szóval inkább gondolkodj mielőtt megszólalsz.
Pontszám: 4.10
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője