Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
461. hozzászólás - 2009.08.31. 22:19:18 (Válasz Xena #452 hozzászólására.)
Nem emlékszem rá, hogy bárhol is bíráltam volna a nyitó hozzászólásban a szellemi képességeidet, ehhez képest te nem gyengén megvetéssel nyilatkozol rólam, hogy mint "kvízmester" bele merek szólni a nagyok vitájába? Elhanyagolt karakter? Te mégis kiről beszélsz? v1-v2- elég stabilan a szintem első 10-15 karaktere vagyok. Tudod, én nem tudtam bevásárolni magam az élbolyba, kénytelen vagyok prémium nélkül játszani. Egyáltalán ki vagy te? Annyi gerinced sincs hogy felvállald a karaktered, de engem fikázol? És emellé simán letagadod, amit te írtál le és többen beidéztünk?

Még egyszer, utoljára. Ha csak azt írod, hogy arra számítottál, minden kategória győzelem után megkapod a száz őskövet, senkinek nem lett volna egy szava sem. De te egy egyben azt írtad, hogy a győztesek minden karaktere kapjon, majd kiakadtál Ywgarrd harmadolós javaslatán.
Legalább vállald fel amit leírsz, ahelyett hogy személyeskedéssel tereled a szót a pofátlanságodról!
Itt fejeztem be, mielőtt lehúzol a saját szintedre!
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.20
kedvencWendingoFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
462. hozzászólás - 2009.09.07. 15:29:37
Morphium névvel 2 kategóriában győztem. Szövetségem diadalmaskodott, és a legnagyobb sebzést én osztottam ki. 100 őskövet kaptam, és a jutalmazáshoz az volt írva hogy összesen 4200 őskövet osztottak szét.. ez 35 ember plusz a 7 egyéni kategória.. Nem értem igazából hová tünt a +100 őskövem.. Ha pedig nemjár nekem akkor mi a fenéért kell így félrevezetni az embert? megértem hogy sok dolguk van a játékvezetőknek de fizettem a szolgáltatásért és szerintem igazán beletartozik hogy 1 héten belül válaszoljanak... íme pár levelem a behónak köztük egy levél Baratynak fórumon belül.

1. levél Baratynak.:

Neharagudj hogy írok, biztos rengeteg dolgotok van de nemtudok szemet húnyni a v4es nyeremény csekélysége felett.
2 kategóriában győztem morhpium néven és csak 100 őskövet kaptam. Ha ez szándékosan van így, igazán kiírhattatok volna több információt arról hogy nemfogunk több nyereményt kapni hiába áldozunk többet a játékra. Ha ezt tudom, magam sem költök ennyit és nem váltok hordát és nem költöm a pénzem felesleges dolgokra(felesleges, mert ha csak 1 kategoriaban akartam volna győzni itt szövetségi győzelemre gondolok, akkor nem költök őskőre mivel ugyis tudom hogy megynerem. így költöttem de egyáltalán nem térült meg.

valaszodat elore is koszonom..
További jó munkát, és elnézést a zavarásért.

Hali!

Ezzel kapcsolatban a JV-nek írj az info@vegzetur.hu-ra, én csak leprogramoztam amit kaptam.

Baraty

Második már az info@vegzetur.hu-ra szinte ugyanaz mint amit Baratynak írtam

A harmadikat pénteken:
Sziasztok!
Kedden írtam ezt a levelet és még mindíg nem jött válasz!
Úgytudom 4200 őskövet osztottatok ki, és a hegylakók klánja 35 fős volt és 7 kategóriában lehetett győzni, az pont 4200. Tehát jár nekem az a +100 őskő, csak valamiért elkeveredett ezekszerint. V4 bezárásának leírásakor is kiírtátok hogy medál nem jár annak aki több kategóriában győzött, de őskőről szó sem volt! így logikusnak tűnik hogy 200 jár annak aki 2 kategóriát nyer.
Kérlek titeket, válaszoljatok.
Köszönettel:
v1 wendingo
v2 morphium

kezd kicsit betellni a pohár.. szerintetek ilyenkor mit csináljak? vagy csak én fújom fel?
Pontszám: 7.75
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
463. hozzászólás - 2009.09.07. 15:38:25 (Válasz Wendingo #462 hozzászólására.)
Én is így jártam, én is írta, én is ezt a választ kaptam illetve még nem kaptam

De mivel két embernél merül fel ez a dolog összesen, nem hiszem, hogy a +200 őskövön spóroltak volna, inkább elkeveredett a hajrában.
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 8.52
fórumozóLao111Férfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
464. hozzászólás - 2009.09.07. 15:49:59
A másik topicban ezt írta Miklós:
"Jutalmazás / erőssége.
1.) Aki több kategóriában nyert, azért nem kapott többszörös jutalmat, mert a kategóriák között azért elég sok átfedés volt, aki az egyikben jó volt, abból adódott, hogy a másikban is jó lesz (az is várható volt, hogy az egyéni nyertesek egy része a nyertes szövetségből kerül ki)."

Nekem ebből egyértelműnek tünik, hogy mindenki max 100 őskő jutalmat kaphat. Persze sokkal jobb lett volna, ha ezt már az elején tisztázzák és nem utólag derül ki...
Pontszám: 5.06
kedvencRsrsFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
465. hozzászólás - 2009.10.02. 09:03:38
Tök jó ez a V4, egy kis versengés felviszi az aktivitást...
Kár, hogy nem indultam az elsőn is, de majd most bepótolom...

Azért aki több kategóriában is győz, az kaphatna valami megkülönböztetést... pl. több medált, de csak egynek a tápja érvényesülne, tehát több medál mellett is csak 1%-ot kapna a karakter a vadászatokra, vagy működhetne úgy is, mint a Bajnoki viadalok medálja, +1 a tulajdonságokra...
Hüpp, hüpp, barbatrükk.
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
466. hozzászólás - 2009.10.02. 11:23:51 (Válasz Lao111 #464 hozzászólására.)
Idézet: Lao111 - 2009.09.07. 15:49:59
A másik topicban ezt írta Miklós:
"Jutalmazás / erőssége.
1.) Aki több kategóriában nyert, azért nem kapott többszörös jutalmat, mert a kategóriák között azért elég sok átfedés volt, aki az egyikben jó volt, abból adódott, hogy a másikban is jó lesz (az is várható volt, hogy az egyéni nyertesek egy része a nyertes szövetségből kerül ki)."

Nekem ebből egyértelműnek tünik, hogy mindenki max 100 őskő jutalmat kaphat. Persze sokkal jobb lett volna, ha ezt már az elején tisztázzák és nem utólag derül ki...


Ha a kategóriák között sok az átfedés akkor szarul vannak a kategóriák belőve. Olyan kategóriákat kellene csinálni ahol kevesebb az átfedés, és egymástól független célokért leeht küzdeni.

Érdekesebb lenne a buli, ha olyan dolgok lennének értékelve ami nem növeli közvetlenül a karakter erősségét, Pl. 100-as transzcendális projekció. Sokkal kiélezettebb lenne a verseny ha az erre fordított erőforrást kb. elbukja a karakter aki maximálisan erre áll rá az lehúzhatja a karektrét más kategóriában tuti nem fog nyerni. Ugyan ez áll a szövi épületekre is, a hatalom tornya 10%LE bónuszt ad gyakorlatilag saját maga generálja, hogy egyre többet és többet lehessen bele építeni. Aki elsőként megszerzni eleve előnyben van. De ha semmit nem ad csak LE-t von el akkor a szövetség amíg ezt építi máshol lemarad.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7.09
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
467. hozzászólás - 2009.10.02. 12:49:09 (Válasz Otoaak #466 hozzászólására.)
Idézet: Otoaak - 2009.10.02. 11:23:51
Ugyan ez áll a szövi épületekre is, a hatalom tornya 10%LE bónuszt ad gyakorlatilag saját maga generálja, hogy egyre többet és többet lehessen bele építeni. Aki elsőként megszerzni eleve előnyben van.



Ezt azért ne kiabáld el... Láttuk már pontosan az ellenkezőjét bebizonyosodni!


*: Egyébként az ötletedről: szerintem azt, hogy valaki hogyan bírna szenvedősen minél jobban karaktert rombolni (transz. projekció egyenértékű ezzel), nem kellene jutalmazni! A másik, hogy sehogy nem tudod ellenőrizni, hogy állsz a versenyben, lehet, hogy másnak már 50-nel magasabb egy szakija, Te meg azt hiszed, mész az első helyen toronymagasan...
A hozzászólást Rokamoka módosította 2009.10.02. 13:26:07-kor
Pontszám: 8.71
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
468. hozzászólás - 2009.10.04. 18:40:52
Sziasztok lehet, hogy buta kérdés illetve, hogy már feltették, de nézzétek el nekem mindent nem tudok végigolvasni, szóval ha 3X gyorsabb a világ akkor a pp nem jön annyiszor gyorsabban, mert jelenleg nekem 15jön mint a normál világban. Köszönöm annak aki tudja rá a választ.
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 6.52
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
469. hozzászólás - 2009.10.04. 21:13:09 (Válasz Kissolyom #468 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.09.28. 12:22:47
A V4-es portyapontokról: ez az előző körben is igy működött, a portyapontok nem 3x, hanem 2x sebességgel nőnek. Tehát 15-ös beállitásnál 48, 30-asnál 24 percenként kapsz 1 pp-t. Erről volt szó korábban, ennek több oka is van. A játék legtöbb aspektusa nem annyira időfüggő, elmész vadászni 20 v 50 alkalommal, és egy bizonyos idő múlva visszanézel. De a portyapontok elköltéséhez aktivan a gép előtt kell lenni. Akár 1x, akár 3x sebességű egy világ, a 24 órából azért 8 órát alvással töltesz. A 3x portyapontot csak nagyon kevés játékos tudná kihasználni. ha nem elég a portyapont, akkor két lehetőséged is van: átváltasz 30-as üzemmódra, vagy kifejleszted a valóságformázást.



Íme, a hivatalos válasz.
Pontszám: 9.03
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
470. hozzászólás - 2009.10.11. 21:15:06
Avagy .
A hozzászólást Rokamoka módosította 2009.10.12. 00:05:00-kor
Pontszám: 9.03
fórumozóGaby67Nő
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
471. hozzászólás - 2010.03.08. 07:38:24
Kedves Vezetőség!
Nem tudom jó topicba írik-e,de a tanulás szakértelmet nem tudom fejleszteni,nincs ott a zöld kis pont,holott van elég Le-m.
Tudna Valaki segíteni ?Nagyon megköszönném.
Egyébként a játék nagyon jó,lebilincsel,ide köt a géphez.
További sikerekben gazdag,jó munkát kívánok Nektek!Üdv.:Gaby.
Pontszám: 10
fórumozóGaby67Nő
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
472. hozzászólás - 2010.03.08. 08:12:46
Ja,bocsi a V1-en vagyok,Úrhöly néven,rubin horda.
Pontszám: 8.33
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
473. hozzászólás - 2010.03.08. 14:14:44 (Válasz Gaby67 #472 hozzászólására.)
Nem jó helyre írtad, az ilyen jellegű kérdésekre a Kérdezz, és mi válaszolunk topic való. Ettől függetlenül azért itt is kapsz rá. 30-as szint fölé csak az Akadémia nevezetű szövetségi épület segítségével növelheted a tanulást. Jelenleg a max szintje az Akadémiának 15 (eddig vannak kidolgozva a szakértelmek), azaz max 50-ig lehet növelni a tanulást.
Pontszám: 6.75
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
474. hozzászólás - 2010.03.09. 17:34:09 (Válasz Craslorg #473 hozzászólására.)
egy kicsit azert annal tovabb ....legyen mondjuk 60 ...
Time in a bottle
Pontszám: 4.76
fórumozóGaby67Nő
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
475. hozzászólás - 2010.03.22. 12:59:37
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni?A V4-en nem működik a pusztítás citadellája,négyen aktiváltuk az ötödiket visszadobta és most már csak három aktiválás van,egy aktiválás eltűnt.Mit lehet ilyenkor tenni?
Előre is köszönöm a segítséget.Üdv.:Gaby.
Pontszám: 10
fórumozóGaby67Nő
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ
476. hozzászólás - 2010.03.22. 13:48:11 (Válasz Craslorg #473 hozzászólására.)
Szia Craslorg!
Megkésve,bár-de nagyon köszönöm!
Pontszám: 10
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője