Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Tökéletes Gyémánt szövetség
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
321. hozzászólás - 2009.04.21. 20:10:46 (Válasz chehs #320 hozzászólására.)
én viszont most épp 1 árva Jerikót látok... nem 10 TGY-st
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvelt tagEMTybFérfi
Végzetúr tehetség
100 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
322. hozzászólás - 2009.04.21. 20:12:23 (Válasz Ariel #316 hozzászólására.)
Szerintem a háborúhoz hozzá tartozik minden játék adta lehetőség kihasználása, legyen ez védelem itala, katakomba vagy a 15%-os határ. A nyílt sisakos jelzőt nem értem, ezek szerint egy öt szinttel magasabb játékos nyugodtan menjen neki egy bónuszokkal nem rendelkező (nyílt sisakos) játékosnak, mert milyen az már, hogy a kisebb elbújik, védekezni próbál...
Attól még hogy ők támadtak, védekezniük már nem is szabad?

Más:
Ha az "Elit" Horda nem tartja presztízs csatának a jelenlegi háborút, miért is nem kapitulált az első percben?
Pontszám: 6.27
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
323. hozzászólás - 2009.04.21. 20:15:53
háde mijez? a háborúk korántsem arrol szólnak hogy a vezetők leülnek és megbeszélik hogy nah akkor ők jönnek 50ezeren leírják miylen cuccokban erre a másik fél is elmondja....a dolgok léynege pont az hogy abbol kell kiindulni...A Háborút meg kell Nyerni....(mind1 miylen áron) és ez igazán akkro jó iha mindakét(vagy több) fél törekszik arra hogy győzzenek...taktikákat készitenek úgy mozgósítják a embereiket és használják lehetőségeik készleteit hogy azzal a legnagyobb előnyhöz juttassák saját szövetségüket vagy klánjukat...

fölösleges ezé fintorogni...a háborúk már csak iylenek...és igen ritkán szólnak a fair playről...

de mondom az Azur és a TGY szerintem illetve a legutobbi csatajelentés szerint eléggé emberére akadt egymásban tehát majd meglássuk melyik szövetség vezetősége fogja a nyerő taktikával felmorzsolni ellenfele ellenállását...és ez az ami miatt ez érdekes...

elbujni a katakombákban mindki eltud...de jóidőben segítőkezekkel és védelmi italokkal nahmeg némi összebeszéléssel és fedezett támadásokkal ez nem szégyelnivaló dolog hanem taktikai és stratégiai fölény...amit midnneképp megkell szerezni ha valki győzni akar...

azpedig hogy az erőfölény vagyhogy az egyik klán jóval erősebb hát nahh ezé kelett volna mégjobban összedolgoznia az Elitnek és az Azurnak nahmeg hívni még egy smaragd klánt hogy valóban eposzi háborút lásson a játék...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.60
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
324. hozzászólás - 2009.04.21. 20:23:04 (Válasz Dr_Faktor #323 hozzászólására.)
szerencsére ez csak egy játék ahol nem kell beleadni apait anyait a győzelemért. nem vérre megy. a valós életben fontosabb dolgok is vannak mint folyamatosan a VU előtt ülni és 15% alá üttetni magam. ha nekik a háború ennyire fontos hogy minden idejüket ráfordítják akkor lelkül rajta. ha megnyerik hát megnyerték. elismerés mind a 4 powerusernek. a többieknek meg...

ezt a véleményemet ugy írom hogy kb 26 - 5 a győzelmi arányom velük szemben... és bőven látszik kik is vívják ezt a háborút náluk
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 6.71
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
325. hozzászólás - 2009.04.21. 20:26:34
Mazlee nem unod még? Ezt a látok nem látok dolgot? Ha ennyire a sarat akarod dobálni legalább találj ki mást, én nem látom magunkat, de hiszek neked lehet így van. Ez is a taktika része én pl. amikor ép fölé kerülök egyből ütök néha ugrálok ki gyógyitallal és oda ütök ahova tudok nagyon engem se láthatsz. Kb. 3 óránként ez megy. Sőt nem is ülök sokat a gép előtt..

Ariel nem már, h mi kezdtük? Olyan nagy baj ez amúgy is.. ? nem kell ekkora ügyet csinálni belőle megtörténtek a levélváltások a szövetségek közt! Mi hajlunk a dologra.

A háborút mi csak az izgalom miatt indítottuk.
A hozzászólást Azirafael módosította 2009.04.21. 20:28:11-kor
Azirafael, TGY
Pontszám: 5.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
326. hozzászólás - 2009.04.21. 20:27:30 (Válasz Simon #319 hozzászólására.)
Simon: remélem 1-2 nap alatt szavaz nálatok is mindenki, és meg tudunk egyezni, ha nem is erre a háborúra vonatkozóan, de az esetleges késöbbiekre.
A játék már így is drága, nem szeretném, ha a háborúinkat egy elfuserált védelem itala döntene el.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
327. hozzászólás - 2009.04.21. 20:31:32
a Játék is csak úgy jó ha komolyan veszik...ha egy klán élmezőnybeli illetve ottvan a legidősebb legnagyobb multúak között oda kell hogy tegye magát iylen dolgokban...különben könnyen kiderülhet hogy az egész csak lufi egy fiszfaszos légvár...

és lehet hogy nincs esély a győzelemre akkor is pont ezé kellene pl az Elitnek felvenni a kapcsoaltot Azurékkal és ha az Elit klánügyileg el is veszti a dolgokat az ottani erős játékosok segíthetik az Azurt hogy folyamatosan nyomás alatt tartják a TGYt vagy nem azokat vadásszák közülük akikből könnyen jön a potyagyőzelem...azt meghagyják az Azurnak

nah mind1...én csak aztudom mondnai az az igazi háború ahol az ellenfelek gátlástalanul használják ki az előnyeiket és igyekeznek palástolni és védeni a gyengepontjukat...kaotikus brutális végsőtartalékokat felemésztő háború...az a valmi...nem a sterilkörnyezetben zajló előre ledumált...az max klántorna vagy viadal lenne...de akkormeg öltözzön mindneki döntetlenes ruciba azt üssétek egymást úgy =)

azvolna még az igazi móka ha beizzitanák a pusztítás citadelláját is és beindulnának a csapások...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
328. hozzászólás - 2009.04.21. 20:32:05
Azért ez erős talán, h az ital dönti el. Nekünk miért hasznosabb az ital mint nektek? Egyenlő számban használják a háborúzó felek.
Azirafael, TGY
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
329. hozzászólás - 2009.04.21. 20:38:51 (Válasz Mazlee #311 hozzászólására.)
Oké, szemünk előtt van, és most? Én nem érzek semmi változást.
A FOR THE LEGION! bezzeg mennyivel hangzatosabb, nem?
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
330. hozzászólás - 2009.04.21. 20:39:50 (Válasz Azirafael #325 hozzászólására.)
nem, nem unom. nem kitalálok mást hanem a valóságot irom le. fáj?
A hozzászólást Mazlee módosította 2009.04.21. 20:40:59-kor
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 4.44
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
331. hozzászólás - 2009.04.21. 20:40:46 (Válasz Seligen #329 hozzászólására.)
hát ezaz... érezni kéne.
mi legalább odatesszük amink van.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5.33
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
332. hozzászólás - 2009.04.21. 20:42:38
Mazlee: nagyon jól tudom, hogy éjjel 2 és 3 között kik voltak elérhetőek tőletek (akiket nem dobott fel az ablak, azok láthatatlanok/katakombások voltak) illetve segítő kéz itt, védelem itala ott. A játék adta lehetőségeket mindenki a maga vérmérséklete szerint használja. Nem izgalmas? Nem háború? Tudod, mit? Amit anno Lord of Destiny és DH művelt a SoD-ban, illetve tőlük a kicsik, becsülendő...Nem rémlik, hogy kijöttek volna a fórumra (a háború alatt), illetve semmiféle egyezményt nem szerettek volna.

Egy háború nem az egyezményekről szól, könyörgöm!

És itt sajnos sokkal rondább eszközöket is bevetnek
Bocsássatok meg, de lelkileg fárad/fásul bele az ember lánya abba, ami itt megy!
Képes voltam a háború kitörése előtt géphez ülni, élmény volt...utána a tegnapi egész napos sárdobálás. Fizikailag bírnám...de lelkileg belefáradtam, hogy bármit teszek /ünk, akkor is mi leszünk a "gonosz elnyomó" vagy tudom is én. Szerencsére holnap és holnapután lesz jobb dolgom, mint a fórumot olvasni és "háborúzni".

Még valami: nincs az a pénz/siker/egyéb érték, ami miatt kiszállnék innen (VU), illetve megbánnám az itt eltöltött időt.
Sokkal többet köszönhetek ennek a játéknak, mint a szórakozás vagy a jó társaság.

Pontszám: 3
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
333. hozzászólás - 2009.04.21. 20:44:50 (Válasz Mazlee #321 hozzászólására.)
Nem látod a fától az erdőt!
Itt vigyorgunk mögötte!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
334. hozzászólás - 2009.04.21. 20:46:20
Egy szóval sem mondtam hogy változtassatok a stratégián. Nektek ez a háború, nekünk nem. mi csak leírtuk hogy a nagy háború mégsem annyira háború. és már bőven nem ér annyit az egész ahogy ezt már más is leírta
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 4.14
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
335. hozzászólás - 2009.04.21. 20:46:30 (Válasz Azirafael #328 hozzászólására.)
Ne érts félre, nem azt mondom, hogy az ital miatt áll úgya háború, ahogy. Ha ez a játék mondjuk két hét múlva befejeződne, akkor azt mondanám, igen, nyomjuk az italt, vessünk be mindent. De ha nem csak egy háborút akartok vívni, hanem a késöbbiekben is össze akartok csapni, akkor könnyen az lehet a vége, hogy az egyik fél bemondja az unalmast, és azt mondja, nem éri meg a háborúért naponta +2 őskövet és 10 pp-t fizetni, inkább vigye a másik a pár százezer LE-t, de nem fogjuk védelem italára pazarolni az erőforrásainkat.
Így aztán se háború, se állandóan 100%-os célpontok, se óránkénti csaták, csak egy győzelem a védelem italának köszönhetően, és pár százezer LE. És ez a helyzet oda-vissza is megtörténhet.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
336. hozzászólás - 2009.04.21. 20:47:40 (Válasz Mazlee #330 hozzászólására.)
Nem fáj, csak unalmas! Már már nyafogás számba megy! Ha ilyen jól nyomulsz (26/5), akkor mi szükséged erre? Így spanolod magad?
A hozzászólást Seligen módosította 2009.04.21. 20:48:13-kor
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 3
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
337. hozzászólás - 2009.04.21. 20:48:44
Kár ezért a... hm... most majdnem beírtam egy rasszistát.
Veszteni is lehet emelt fővel, ahol nem csorbul egyik fél tekintélye, és tisztessége sem.
De ez a minden oka, mindenki szemét, csalás, stb. ez nem válik becsületére annak, aki csinálja.
Akinek inge, gombolkozzon be.

*Sóhajt egyet, mivel már rekedtre kiabálta magát, aztán odarecsegi Shaktornak:
- Mindjá jövök, hozok pár üveg minotauruszkönnyet.
*Meglengeti fehér-fekete csíkos sálját még, és aztán el italmérés iránt, amit egy szemfüles lélekkufár a közelben ütött fel egy sátorban.
A hozzászólást Darah módosította 2009.04.21. 20:49:23-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 3
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
338. hozzászólás - 2009.04.21. 20:52:33 (Válasz Mazlee #334 hozzászólására.)
Mazlee!

Milyen egy igazi háború szerinted?
A kérdés még mindig érvényes.

Az én arányom ellenetek 23-8. Akkor én most bujkálok, benne vagyok a négy emberben, aki szerinted harcol, vagy egyéb kategória?
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 4.25
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
339. hozzászólás - 2009.04.21. 20:54:24
Glórin, Sel : hagyjátok. Nem éri meg...
(A vita, partner hiányában elmarad )

Pontszám: 5.33
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
340. hozzászólás - 2009.04.21. 20:55:22 (Válasz Piciklon #339 hozzászólására.)
Idézet: Piciklon - 2009.04.21. 20:54:24
Glórin, Sel : hagyjátok. Nem éri meg...
(A vita, partner hiányában elmarad )


csak nehogy így legyen a háborúval is..
Zoidberg - v1
Pontszám: 7.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!