Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Tökéletes Gyémánt szövetség
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
181. hozzászólás - 2009.01.26. 12:49:38 (Válasz Zolika761 #175 hozzászólására.)
Zolika - az Elit Horda nem joszivusegbol nem haboruzik, hanem azert mert tul magas szintuek az eros tagjaik, es mar nem erik el a legtobb szovetseg tagjait... ha el is erik, egy lathatatlansaggal mar nagy gondot okoznal nekik. Masreszt, sok uj tagot is vettek fel, melyek egyelore nem azt a kalibert viselik mint a korabbi kemeny mag.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8.33
fórumozóZolika761Férfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
182. hozzászólás - 2009.01.26. 13:13:00 (Válasz Simon #181 hozzászólására.)
Ebben igazat adok neked nincs ellenfelük Talán a Tökéletes de nem azok se de ha gondoljátok cáfoljátok meg. (mondjuk nekem tökmindegy ki lenne a jobb semmi hasznom belőle) csak jó lenne látni, hogy nem minket püföltök
A hozzászólást Zolika761 módosította 2009.01.26. 13:16:37-kor
Pontszám: 4
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
183. hozzászólás - 2009.01.26. 14:14:03
Szerintem az ELIT es a TGY tobbet uti egymast mint normal haborus ellenfelek. (Tapasztalat beszel belolem )
Pontszám: 7.33
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
184. hozzászólás - 2009.01.27. 16:21:37 (Válasz Simon #181 hozzászólására.)
Idézet: Simon - 2009.01.26. 12:49:38
Zolika - az Elit Horda nem joszivusegbol nem haboruzik, hanem azert mert tul magas szintuek az eros tagjaik, es mar nem erik el a legtobb szovetseg tagjait... ha el is erik, egy lathatatlansaggal mar nagy gondot okoznal nekik. Masreszt, sok uj tagot is vettek fel, melyek egyelore nem azt a kalibert viselik mint a korabbi kemeny mag.

Honnan tudod? Mi van ha a tagok legyőzték a fertőzést és a háborúk értelmetlenségét felismerve remeteként tengetik hátralévő életük az erdőben vadászgatva?
Pontszám: 6
kedvencGdd808Férfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
185. hozzászólás - 2009.01.27. 17:52:10 (Válasz Batu #184 hozzászólására.)
lol

Sőt, találtak egy elhagyatott Zan-indukátort, amit véletlenül Zen-indukátornak olvastak, és beálltak kolduló szerzetesnek... Mekkora lenne már, egy nap arra kelek, hogy zörgetnek a szövetség kapuján, aztán ott áll Sharpa meg Leinád, hogy nincs-e véletlen egy-két felesleges kiégett őskövünk, a rendjüket tartják fenn belőle, legyünk jó fejek, még Aranyalmáék is adakoztak... Főcím lenne az Elf Harsonában, az holtbiztos...
LE veletek! )
Pontszám: 7.40
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
186. hozzászólás - 2009.01.27. 23:13:23 (Válasz Batu #184 hozzászólására.)
Az nekünk feltűnne, mivel úgy esténként jóval kevesebb repedt bordával feküdnénk le.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 8
fórumozóSzinvFérfi
Végzetúr tehetség
137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
187. hozzászólás - 2009.02.05. 19:37:42
Kedves TGY tagok!

Kevés ilyen mocsok banda van a szerveren, mint ti.

Igen, a döntetlenes küldetésről beszélek.

Sokan tőletek már megcsinálták, majd puszta jófejségből döntetlenező játékosokat támadnak full felszerelésben. Gyönyörű.

A másik dolog. Személy szerint Truebloodról és Aranyalmáról tudom, hogy döntetlenhez öltözve, de állattal támadja a döntetlenezőket azért, hogy tutira TP-t szerezzen. És még meg is magyarázza, hogy örüljön az illető, hogy nem full cuccban támadta meg és milyen jófej.
Bezzeg, ha őket támadta volna valaki így, mikor döntetleneztek, ment volna a hőbörgés.

No comment.

Minden TGY tagnak azt tanácsolom, hogy nézzetek mélyen magatokba! Ugye milyen sötét van?

Ezek után pedig, bárki üsse a TGY tagokat, ha döntetlenhez vannak öltözve.
Pontszám: 5.30
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
188. hozzászólás - 2009.02.05. 20:01:51 (Válasz Szinv #187 hozzászólására.)
Ave!

Ez a hozzászólás csak téged minősít, ugye tudod?
Engem a döntetlenezés közben óránként támadtak állattal az ELITből. Mégis megcsináltam. Kérdésemre azt a választ adták, hogy ez is egyfajta taktika. Elfogadtam, változtattam.

Hőbörgés és siránkozás helyett próbálj meg inkább alkalmazkodni a mindenkori körülményekhez, és ehhez igazítsd a játékod.

A döntetlenezés nem ad sérthetetlenségi kártyát, ebben a témában ajánlom neked Craslorg topicját.

(Olyan karakter pedig talán nincs is, akit ne kínáltak volna meg full felszerelésben, ez lehet szimpla véletlen is. Az engem így támadók 90%-a írt is utána egy bocsánatkérő levelet. A maradék 10%-ot pedig azóta látogatom én.)

Persze általánosítani és puffogni mindig egyszerűbb.
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 6.91
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
189. hozzászólás - 2009.02.05. 20:02:01 (Válasz Szinv #187 hozzászólására.)
Hát nem t'om én se kedvelem a TGy-seket (csak azért mert már eg csomószor elvertek)de ha annyit megtesz hogy levetkőzik és úgy támad akkor neked nem tök mindegy???épp azért vetkőzik le hogy ne vige le az ÉP-d így téged támadhat aki csinálja a küldit ő meg megkapja a hőn áhított TP-t. nem értem engem full szerelésben is elvernek de nem zavar ha ő ettől jobban érzi magát hát csinálja.Te meg ha épp a döntetlenes küldit csinálod hát vegyél lötyit ha meg sajnálod rá a LE-t megérdemled hogy elverjenek ez egy játék ahol csatázni kell attól hog te épp döntetlenezni akarsz attól más miért ne támadhatna téged???ez nekem magas ha félsz tőlük kerüld el őket ha utálod őket verd meg őket ha nem tudod megverni őket hát erősődj.a TGY-t sokan utálják csak mert néha pofátlanul kihasználják az erejüket de van ott is egykét jó fej ember.
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 7.30
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
190. hozzászólás - 2009.02.05. 20:16:29
Hauer92 te tisztába vagy vele mit beszélsz?

Idézet: Hauer92 - 2009.02.05. 20:02:01
a TGY-t sokan utálják csak mert néha pofátlanul kihasználják az erejüket de van ott is egykét jó fej ember.


Annyira utálják max. a TGY-t, amennyire azokat akik elverik őket háborúban. Nem értem a háborúk miatt miért kell valakiket utálni/szeretni. Ez a játék erről szól, aki elkezdte tudta mivel jár, nem siránkozni, meg utálni kell az ellenfelet, hanem tegyetek ellene valamit.

Szinv gratulálok a hozzászólásodhoz.. Szerintem még hálás is lehetsz, h Aranyalma és Trueblood milyen rendes és nem teljes felszereléssel ment és vert ájultra.. Nem lázadni kéne és szidni minket, hanem fejlődj és erősödj. Ha nem megy akkor meg maradj le tartalékold a csp-t és ess ki az ütőkörükből, élhetsz boldogan ütések nélkül. Ha meg ennyire megráz ha egy ilyen típusú játékban összecsuknak akkor nem értem minek játszol? Engem is vertek már les sokan teljes fegyverzetben, rossz volt meg minden, h bevertek sokat, de 80%-ban jött egyből a levél, h bocsánat véletlen volt.. oké. Akik állattal mennek azok jó fejek, mert nem vernek beléd sokat, örülj! Eléggé sokan csinálják a döntetlen mostanság így kevesebb a célpont is, emiatt kell páraknak ütni a döntetlenezőket.

Azirafael, TGY
Azirafael, TGY
Pontszám: 2.57
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
191. hozzászólás - 2009.02.05. 20:27:10 (Válasz Azirafael #190 hozzászólására.)
Idézet: Azirafael - 2009.02.05. 20:16:29
Annyira utálják max. a TGY-t, amennyire azokat akik elverik őket háborúban. Nem értem a háborúk miatt miért kell valakiket utálni/szeretni. Ez a játék erről szól, aki elkezdte tudta mivel jár, nem siránkozni, meg utálni kell az ellenfelet, hanem tegyetek ellene valamit.


Magas lóról légyszíves leszállni Köszi !
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.13
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
192. hozzászólás - 2009.02.05. 20:44:40 (Válasz Azirafael #190 hozzászólására.)
Fárasztó vagy -.- nem hiszem hogy magyarázkodnom kéne olvasgasd a fórumot és láthatod hogy nem kedvelnek titeket(nem mint karaktereket(bár lehet valakinek néha karakter szinten is kiborul a bili)de szövetségi szinten a népszerűségi toplistán is előkelő helyen vagytok ebben biztos lehetsz
amúgy kösz a gartulációt a hsz-emhez sokat dolgoztam rajt hogy ne sértsem meg se őt se titeket de a tény az tény.amúgy ha jobban megnézted volna a hsz-em akkor láthatod hogy semmi bajom azzal ha valaki döntetlenest támad mert az tényleg nem ad semmi mentességet, de látom nyakatekerten fogalmaztam.
és tényleg fárasztó vagy de tényleg most ezt múszáj volt így értelmezned???
Hauer
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 6.17
fórumozóSzinvFérfi
Végzetúr tehetség
137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
193. hozzászólás - 2009.02.05. 20:56:45
Igazatok van! A TGY szövetségtől elnézést kérek, a kirohanásomért!

Ez nem minősíti a teljes szövetséget, csak aki ilyen módszerrel próbál előnyhöz jutni. Remélem ők magukba szállnak!

Úgy látom, hogy el kell oszlatnom néhány félreértést.

Nekem már rég kész a döntetlenes küldim. Engem nem vert meg se Aranyalma, se Trueblood ilyen módszerrel.

Érdekes módon, amíg ők csinálták a küldit, addig ez a taktika nem jutott eszükbe, csak miután készen lettek vele.

Én is támadtam, miután kész lett a küldetésem, csak nem állattal, hanem döntetlenes küldihez öltözve. Ha már nekem is sokan segítettek és támadtak, így adom vissza. Nem úgy, hogy TP szerzésre hajtok és még arra hivatkozok, h jó fej vagyok, mert csak állatot vittem, egyéb cuccot nem.

A döntetlenes küldetés így is egy rohadt dolog, de néhány TGY tag még meg is nehezíti ezt másoknak.

Megint csak gratulálni tudok ehhez.

Tényleg van 1-2 jófej tagoktok! Tisztelet a kivételnek! Akinek meg nem inge, nem veszi magára.
A hozzászólást Szinv módosította 2009.02.05. 21:02:47-kor
Pontszám: 5.71
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
194. hozzászólás - 2009.02.05. 21:05:38 (Válasz Szinv #193 hozzászólására.)
Hát nem t'om TrueBlood-éknak kincs a PP szóval nem fognak kockázatos harcokba bele menni(és csak a mihez tartás végett én olyan messze vok a döntetlenes külditől mint TrueBlood-tól azaz fényévekre(nem csak szintben de erőben is (én 27-es vok)nem is zavar addig amíg a szövetségemnek nem vok a hátrányára már pedig még nem szóltak)szóval szerintem tényleg nem olyan nagy ügy ha valaki egy állatot bevet a döntetlenesek ellen(azt mégse várhatja senki hogy mindenki olyan jó szivű legyen mint te)neki kell a TP neked a döntetlen az állat meg szerintem nem sebez olyan sokat hogy 1-2 sárga lötyivel ne tudja valaki potolni az ÉP-t persze csak ha akarja)szóval örülj neki hogy te így gondolod ők nem és ez is rendben van szerintem azt mégse lehet kérni tőlük hogy olyanok ellen is esélyt adjanak akik alapból esélytelenek ellenük(az az állat meg csak azért kell hogy ők tényleg 0 sebzéssel kerüljenek ki a csatából és így bearálhatnak potyára egy rakat TP-t úgy hogy közben alig kapnak találatot igaz LE nem jár érte de valaki a toplistás helyezésre vágyik)
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 3.60
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
195. hozzászólás - 2009.02.05. 21:59:27 (Válasz Szinv #193 hozzászólására.)
Hali - igen, 37. szinten 30 PP-vel volt osszesen 12 ellenfelem, akik kozul volt kb 2-3 lathato alkalmankent. Ha buzoganyban volt, levetkoztem, es allattal egyutt mentem (allatom 110. szintu, ha nincs csata, elfogy a motivacioja). Ha nem buzoganyban volt, akkor ugy mentem.

Aki rakerdezett, elmondtam neki ugyanezt.

~100 EP-nyi vesztesege szarmazott ettol. Bocs, nem hiszem, hogy a vilag vege.

Sokan levetkoznek kuldetes utan is. Vajon miert? Mert ha megtamadjak oket kuldetesezok, kb 50%-ban ok kapjak a TP-t. Nem rossz uzlet. Valamit valamiert.

Nem hiszem hogy barmiert is szegyellnem kellene magam, bocsi. Amiert szegyellem magam az az, hogy egyszer teljes szerkoban becsaptam valakinek, mert nem volt idom megnezni a karlapot. Azert elnezest is kertem.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 6.43
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
196. hozzászólás - 2009.02.05. 22:10:22
Ejnye-bejnye, csúnya TGY, mindenki aki a szegény buzogányosokra uszította a háziállatát álljon egy órára a sarokba
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.22
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
197. hozzászólás - 2009.02.06. 07:34:55 (Válasz Szinv #193 hozzászólására.)
Szinv:
Engem a döntetlenezés alatt kb. 10-szer vertek laposra full felszerelésben. Mindegyik embernek volt szövetsége, de miért szidnám ezért a szövetségét? Sőt, egyáltalán, miért szidnám az embert vagy a karaktert. Ez egy harci játék, amikor felvettem a buzognyt és a vakító fényt, egyértelműen vállaltam, hogy le fognak ütni.
Más kérdés, hogy pl. próbálok arra vigyázni, hogy ne üssek így felöltözött embert. Sajnos több alkalommal én is figyelmetlen voltam, bevallom, nem szoktam megnézni, hogy a portyaablakban feljövő ellenfeleim hoyg vannak öltözve - bár az utóbbi időben próbálok rászokni. Amikor észreveszem, szoktam levelet is küldeni - kaptam én is egy-kettőt, amikor engem vertek le. Ezzel együtt nem okolok senkit azért mert levert.

Ha te ilyesmi miatt az egész TGY szövetséget minősíted, lelked rajta.

Még két dolog:
- Nem hiszem, hogy TrueBloodnak vagy Aranyalmának buzogányos/vakító fényes ellenfeleket kellene keresgélnie, hogy sikeres portyájuk legyen.
- Szerintem a legtöbb TGY tag (én legalábbis, meg szerintem TrueBlood is) ha lehet, nem támadjuk azokat, akik döntetlenhez vannak öltözve, mert tőlük általában nulla LE-t lehet szerezni.
Pontszám: 5.33
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
198. hozzászólás - 2009.02.06. 08:04:56 (Válasz Jeriko #197 hozzászólására.)
Ugyan, Árpi, te szinte mindenkitől nullát szerzel ;-P

Én ugyan nem vagyok TGY tag, de ezúton elnézést kérek mindenkitől, akit ilyen cuccban levertem, mindkét világon. Portyaablakból (sőt, átokpiramis ablakból, mert az sokkal használhatóbb) portyázok, az ellen felszerelését legfeljebb a -30%-os vagy rosszabb portyáknál szoktam megnézni, de akkor sem mindig.
Egyúttal közlöm, hogy ha úgy 2016 környékén eljutok én is ehhez a küldetéshez, nyugodtan verjen le bárki, aki arra jár. Szívom majd a fogam a statisztika miatt, de tán túlélem valahogy:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.33
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
199. hozzászólás - 2009.02.06. 08:13:34 (Válasz Crimson #198 hozzászólására.)
Idézet: Crimson - 2009.02.06. 08:04:56
Ugyan, Árpi, te szinte mindenkitől nullát szerzel ;-P


Azért mégiscsak jobb a bizonytalan nulla, mint a biztos ;-P
De itt vannak a mai portyáim:

Ma, 07:35 Draglov Jerikó A csatát ellenfeled nyerte. Elszívott tőled 155 lélekenergiát.
Ma, 07:19 Traveller Jerikó Te nyerted a csatát. A jutalmad 1 lélekenergia és 9 TP.
Ma, 07:10 Jerikó Marcsa Te nyerted a csatát. A jutalmad 0 lélekenergia és 10 TP.
Ma, 07:09 Jerikó Kitmatko Te nyerted a csatát. A jutalmad 6 lélekenergia és 11 TP.
Ma, 07:09 Jerikó Lionel Te nyerted a csatát. A jutalmad 0 lélekenergia és 9 TP.
Ma, 06:04 Jerikó Mortice Te nyerted a csatát. A jutalmad 1 lélekenergia és 8 TP.
Ma, 06:03 Jerikó Rimfiztrik Te nyerted a csatát. A jutalmad 9 lélekenergia és 7 TP.
Ma, 06:03 Jerikó Tüskés Bonyó Te nyerted a csatát. A jutalmad 21 lélekenergia és 8 TP.
Ma, 04:59 Jerikó Diabolo Te nyerted a csatát. A jutalmad 0 lélekenergia és 9 TP.
Ma, 04:59 Jerikó Zander A csatát ellenfeled nyerte. Elszívott tőled 157 lélekenergiát.
Ma, 04:59 Jerikó Garthnow Te nyerted a csatát. A jutalmad 1 lélekenergia és 8 TP.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
200. hozzászólás - 2009.02.06. 09:14:28 (Válasz Jeriko #199 hozzászólására.)
Ahogy látom, ezek szinte mindegyike nálad 4-5. szinttel alacsonyabb szintű. Így valóban nem lesz esélyed sose. Miklós írta nemrég, hogy a lefelé támadás szintjének növekedésével drasztikusan csökken a rabolható LE mennyisége. Ha 35-ről támadsz egy 30. szintűt, akkor hiába van utóbbinál sokezer LE, csak pár tucatot fogsz vinni mindig.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!