Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Tökéletes Gyémánt szövetség
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
121. hozzászólás - 2009.01.23. 11:15:05
Igen, ez a sapka effektus. Ha ksiebb szövetségeket is támadunk, akkor meg mi vagyunk a csúnya bácsi, aki elveszi a gyerek játékát. :idea:
Üdv:
Gabi
Pontszám: 4.25
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
122. hozzászólás - 2009.01.23. 11:15:40 (Válasz Butchman #120 hozzászólására.)
Idézet: Butchman - 2009.01.23. 09:28:53
Sziasztok,
Kinőttem már az idegeskedésből, veszekedésből. Most inkább csak a szomorúság miatt írok. A Ronin is hamarosan belép a "hetente lehúzottak" klubjába. Írta itt valaki: diplomácia, megcsinálta a Pagony a katakombás trükköt... Eredmény? Ugyanaz. 8 nap és jöttök. Az is csak azért, mert 12 óra kell elteljen a hadüzenet és a háború közt... Gyerekek, innentől kezdve tényleg hetente fogtok támadni? Nem lehetne mondjuk 8 és fél nap? És tényleg örüljünk neki, hogy jöttök és viszitek a LE-t? És tényleg CSAK TI vagytok azok, akik tudják, hogy EZT lehet, és meg is teszitek? Nagyon elszomorító.
Előzetes válaszaim a felvetésetekre:
-Megértem, hogy a játék része a háború
-Megértem, hogy kevés a célpontotok
-Megértem, hogy a csúcson akartok maradni
-Megértem, hogy teljes egy hétig mentességet kapunk a támadásotok ellen
-Igen, mi is támadunk kisebb szövetségeket
-Igen, én is portyázok, és főként olyanok ellen, akiket meg tudok verni
-NEM, MI NEM támadunk egy szövetséget sem hetente!

További SOK SIKERT!
The Lost One
/Ronin/


Hidd el, mind igaz amit mondtal es semmi szemelyes nincs benne. Errol szol a jatek. Sajnos kicsit kozrejatszik az is, h a szovik fele gyemant es mi sokkal kevesebbol tudunk csak valasztani, ezert kell tobbszor ugyanoda mennunk.
Pontszám: 5.40
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
123. hozzászólás - 2009.01.23. 11:33:37
Sajnos nehezen vagyok meggyőzhető, hogy 1 hét alatt az összes verhető célpont elfogyott. Ez gyalázatos FERDÍTÉS!
És mégegyszer: NEM az a gond, hogy támadtok. Tegyétek. Az a gond, hogy folyamatosan. Van más szövetség is, akik humánusabbak. Például ők is gyémántok meglepő módon. MAXIMÁLIS tiszteletem a LÉLEKŐRÖK SZÖVETSÉGÉNEK!
A hozzászólást Butchman módosította 2009.01.23. 11:35:53-kor
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 7
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
124. hozzászólás - 2009.01.23. 11:39:44 (Válasz Butchman #120 hozzászólására.)
Idézet: Butchman - 2009.01.23. 09:28:53

Írta itt valaki: diplomácia, megcsinálta a Pagony a katakombás trükköt... Eredmény? Ugyanaz. 8 nap és jöttök.

Ti soha nem próbáltátok ki egyiket sem ellenünk.(csak a sírást, már bocs) Mint írtad egyszer, a katakombákhoz Ti túl büszkék vagytok(hát őő izéé...) és a diplomáciáról is fura elképzeléseitek vannak, extra békét pl. soha nem kértetek, az alábbiakat már ne is említsük...
(http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,46.740#hsz760 ; http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,6.1060#hsz1080)

Ne csak ránk hegyezd ki kérlek, a toplistában 8 szövetség van akiknek 50 feletti a győzelmük, szerintem ők is támadtak már többször ugyanarra a szövetségre. Egyébként mi lenne az elfogadható idő két támadás között? Mikortól vagyok egy szemét állat és mikortól egy a játék keretein belül sikeres szövetség harcosa?
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 4.25
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
125. hozzászólás - 2009.01.23. 11:45:17
Nem próbáltuk a diplomáciát? Dzsóóó... nagyon gyorsan felejtessz. Két esetben kértünk valami haladékot. Válasz? "készüljetek a háborúra..." Csak Ti voltatok eddig, akik az azonnali kapitulációnért nem adtatok extra békét. Mindenki más igen. Tudod mit? Ettől kezdve gyertek hetente. Nem fogunk sírni!
Katakombához nem vagyunk gőgösek, hanem nem megoldás... A pagonynak megoldás volt? NEM. Akkor?
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 8
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
126. hozzászólás - 2009.01.23. 11:59:03 (Válasz Butchman #125 hozzászólására.)
Igazad van. Egy esetben kértetek. Azért ne feledjük, hogy az is nagy fórumra került a TGY egy mocsok banda végkövetkeztetéssel. (http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,46.700#hsz710; http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,46.700#hsz712)
Másodjára azt írtad, hogy nem kéritek, csak "sugalmazod".

Honnan tudod, hogy a pagonynak nem működött a katakombás technika? Még el sem telt egy hét a VESZTES háborúnk óta. És persze marad a másik két kérdésem is: "Egyébként mi lenne az elfogadható idő két támadás között? Mikortól vagyok egy szemét állat és mikortól egy a játék keretein belül sikeres szövetség harcosa?"
A hozzászólást krishy módosította 2009.01.23. 12:11:13-kor
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 6.50
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
127. hozzászólás - 2009.01.23. 12:25:57
De Dzsó, hisz Ti fenyegettétek meg őket, hogy addig amíg nem használhatják újra a katakombát, addig akartok visszamenni... Hát ez nem azt jelenti, hogy nem működött? Nem néztem meg pontosan melyik hozzászólásra gondolsz a fórumban, de a hivatalos álláspontot én képviselem. A többiek csak a saját véleményüket mondják el, többé-kevésbé indulatosan.

Na akkor ezúton kérem HIVATALOSAN a TGY-t, hogy kapitulációnkért sziveskedjen 2 hét támadási mentességet adni.
Gondolom nem fog számítani, mert valalmiért úgysem fogjátok elfogadni, de én megtettem a diplomáciai lépéseket.

/Csak halkan és zárójelben jegyzem meg, hogy nálunk sajnos a katakombás taktika sem jó megoldás, mert sajnos 5-6 embert tud a legjobb emberünk megverni tőletek, ellentétben a Pagonnyal, és Mortimerrel. Tehát NEM tudunk védekezni. Esetleges segítséget szivesen elfogadunk. A taktikánál sajnos figyelembe kell venni, hogy MI éjjel alszunk, nappal dolgozunk, NINCS lehetőségünk percenként benézni. Előre is köszi a tanácsokat./

Még egy dolog: 2 hét béke az azonnali kapitulációért, a nagy ÉS korrekt csapatoknál működik. Ha úgy érzitek vetélytársaitok, az AZÚR és az ELIT szintjén állnátok...
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5.40
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
128. hozzászólás - 2009.01.23. 12:27:21 (Válasz Butchman #127 hozzászólására.)
Hogy a Pagonynak megoldás volt-e, az még nem dőlt el. Ha többé nem alkalmazzák, akkor biztosan nem megoldás.
Még egy hét múlva sem fog kiderülni, amikor is lesz egy vesztes háborújuk a TGY ellen.
Ha maradnak a taktikájuknál, akkor minden második háborút hozhatnak, és a TGY tagjai majd eldöntik, megéri-e ez így nekik.
Addig viszont látatlanban ne tessék eldönteni, hogy működik-e a módszer, vagy sem:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.20
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
129. hozzászólás - 2009.01.23. 12:34:40
Igazad van Crimson. Akkor viszont a fent említett feltételekkel ("éjjel alszunk, nappal dolgozunk, stb") kérlek mondd meg, hogy működen-e nálunk, tudunk-e tenni valamit, stb. Javaslatokat és megoldásokat kérek. Te mindig sokmindent nagyon jól tudsz. Mintha Te is TÖKÉLETES lennél!
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 7.50
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
130. hozzászólás - 2009.01.23. 12:44:58
Ne haragudj, de unom ezt a "korrekt - nem korrekt jelzőt". Sok szépen csengő magyar forintot és sok időt öltem a játékba, unom, hogy szinte minden héten valaki megjegyzi, hogy szemét és lelketlen vagyok a közvélemény szinte teljes egyetértésével. Sokakat ez nem érdekel, de engem zavar.

Kérnék mindenkit akinek jó ötlete van a helyzet megoldására, jelezze a "Várható fejlesztések" topikban! Köszönöm.
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 9
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
131. hozzászólás - 2009.01.23. 12:49:11 (Válasz Butchman #129 hozzászólására.)
Rendben, tessék egy javaslat: Ne gúnyolódj és ne prejudikálj, mert csak rosszul jöhetsz ki belőle:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 6.71
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
132. hozzászólás - 2009.01.23. 12:55:43
Bocs, hogy beleszólok de az igazsághoz szerintem hozzátartozik:

Megnyerni egy háborút és tartós békét kikényszeríteni nem az ellenfél piszkálásával és könyörgéssel lehet. Ha ennyire féltek, attól, hogy hetente farmolva lesztek akkor előbb is gondolhattatok volna arra mi lesz a következménye ha most nyertek. Addíg kellett volna elővenni a diplomáciát amikor ti voltatok nyeregbe. Most, hogy felébresztettétek az alvó oroszlánt már kár itt picsogni tartós békéről és sokkal rosszabbnak beállítani őket mint amilyenek.

Én alig, hiszem, hogy ha nem akartátok volna mindenáron megnyerni ezt a háborút akkor ne tudtatok volna kedvezőbb poziciót/békét kialkudni (akár kapitulációval is). Az egy dolog, hogy nyertetek de ennek is megvan a maga ára, eljátszottatok egy olyan lehetőséget ami könnyebbé tehette volna az életeteket. A dicsőséget választottátok az ésszerűség helyett erről nem a TGY tehet csak magatokat okolhatjátok, ha mindenáron harcolni akartok és a dicsőséget keresitek akkor a háború után ne gyertek már ide sírni, mert csak magatokat alázzátok meg vele.

Mikor mi nyertünk mi készültünk rá, hogy csak egy hetünk van, most is kész tervünk van háború esetére, mi nem sírni jártunk ide, hanem úgy gondolom megadtuk a tiszteletet egy nagyon kemény ellenfélnek.

Az erős farmolja a gyengét és sokan azt irigylik, hogy a legerősebbet meg nem farmolja senki pedig ha irigykedés helyett inkább magukkal foglalkoznának és ezt az energiát irigykedés helyett magukra fordítanák lehet többre mennének.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5.13
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
133. hozzászólás - 2009.01.23. 13:00:31 (Válasz krishy #130 hozzászólására.)
Korábban én is gondolkodtam rajta, megér-e annyit ez a játék, hogy valami frusztrált kretén minden másnap csalónak nevezzen, de aztán úgy döntöttem, teszek rá:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 6.50
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
134. hozzászólás - 2009.01.23. 13:02:59
Otaak. Te ezt most kinek írtad? Kicsit kevered a szezont a fazonnal...
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
135. hozzászólás - 2009.01.23. 13:08:04 (Válasz Crimson #133 hozzászólására.)
Általában engem sem zavar, én is kapok néha "vicces" leveleket, jókat szoktam mosolyogni rajta.

Azzal van baj, amikor olyan emberek szólnak be mint pl. Butchman vagy Mortimer. Az ő véleményükre adok.
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
136. hozzászólás - 2009.01.23. 13:08:27
Nem keverek semmit a pagonynak szólt mert ők kezdték.

Nálatok rosszabb a helyzet, mert úgy néz ki nem tudtok jobb pozíciót kiharcolni magatoknak, és ha a diplomácia abból áll amit itt előadtál az meg attol tartok kevés lesz ahoz, hogy elkerüljétek a háborút. Úgy álltalába rossz szinben tüntetni fel valakit akitől szívességet akarok kérni nem igazán kifizetődő.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
137. hozzászólás - 2009.01.23. 13:16:17 (Válasz Otoaak #136 hozzászólására.)
Kedves otaak,
Taníts kérlek diplomáciára. De most komolyan... Mit és hogyan kellett volna?

Dzsó,
Nem szóltam be. A véleményem mondtam el, kultúráltan.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5
népszerűMurdockNő
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
138. hozzászólás - 2009.01.23. 13:16:53
Otaak,mi egy másik szövi vagyunk,nem a Pagony! Mi még a háború előtt állunk.
Irigykedni nem tudok,más érzelmeket vált ki belőlem a TGY. Ezekről nem írok,mert megtartom magamnak.A befektetett energiáról annyit,hogy szeretnék magammal foglalkozni (és fogok is),de picit nehéz,ha 5 szinttel magasabbról és +50-100 TÖ-vel elveszik az ÉP-met, mert LE-t nem tudnak. Van értelme? Ha ez örömet és büszkeséget okoz neki,akkor tegye,szíve joga. Biztos megéri neki,különben nem csinálná, nem látok bele a fejébe. Az az ő dolga,hogy saját magáról milyen képet alakít ki magában,minek akar megfelelni.
Úgyhogy én is teszek arra,ki mit csinál,mikor jön nekem,próbálok úgy és akkor játszani,ha az időm a munka mellett és a család mellett megengedi. És fejlődöm is,amennyire tudok. Ez az én játékom.
Ez nem hiszem,hogy sírás és panaszkodás akar lenni.Sem előrejelzés és legfőképpen nem kritika. Remélem senki nem vett magára semmit,mivel nem írtam ilyesmit.
Jó játékot mindenkinek!
Az élet egy jó játék,játszd!
Pontszám: 8.25
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
139. hozzászólás - 2009.01.23. 13:29:36
Dzsó,
Tettem javaslatot. Nem túl jó, de más ötletem nincs. Szerintem nem fogják támogatni.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 7.50
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
140. hozzászólás - 2009.01.23. 13:29:36 (Válasz Murdock #138 hozzászólására.)
Na jó, ennyi. A vitából végérvényesen kiszállok.

Csak tájékoztatásul, a fejemben egy hatalmas véres húscafatos hentesbárd van, amivel szegény kis szövetségeket darabolok apróra, +öngyilkos merénylők kiképzésére alkalmas táborok titkos koordinátái+egyéb rengetek mocskos, gonosz és szemét dolog. Thats me, baby!

Idézném magam régebbről. "Készüljetek a harcra!"
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 5.40
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője