Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Tökéletes Gyémánt szövetség
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
541. hozzászólás - 2009.05.03. 16:53:56 (Válasz Infernal #540 hozzászólására.)
Idézet: Infernal - 2009.05.03. 16:50:11
Te szerencsétlen, már ne is haragudj, nem azt mondtam h nácik vagytok, hanem hogy 2 azaz kettő (és nem mindegyik) tulajdonságban hasonlítotok. Nem teljesen ugyan az úgy gondolom, az előbb is leírtam, többször nem kívánom ismételni magam. Pont miattad csökken a szövetséged reputácija most is, szóval inkább gondolkodj mielőtt megszólalsz.


Vigyázz, nehogy "kicsinyesen ragaszkodj a saját deklarált igazadhoz, és teljes mellszélességgel védj egy vélt, vagy valós igazságot", mert a végén még hasonlóságokat kezdek látni közted és a nácik között. Ember vagy Te is, vagyis lehetsz náci. Ez már egy...
Az irónia fogalmát gondolom nem kell magyaráznom.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 4.33
fórumozóInfernalFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
542. hozzászólás - 2009.05.03. 16:55:14
Igazából nem is értem honnan jöttél ahhoz, hogy a kommunikációs készségeimet, és az ismereteimet méltasd, szerintem ilyen dolgokba ne bocsátkozzál amíg nem ismersz. És ez most számomra sértő. Mert egy hasonlítás, az egy "nem inge ne vegye magára dolog", de te most konkrétan mondtál valamit rólam. Szerintem az egymás iránt mutatott kölcsönös tisztelet nem ugyan azon a szinten áll, kérlek fogd vissza magad.
És amit írtam "az nem akartam volna írni", és most én is mondhatnék valamit a felfogó képességről, és értelmi képességekről, de inkább nem süllyedek a szintedre, h személyesen inzultáljalak.
Pontszám: 4.44
irritálóUWELFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
543. hozzászólás - 2009.05.03. 16:58:46 (Válasz Damage #539 hozzászólására.)
hehe
Összeesküvés-elméletem lenne?
Nem, nincsen csak utálom azokat az embereket akik hipp-hopp ugrálgatnak szövetségből ki-be.
Háborúvágy lett volna?
Miért léptél ki a háború befejezése előtt az impektől?
Jah mert vesztésre álltatok?
Nem bírta elviselni a mellényed ezt?
Amúgy a véleményemen nem tudsz változtatni, és szerintem nem is akarsz, ami kialakult a tgy-ről.
Pontszám: 2.37
fórumozóInfernalFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
544. hozzászólás - 2009.05.03. 16:59:17
Damage, ne is haragudj, én most már tényleg a többi szövetségi társaddal szeretnék beszélni. Mondjuk akik kezdetek óta ott vannak és nem jutottak el a demagógia erre a szintjére.
Több postodra nem válaszolok, bármilyen sértő is lesz.
Pontszám: 2.86
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
545. hozzászólás - 2009.05.03. 16:59:29
Nobel díjas ötlet lenne, ha ezt privátban beszéltnétek meg! (Az más téma, hogy személy szerint jól szórakozom ezen az egész műsoron, de van egy határ...)

Pontszám: 8.75
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
546. hozzászólás - 2009.05.03. 17:02:19 (Válasz Infernal #542 hozzászólására.)
Infernal...
Amit leírsz, az alapján leszel jellemezve. Nem lehet újdonság, hiszen te is a megnyilvánulásaim alapján neveztél szemellenzősnek és demagógnak, illetve méltattad történelmi tudásom úgy, hogy nem is ismersz. Csíp a pisi?
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 4.75
fórumozóInfernalFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
547. hozzászólás - 2009.05.03. 17:05:44
Jogos, bár erre azt szokták mondani. amilyen az "Amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten". És itt megköszöntem a figyelmet, többet nem "szemetelem" a fórumotokat.
Pontszám: 4.70
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
548. hozzászólás - 2009.05.03. 17:08:57
El se olvassátok, de ahogy látjátok hogy KáVé-s írt, már lepontozzátok...
Hiéna-ZP

Pontszám: 4.11
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
549. hozzászólás - 2009.05.03. 17:14:55
Ahogy ezt is:D
Hiéna-ZP

Pontszám: 4.06
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
550. hozzászólás - 2009.05.03. 17:17:46 (Válasz Piciklon #545 hozzászólására.)
Csatlakozom.Unalmas már kicsit...
Pontszám: 3
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
551. hozzászólás - 2009.05.03. 17:18:06
Mármint az előzőt...Na jó, mentem, itt csak a lepontozás vár
Hiéna-ZP

Pontszám: 3.93
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
552. hozzászólás - 2009.05.03. 17:18:22
Ha jól értelmezem a mostani műsor abból indult ki, hogy felraktunk egy tagtoborzó hirdetést. Ezen Zacc és Gau elkezdtek "viccelődni", ami nekünk valahogy nem volt tréfás.

Elég fura dolgokat mondtok a TGY-ről, a mostani vita előtt milyen sérelem érte a KáVé tagjait amin most ennyire begőzöltetek? Háborúban nyertünk ellenetek párszor, de semmilyen egyéb vitáról nem tudok.

Én három napja tettem egy megjegyzést a KáVé-s tagokra, ezért most utólag is elnézést kérek és egyben remélem, hogy nem ez volt a kiváltó ok.

Uwelnél értem, hogy miért utálkozik, Csiga elverte bajnokin(szerinte szabálytalanul) és nem tudja kiheverni. Zacc, Infernal, Szabinho és Gau, Ti miért utáltok minket ennyire? Komolyan érdekel.

edit: Ironikus viszont annál több! Miért kell kigúnyolni egy szövetség toborzását? És miért pont a miénket?
A hozzászólást krishy módosította 2009.05.03. 17:57:50-kor
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 8.60
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
553. hozzászólás - 2009.05.03. 17:20:41
Egy utálkozó hsz-em se volt, már bocs.
Hiéna-ZP

Pontszám: 5.50
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
554. hozzászólás - 2009.05.03. 17:25:02
Szerintem kever Infernal-lal. Gondolom.
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
555. hozzászólás - 2009.05.03. 17:30:26
Na péládul abba a hszbe mi volt az ellenszenves amiért lelett pontozva, hogy nem volt egy utálkozó hszem se?
Csak nem azért mert Kávé-s irta? Meglepő...
Hiéna-ZP

Pontszám: 6
irritálóUWELFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
556. hozzászólás - 2009.05.03. 17:30:47
krishy:
sokan elvertek bajnoki döntőben már, és a legtöbb döntőtársammal megbeszéltük és gartuláltam nekik illetve azóta is jó beszélőpartnerek vagyunk.
igazad van egy emberből tudom megitélni a szövetségeteket és az nem vet rátok jó fényt.
pökhendi stílus jellemezte a bajnoki után amikor írtam neki és elfajult a dolog......

nem azért utálkozom mert kikaptam a döntőben, ha ezt hiszed el kell hogy keserítselek nem ilyen kisstílű ember vagyok, hanem ami utána következett.....

a másik amit zárójelbe írtál gondolom gúnyos megjezés lehet, nem szerintem nem szabálytalanul vert el hanem bug volt a döntőben, de ha olyan jó a szövitek meg a kollektíva gondolom tudod mi volt a döntőben

én is rögtön véleményt mondhatnék rólad emiatt a megjegyzésed miatt, de nem ismerlek ahhoz, annyit tudok hogy ilyen megjegyzésekből lesz elege sok szövinek belőletek
Pontszám: 3.55
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
557. hozzászólás - 2009.05.03. 17:30:52
Komolyan mondom ez az egy-két magát mindenképp lejáratni akaró emberke egész kellemes kis műsort csinál erre az esős vasárnap délutánra!




Pontszám: 5
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
558. hozzászólás - 2009.05.03. 17:31:39 (Válasz Szabinho #555 hozzászólására.)
Sajnos mennek a scriptjeink, csak úgy nem bírjuk leállítani.
Féletéve a tréfát én sem értem.
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 5
fórumozótomikaFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
559. hozzászólás - 2009.05.03. 17:38:09 (Válasz Gyulas84 #557 hozzászólására.)
Idézet: Gyulas84 - 2009.05.03. 17:30:52
Komolyan mondom ez az egy-két magát mindenképp lejáratni akaró emberke egész kellemes kis műsort csinál erre az esős vasárnap délutánra!


Itt nem esik, csak az epikus vere hull :o)
Pontszám: 5
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
560. hozzászólás - 2009.05.03. 19:04:13 (Válasz krishy #552 hozzászólására.)
Idézet: krishy - 2009.05.03. 17:18:22
Ha jól értelmezem a mostani műsor abból indult ki, hogy felraktunk egy tagtoborzó hirdetést. Ezen Zacc és Gau elkezdtek "viccelődni", ami nekünk valahogy nem volt tréfás.

Elég fura dolgokat mondtok a TGY-ről, a mostani vita előtt milyen sérelem érte a KáVé tagjait amin most ennyire begőzöltetek? Háborúban nyertünk ellenetek párszor, de semmilyen egyéb vitáról nem tudok.

Én három napja tettem egy megjegyzést a KáVé-s tagokra, ezért most utólag is elnézést kérek és egyben remélem, hogy nem ez volt a kiváltó ok.

Uwelnél értem, hogy miért utálkozik, Csiga elverte bajnokin(szerinte szabálytalanul) és nem tudja kiheverni. Zacc, Infernal, Szabinho és Gau, Ti miért utáltok minket ennyire? Komolyan érdekel.

edit: Ironikus viszont annál több! Miért kell kigúnyolni egy szövetség toborzását? És miért pont a miénket?


Elnézést a késői reagálásért, csak most jutottam gép elé.

Szóval félreértés ne essék, egyáltalán nem utállak Titeket. Sőt, az eddigi eredményeitekért, illetve az összetartásotokért kiérdemeltétek, hogy figyeljek rátok, adjak a szavatokra. Emellett pár tagotok kiérdemelte így vagy úgy, hogy még ennél is többre tartsam. Mondhatnék neveket, de szándékosan nem teszem. Remélem csupán, hogy tisztában vannak vele.
Ezenkívül viszont néhány tagotok ellenszenvet váltott ki belőlem azzal, hogy lekezel, hülyének néz, csak azért, mert a TGY falai mögül járhat a szája (Nem, nem sértésnek szánom, ugyanis lehet, hogy még önmaga sincs tisztában a pszichológia miértekkel).
Neked is írtam privátban, hogy Téged is maximálisan tisztellek, és leírtam, hogy nem tetszett az a bizonyos rosszmájú megjegyzésed (amiért most elnézést kértél, és én ezt szívből megköszönöm neked). Letisztáztuk, megbeszéltük szerintem. Hogy jelen esetben vajon nem próbáltam ugyanezt Damageval is? De, próbáltam bizony. Olyan válaszokat kaptam amilyeneket, az lett belőle ami. De még mindig nem érzem, hogy bárkit is sértegettem volna - ellenben ha így volt, úgy mélységesen sajnálom, és még jobban igyekszem majd elkerülni az ilyet, valamint mindenképp szóljon rám.

A tagtoborzási kiáltványotokat pedig nem, nem óhajtottuk kigúnyolni. Zaccnak volt egy félreérthető megjegyzése, amit elsőre én sem igazán értettem, de ezen kívül inkább bók lett volna. Magunkból óhajtottunk úgymond viccet csinálni, úgy, hogy ironikusan megjegyezzük, hogy ezt mint ha ránk szabták volna... egy szemernyi rosszindulat, annyi sem volt benne.
Pontszám: 6.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!